Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis hÀirib teid satanismis?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:14 am    Teema: Mis hĂ€irib teid satanismis? Vasta viitega

Et siis eeldades, et siinses foorumis kÀivad paganad ja inimesed, kes end
paganana identifitseerivad (olen kuulnud ka nimetust: religioossed maagid)
kĂŒsiks, mida arvavad paganad satanismi nö. nĂ”rkadest kohtadest?
Mis jÀÀb silma hÀirima esmasel pilgu pealeheitmisel ja mis hakkab hinge
kraapima sĂŒgavuti minnes?

p.s. kellegile ilmselt vÀga vastu vaidlema ei hakka, kuid eks nÀis, ehk olen
vÔimeline siin-seal paar tagasihoidlikku selgitust andma...
Arxos
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:03 am    Teema: Vasta viitega

Mina ennast nÀiteks religioosseks maagiks ei nimetaks, aga see selleks...

See satanism tundub kuidagi mÔttetu, et mis teie eesmÀrgid on ? Miks te olete satanistid ? Mis see teile annab ?
Et vaimsusest nagu ka enamus ei jaga vĂ”i mĂ”tlevd seda ĂŒldse olematuks.
Aga need kes lihtsalt on ja teatud asjade varjatud pooltest ei tea vÔi pole huvitatudki, siis selliseid on lihtsalt vÀga kerge kontrollida ja Àra kasutada... Nad vÔtavad palju omaks, mis neile ette söödetakse ja mille varjatud olemus neid ehk huvitama ei kipugi Confused

Aga samas ei tunne, et "hinge kraabiks". Mina lÀhtun sellest, et igal inimesel oma elu...
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 6:02 am    Teema: Vasta viitega

Kui tundub mĂ”ttetu, jĂ€relikult pole sinu jaoks. Ju siis satanistidele ei tundu mĂ”ttetu, kuna nad end satanistidena identifitseerivad. Olen mĂ”elnud (kuna ma ise kaldun teistliku satanismi poole), et mis point on filosoofilisel/ratsionaalsel satanismil inimeste jaoks? Filosoofid lihtsalt mĂ”tlevad maailma asju enda jaoks lĂ€bi ja on rahul, kui nende arusaamade jĂ€rgi kĂ”ik piisava mĂ”ttelise seedimise jĂ€rel paika loksub. Ratsionalistlikud satanistid pĂŒĂŒavad kĂ”ike mĂ”istusega vĂ”tta (ratio), nende jaoks allub maailma fĂŒĂŒsikaseadustele ja loogikale, seal pole kohta jumalakujule tavamĂ”istes, keda kummardada vĂ”i kelle poole pĂŒĂŒelda.
Kui satanismis ĂŒldse jumalakuju vĂ”iks olla, siis on selleks Inimene. Satanist (filosoof, ratsionaal, lavey'lane) seab inimese ĂŒle kĂ”ige, tunnistades seejuures nii inimese hĂ€id kui ka halbu kĂŒlgi. Ei ole mingit koogutamist kĂ”rgemate vĂ”i madalamate jĂ”udude poole, ega vastutuse veeretamist kellelegi teisele.
Vaimsusega on nii, et mÔne inimese jaoks ei eksisteeri muid tasandeid peale selle, kus nad ise vegeteerivad. Ma ei tea, minu arust on see mingi biokeemiline protsess kusagil ajus, mis kas lubab vÔi ei luba tajuda ja/vÔi tunnistada millegi kÀega mitte-katsutava olemasolu. Ateistid on jobud, lubage tagasihoidlikult arvamust avaldada :) Aga kurat nendega...
Satanism on suures osas enesedistsipliin, mis ei luba inimesel kĂ”ike ja kĂ”iki lĂ”dva kummiga vĂ”tta. Mulle isiklikult kĂ€ivad mingid lodevad vennad eriti nĂ€rvidele, kes lihtsalt libisevad siia ja sinna ning pĂŒĂŒavad igal pool kĂ”ige ja kĂ”igi kallal möliseda, ilmutamata ise seejuures mingit distsipliini.

Kui mĂ”ni inimene on kergesti Ă€ra kasutatav, kuna ta lihtsalt keeldub millegi olemasoleva uskumisest, siis on see pagan vĂ”taks tema enda sĂŒĂŒ. Kui inimene on lihtsalt naiivne vĂ”i puudub tal informatsioon, siis sellise inimese Ă€rakasutamist ma ei poolda. SĂŒĂŒtus on asi, mida ei tohi puutuda!!!
(Seksuaalsest sĂŒĂŒtusest siinjuures ei rÀÀgi.)
mismo
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Mulle seostub satanism saatana kummardamisega. Sellest ka mu arvamus, et satanist peaks jumaldama saatanat. Muidu pole ĂŒldse mĂ”tet ennast satanistiks kutsuda. (ok, vĂ”ibolla siis on teie puhul tegemist hoopis uussatanistidega, keda ĂŒhendab see satanismi piibel ja sĂŒmboolika)
Hakkab vastu selline ĂŒhest ÀÀrmusest teise kaldumine (kui arvestada sellega, et ĂŒldvooluks on tĂ€napĂ€eval pigem headuse idealiseerimine).
Ja sellest ma ei saanud ikkagi aru, mis on satanistide siht ja eesmĂ€rgid. VĂ”i puuduvad need teil ĂŒldse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Andromeeda
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 11:08 am    Teema: Re: Mis hĂ€irib teid satanismis? Vasta viitega

jM kirjutas:
Et siis eeldades, et siinses foorumis kÀivad paganad ja inimesed, kes end
paganana identifitseerivad (olen kuulnud ka nimetust: religioossed maagid)
kĂŒsiks, mida arvavad paganad satanismi nö. nĂ”rkadest kohtadest?
Mis jÀÀb silma hÀirima esmasel pilgu pealeheitmisel ja mis hakkab hinge
kraapima sĂŒgavuti minnes?

p.s. kellegile ilmselt vÀga vastu vaidlema ei hakka, kuid eks nÀis, ehk olen
vÔimeline siin-seal paar tagasihoidlikku selgitust andma...

VĂ€ga sĂŒgavuti ei kavatse minna.

Ajalooliselt hĂ€irib esiteks see, milline oli satanism kui kultus, mille juurde siinseal kĂ€is igasugune mustade jĂ”udude ja deemonite teenimine, kuni inimohvriteni vĂ€lja. See seltskond on jĂ€tnud inimeste mĂ€llu nii reaalselt kui legendina nii palju saasta, et ĂŒsna lootusetu on sama nime all erilist heakskiitu leida.

See neosatanism, vĂ”i filosoofiline satanism, paistab aga silma ĂŒhekĂŒlgusega. ÜhekĂŒlgsus seisneb just teatud inimlike iseloomuomaduste ĂŒlerĂ”hutamises ja tĂ€htsustamises. See on jĂ€rjekordne idealiseerimine, mis ei erine oma sĂŒgavamas sisemuses ĂŒhestki teisest totalitaarsest sĂŒsteemist, kasvĂ”i nĂ€iteks kommunismist ja fashismist. Ma tahan ĂŒtelda, et erinevus on vaid selles, mida idealiseeritakse, eeskuju vĂ€lises vormis. Loomus ja toimimismehhanismid indiviid-organisatsioon suhtes, on aga oma olemuses sarnasemad, kui ĂŒhele valgustuvale satanistile ehk meeldida pruugib. Vaata nĂ€iteks, kui sĂ”ltuv oled sa ise sellisest ideaalist nagu distsipliin ja enesedistsipliin? Ja mitte ainult sina.
Kui mÔni inimene on lihtsalt robot, siis minu jaoks on noor neosatanist sageli lihtsalt natuke arenenum ja enam lihvitud programmiga robot, aga siiski robot.

KÔige halvem on selle kÔige juures ehk see, et teie kandjaskond tundub olevat idealiseerimise ja fanaatilisuse poolt eriti mÔjustatav noorsugu, kes oma "jÔule ja eneseteadvusele" vaatamata, on kergelt manipuleeritavaks tööriistaks progrommide lÀbiviimisel. Protest mingit laadi piirangute vastu, mis vÀga paljusid noorsataniste minu arvates iseloomustab, on alles esimesi samme probleemide lahendamisel. See ei ole vabadus, millist nad taotlevad.

Teie hulgas on kahtlemata ka jĂ”ulisi ja mitmekĂŒlgsemaid isiksusi, kes muidu neid ideaale ĂŒlal hoiaks ja eeskuju nĂ€itaks... kuid idealiseerides kĂ€putĂ€it iseloomuomadusi, on vĂ€he lootust olla kohanemisvĂ”imeline mĂ”nes raskemas situatsioonis.

Kui nÀidet sarnasest situatsioonist tahad, siis kujuta enesele ette "jÔulise satanisti" ja nÔrkusejÔu (viimasel ajal siin kuum teema) omavahelist heitlust... Ma kardan, et selle teie praeguse meetodiga tuleb kaotuseks valmis olla.

VĂ”rdleksin seda seltskonta kotkapojaga, kes ise vaevalt lennuvĂ”imelisena kaljunukil oma tiibu sĂ€tib ja mĂŒhisevat noorusejĂ”udu tunneb. Sel kotkapojal ja noorsatanistil on mĂ”lemal kaks ĂŒhist omadust. Noorus ja jĂ”ud. Kuid kotka elust, teab kotkapoeg alles vĂ€he.

Satanismil on seega oht olla pinnapealene, staatiline, iseennast raamistav arengutĂ”ke. Muideks, armee lĂ€bi aegade, mĂ”jutab paljus sarnaseid isikuomadusi, kui satanism, siit kĂŒsimus: "kellega sĂ”did"?
Tagasi üles
Madu77
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Mind isiklikult hĂ€irib neo-satanistide vĂ€rbamiskatsed maagiat kasutades.. tekitavad painajaid, rĂŒnnakud paratasandil jms, mis on jĂ€rgnenud peale seda 18.veebruari ĂŒritust Tartus.. Selle asemel, et paratasandil ajusid peedistada vĂ”iksid nad hoopis mĂ”ned ilusad neiud mind vĂ€rbama saata, mis oleks ehk tĂ”husam kui niisama peetida Very Happy
efu
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

hÀirib see, et palju on nn libasataniste.

ehk siis selliseid, kes mĂ”tlevad, et satanist olla ja satanistlikku sĂŒmboolikat kasutada on megalahe.

paljudele on satanism ju lihtsalt poos.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 12:08 pm    Teema: Vasta viitega

HĂ€irib see, et nn. satanistid kipuvad olema kurjuse pooldajad (nagu tavaliste kristlaste vastaspoolsed, kes pooldavad ja kaitsevad headust).
Aga ei tea reaalsest kurjusest tuhkagi, sama nagu kristlased reaalsest headusest.
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

jM

Sinu vastus ja suhtumine mulle meeldis, pÀris mÔistlikku juttu ajad... Aga palju veel selliseid sataniste leidub, vot seda ma ei tea. On neid palju, kes sinule suhteliselt sarnaselt asjadesse suhtuvad ?
Tagasi üles
Kayaman
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

mind hĂ€irib osade Satanistide juures see, et neil on laibalĂ”hn kĂŒljes.
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tore kui vastus meeldis. Kuni sedamoodi vastajad asju juhivad, on kĂ”ik kĂ”ige paremas korras (pĂŒĂŒdes empatiseeruda kĂ”rvaltvaatajaga siis).
Paljudest vastustest loen ma vĂ€lja satanismi paikapanemise, st. paljude jaoks on satanism ja satanistid nii ja naasugused, ning ei olda valmis oma arvamusest taganema. VĂ”ib-olla tĂ”esti, ehk on oma isikliku maailma ĂŒks nurgake ehitatud just sellele, et satanism on nii- ja niisugune ning seda muuta tĂ€hendaks kogu ehituse ĂŒmberstruktureerimist.
Teine VIGA, mida mittesatanistid satanistidest rÀÀkides/mĂ”eldes teevad, on meelevaldne raamistamine. Ja oi kui mĂ”nuga sellesse Ă€mbrisse astutakse, pĂŒĂŒdes satanismides leida mingeid kindlaid jooni ja omadusi, mida rĂŒnnata ja kritiseerida saaks. UNUSTAGE ÄRA SAATANLIK PIIBEL!!! Ma ĂŒtlen vaid ĂŒhe korra, et see on vaid Uks, mille taga on terve uus maailm. Pidevad sĂŒĂŒdistuse stiilis vĂ€ited, et SP on nii ja naasugune ning et SP on usulise kirjatĂŒkina ikka haledalt nĂ”rk ei taba mĂ€rki, sest see on vaid killuke meres. Ja kui mĂ”ni satanist, kes teile ette satub, on kogu oma "usu" ja "teadmise" ĂŒles ehitanud Saatanlikule Piiblile, siis kurat vĂ”taks, ta ei tea satanismist suht midagi!

Tsiteerin::
Hakkab vastu selline ĂŒhest ÀÀrmusest teise kaldumine (kui arvestada sellega, et ĂŒldvooluks on tĂ€napĂ€eval pigem headuse idealiseerimine).

Et siis satanistide ĂŒhest ÀÀrmusest teise liikumine? Et enne olid satanistid sellised, nagu paljud neid tĂ€napĂ€evalgi nĂ€ha tahaks ja see, et nad nĂŒĂŒd natuke ka oma peaga mĂ”tlevad, ei sobi teatud isikutele mitte ĂŒks raas? No mis iganes, mina eelistan kĂ€ituda nii, et mu vabadus, valikuvabadus ja elu sĂ€iliks, ning mingid nö. Saatanast pimestatud teod, seda rikkuma ei tule.

Teine asi, mida mittesatanistid absoluutselt vastu vĂ”tta ei suuda ja millest sujuvalt ĂŒle libisetakse, jĂ€ttes mainitu ĂŒldse tĂ€helepanuta vĂ”i lĂŒkates kaugele kalevi alla on satanisti peaaegu kohustus uurida Erinevat, saades seelĂ€bi uusi kogemusi ja sĂŒsteeme, mida enda isikliku satanismi arendamisel kasutada. Nagu on öeldud, ĂŒhegi satanisti usk ei ole identne, see on areneneud erinevaid teid pidi. Kui su teele satub kaks satanisti, kes rÀÀgivad ĂŒks ĂŒhele juttu ja kel on kĂ”ige kohta samasugune arvamus, siis pagan kĂŒll, need on mingid mĂ”ttetud koopiad, kes on rikkunud satanismi ĂŒht tĂ€htsat reeglit: olla isik, olla sĂ”ltumatu oma usus. (Natuke jĂ€me vĂ€ide, aga ei kuluta hetkel aega lihvimisele.)
Minu enesedistsipliin on lihtsalt arengu tulemus, see on kĂ”ige effektiivsem vahend ellu jÀÀda ja psĂŒĂŒhiliselt tasakaalukas olla. Sa vĂ”id seda kritiseerida, aga minu jaoks on see piisavalt oluline, sest on taganud mulle seni kĂ”ige paremini ja kauem (vaimsete, hingeliste) vigadeta eksistentsi.
Noorsoo kohta... Olen tĂ€iesti nĂ”us ja satun aeg-ajalt tĂŒĂŒtusse masendusse seetĂ”ttu :) Et satanism meelitab kĂ€rbestena kohale hunniku noori, kes otsivad mingit rebellion vahendit. See ON probleem. Ning mul on viimastel aastatel tĂ”siseid raskusi, et noori huvilisi ĂŒldse tĂ”siselt vĂ”tta, sest nad on NII KURADI MÕTTETUD enamasti, libisedes ĂŒhest usust ja arusaamast teise kiirusega, mida mina jĂ€rgida ei suuda, ega taha.

@madu: meie idee oli mainitud loengute seeriaga puhas reklaam. Ja mitte mingi vĂ€rbamistemaatika mĂ”ttes, vaid iseenda olemasolu nĂ€itamise mĂ”ttes tervele ĂŒhiskonnale. Samuti vĂ€ike katse rebida maha see mĂ”ttetu sildistamine, et satanism on ja peab olema kellegi/millegi vastaline. Mis kuradi onamismĂ”nu see inimestele annab, kui nad saavad jaurata, et satanistid tegid ĂŒhte vĂ”i teist asja sel ja tol pĂ”hjusel, ilma et ise tegelikest pĂ”hjustest midagi teaks?! Loenguseeria eesmĂ€rk oli nĂ€idata sataniste INIMESTENA, aga tundub et isegi paganate seas on selle aktsepteerimisega raskusi. Lahingud paratasandil MY ASS!

@dmitri: satanistid ei ole Kurjuse pooldajad, nad teavad Kurjuse olemasolust ja kui vaja kasutavad seda kas enda kaitseks vÔi kÀttemaksuks. Kuid satanistid ei propageeri kurjust, ega pritsi seda igal vÔimalikul juhul igas vÔimalikus suunas. Kurjus on destruktiivne ja lÔpp-lahingus hÀvitaks elu, seda ei saa propageerida!

@kayaman: laibalÔhn on ju tore, hoiab veel hullema kÔntsa eemal!
Dmitri Petrjakov
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:

@dmitri: satanistid ei ole Kurjuse pooldajad, nad teavad Kurjuse olemasolust ja kui vaja kasutavad seda kas enda kaitseks vÔi kÀttemaksuks. Kuid satanistid ei propageeri kurjust, ega pritsi seda igal vÔimalikul juhul igas vÔimalikus suunas. Kurjus on destruktiivne ja lÔpp-lahingus hÀvitaks elu, seda ei saa propageerida!

See nÀitaski kuidas sa kurjusest aru saad...
see mind hÀiribki.
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

jM kirjutas:

@madu: meie idee oli mainitud loengute seeriaga puhas reklaam. Ja mitte mingi vĂ€rbamistemaatika mĂ”ttes, vaid iseenda olemasolu nĂ€itamise mĂ”ttes tervele ĂŒhiskonnale. Samuti vĂ€ike katse rebida maha see mĂ”ttetu sildistamine, et satanism on ja peab olema kellegi/millegi vastaline. Mis kuradi onamismĂ”nu see inimestele annab, kui nad saavad jaurata, et satanistid tegid ĂŒhte vĂ”i teist asja sel ja tol pĂ”hjusel, ilma et ise tegelikest pĂ”hjustest midagi teaks?! Loenguseeria eesmĂ€rk oli nĂ€idata sataniste INIMESTENA, aga tundub et isegi paganate seas on selle aktsepteerimisega raskusi. Lahingud paratasandil MY ASS!

madu77 kirjutas:
Mind isiklikult hĂ€irib neo-satanistide vĂ€rbamiskatsed maagiat kasutades.. tekitavad painajaid, rĂŒnnakud paratasandil jms, mis on jĂ€rgnenud peale seda 18.veebruari ĂŒritust Tartus.. Selle asemel, et paratasandil ajusid peedistada vĂ”iksid nad hoopis mĂ”ned ilusad neiud mind vĂ€rbama saata, mis oleks ehk tĂ”husam kui niisama peetida

See ei olnud jM sinu vastu suunatud, vaid nende pÔrandaaluste satanistidele, kes ka loengus kohal olid ja kelledest me sinuga Tartus rÀÀkisime.. MVO seltskond jÀttis vÀga hea mulje sinuga eesotsas! Wink
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kala. MINA ei olnud Tartus. Jason oli. Ma ei ole Jason. Mina olen jM.

dmitri tÀpsusta. hÀirib minu oletatav vale sisukoht/arusaam vÔi see, et
satanisti jaoks on kurjus ĂŒks vĂ”imalustest, mida kasutada? Tunnen, et
kisub musta/valge maagia dualismini, mida mei aktsepteeri. On vaid ÜKS
maagia ja vastuolulised viisid selle kasutamiseks!
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Nii palju, kui mina tean, on satanistidele olulised igasugused rituaalid (rituaalmaagia jne), maagiatseremooniad ja pĂŒhitsemised jne. Samas ma tean, et paljud satanistid tunnistavad ja teavad, et looduses on energiad, mida saab inimene enese vĂ”i teiste hĂŒvanguks/hĂ€vinguks Ă€ra kasutada. Ilma selle jĂ”uta poleks ka rituaalidel ju mĂ”tet ! Aga samas, milleks siiski vaja neid igasuguseid rituaale ? (ma pole veel LaVeyd lugenud, aga vaatan, et raamatus on sellest pĂ€ris palju juttu, natuke olen juba sirvinud).

Neid erinevaid loodusjĂ”ude ja energiaid jĂ”ude saab Ă€ra kasutada ka teadmisega, kuidas need toimivad ja lasta need jĂ”ud lĂ€bi enese lĂ€bi voolata ja siis neid vastavalt vajadusele suunata. Loomulikult pole see nii kerge, nagu ĂŒtlesin, tajud peavad olema vĂ€ljaarendatud ja erksad jne.
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

Õige. Mina ei kasuta rituaale, nagu need SP's ja SR'is kirjas on. Ma ei
suuda ĂŒldse kasutada vĂ€ga enesekindlalt midagi, mis on juba loodud,
maagia on igaĂŒhe jaoks eriline. Ma jÀÀn oma tagasihoidlike liistude juurde
ja susserdan imagia'ga, mis aga kahjuks tÀhendab, et ma ei ole
pÀdev sÔna vÔtma saatanlike rituaalide Ôigustamiseks vÔi pÔhjendamiseks.

ps. minu jaoks teeb rituaali saatanlikuks puhtalt nende jÔudude kasutamine,
mida ĂŒldiselt saatanlikeks peetakse, mitte aga see, et rituaali lĂ€biviija
end satanisti nimetusega tituleerib vÔi midagi sarnast.

Viimati muutis seda jM (Teis Veeb 21, 2006 8:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea mis rituaalidest jutt on. Aga pere egregoris olijad rituaale ei kasuta sellepĂ€rast, et neil puudub ĂŒksmeel rituaali suhtes. Rituaali lĂ€biviimiseks peab olema kĂ”ikide nĂ”usolek
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt kalduvad satanistid tseremonaal- ja rituaalmaagia poole kĂŒll jah.
MVO liitumisankeetidest vÔib vÀlja lugeda, et huvi sellesuunalise tegevuse
vastu on rohkem kui suur.

Mis "pere"?
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 8:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mis "pere"?

Mul viis mĂ”tte selle peale mis Kardrioru lossis toimus. Ütleme nĂ€iteks, et mingid oleks tahtnud seal midagi korraldada. Mingit taolist asja. Aga nĂ€ed mis hoopis vĂ€lja tuli. Seal kĂŒll sataniste ei kĂ€inud aga vahet pole. Sama ka pere egregoris olijatel. Kui on nĂ”rk lĂŒli, siis ei ole sellest rituaalist mitte kasu vaid kahju. Siis see energia lĂ€heb ei tea kuhu, igatahes mitte sinna kuhu seda suunati
Tagasi üles
jM
Musta Veenuse Ordu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 21, 2006 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, aga "pere" ei puutu siia kĂŒll kuidagi. VĂ€hemalt mitte sellest suunast.
See nĂ”rga lĂŒli teema on ju toimiv igal pool, mitte ainult rituaalide puhul.
See Kadrioru temaatika jÀÀb kĂŒll hetkel segaseks, aga ok, see selleks.
Kui rituaalis on ĂŒks osaline Kahtleja, siis suure tĂ”enĂ€osusega lĂ€heb kogu
ettevÔtmine metsa. Ja just seepÀrast eelistan ma oma vÀikseid diile teha
ĂŒksi ja omaette, ehkki parima sĂ”braga (ĂŒks inimene) vĂ”iks ju koos
proovida, kuid sellegipoolest eelistan tegevusi, mis ei eelda rohkemate
inimeste osavÔttu.
Jutud maagia effektiivsusest suurema inimgrupi kaasusega jĂ€tavad kĂŒlmaks.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group