Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unenagu (Pyhavaimu kirik ja valge tuvi)

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Teigra
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 4:26 pm    Teema: Unenagu (Pyhavaimu kirik ja valge tuvi) Vasta viitega

Tere koigile -

sellest kyll moni kuu moodas aga selline unenagu kylastas mind yhel oosel:

Seisin Pyhavaimu kiriku nurgal Tallinna vanalinnas, Saiakangi Pika tanava poolses otsas, naoga pika tanava poole. Ilus paikesepaisteline paev, sinine taevas, jarsku tunnen et vaja oleks ylespoole vaadata. Vaatasingi. Nagin et ylevalt taevast langeb midagi alla minu poole nagu kivi - jarjest lahemale jouab ja lopuks valge tuvi kukub mu jalge ette kui kivi. Siis arkasin.

Nii palju olen moelnud, et Piiblis valge tuvi ju pyha vaim? Taustinformatsiooniks veel et usklik ma ei ole, pigem ateist, aga etteennustavaid unenagusid on mul olnud paaril korral ja nii monedki inimesed on mul vaitnud haid kasi olevat.

Ehk oskab keegi selle unenao kohta veel midagi kommenteerida?

Tanud vastajatele,
-T
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

misse ikka muud tähendab kui seda, et kristlik kirik (egregor) tahab sind kui potensiaalselt võimekat inimest läbi sääraste tunnustähtede ja ilmutuste oma "kõikehoolivasse" embusesse. sellised unenäod on tavapärane doonorijaht.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Teigra
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 6:34 pm    Teema: stereobrain Vasta viitega

Aitahh vastamast.

Kas doonorijaht selles mottes, et panna mind kui inimest huvi tundma kristluse vastu? Tekitada minust syytunnet, et "oi, pyha vaimu surm on paha-paha, nyyd tunnen ennast syydi/olen igavesse porgusse maaratud ja pean olukorra ymberpooramiseks ennast kristlusse konverteerima?

Mu meelest on kristlus usuna pealetykkiv ja yleolev; leian, et iga inimese uskumused on nende privaatne eelisoigus ning neid ei tohiks kellelegi peale suruda. Nii et jah - minuga ei lahe labi.

Usun inimhinge kui sellise voimesse teadlikult ara tunda oiged ja valed valikud, misiganes situatsiooniga tegemist. Mu enda arvamus on, et koik elus vajaolevad teadmised on me sees olemas, tuleb vaid osata need vajalikul hetkel ara tunda.

Aga jah, onnestumiste puhul ytlen aitahh kyll, ei teagi kellele, vist lihtsalt tahan teada anda, et abi oli hinnatud.

-T
Tagasi üles
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Su arvamused on kindlasti õiged,ning aitavad sind elus edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Teigra
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 21, 2006 7:00 pm    Teema: Kayaman Vasta viitega

Aitahh.

Tegelikult olen vist alati olnud selline sissepoole elav - voibolla on sellest abi olnud - proovin igatahes samale rajale jaada. Tunnen ennast siiski taieliku algajana siinset foorumit lugedes, nii palju erinevaid termineid, seisukohti ja inimesi. Samas, tihtipeale ei olegi sonu vaja...

-T
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Unenäod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group