Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

The Secret
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
murjam
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Vananematu kirjutas:
Njaa, tubli.

Igal juhul vaata film ikka ära. Ajuvaba on ainult teiste kommentaare kommenteerida. Selle jaoks on rate. Siin äki saab asjalikku juttu ka aetud.

ja-jah, muriel, mina aga ratesse Razz Laughing A sa anna oma konto siis siia ka, ma tahan sind kommima tulla Wink

Jah, vananematu, sinusugused asjaliku jutuga tüdrukud on nüüd küll ÕIGES kohas Cool
Tagasi üles
muriel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 2:10 pm    Teema: Vasta viitega

Vananematu kirjutas:
muriel kirjutas:
taolise vastandamise teine äärmus ongi materialismi eitamine ja nn. vaesuse ülistamine. üks ei ole teisest parem vaid sama asja erinevad äärmused. filmi ise näinud ei ole aga torkas silma su õrnus antud teemas.


Njaa, tubli.

Igal juhul vaata film ikka ära. Ajuvaba on ainult teiste kommentaare kommenteerida. Selle jaoks on rate. Siin äki saab asjalikku juttu ka aetud.


ajuvaba on kriitikasse suhtuda kui solvangusse mitte kasutada seda enesevaritsemiseks. ma sain aru, et oled pisut shamanismihuviline ja üldse "vaimsete" kalduvustega ning seega tuletasin sellest, et kasutad ehk tähelepanekut enese arendamiseks mitte ego rahuldamiseks. asjalikust jutust ei tule midagi välja kui kõik üksteist meelitavad Wink
Tagasi üles
Vananematu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2005
Postitusi: 24
Asukoht: Heade Mõtete Linn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

Jama lugu. Ma ei saanud arugi, et me üksteist meelitame.
Mulasin nii palju, kuna teema pöördub jällegi isiklikule tasemele. Alustatakse filmi kritiseerimisest ja jõutakse välja isiklike kalduvuste ja uskumiste juurde. Ja seda on praktiliselt igas teemas. Ei saa aru miks.

Ok, selleks korraks tarkus kogutud. Nüüd saab mõnda aega jälle läbi.
_________________
Tõde on uskudest ülem
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Vananematu kirjutas:
Tjah. Ei alahinda materjalismi. Avaldan arvamust filmist kui sellisest. Filmist, kus propageeritakse materjalismi mitte inimest, kui piiritut olendit. Loomulikult, kui sisemuses saadakse kõik korda, siis hakkab see kajastuma ka väljast, kuid jällegi, filmi idee ei olnud see vaid tahe uusi autosi saada. Teemasse tagasi, siis "The Secret" - seal ei mainitud kordagi midagi, mida ei saaks teaduslikku keelde panna. Hmm, veel enam ei mainitud seal ka ¹amaane või üldse kedagi, ega midagi. Oleks see film tehtud kellegi avatuma poolt, siis võib-olla oleks olnud laiem maailmakäsitlus erinevatest tasanditest, asukatest ja ehk isegi ka loodusest.


Võib-olla vaatad sa asja liiga kriitiliselt. Need auto ja maja näited on lihtsalt NÄITED ju. : ) Lisaks nendele on seal näited kaa inimese siseelust ja suhetest. Näiteks kui sul pole kedagi.. siis saad leida omale tuttavaid.. tõmbad neid ligi olles ise selle sees vms. Ja näiteks kui tahad katsetama hakata, siis sa ei pea seda seal ära toodud maja, raha, autot või jalgratast järgima. : ) Võid proovida sellega, mis on sinu jaoks oluline. Ühiskond on juba loomult selline, või noh, massimeedia on niimoodi kõigi ajud ära solkinud, et tähtis on vaid raha ja materjal. Tegelt on ju nii ? Aga seepärast ongi igast meid abistavad tegurid, mis aitavad meil sellest ümber vaadata ja mitte lasta solkida enda ajusid. Näiteks meie kõik siin üksteise suhtes võime paljuski abistavad olla. : )
Siiski, igaühel on oma arvamus ja mul on hea meel, et ühe enam isikuid seda filmi jälgivad. : )

Hakkan lugema David Icke'i "Matrixi lapsed" nüüd. : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

lenux- kirjutas:
Ok, jätkan seda musta maagia teooriat kuid seekord lilla' maagiat lugedes.. tuli mulle jälle "The Secret" meelde.

Seda kolme aja toimet kasutavad ka süsteemid ära. Tänapäeval muudab ärimaailm sedasi inimesi, et näidatakse, kui hästi elavad jõukad inimesed. See tekitab inimestes saamahimu. Nad unistavad ka jõukast, kergest elust. Aga selle unistuse käigus on need inimesed ilusti selle süsteemi, egregori mõju all. See süsteem muudab nüüd need unelmate ihalejad enda äranägemise järgi sellisteks, nagu süsteemile kasulik. Ja need unistavad inimesed toodavad jõukatele uusi rikkusi juurde.

Ärimaailm tahab, et inimesed elaksid tulevikus. See võimaldab inimesi vormida endale vajalikeks. Ärimaailma toimemehhanismi moto: inimene peab olema olevikus rahulolematu aga kui ta teeb niinimetatult õigeid tegusid, siis tulevik on roosiline.

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3984

Ja ültse koge se lilla maagia läheb hästi secretiga kokku.. Exclamation


Aga kuidas see secretisse puutub, see kui sa arvad et sa oled suuteline ise oma elu looma on just hea ju, ning ma võin iskliku kogemuse põhjal öelda et see pole mingi must maagia.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 7:35 pm    Teema: Re: The Secret = The Secret varjamine Vasta viitega

Vananematu kirjutas:
Noble kirjutas:
Ma ütleks et see mis Secretis räägitakse on suht sama mis on Freedom roadis(Icke) ainult et secret on hilisem. Tegelikult on see jutt õige ja ma ei usu et siin on tegemist musta maagiaga( ja mis kollist sa räägid), kas sa pole ikka aru saanud et su voodi all pole kollionusid Laughing ...okok tegelt see toimib ja nii tulekski elada, ise luues endale head.


Minu arvates David Icke uurimusi ei anna võrrelda selle "The Secret" teosega, mis on lihvitud nii läänelikuks nagu mingisugune TeleShopi reklaam.

Jah, tundub, et "süsteem" on uuele tasemele jõudnud ning need, kes veel ei ole "otsustanud" ja kahtlevad, kas minna vaimu rada mööda või uskuda "The Secret" dokumentaalis öeldut, siis neil võib mõtesse tulla : "jah, aga secretis oli ka öeldud ju, et meie kontrollime oma elu, mitte keegi teine ei ütle meile mida teha" - seda sama tahab Ka Icke edasi öelda, kuid "The Secret" palas tundub see vabadus, see kontroll, mida öeldakse liiga liiga ... liiga. Esiteks juba see, et keskendutakse ainult materiaalsetele asjadele, kui sa tahad maja, kui sa tahad uut autot. Kui sulle ei meeldi su töökoht jne jne.

Mis mulle sellest filmist eriti kõrva jäi oli hoopis järgnev. Nimelt mainiti seal ühe koha peal, et jah, inimesed, kes tegelevad oma vaimse minaga palju ("spiritual people") on alatasa laostunud ("are broke all the time"). Minu mõteisse jõudis kohe see, et milline vaba (kui ma enam mõistangi seda sõna õigesti..) maailmakäsitlus küll mõistab hukka inimesed, kes üritavad oma kõrgema minaga rohkem tegeleda ning siis ette heita, et nad vaesed on. Et neil ei ole autosi, maju ja suuri basseine. Minu mäletamist mööda ei ole maine vara absoluutselt mingiks näitajaks ega ka teguriks inimese heaolust.

Vabandust väga, aga minu jaoks ei tõota see head. Väga materialistlik käsitlusviis on kogu selle dokumentaali jooksul algusest lõpuni.


Aga mis jura jutt see hoopis on et materiaalsed asjad on halvad, et vaim loeb jne, see on ju ka tegelikult nagu mingi kiriku keskaja jutt et elage vaesuses ja keskenduge vaimule. Mõlemad on tähtsad ja võiks olla tasakaalus.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vananematu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2005
Postitusi: 24
Asukoht: Heade Mõtete Linn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 06, 2007 12:33 am    Teema: Vasta viitega

pirtet kirjutas:
Vananematu kirjutas:
Tjah. Ei alahinda materjalismi. Avaldan arvamust filmist kui sellisest. Filmist, kus propageeritakse materjalismi mitte inimest, kui piiritut olendit. Loomulikult, kui sisemuses saadakse kõik korda, siis hakkab see kajastuma ka väljast, kuid jällegi, filmi idee ei olnud see vaid tahe uusi autosi saada. Teemasse tagasi, siis "The Secret" - seal ei mainitud kordagi midagi, mida ei saaks teaduslikku keelde panna. Hmm, veel enam ei mainitud seal ka ¹amaane või üldse kedagi, ega midagi. Oleks see film tehtud kellegi avatuma poolt, siis võib-olla oleks olnud laiem maailmakäsitlus erinevatest tasanditest, asukatest ja ehk isegi ka loodusest.


Võib-olla vaatad sa asja liiga kriitiliselt. Need auto ja maja näited on lihtsalt NÄITED ju. : ) Lisaks nendele on seal näited kaa inimese siseelust ja suhetest. Näiteks kui sul pole kedagi.. siis saad leida omale tuttavaid.. tõmbad neid ligi olles ise selle sees vms. Ja näiteks kui tahad katsetama hakata, siis sa ei pea seda seal ära toodud maja, raha, autot või jalgratast järgima. : ) Võid proovida sellega, mis on sinu jaoks oluline. Ühiskond on juba loomult selline, või noh, massimeedia on niimoodi kõigi ajud ära solkinud, et tähtis on vaid raha ja materjal. Tegelt on ju nii ? Aga seepärast ongi igast meid abistavad tegurid, mis aitavad meil sellest ümber vaadata ja mitte lasta solkida enda ajusid. Näiteks meie kõik siin üksteise suhtes võime paljuski abistavad olla. : )
Siiski, igaühel on oma arvamus ja mul on hea meel, et ühe enam isikuid seda filmi jälgivad. : )

Hakkan lugema David Icke'i "Matrixi lapsed" nüüd. : )



Jah, võimalik, et vaatan liiga kriitilise pilguga. Samas loomulikult on see suure tahte tõmme olemas. Ma ei nimetaks seda just saladuseks.
Mis seal ikka. Lahedat meelt.
_________________
Tõde on uskudest ülem
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Teis Veeb 06, 2007 8:40 am    Teema: Vasta viitega

Kahju tõdeda, kuid paljude jaoks on see veel saladus. Keegi ei usu selliseid asju, sest neile pole lapsest saati umbes seda pähe pandud.. ning kõik uus, mida saadakse kuskilt ma ei tea kust teada on nii võõras ja tavaliselt ka nende jaoks vale. Inimesed võiksid avada oma silmad, eksole ? : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ahjualune
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Veeb 2007
Postitusi: 56

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

vaadatud. seda filmi tuleks jälgida kindlasti filtriga, mis filtreeriks ära sealt osa, mis ülistab materiaalsust, asjade nimel elamist, justnagu nullist tekkivate hüvede püüdlemist (hea viide siinkohal toki kollasele seadusele tasuta lõunasöökidest). teisalt on tegemist algaja jaoks ahvatlevaks garneeritud sissejuhatusega vaimsusesse, eeskätt just sellesse ossa, mis käsitleb inimese sisemaailma kujundamist. filmi vaadates koorus ka siin foorumis tihti korratu: välismaailm on su sisemaailma peegeldus ehk milliseks oled sa ehitanud oma sisemaailma, selliseks kujuneb ka maailm sinu ümber (toki vaskne seadus).
midagi raputavat uut selles filmis ei olnud. häiris aga asja üliemotsionaalne serveerimine. selle filmi looja (keegi austraalia tädi, kes enne filmi tegemist oli suhtkoht läbi põlenud) tahaks vaatajat nagu vägisi oma nüüdseks juba hiigelsuurde mulli rebida..
_________________
pistan kõik pintslisse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2007 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult seal ei olnud ju juttu ainult materiaalsetest asjadest, seal oli päris korralikult suhetest ja tervisest ka juttu ja tegelikult rikkus ongi siinse elu üks parimaid pooli ju, me peakski olema edukad ja elama külluses.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Teis Märts 13, 2007 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

Need on ka lihtsalt näited seal.
Kui sa tahad midagi, olgu see .. teiste näidetega siis .. haridus, reisida, langevarju hüpet teha etc. siis sa saad neid asju, kasutades seda "saladust".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 3:01 am    Teema: Vasta viitega

Kusjuures see toimib aga ma pean veel kõvasti harjutama seda.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 8:16 am    Teema: Vasta viitega

Toimib küll jep. Mõnus eksole. ? : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 11:08 am    Teema: Vasta viitega

Keegi tahab põhjalikumalt teada/õppida seda asja siis ma võin paar head raamatut saata (e-bookina), ma pole kunagi ühtegi ingliskeelset raamatut lugenud, ega pole praktikas ühtegi raamatudgi lugenud... ega polnud se ingliskeelgi nii eriliselt heagi.. va. nüüd kui hakkasin seda asja õppima.. peaks mainima, et lambist oskan juba isegi inglisekeeltgi Very Happy

Wealth Beyond Reason by Bob Doyle
AHappyPocket FullOfMoney by David Cameron

ärgse laske nimedel, end petta... se räägib paljust muustgi.. peale neid raamatuid ma saan siin toimuvas juba palju paremini aru se oleks nagu.. oleks maailma alged ja universiumi seadused ära õppinudm eriti se teine raamatud.. põhimõtteliselt mul on oma 20giga videosid.. seminaare ja igast staffe sellest asjast kogutud mida ma õpin igapäev.. ma olen segi läind Very Happy

Põhimõtteliselt mu point on see, et secret tutvustas seda näitas teile korraks midagi.. ise peate edasi õppima.. ja se õppimine on nauttimine nagu väikse laps avastan maailma.. ja tundub, et kõik need videod ja raamatud jms. mida olen kogunud.. nad kõik proovivad meile seletada, et nyyd on aeg vana maailm maha jätta ja siirdude uute maailma.. aeg hüpe teha.. oleme me siin samast hüppest enne rääkinud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

Oleme ikka, toki arvates on selle nimi kvanthüpe, mõne jaoks maailmalõpp, mõne jaoks uue algus.
Kuid kust sa need ebookidena leidsid?
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Kolm Märts 14, 2007 7:55 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.melku.com/.lamp/ parool on vm
üks raamat tuli üleliialt mida ma pole veel lugenud..

üldiselt eriti kasulik kui sul oleks www.demonoid.com 'is account olemas.. kui ei ole siis suht iga reedeti vist oli kui avati seal registeerimine. sealt ma olen suurem osa materiaali saanud kuna neid asju lihtsalt mujal ei ole.

Video seminaaridest soovitaks eriliselt midagi mis oleks "peab" vaatama listis
"Abraham Hicks - The Art of Allowing" (kolm workshoppi ehk kolm erinevat paketti on seal pea-aegu oma 6-10giga videosid) se naine oli secretis kah üks õpetajatest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 3:17 am    Teema: Vasta viitega

pirtet kirjutas:
Toimib küll jep. Mõnus eksole. ? : )


On küll Cool
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pirtet
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 17 Sept 2006
Postitusi: 247

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2007 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

Kallid kaasmaalased. Mul on teile rõõmustav uudis.
Aega läks aga asja sai, subtiitrid on valmis.
Vabandan, et nendega nii kaua aega võttis, aga olen laisk inimene. : )
Püüdsin teha mõtte võimalikult selgeks ja loodan, et see aitab teil paremini mõista SALADUSE jõudu. : )



Subtiitrid saate siit: The Secret
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh.. õppisingi juba ingliskeele ära vahepeal, a vaatame ikka subtiitritega ka ära Very Happy

Tahaks üht vanamees teile veel näidata, se käiks vast suht siia teema alla kellegil 30min aega, siis kuulake ta ära.. seletab lahti millises filmis me elame ja suht parema arusaama annab kuidas se "The secret" töötab siiski...
http://www.universallawstoday.com/NDE/NDE.wmv
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Laup Apr 14, 2007 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group