Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

unenägu

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
peedu



Liitunud: 10 Okt 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 12:15 pm    Teema: unenägu Vasta viitega

Mul selline imelik asi ,et mitmeid kordi juba näen unes kääbikuid.Kas sellisel unenäol on mingi tähendus ?Muidu ilusad kääbikud tulid tutvustasid ennast mulle ja puha...Olid veidi imelikult riides ka...
_________________
Koolita kristlast kirvega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Sinu puhul on 2 varianti:
1. kui sa oled Tolkieni või muinasjuttude fänn, tasuks mõneks ajaks oma kirjanduslikku lektüüri muuta. Küll siis sellised unenäod kaovad.
2. Kui sa pole nende fänn, siis mõtle rahulikult järele, mis sul kõige rohkem kääbikutega seostub. Ilmselt on seal mingi probleem.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav. Mina teismeeas lugesin kõvasti igasugu muinasjutte ja teoste valikul oli peamine see, et oleks haldjatest kirjutatud, ja enamasti olid nad ikka mingid tiivulised sinistes kleitides ingli moodi vooruslikud ja võlukeppidega vehkivad amatsoonid (Tolkienist ma siis ei teadnud veel halligi, aga näiteks Tony Wolfi "Metsamuinasjutte" kaifisin täiega)... olin neisse meeletult armunud ja igatsesin, et neid unes näeks... aga tutkit! Korda paar vaid juhtus seda, et unes nägin Laughing
Unenäoseletajates pole ma kääbikuid kohanud, haldjat aga küll. Huvitav, kui tõene see info ikkagi on? Senine kogemus on seda näidanud, et kui tahad, võid oma usuga ükskõik millisest nähtusest või esemest teha võtme endale soovitud protsessi käivitamiseks.
Liigub ka teooria, et unenägudest osa võib olla mälestus mingitest eelmistest eludest... kas olid siis kunagi ise kääbik või olid nendega sõprussuhetes (eeldusel, et nimetatud tegelased lihtsalt Tolkieni väljamõeldis pole).
Et üht ja sama asja mitu korda unes nähakse, seda on ka mul olnud. Kuid mul on need unenäoteemad mingi arvu kordade järel ikka kadunud, ma pole viitsinud mõtiskleda nende tähenduse üle ja, tunnistan, ega ma nendel mingit seost enda eluga tajunud pole kah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 10:50 pm    Teema: nägid kääbikuid - ole ettevaatlik! Vasta viitega



Viimati muutis seda Roltsick (Püh Apr 22, 2007 6:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kunagi unenägemises olin ise kääbik. Läksime peole. Mingi disko käis, hiiglased tantsisid. Kusjuures ma ei ole Tolkieni lugenud. Ma arvan, et mingite hiiglaste jaoks oleme meie ka kääbikud. Nii, et suurus on suhteline. Ei maksa jääda sõna külge "kääbik". Mulle see sõna ei meeldi. See tähendaks nagu mingit vähemväärtuslikku või vähemtähtsat, aga noh, las olla. Kas siis kolged , hiiglased on paremad? Mul on kass "Peedu".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 11:59 pm    Teema: Vasta viitega

äkki sa fännad midagi .. nt ... muinasjutte või liiga palju vaatasin midagi või lugesid ühte ja sama raamatud mitu korda .. see jääb ju kõik mällu ja siis kerkib kui sa magad..
no näiteks ma midagi ei näe kui magan ..
Tagasi üles
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Shou kirjutas:
no näiteks ma midagi ei näe kui magan ..

Kas sa tahad õelda, et ei näe unenägusid? Minul on nii, et õhtuti, kui on vähe energiat ei näe mina ka midagi. Aga hommikuti, (kell 5-12) näen väga veidraid unenägusid. Unenägude mälu sõltub energia kogusest. Õhtul olen väsinud -ei näe midagi, öö jooksul puhkan, hommikused unenäod jäävad selgelt meelde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

ei näe jah ... Cool
Tagasi üles
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

Shou kirjutas:
ei näe jah ... Cool

Ju siis oled päevainimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

äkki tõesti Very Happy
Tagasi üles
peedu



Liitunud: 10 Okt 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Dets 31, 2006 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

muinasjuttude fänn ei ole ega loe ka raamatuid kääbikutest nii et see variant jääb välja.
_________________
Koolita kristlast kirvega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 31, 2006 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

kääbikud on imelikud
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group