Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Surnute nÀgemine unes.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 5:02 pm    Teema: Surnute nĂ€gemine unes. Vasta viitega

Mul on lĂ€hedaste inimeste ja loomadega nii olnud, et peale nende surma olen ma mingi aja möödudes neid uuesti unes nĂ€inud. Saan just leianst ĂŒle ja nemad tulevad tagasi Crying or Very sad
Tahaks teada, et miks tulevad surnud lÀhedased tagasi? Ja kuidas sellisest asjas vabaneda saaks?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Mu vend nĂ€eb pidevalt surnud tĂ€di unes. Ja siis nad juttustavad ning lobisevad. kui tĂ€di elas siis nad ei suhelnud eriti palju ja vahepeal olid isegi ĂŒksteise peale Ă”udselt vihased.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli nii, et kui sĂ”ber suri , siis nĂ€gin unes ja sĂ”bra kuju muutus isa kujuks. No siis varsti oli isa ka surnud. Nii, et seda see uni tĂ€hendas. See oli unenĂ€gemises, tĂ€iesti teadvel , st ma teadsin et see on uni. Ja ĂŒkskord nĂ€gin sĂ”pra unenĂ€gemises nii et tal olid silmad tĂ€iesti punased ,st silmi ei olnud. Siis oli ka ammu surnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
pirtet
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Kolm Jan 10, 2007 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma nĂ€en kaa looma, kes on nĂŒĂŒdseks juba.. 6 aastat surnud. Ja mina ikka unes mĂ”tlen, et "Jee, sa polegi surnud, sa tulid tagasi!" . Ehkki ma kipun unenĂ€gudest aru saama.. st olen teadlik, et nĂ€en und, siis surnute nĂ€gemisel seda pole.
Tihti nÀen ka tuttavad, kes just surevad unes.. ja siis nad on surnud ja kÀib lein.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
TÔuk
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 22 Okt 2004
Postitusi: 54
Asukoht: siin ja seal

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

surnute nÀgemine unenÀgude seletajate jÀrgi tÀhendab ilmamuutust. unenÀgemises on muidugi teine teema, sest need ei ole lihtsad unenÀod ja nendes teadlikult tegutsedes on minu meelest vÔimalik tavamaailma muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

et siis alati nÀen seda, et ilm muutub? no tÔesti, ma vÔin seda samahÀsti ka ilm.ee'st vaadata Rolling Eyes
Korra tegutsesin ka teadlikult. Mul oli just kass hukka saanud ja mĂ”ne aja pĂ€rast nĂ€gin unes, et ta on hĂ€das. Tahtis, et ma ta ĂŒle mingi karjamaa viiksin, ta ise ei saanud, mingid loomad tahtsid ta Ă€ra sĂŒĂŒa. A ma olin loomadest suurem, vĂ”tsin siis kassi sĂŒlle ja viisin ĂŒle karjamaa. Seal oli auk maa sees ja me pugesime sinna sisse. Seal oli nagu maailma ÀÀr, kass oli nii Ă”nnelik, et ma ta sinna aitasin ja saatis mu tagasi.
ÜlejÀÀnudega on lihtsalt suhteliselt suvalised unenĂ€od olnud, kus ma pole suurt midagi teha saanud.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
pirtet
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Samas vÔivad peegeldada kellegi surma nÀgemine nÀiteks mingit hirmu.. vÔi hetke mÔtteid kuskil alateadvuses. PÀevakajalised asjad esinevad nÀiteks ehk surnute kaudu.. peab neist aru saama Àkki ? : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 9:18 am    Teema: Vasta viitega

TĂ€na nĂ€gin siis surnud isa unes. MĂ”rtlesin, et ma ei hakka ĂŒldse rÀÀkima vaid nĂ€itan mida oskan. Ja lĂ”ppes sellega, et andsin talle vaimsel tasandil tappa. Muutsin ta hĂ€rjaks ja tema oli hĂ€rg. Ja see oli pĂ€ris lĂ”bus. Igatahes ei olnud tal tahtmist enam pĂ€rast minuga sĂ”rmevedamise mĂ€ngu mĂ€ngida.


Üldiselt mul tuli uus teooria tĂ€na öösel.
Kogumispunkt liigub kolmel viisil.
1. fĂŒĂŒsilise keha energia - sööd sisse midagi ja ei seksi mitte ĂŒheski mĂ”ttes
2. taotlus - mentaalse keha energia. Lihtsalt mÔtlemise teel, on ilmtingimatta vajalik sÔnastamine
3. vaim - seda pole vÔimalik kontrollida ja mÔjutada ja pole selge mis moodi see liigub. ilmselt mingid sÔnastamata vaimsed seadused. mingid suhted on tÀhtsad
4. jÔuasukoht - kui sattuda jÔukohta juhuslikult
5. karma - lihtsalt eelnevate tegevuste tulemus
jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
liivaterake
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 10 Jan 2007
Postitusi: 239

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Kui mina nĂ€gin isa surnud sĂ”pra unes, siis natukese aja pĂ€rast avastati isal suhkruhaigus ja sĂŒdameprobleemid. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

jÀrgmine kord kui nÀen proovin lÀbirÀÀkimistesse asuda, Àkki ikka jÀtavad rahule. Ma kohe tappa ei julge anda.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 07, 2007 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

seekord tahtis vanaisa, et ma ta soovi tĂ€idaksin, kuna ma seda eelmine kord ei teinud siis nĂŒĂŒd oli rahaga platsis. alla 3000!, mis ta peab mind majanduslikuks idioodiks vĂ”i? tahtsin lĂ€birÀÀkimistesse asuda, ema ei lasnud, seisis ees ja seepis, et ma pakkumise vastu vĂ”taksin. Rolling Eyes
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Kas surnud vÔivad/saavad aidata, valvata?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

Surnu on surnuks nimetatud pÔhjusega. Ta on surnud.
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ma tean, aga vaata ĂŒks surnud tuli mu juurde ja teatas, et ta valvab ja ei saa lahkuda, minu loaga ka mitte. Rolling Eyes
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

Üks suur mees rÀÀkis mulle kord, et oli kĂŒsind surnult unes, et miks ta seal tolkneb jaet miks ta pole seal kus vaja. Siis oli selle surnu 'tĂ”eline pale ja soov' avaldunud.
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

mulle ĂŒks surnu vastas miks ta pole seal kus ta olema pean, aitasin ta sinna siis kadus Ă€ra.
teine surnu avaldas oma tÔelise palge... vÀga ebameeldiv ja eluohtlik.
3, 4, 5 ja veel mÔned tulid ja lÀksid...
sealt edasi ĂŒks tahab, et ma teeksin midagi mis pole kooskĂ”las minu enda tahtmistega, nĂ”ndaks ma ei tee seda. Pealegi pole sel teemal minul isegi mitte sĂ”naĂ”igust.
edasi... mĂ”ned on tulnud hĂŒvasti jĂ€tma
JNE
ja siis veel see ĂŒks nĂŒĂŒd, kes vĂ€idab, et valvab, seepĂ€rast kĂŒsingi, kas see on vĂ”imalik?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Märts 12, 2007 9:44 pm    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda Roltsick (Püh Apr 22, 2007 8:07 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Märts 15, 2007 1:15 am    Teema: Vasta viitega

pirtet kirjutas:

Tihti nÀen ka tuttavad, kes just surevad unes.. ja siis nad on surnud ja kÀib lein.


Et su tuttavad surevad tihti ? Raske elu sul, on sul m6ni tuttav veel elus ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2007 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

TĂ€na nĂ€gin siis rohkem kui kaks kuud surnud isa unes. PĂŒĂŒdis kala nagu tavaliselt, kui muud teha ei viitsi. Karjusin ta peale, et SA PEAKS SURNUD OLEMA! Ta vastas, et EI OLE SURND. SEE OLENEB TUJUST. Ütles, et teisipĂ€eval hakkas tundma midagi ja kolmapĂ€eva Ă”htuks oli surnud. Ja siis ĂŒritas vabandada midagi, millest ma pĂ€ris aru ei saanud, śest mul ei Ă”nnestunud kogumispunkti hoida selles asendis. Punkt liikus haua sisse vist .. sellepĂ€rast pidin lĂ”petama kĂŒsitluse. Ma ei tahtnud, et laip ellu Ă€rkaks.

Kui mÔtlema hakkan, siis see on loogiline, sest esmaspÀeval kÀisin vaatamas, siis elas ja reedel lÀksin uuesti vaatama, selleks ajaks oli surnud. Ma koguaeg mÔtlesin, et mis pÀev ta siis tegelt suri.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 4:04 pm    Teema: Vasta viitega

TÀna nÀgin und mingist veealusest maailmast. See tundus nagu olevat veealune maailm , kuid rohkem nagu selline Kantpea Kalle multika maailm, kus oli selline vÀiksema tihedusega vesi. Ei saanudki aru, kas see on vesi vÔi Ôhk , tundus nagu olevat mingi atmosfÀÀr mis ei ole Ôieti Ôhk ega ka vesi . VÔibolla see oli mingi eetermaailm , aga vÀga selge. . Mingi mitmekordne maja oli veeall ja siis mingi hÀsti kollaselt helenduv inimene, kes oli turvameeskonnaga. Tundus nagu olevat selle maailma valitseja. Aga siis lÔppes Àra. Igatahes kui sea kÀisin siis mÔtlesin, et kas see on kadunud atlantis vÔi muud sellist. Igatahes sellise atmosofÀÀriga maailma ma ei olnud enne nÀinud. Seal sai jalutada ja ujuda. Osad kohad mis olid tihedamad, need sai ujudes lÀbida. Aga kui atmosfÀÀr lÀks hÔredamaks, siis sai lihtsalt jalutada. Ja siis vÀga tihedates kohtades oli vesi vee moodi nagu meil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group