Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sageduse vahetus.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 3:41 am    Teema: Sageduse vahetus. Vasta viitega

Planeet maa vahetas eile sektorit. Me asusime 16 sĂĽsteemi valguses. Nihkusime tagasi oma kodusektorisse 6 sĂĽsteemi valgusesse.
Rahvakeeli. Mõtlemise sageduselt nihkusime mõistmise sagedusse.
Meid oli nihutatud vöörasse väljaruumi. Tänu sellele oli meie energia piiratud. Saime kasutada ainult poolinimeste ressursse. Kohustused olid galaktika valitsusplaneedi omad. Meid lõi välja omaajal värviliste mehikeste rass. Meie tunneme neid hallide, suurte peade olenditena. Tegelikult on nende värv sõltuv orientatsioonist. Kui siin olid, siis olid halli värvi. Nad imesid inimestelt mõistuse energiat. Sealt ka põhjus inimeste primkalikust mõtlemisest.
See värviliste mehikeste rass on ristatud liigiga, kes on pärit mujalt universumist loomadega. Vaja oli selleks seda, et siin universumis ei suutnud nad sigida. Looma osa andis paljunemis-võime. Nüüd nad pidid röövima puuduva inimlikkuse. Nad toodi siia selleks, et hävitada inimeste sugu. Saatja oli kõrvaluniversumi üks valitseja (universumi bosse on 4). See sitapea toetas ka lumekuningannat. Varustas teda meesaspektiga. Põhjus lihtne. Tahtis saada meie ja üldse universumite valitsejaks. Ja hävitas kõik, kes tast ette arenema kippusid. Aga tänaseks on juba temast arenenumaid.
Seega meie universum otsustas häältega 3:1 Hävitada see planeet. Ja tänu sellele saame kodu sagedusele tagasi.
Ärge imestage, kui te haigestute, lähete veits lolliks. See on sageduse muutus. Teie ainuke ülesanne on häälestada ennast mõistmisele.
Ma nüüd veits tegelen jamadega. Teooria kirjutamine on nati ajaks peatatud. Tööd liiga palju.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tänasest Päevalehest:

Universum näitas oma suurt saladust – tumedat ainet
09. jaanuar 2007

Autor: Kaivo Kopli

Teadlased kujutavad esimest korda nähtamatut ainet, millel on kosmoses oluline roll.

Levinud teooria kohaselt on universumis veel midagi, mida ei ole võimalik näha teleskoopidega ega tuvastada muude instrumentidega. Seda on nimetatud tumedaks aineks, millest moodustub umbes veerand kogu universumist.

Mitmekümnest Euroopa, Ameerika ja Jaapani teadlasest koosnev meeskond kasutas kosmoseteleskoopi Hubble, loomaks kolmedimensioonilist kujutist tumedast ainest kosmosesektoris, kus mõnede galaktikate vanuseks on pool universumi arvatavast vanusest ehk kuus-seitse miljardit aastat.

Tumeda aine olemasolule viitab see, et kaugetest galaktikatest siia jõudev valgus kaldub mingi nähtamatu aine gravitatsiooni mõjul otseteelt. Nüüdses uuringus kasutatigi nn gravitatsioonläätse meetodit.

Ăśheks kõige olulisemaks uuringust tulenevaks avastuseks on see, et tume aine moodustab nähtamatud “tellingud” või

“skeleti”, millele tugineb nähtav universum. Kuigi kosmoloogid on ammugi teoretiseerinud, et just nii peaks asi olema, paistab alles nĂĽĂĽd nende teooria leidvat kinnitust ka selles osas, et ilma tumeda aineta ei saaks olemas olla ka meile teadaolevat nähtavast ainest koosnevat universumit oma planeetide, tähtede ja galaktikatega.

Uuringuid juhtinud Richard Massey sõnul oli tume aine algul tasapinnalisem, kuid koondus omaenda gravitatsiooni mõjul, tekitades klombid, mille ümber on omakorda moodustunud nähtavast ainest tähed ja planeedid. Tumeda aine gravitatsioon hoiabki galaktikaid koos.

Koostis teadmata

Maa peal käivad mitmed eksperimendid, millega pĂĽĂĽtakse teada saada, millest tume aine koosneb. Ăśhe teooria kohaselt on koostiseks salapärased subatomaarsed osakesed, mida on keeruline tuvastada, sest need ei seostu “tavalise ainega” ega ole seepärast tavapäraste teadusinstrumentidega tabatavad.


Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Õues täna raskekujuline pinge. Silmadele mõjus rusuvalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 3:39 pm    Teema: Vasta viitega

zhe kirjutas:
Õues täna raskekujuline pinge. Silmadele mõjus rusuvalt.


Ja mina märkasin täna, et väljas on K-E-V-A-D!!! Varakevad mis varakevad, ainult tihaste laulu ja tilkuvaid räästaid polnud, aga õhus oli kevad. Kuidagi sügis läks täna üle kevadeks. See talv, mis ka korra välgatas, on juba ammu unustatud Very Happy
Tagasi üles
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ilmastikuolusid ma ei märganudki.

Viimati muutis seda Pole olemas (Teis Jan 09, 2007 4:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

murjam kirjutas:
zhe kirjutas:
Õues täna raskekujuline pinge. Silmadele mõjus rusuvalt.


Ja mina märkasin täna, et väljas on K-E-V-A-D!!! Varakevad mis varakevad, ainult tihaste laulu ja tilkuvaid räästaid polnud, aga õhus oli kevad. Kuidagi sügis läks täna üle kevadeks. See talv, mis ka korra välgatas, on juba ammu unustatud Very Happy


Huvitav jah, ma tunnetasin sedasama asja eila. JA just sellepärast,et tihased siristasid hoolega( või maitea kas need kollase kõhualusega linnud on tihased ikka ) =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

ma tunnetasin mõlemaid, nii seda kevadet, kui ka sarnast mis zhe kirjutas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Öösel oli aga madistamine.
Kogu aeg äratati üles.
Mingi müümise teema oli õhus. Loodan, et ma midagi maha ei suutnud müüa. Taheti, et oma noormehe ka letti paneksin.

Üks öisest õhus olevast mõttest oli selline: kass on korduvelement, igale süsteemile vastab vähemalt üks kass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
JA just sellepärast,et tihased siristasid hoolega( või maitea kas need kollase kõhualusega linnud on tihased ikka ) =)


Mhm, need on rasvatihased. Kui kuldnokka peetakse traditsiooniliselt kevadekuulutajaks, siis mul kuulub see au rasvatihastele. Kui neid kuulen, siis samm iseenesest muutub kergemaks ja lennukamaks Smile. Minu arvates nad kisavad - inimesed tõmmake sisse kevadist õhku ja vaadake, PÄEV on pikem ja valgem Wink
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

mis kella ajal see nihe võis toimuda? ega mitte millalgi üheksa ajal õhtul Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma jagasin täna unes vaimseid õpetusi kellegile, ärgates mõistsin alles, et ma teatsin neid ja se on juba teine öö järjest kus ma teen seda.
Igatahes, väike närvilisus on sees mis pole välja paista ja üks silm tõmbleb veits eilsest alates, puhkuge mu silm korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

omalt poolt ka väike paranoiapiisk - telefonikõned katkevad hulgaliselt (umbes 5 täna)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

Osta uus telefon või vaheta operaatorit Razz
Tagasi üles
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
omalt poolt ka väike paranoiapiisk - telefonikõned katkevad hulgaliselt (umbes 5 täna)

Laughing

soovitused:
1.Osta uus telefon
2. Mine rääkima kohta, kus on pidev levi
3. Kontrolli akut
4. Sinuga lihtsalt ei taheta rääkida Razz, aga ei suudeta teisti ka märku anda Wink
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

ahh
te rikute kõik ära, teete nii proosaliseks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mina nägin üleeile unes kuidas alienid(nagu filmist)mind taga ajasid aga kätte ei saand,sest oskasin lennata.Aga see kevadetunne oli mul juba enne jõule.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Võite parandada , aga mul jäi discovery pealt meelde, et tumedat ainet tuleb juurde kui universum paisub ja tume aine tegelikult takistab universumi paisumist. Suur pauk on tegelikult paisunud asja kokkutõmbumine ja kohe ka uuesti plahvatamine. Universumi lõpp saabub siis kui tähti enam taevas näha ei ole. Siis toimub uus suur pauk. Krisna magab siis kui taevas on täiesti must. Ma ükskord käisin unenägemises ja oli ka mingi maailm kus tähti taevas ei olnud, täiesti süsimust taevas. nii et see on võimalik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli umbes nagu zhel. Mingid tahtsid mu ära osta, tegid veel sellist head nägu, et nemad on head poisid. Lõpuks üks aitas mind(miski on nagu mitu ööd käinud ja õpetanud. Ma üldse ei saa aru kes on nagu, häält ei tee ja nägu ei näita Confused ) Siis kui ma põhimõtteliselt ise leidsin endale selle mille vastu mind osta taheti siis kadusid ära. Päris vihased olid teised.
Kassid ka pool ööd ajasid kedagi toast ära nagu selline möll käis. Hommikul olid kõik sellised hellikud, sülle ja pai ja teab mis veel Confused Nad tavaliselt ei ole sellised. Käivad uhkelt ringi, pai ei taha ja sülle tulek täiesti vastunäidustatud. Endal oli mul nii kehv olla, mõtlesin, et lähengi tööle või jätan äkki vahele?!
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Miks te küll öösiti ei maga ja end välja ei puhka? Tegeleta mingite müügi-ostu tehingutega ja pärast paha olla... See ju loomulik, kui ei anna ajule ja kehale puhkust!
Soovitus: öö olgu puhkamiseks ehk magamiseks
Tagasi üles
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Teis Jan 09, 2007 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ma seda tegingi, vähemalt üritasin.
Kisti lihtsalt "alla".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group