Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

10 vÔimuliini (10 neegrit).
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Liine31
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Seebikad kĂ”lbavad vahest Ă”ppematerjaliks Laughing Seal mĂ€ngitakse asjad vĂ€lja nii, et kui keegi on hea - siis ikka ĂŒdini hea ja kui keegi paha ja kuri - siis ikka nii, et kilomeetri peale on aru saada, kui paha ja kuri. Laughing Pikalt jah ei kannata vaadata, aga vahest analĂŒĂŒsimise mĂ”ttes tĂ€itsa lĂ”bus.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Üdini paha ja ĂŒdini hea. Ma vaatasin eile Exploreri peal Sadomasot. Sain targemaks. Belgiast oli film. . Mees mĂ€ssiti kokkoni sisse nagu putukas ja torgiti nĂ”eltega. Kettidega tĂ”mmati lakke ja siis veel lĂ€mmatati lateksi sisse. Orjad olid ukse taga jĂ€rjekorras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Siis ĂŒleelile vaatasin History pealt filmi mis tĂ”estas Ă€ra rassiteooriate mitte paikapidavuse, sealhulgas Tokrooda teooria mitte paikapidavuse. TĂ”estati Ă€ra, et vĂ”imed ei sĂ”ltu kolbaehitusest vaid elukoha geograafilisest iseĂ€rasusest. Sain teada miks ei ole Uus Gineas kunagi tehnika hakkanud arenema, miks LĂ€his-idas on nagu kuumaastik, miks tehnika hakkas just Euroopas arenema ja miks just USA on kĂ”ige rikkam riik. KĂ”ik see tĂ”estas Ă€ra, et valge rass ei ole ĂŒlimuslik, nagu siin Tokroda tahab vĂ€ita mingite teooriatega. VĂ”imekaid on iga rahva hulgas, ka Uus Gineas.
Nagu sa tead ei ole juhust olemas.
Aga kas need filmitegijad seletasid ka Àra miks valge inimene sattus Euroopa viljakatesse tingimustesse elama? Kus arengut ei takistanud looduslikud, geograafilised takistused.
Kuigi jah, ei ole Uus Guine elanikud lollimad kui valged kuid siiski tekkib kahtlus, et kui paapuate esivanemad leidsin endale sellise viletsa elukoha siis nad olid ju lollid ja nende lollid geenid on ka nende jÀrglastel. Aga meie esivanemad leidsid elukohaks sellise hea paiga siis nad olid targemad ja nende targad geenid on ka meie sees Razz

Seega oleme me ikkagi targemad ja paremad kui paapuad Uus Guineas Cool
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

See loogika ei pea paika. LĂ€his-Ida oli vĂ€ga roheline kunagi, metsad, Tigrise ja Eufrato org oli kunagi vĂ€ga roheline, nĂŒĂŒd on kĂ”rb jne, nagu kuumaastik. See on inimtegevuse tulemus. PĂ”hjavesi tarvitati Ă€ra, metsad vĂ”eti maha, pĂ”llud kurnati vĂ€lja. Selline hĂ€vitustöö toimub praegu ka Uus-Guineas. Vihmametsade hĂ€vitamine. Erosiooni tĂ”ttu muld uhutakse merde ja lĂ”puks on samasugune kuumaastik. Loodus on seal ilus. PealtnĂ€ha ei ĂŒtleks, et ei kĂ”lbaks elada. Parasvöötmel on jĂ€lle muud puudused, kĂŒlm, niiske, pime, lauskmaa. Asi on maitses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Kui nĂŒĂŒd tĂ€pselt asja vaadata siis ka LĂ€his Ida inimesed on valge rassi liikmad.

Aga tegelikult rassid tekkisid tÀnu looduslikele ja geograafilistele tingimustele. Neegril on must nahk kuna see nahk kaitseb inimest pÀikese eest. Kilide pilusilmad tekkisid see tÔttu, et sellised silmad kaitsevad nende silmi.
Ka nendretaali inimestel kes elasid neil aladel kus praegu kilid elavad olid pilusilmad.

Mis siis, et paras vÔÔtmes on jahe. Ekstreemsed tingimused arendavad inimesi palju paremini kui soojas kliimas.
Tagasi üles
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, selles mĂ”ttes meie arvamuses ei kattu. Mina ei pea lĂ€his-idalasti valge rassi hulka kuuluvaks. Nad ei kuulu aarialaste hulka. Nad tegid kunagi aarialastega sĂ”jakĂ€igu kĂŒll indialaste juurde, olid kunagi liitlased sĂ”bralike rahvaste vastu, aga enam nad ei ole liitlased. NĂŒĂŒd nad tahavad ĂŒlemaailmset islamiriiki teha ja vallutada kogumaailm. . Indo-euroopa keelkonda kuuluvad on aarialased. NĂ€iteks venelased on tegelikult aarialased. Isegi rohkem kui eestlane , kui me oleme kuskil uuralitest tulnud. LĂ€his-Idalased on ikkagi murjamid. Selles suhtes ma pooldan valge mehe poliitikat murjamite suhtes, toetan Bushi, sĂ”da. Terroristidega tulebki rÀÀkida nende enda keeles. Samas ma arvan, et maailmale tuleks kasuks , kui hĂ€vitada iraani tuuma infrastruktuur vĂ”imalikult kiirest. See tuleks kasuks maailma rahule. Kui iraan tuumaka saab, siis on peaaegu kindel, et 1600 miljonit murjamit vallutavad euroopa ja rĂ€ndavad siia sisse 50-100 aasta jooksu. Kui neil tuumakas on, siis seda ĂŒlbemaks nad muutuvad. Kanaaridele praegu lĂ€hevad paatidega aga see on alles algus. Kui euroopa need vastu vĂ”tab siis vĂ”etakse siin euroopas viimane puu maha ja on samasugune kuumaastik nagu neil seal . Vot ma selles suhtes ei saa nendest Bushi vastastest aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Aga nĂ€iteks eile ma vaatasin Discovery pealt remote viewingust ja hakkasin uskuma, et vĂ”ibolla tĂ”esti on nĂ€htus olemas. ... Ma olen enne selgeltnĂ€gemises kĂŒll skeptik olnud , aga vĂ”imalik , et mĂ”ni nĂ€eb tĂ”esti Ă”ieti. ...Kuigi kaks juhtumit on tegelikult vĂ€he, et midagi jĂ€reldada. Kahe juhtumi puhul vĂ”ib tegemist olla lihtsalt ĂŒliarenenud intuitiivsusega.


nojah, akki jumal on siis telekas.
kui sealt midagi öeldakse, siis nii ka on!!!!
ja teised olgu ĂŒldse vait!

ja see, kes ĂŒtleb, ei oma mingit tĂ€htsust. peaasi, et telekast. Rolling Eyes
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
nojah, akki jumal on siis telekas.



ma saan jumalata hakkam. ma nii halvas vormis ei ole, et peaks jumalale veel mÔtlema Very Happy
aga mis sellesse saatesse puutub, siis
hea intuitiivsusega oleks see avastatav olnud. nÀiteks Sherloc Holmes, tÀna on jÀlle osa kanal2 vist, (peab kindlalt vaatama)oleks öelnud selle peale, et elementaarne Watson, ja ei mingit jumalat ega remote viewingut.
Kui ma ka silmad kinni seon ja keskendun, siis ma vĂ”in ka asju ĂŒles leida. Samamoodi nagu need selgeltnĂ€gijad.

Ja muide, Bushi sÔda on naljasi. Kui nÀiteks Supervulkaan peaks indoneesias purskama hakkama, siis oleksime jÀÀajas enne tÀhtaega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Siis ĂŒleelile vaatasin History pealt filmi mis tĂ”estas Ă€ra rassiteooriate mitte paikapidavuse, sealhulgas Tokrooda teooria mitte paikapidavuse. TĂ”estati Ă€ra, et vĂ”imed ei sĂ”ltu kolbaehitusest vaid elukoha geograafilisest iseĂ€rasusest.
Muideks rasse on nÀha supermullidena. Ma kavatsen neile tsiki-priki teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

No siin vÔib olla igast asju nÀha igast asjadena, kuid kui sa ikka ei nÀe siis sa ei nÀe.
Enamus inimesi nĂ€evad ju siiski vaid fĂŒĂŒsilisi muudatusi.
Tasandites ja muudes staffides muudatusi nad ei nÀe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ja siis imestavad, et miks nii lÀks.
Aga ma olen Akki alati imetlenud. Ta tajub kuratlikult hÀsti aga tÔlgendada ei oska.
Halli rassi mul löödi lÔhki ja Akk kohe murjameid sarjama.

NB rasside mullid hÀvitatakse.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Nullpunkti filosoofia aitab tajuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine pÀike
Sinine pÀike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tsiteerin::
nojah, akki jumal on siis telekas.



ma saan jumalata hakkam. ma nii halvas vormis ei ole, et peaks jumalale veel mÔtlema Very Happy
aga mis sellesse saatesse puutub, siis
hea intuitiivsusega oleks see avastatav olnud. nÀiteks Sherloc Holmes, tÀna on jÀlle osa kanal2 vist, (peab kindlalt vaatama)oleks öelnud selle peale, et elementaarne Watson, ja ei mingit jumalat ega remote viewingut.
Kui ma ka silmad kinni seon ja keskendun, siis ma vĂ”in ka asju ĂŒles leida. Samamoodi nagu need selgeltnĂ€gijad.

Ja muide, Bushi sÔda on naljasi. Kui nÀiteks Supervulkaan peaks indoneesias purskama hakkama, siis oleksime jÀÀajas enne tÀhtaega.


Supervulkaan on ju Yellowstone pargi all, mingi magma kamber Rolling Eyes
mingi film oli. kuid jah ju neid ole veel peidus igalpool kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group