Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lasin põrgu lahti.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 6:15 am    Teema: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Ma kipun lahkesti arvama, et vaevalt põrgu vaid parimal juhul sinu enda isiksuse pisikesed luulud Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 11:11 am    Teema: Re: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.

oh krt, ma mõtlesin et mina olen põrgu valitseja aga... Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

ainuke asi, mis siin on lahti lastud, on võimuihast tekkinud illusioonid...
mis on võimiha? põhjuseta tahe teha otsuseid, mis mõjutavad suures mastaabis ümbrust... teisel päeval näen juba illusiooni, et sisemaailma otsused on mõjutavad globaalsust... rollimängu mängulise osa teadlikus eeldabki võimet eristada, mis toimub sees ja mis toimub väljas. rollimängur kasutab selle teadlikust osavalt enese kasuks, tema ei esita kunagi konkreetseid väiteid globaalsetest otsustest, vaid annab seda sümboolselt mõista, et lugeja teeks oma järelduse. juhul kui lugeja on ise sellise järelduse teinud, siis on mänguril alati võimalus eitada esitatud sõnumit ja anda sellele uus mõte. siinne asi pole enam aga mängimine, see on konkreetne valetamine või hullumeelsus (võimetus maailma täiemahuliselt hinnata ja toime tulla). selline lähenemine hakkab huvitavale asjale konkreetselt napakat varju viskama. tehke oma kõrge nägemine lahti ja vaadake, et teie sisemaailm ei võrdu teiste sisemaailm. kui iga natuke uurinud napakas saaks paha tuju korras globaalseid otsuseid teha, siis ei oleks inimkonnast midagi järgi.


olen proovinud muidu rahumeelselt ning otseseid konflikte tekitamata mõtteid edastada, aga hetkel näen, et see oli vältimatu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 5:29 pm    Teema: Re: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.


Et oleks näha ka tulemust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 7:33 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
ainuke asi, mis siin on lahti lastud, on võimuihast tekkinud illusioonid...
mis on võimiha? põhjuseta tahe teha otsuseid, mis mõjutavad suures mastaabis ümbrust... teisel päeval näen juba illusiooni, et sisemaailma otsused on mõjutavad globaalsust... rollimängu mängulise osa teadlikus eeldabki võimet eristada, mis toimub sees ja mis toimub väljas. rollimängur kasutab selle teadlikust osavalt enese kasuks, tema ei esita kunagi konkreetseid väiteid globaalsetest otsustest, vaid annab seda sümboolselt mõista, et lugeja teeks oma järelduse. juhul kui lugeja on ise sellise järelduse teinud, siis on mänguril alati võimalus eitada esitatud sõnumit ja anda sellele uus mõte. siinne asi pole enam aga mängimine, see on konkreetne valetamine või hullumeelsus (võimetus maailma täiemahuliselt hinnata ja toime tulla). selline lähenemine hakkab huvitavale asjale konkreetselt napakat varju viskama. tehke oma kõrge nägemine lahti ja vaadake, et teie sisemaailm ei võrdu teiste sisemaailm. kui iga natuke uurinud napakas saaks paha tuju korras globaalseid otsuseid teha, siis ei oleks inimkonnast midagi järgi.


olen proovinud muidu rahumeelselt ning otseseid konflikte tekitamata mõtteid edastada, aga hetkel näen, et see oli vältimatu.


Sul on õigus. Kui üks oma sisemaailma põrgu lahti lasi, siis on see tema enese vastutusel. Globaalses tähenduses ei mõjuta see tegelikult mitte tuhkagi. Pealegi põrgu mõiste on kaheti mõistetav. Esimene ja enamus juhtudel kasutatav - on kristlik põrgu käsitlus - see tähendab, et põrgust tehakse karistusasutus. Just nimelt - et oleks millega hirmutada. Paganlikus maailmas on põrgu aga teisema tähendusega - rohkem õppeasutuse moodi. Laughing Ja igaüks peaks oma põrgu ikka ise valmis ehitama. Ei ole nii, et on üks suur katel, kus kõik kenasti keevad, ja keegi keerab tuld vastavalt vajadusele juurde. Laughing

Jones, harju ära, et siinne rahvas põeb laiskust oma sisemaailma ehitamisel - hakatakse küll peale, aga jäetakse pooleli, või siis üritatakse välja arendada mingi kindel aspekt, aga tihtipeale sellega piirdutaksegi. Enamus siinsest rahvast omab poolikuid arusaamu, poolikuid maailmu. Sest arendatakse endas välja täpselt niipalju, kui seda võõra jõu pealt teha saab, kui aga toetus kaob ja peab hakkama ise toime tulema, siis ei osata peale kiunumise muud targemat tehagi. Laughing Süüdi on alati ju kõik teised, ennast ju tegematajätmistest või möödapanemistes süüdistada ei saa. Elementaarne ju Laughing

_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

ma ei mõtle seda laiskusena, pigem kannatamatusena, mida põhjustavad valed eesmärgid. kui eesmärgiks on ennast kõrgele arendada, et läbi selle enesetähtsust tõsta, siis paljud muutuvad vahepeal kannatamatuks ja hakkavad seda enesetähtust ka muud moodi taga ajama kui läbi arengu. leian, et areneda saab ka puhta tahtena, see on kõige kvaliteetsem vorm, millega saab ka soovitud kõrgustesse ehk pürgida. selle pärast isiklikult meeldivad inimesed, kes on kõrgemaid teemasi hakanud uurima uudishimust, mitte paratamatusest. paratamatud arendajad on minu jaoks need, kes on igas teises arenguaspektis läbi kukkunud ja vaimsuse poole viimase võimalusena pöördunud.ihaldamine viib meid ikka sinna kohta, millele me põhjendust leida ei oska. eks ma harjun, aga kahtlustan, et tõrelen tulevikus selle üle veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Võlusõnaks on "Vaba Tahe" igas aspektis Wink Vabale Tahtele saab kõik üles ehitada.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 22, 2006 1:24 pm    Teema: Re: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.


a miks?
Tagasi üles
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 5:00 am    Teema: Vasta viitega

Täiesti mõtetu teema, et tähelepanu saada, Cool
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 11:23 am    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
Täiesti mõtetu teema, et tähelepanu saada, Cool

Miks sa siis üldse raiskad oma energiat mõtetule teemale? Surprised Sa ei pea ju midagi vastama, kui ise tähelepanu ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

Aga selles ongi asi, et ta tahab ka ise tähelepanu. Ta ei suuda rahulikult istuda ja vaadata, kuidas kogu tähelepanu teiste peale ära kulutatakse, ilma et ta ise midagi saaks.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Leemo
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 12 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Põrgu

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Noble
Sa võiksid vahelduseks persse minna.

_________________
Pagan ja satanist on kaks täiesti erinevat inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 3:26 am    Teema: Vasta viitega

njaa see tähelepanu . oleneb inimesest .mulle isiklikult tundub et Noble on ainulaadne kõige teie seas, kes on äravahetamatult sarnased ja koopiad absoluudselt kõigega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 11:25 am    Teema: Re: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.

Maxwell võiks ise ka seda kommenteerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 4:04 am    Teema: Re: Lasin põrgu lahti. Vasta viitega

Tomas Gardenas kirjutas:
Maxwell kirjutas:
Sai siiber, lasin kõik põrgu aspektid planeet maal laamendama.

Maxwell võiks ise ka seda kommenteerida.


Kes valitseb, kes kontrollib. Hierarhia.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Leemo kirjutas:
Noble
Sa võiksid vahelduseks persse minna.


Tavai Leemur laota oma perse laiali ja ma üritan sisse pugeda, ma usun et raskeks läheb, pean sae kaasa võtma.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kayaman kirjutas:
njaa see tähelepanu . oleneb inimesest .mulle isiklikult tundub et Noble on ainulaadne kõige teie seas, kes on äravahetamatult sarnased ja koopiad absoluudselt kõigega.


Ma tänan.
Paistab, et kiilus kinni teistel.
Ja mulle tõesti meeldib asjad lihtsad hoida, nii nagu nad peakski olema ja mitte kobiseda omaette, nagu leemo kes lihtsalt on nii pooletoobine et ei suuda asja rahulikult võtta ja saadab teisi perse....ma tahaks teada milline see vend päriselus välja näeb...aga vaevalt ma mingi matsiga kohtuda tahaks...
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
Leemo kirjutas:
Noble
Sa võiksid vahelduseks persse minna.


Tavai Leemur laota oma perse laiali ja ma üritan sisse pugeda, ma usun et raskeks läheb, pean sae kaasa võtma.
Kas Leemol ei tohi olla oma arvamust Question
Sinu arvamuse avaldust ju keegi ei keela Idea
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Noble on nii valusalt loll, et kahju kohe. Ta vanemad oleksid võinud küll preservatiivi kasutada. Laughing Laughing Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group