Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sünnipäeva energeetika
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui sĂĽsteem
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 12:33 am    Teema: SĂĽnnipäeva energeetika Vasta viitega

Tulevase tugeva algmaterjaliks on nõrk. Syndimise päev on minu jaoks aastaid energeetiliselt nõrk päev olnud. Olen selle jälgimisele teadlikult rohkem tähelepanu pöörama hakanud. Panin tähele, et siis pole haruldased rynnakud ja emotsionaalne ebastabiilsus. Syndmused või millegi syndimatajäämine paneb emotsioneerima, eesmärgipäratult energiat raiskama.

Mäletan, kuidas pärast yht oma synnipäevapidu endalegi ootamatult pisaratesse langesin, sest sain vaid yheainukese lille. Kingitused ei läinud arvesse. Siis mäletan kui mul hommikul nägu täis sõimati. Kord aastas juhtub midagi sellist...ja see juhtus olema synnipäev. Jälle reageerisin enesehaletsusega. Kolmandal aastal teadsin valvel olla. Võibolla sellepärast tõmbasin jälle rynnaku ligi. Sellega vastamisi sattudes valisin situatsiooniga leppimise asemel enda kaitsmise. Kyllap sellepärast arvataksegi, et inimene elab mitmeid elusid - kui iseenese heaks yhe vajaliku reageerimismudeli äraõppimine ja tegemine võttis mul mitu aastat aega, siis teisi asju ei õpita aastakymnete möödudeski ära, kuigi need võivad korduda kymnendist kymnendisse, elust ellu.

Ka komme sõpradega koos olla, ymbritseda end turvava peokäraga sel päeval, võib olla tingitud tundmisest, et vajatakse teiste tuge sel nõrgal ajal kui inimene on hetkeks jälle vastsyndinu moodi kaitsetum kui tavaliselt.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 12:41 am    Teema: Vasta viitega

Kui sul on synnipäew, Sera, siis on see sulle Smile


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 10:36 am    Teema: Vasta viitega

Sera näole vajus seda pilti nähes ymar päevalillekollane beebiilme. Sobiva asja sobiva koha peal ettekeeramises sobival ajal pole Sulle siin vahel võrdset, flyghost.

Mida Sa veel meelde tuletasid, tagajärgi. Kui varem oli synnipäev ka mu oma soovil varjatum, rohkem enda teadmine, millest põhimõtteliselt tuli lihtsalt läbi käia. Siis pärast enda maksmapanemist hakkas lilli saabuma igast kohast. Vähetuttavadki inimesed, kes varematel aastatel olid mööda käinud ja nii mina nendestki, ilmusid mind meeles pidama roosiõite ja muidu kenade kimpudega. Jälgisin, kuivõrd erinevad võivad olla aastad ja otsisin seoseid selliste lõputunatunduvate, eelnevate aegadega võrreldes pea ebaloomulike lillesylemite osaks saamisel. Tänanegi hommik jätkas seda nii kaunismeeldivat tiraadi, flyghost.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Kui sul on synnipäew, Sera, siis on see sulle Smile



palju õnne minugi poolt.

ja PĂ„IKEST!


(kuidagi ei lähe meelest ära, kuidas flyghostile Tuulepesas Palju õnne sünnipäevaks! soovisin ja see kui üleliigne maha kustutati...)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Sünnipäev, see on päev kui ootad ja isegi ei tea mida. Kui hinges on sasipundar lootusest ja igatsusest. Vahest on kahtlus, kas olen ikka ka teistele tähtis ja kartus , äkki nii polegi. Ja siis äkki saad teada SA OLED KÖIGE TÄHTSAM Smile Very Happy
PALJU Ă–NNE Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

ork kirjutas:



(kuidagi ei lähe meelest ära, kuidas flyghostile Tuulepesas Palju õnne sünnipäevaks! soovisin ja see kui üleliigne maha kustutati...)


Very Happy Ork, see õnnitlus on täiesti olemas ja alles, ainult kõigi silmade alt ära tõstetud, aga ma ise ikka imetlen seda, kui meelde tuleb.
Tänud siis tagantjärgi Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 12:36 am    Teema: Vasta viitega

Sünnipäeval tuleb teha tegelikult tööd, mitte pidutseda. Sünnipäeval saab inimene kõrgemalt jõudu selleks, et alustada uut. Mida teevad inimesed Question Nad alustavad uut pidutsemist. Ma isiklikult olen viimase aja sünnad kõik töö tähel mõõda lasknud ja ei kahetse. Soovitan teilgi kasutada sünnipäeval universumi poolt saadetud kingitust. Selle saate siis kätte, kui teete tööd.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 3:14 am    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 10:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 8:34 am    Teema: Vasta viitega

Kostitan esimest 5 siia sisseastunut prõksuvate uuestisynni ennustuskommidega, et tekiks hetkeks elevam olemine. Kui tõusete uuele algusele, siis kommist oleneb, mis rolli synnite. Et mõtlemine kommisöömise ajal rooste ei läheks, töötage ise välja, kellele mis sobib. Saatusekommi sobivus oleneb juba praeguses rollis tehtud tööst.

1) Sinust saab rahva seas ka kahtlaste teadmiste vastu uudishimu tekitav muinasjutuvestja. Su vaatemänguliselt nipsakad tähelepanekud ja teooriate vettpidavust järgikatsuvad skalpellilõiked saavad lihtrahva poolt ypris tormiliste käteplaksutuste osaliseks. Elutõdesid söödad sisse muinasjutuvormis, kus tark kutsu ajab oma saba taga.

2) Sina synnid ihukaitseylemaks. Usaldaksin ennastki kui last Sinu tugeva käsivarre lähedusse. Siis ei pea kahtlema, et kui mu näokaitses käsi langekski väsinult eest, tõuseb viivitamata teine, mis annab hingetõmbeaega päikse poole naeratamiseks. Tulevane noorukieas troonipärija saab hiljem just Sinu lojaalse kaitse alla usaldatud.

3) Sinule tuleb õukonna arhivaari auväärne amet. Ükski tähtsam kirjutis ei lähe tulevastele põlvedele sedasi kaotsi. Nii on kõik olulisem yhte kohta pandud ja ebaolulisem ning isiklikule huvile vastavam materjal teiste silme alt ära.

4) Sind on ootamas kõrgeima õpetaja töömahukas koht. Ellujäämisele pretendeeriv rahuriik ei saaks Su varjatud hoovuseid nägeva võitlusstrateegiata algust kätte. Loogilise mõttetöö viljadega saab aga nii mõndagi maha tehtud ja paremini yles ehitatud.

5) Sinule ennustavad tähed kaugelenägeva nõuandja tähtsat kohta. Kuna Su mitmeplaanilisus aitab tulevikku vaadata ja ristmikel edasiviivaim tee valida, lähevad Su vihjed eliidi seas aina enam hinda.

Head isu!
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 10:04 am    Teema: Vasta viitega

Tänksu, Sera Wink
Maitseks jah igat kommi natuke, kuid ainult maitsega tutwumise eesmärgil. Iga tarkus tuleb kasuks, ehk siis ka kommide maitses orienteerumine Wink

*flyghost armastab komeedikomme ka ja pakub teistelegi soowijatele*

Täna muuseas yks komeedike (NEAT... peegeldus TEAN) taewas ringi sibab, ehk nii mõnegi saatuseteele jõnksu sisse keerab Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Püh Mai 09, 2004 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

Seal, kus veel suguvösades traditsioonilisi sünnipäevi peetakse pole probleemi tööga, eriti veel kui sünnipäevalaps on naisterahvas. Eeltööd jätkub mitmeks päevaks, nii, et sünnipäevalaps oma piduöhtu nii mönigi kord peale külaliste vastuvöttu lihtsalt väsimusest maha magab. Ja järgmine päev läheb veel kraamimiseks ja koristamiseks.
Samas tegelikud sünnipäevad juhtuvad harva nädalavahetusele, kus neid harilikult tähistatakse.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2004 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

sera kirjutas:
5) Sinule ennustavad tähed kaugelenägeva nõuandja tähtsat kohta. Kuna Su mitmeplaanilisus aitab tulevikku vaadata ja ristmikel edasiviivaim tee valida, lähevad Su vihjed eliidi seas aina enam hinda.



kuna see postitus ootab ilmselt "arva ära , kes" vastuseid, siis pakun, et:

5) on virmalised.

seda on nagu kindel pakkuda, kuna ei kuulu tuttavate ringi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Home1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2004 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sünnipäeval tuleb teha tegelikult tööd, mitte pidutseda.......

Mina ei soovi kah oma sünnipäevi eriti pidada ... pigem olexin tööl ... alati muidugi ei õnnestu .. Kahjuxx on kõik minu lähikondlased HIRMSAD sünnipäevapidajad ... (pidutsejad) .. nii et nõnikord ei saa veel kaks ..kolm ööselgi voodisse .. JA ala-lõpmata heidetaxxse mulle ette : " Kus on sünnipäeva kink??" Ma ei oska sünnipäevax eriti häid kinke otsida ... ei tule kuidagi välja.....
_________________
Noo nüüd kukkusin jälle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:18 am    Teema: Vasta viitega

Mina olen ka tarbetu koli vastu. Kui kinkida, siis midagi asjalikku ja vaja minevat. Kuna mul on kõik vajalik olemas, siis ei oska ma ka kunagi midagi soovida. Vaesele inimesele on tegelikult lihtne kinki teha, tal ikka midagi vaja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Shadow
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 4 Mai 2004
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:26 am    Teema: Vasta viitega

Mina pole viimased aastad üldse sünnipäeva pidanud, lihtsalt on teadmine, et olen jälle aastake vanem. Vanemad ikka teevad midagi, aga et mingit pidu oleks, seda küll mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tushka
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 1:37 am    Teema: Vasta viitega

***

Viimati muutis seda tushka (Kolm Mai 12, 2004 10:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 10:34 am    Teema: Vasta viitega

Confused pühapa tuleb see kamm jälle läbi käia. oh kui tüütu. õnneks on see hää põhjus oma alati kiire-kiire olekus sõbrad kohale peksta. ega neid palju pole. aga idee on lihtne - iga muhkel toob ise midagi kaasa sööma- või joomapoolist ja koos hävitame selle mõnusa mulina ja koosolemise rõõmuga nahka.

ei mingit partit, ei mingeid kinke.

nii olen ma alati oma sünnipäevasid pidanud. nagu igat hingamise päeva.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 11, 2004 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Laughing Nii et me siis ühepäevalapsed!?!?
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 8:27 am    Teema: Vasta viitega

coco kirjutas:
Laughing Nii et me siis ühepäevalapsed!?!?





palju õnne, kaassõnnijurakas.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Kolm Mai 12, 2004 9:00 am    Teema: Vasta viitega



Seda kõike, mida ise endale soowite, synnipäewalapsed Smile
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Elu kui sĂĽsteem Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group