Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Lasin põrgu lahti.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Yaman ära nüüd siis liiga kurb ka ole. Laughing
No kui see nali polnud siis tänan.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 6:24 pm    Teema: Vasta viitega

Oli nali Laughing

Muideks nime rikkumisest niipalju, et isegi võetud nime tuleb ilusti hoida, sa arvad küll, et võtad järgmise ja midagi ei juhtu - ja oled jälle tark ja ilus selle uue nimega. Tegelikult ei muuda see uus nimi sind sugugi ilusamaks ega targemaks - sisu mida uus nimetus kannab, on ju vana.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elvis
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 19 Nov 2004
Postitusi: 1641
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Oleneb sellest ka kas koht kus oled väärib puhast nime või mitte.
Pealegi foorumites enamasti "fikseeritakse" nime taga olev sisu tavaliselt nii ära, et isegi kui ta muutub siis seda enamasti ei tunnistata. Või siis vaadatakse teise nime, aga mitte seda kui loll ise oma taga olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 7:20 pm    Teema: Vasta viitega

võibolla ei peaks nimi olema eluks ajaks ühte ja sellessesamasse kohta fikseeritud väärtus.isegi keha muutub ajaga.
Tagasi üles
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 1:22 am    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
Oot mitu korda sa seda plõksimise jura kraaksud?
Su tatijura mind ka ei huvita ja kirjaviga oli sul rohkem kui 1 kord, kui sa mu poole pöördud siis palun kirjuta mu nimi vähemalt õigesti.
NING SA EI OLE IKKA veel midagi tõestand ega ära toonud, lihtsalt mögised siin minuga ja siis on nii põnev olla w?
Arvata on et sinusuguse pooletoobisega mingit normaalset juttu ajada ei saa sest esiteks tõstatad mingi häguse teema ja siis kraaksud kõigi peale kes natukenegi selgust soovivad ja siis sõimad (ropendades) jne, ühesõnaga jää vait ka juba.


Sinu nime ei saa õigesti kirjutada, kuna sul on niivõrd tugev error sees.
Sina oma suures plõksimise hoos isegi ei märganud, kui teemale seletusi anti.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 7:14 am    Teema: Vasta viitega

Liine31 kirjutas:
Oli nali Laughing

Muideks nime rikkumisest niipalju, et isegi võetud nime tuleb ilusti hoida, sa arvad küll, et võtad järgmise ja midagi ei juhtu - ja oled jälle tark ja ilus selle uue nimega. Tegelikult ei muuda see uus nimi sind sugugi ilusamaks ega targemaks - sisu mida uus nimetus kannab, on ju vana.


Miks ma peaks uue nime võtma?
Hoidmine on suhteline ja kui mõneleei meeldi siis ei tähenda et nimi rikutud on.
Ning kust sa tead et oli nali?
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 7:18 am    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Noble kirjutas:
Oot mitu korda sa seda plõksimise jura kraaksud?
Su tatijura mind ka ei huvita ja kirjaviga oli sul rohkem kui 1 kord, kui sa mu poole pöördud siis palun kirjuta mu nimi vähemalt õigesti.
NING SA EI OLE IKKA veel midagi tõestand ega ära toonud, lihtsalt mögised siin minuga ja siis on nii põnev olla w?
Arvata on et sinusuguse pooletoobisega mingit normaalset juttu ajada ei saa sest esiteks tõstatad mingi häguse teema ja siis kraaksud kõigi peale kes natukenegi selgust soovivad ja siis sõimad (ropendades) jne, ühesõnaga jää vait ka juba.


Sinu nime ei saa õigesti kirjutada, kuna sul on niivõrd tugev error sees.
Sina oma suures plõksimise hoos isegi ei märganud, kui teemale seletusi anti.


Tead ausalt öeldes ma ei viitsi enam siin nii mõtetu inimesega nagu sina oma aega raisata ja energiat kulutada.
Lõppsõnaks see et esiteks pole sa midagi seletanud, teiseks mu nime anab ilusti kirjutada(Noble), pole seal mingit errorit, maitea miks sulle meeldib asju nii keeruliseks ajada, eks ikka selleks et end müstilisena näidata, kolmandaks see plõksimise jutt on vana jura juba ja neljandaks kui sul peale seda postitust mulle veel midagi öelda on, siis mind vast ei huvita see ja minu elule ei loe see mitte kui midagi, ainult sina kütad end üles tuues veelgi halba endale, nii et adjöö ja saionara. Cool
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

hüvasti, noobel!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 2:03 pm    Teema: Vasta viitega

nagu sa näed, noble, on tähendus sees nii sinu poolt valitud, kui väänatud variandis. mis tekitab küsimuse, kas oligi üldse tegemist kirjaveaga - võibolla oli tahtlik väänamine, et viidata sinu esinemisstiilile (selle jõuetule ja sisu mitteväljakandvale üritamisele vähemalt risti läbi kogu foorumi)


ilmselt oleks tark üldise vaimse tervise säilitamise huvides sinu postidest edaspidi lihtsalt mööda vaadata, neid isegi mitte lugeda, vastamisest rääkimata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 4:29 pm    Teema: Vasta viitega

nii palju asjatut konflikti nii väikse asja üle...
... mis juhtuks veel kui suurte asjadega peaks tegelema hakkama.

küsige enda käest tihedamini "kas hetkel kujunev konflikt on mulle vahend või eraldiseisev eesmärk?". kui vahend, siis on eesmärk teie enda oma ja kasutate kindlat vahendit selle eesmärgini jõudmiseks. juhul kui konflikti jahtimine on aga eraldiseisev eesmärk põhjendusega "ah, niisama", siis olete teie vahend kellegi teise eesmärgiks.

veel tip. võtke solvanguid sellisena nagu nad on. protsess, kus levitatakse negatiivset pseudoinformatsiooni, mis peaks mingit moodi lugejat/kuulajat mõjutama. eiristage kindla piiriga solvangud ja väited, ning solvangud ei oma just erilist mõju, kuna näed nende sisu ning eesmärki. solvangute puhul ärge hakake ennast kaitsma vastu sõimates, see näitab ainult solvangu toimemõju. üldiselt on hea solvanguid ignoreerida ja väidetele reageerida. igasugune reaktsioon solvangule näitab mõju, mis näitab omakorda solvangu systeemi mõistmatust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

Jones, vaata, Noble on supernäide sellest, kuidas ei pea aitama. Siin ühe teema sabas oli aitamisest ja selle mõtekusest pikalt juttu. Et kas peab aitama või ei pea aitama. Noblel oli küsimusi, ta tuli ja esitas need ja igaüks üritas talle vastata - niihästihalvasti nagu oskas. Sisulist dialoogi aga ei tekkinud, sest Noble esitas ikka ja aina uusi küsimusi samadel teemadel, mille kohta talle juba vastata üritati. See tähendab, Noble selekteeris hoolega infot, mida talle anti, elik siis abi arusaamisel. Ja kui nüüd täitsa aus olla, siis ta ei tahtnudki millestki aru saada. Tegelikult ta abi ei vajanud. Sest tal oli oma seisukoht/arusaam olemas, mida tal polnudki plaanis muuta. Tal oli kohe alguses plaanis natuke fanni häävida - ja see oligi kõik. Ja seda ta ka sai. Laughing
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

anna palun teema link, järsku saan selle läbi rohkem selgust, mis on info liikumise probleemiks. hetkel näen poppi seisukohta, et noble on paha ja teda peab materdama. see on ilmselt tingitud sellest, et ta on ise seisukohal, et kõigile peab ära tegema ja tõmbab edukalt teisi samasse ringi.
poole huvitavam oleks tulemuslikult põhjendada, miks antud tegevus vale on. sõimlemise tulemusel puudub väärtus.
kõige parem tegevuskäik ühel teemakohasel protsessil olekski 1) näed, et keegi teeb midagi valesti (saaks paremini teha) 2) enda võimete kohaselt informeerid teda paremasse suunda 3) tuvastad, kas informeerimine haakus või mitte 4) juhul kui haakus on viga parandatud. juhul kui ei haakunud, siis jääd otsima haakumise takistust, mis parandada, või ootad, et keegi antud teemas võimekam seda teeks.
enda võimetust informeerimisel varjutada teise sõimamisega pole tore.
juhul kui noble jutul pole mingit alust ega väärtust, siis ärge reageerige ta peale. näidake, et te olete arukamad ja targemad kui keegi alusetu sõimleja, mitte ärge rääkige seda lihtsalt, et olete. veider kuidas sellest aru ei saada, et omavahel sõimeldes on sõimlejad mõlemad täpselt samal pulgal, eksisteerib ainult muutuv illusioon, kes jääb peale ja alla. ometi arukad inimesed koos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kayaman
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 946

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 9:53 pm    Teema: Vasta viitega

Hea lihtne loogiline lahendus asjale. Maxwell tegi teema kus ta vihjab midagi, võimalik,et mingi inside teema, teatud inimestele suunatud, noh pole oluline.
Noble ei jagand matsu lahti ja kippus ründama, siit kasvas välja tulevahetus.
JA kokkuvöttes..Noble ja MAxwell peaks lihtsalt veidi pohhuistlikumalt asja vaatama, siis ei teki ka viitsimust vaielda jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 7:13 am    Teema: Vasta viitega

I'm back.
Ahha, selline jutt siis käibki või?
Kuid ma ei saa aru miks siin ühes postis nimetatakse alusetuks sõimlejaks(jones), kui inimene(Maxwell teeb teeb mingi teema, mis on avalik ja paneb sinne sellise pealkirja, et mina lasin põrgu lahti.
Siis kui see oleks mõeldud kinnisele ringile, siis mis mõttet on teda avalikult kõigile üles panna, mulle isiklikult ei meeldi kui tuleb mingi tegelane ja ütleb mingi asja ja siis veel et ainult see ja teine ja kolmas peavad sellest aru saama, sellisel juhul võiks ülejäänute peale ka mõelda.
Teiseks kui see on kinnisele ringile võiks ju pmi saata neile VÕI ÖELDAGI KOHE TEEMA ALGUSES, et see on ainult kellele ja kellele, muidu paljud hakkavad kahtlema kas see on ka mulle jne.
Kolmandakskui see pole kinnisele ringile siis näiteks mina isiklikult vaatasin alguses selle teema pealkirja ja ei saanud aru, millega tegu sest vaevalt et mingi Maxwell PÕRGU lahti lasi(kuid kas ikka on olemas põrgu) maa peale vms ja kui ta oma enda elus midagi vallandas siis mis mõtet on seda siia panna.
Ning kui küsin et milles teema seisneb, kuna see tundus juba alguses kahtlasena, siis astustes ei olnud mitte midagi seletavat ega mõistlikku ja lihtsalt kraaksuti vastu ja see omakorda tekitas kraaksumist minu poolt ja siis jälle tema jne.
Siiamaani pole mingit seletust sellele teemale toodud, mis ongi siinkohal tähtsaim.
Ja siis veel selline jutt et nimes on (mingi järjekordne hämamine, kuna ei osata midagi enam öelda asutakse hämama) error sees, et seda ei saa kirjutada, HUVITAV AGA MINA KÜLL saan ---Noble.
Ning Liine 31 anna jah see link, ma tahaks ka näha mis sa räägid?
Haldjanool eks vaata ümber kui soovid, mis mul sellest????? Question
Paistab et Maxwell ise on siit üldse lahkunud ja eks hämajad nii teevadki, kui jalgealune kuumaks läheb pannakse sandaalid jalga ja lastakse kus see ja teine.
Jones kas sa pole mõelnud minna rahusobitajaks politseisse tööle? Smile
Mu elu pikim post vist Very Happy
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 9:53 am    Teema: Vasta viitega

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=3892&postdays=0&postorder=asc&start=80
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 2:08 pm    Teema: Vasta viitega

Jones kirjutas:
juhul kui noble jutul pole mingit alust ega väärtust, siis ärge reageerige ta peale.


seda lugedes meenub mulle üks klipp, millises mees väheb tütarlapsega kohtingule kusagil tänaval saavad kokku. mõlemad ujedad, nagu ikka kohtudes, mehel lilled jne... kõrval jalutab mingi vanamutt pisikese nähvitsaga... ja peatub nende kõrval. kargab siis nähvits mehele säärele ja sügab teadagi mida.. noh rehmab mees jalaga, koer korraks kõrvale ja siis kohe lõrisedes taas jala kallale. tahtes end näidata daami seltsis viisakana suunavaid jalahoope ei järgne. koer ikka ja jälle sipleb püksisääres. ...

jones, kui mõistev oled sa sellises situatsioonis selle koera käitumise suhtes?
Või kui sind ikka parm tüütab, kui kaua sa teda "tähele ei pane" ja tema sügavamat olemust ja elu väärtust hindad?


Minu arvates on asja olemus siin:
Liine31 kirjutas:
Jones, vaata, Noble on supernäide sellest, kuidas ei pea aitama. Siin ühe teema sabas oli aitamisest ja selle mõtekusest pikalt juttu. Et kas peab aitama või ei pea aitama. Noblel oli küsimusi, ta tuli ja esitas need ja igaüks üritas talle vastata - niihästihalvasti nagu oskas. Sisulist dialoogi aga ei tekkinud, sest Noble esitas ikka ja aina uusi küsimusi samadel teemadel, mille kohta talle juba vastata üritati. See tähendab, Noble selekteeris hoolega infot, mida talle anti, elik siis abi arusaamisel. Ja kui nüüd täitsa aus olla, siis ta ei tahtnudki millestki aru saada. Tegelikult ta abi ei vajanud. Sest tal oli oma seisukoht/arusaam olemas, mida tal polnudki plaanis muuta.


Lihtsalt ta ise ei taha aru saada, et ta just nii käitub.



ja siis siin:
Krissu kirjutas:
Kui keegi roomab maas, siis on mul seni kuni ta mulle säärde hakkab ja pinda käib üsna missiis, mis põhjusel ta seal roomab vai lamab.
Kui säärde hakkab ja koledal kombel soovib koostööd, no eks ma siis heale lapsele, kes hästi küsida oskab mingi võimaluse ikka leian ennast kasulikuna tunda.


Piisavalt hästi välja toodud. Mingist reageerimine-üleolla tahtmisest on nagu mõttetu rääkida selles kontekstis.
Kui supis on kärbes, siis ilmselt enamik korjab selle enne sööma asumist välja? Aga üks kärbes mitmes supis järjest, muutub kuidagi tüütuks ja rikub isu.

Kusjuures paradox on see, et antud küsimus Maxwelli teemas on võibolla üks väheseid, kus ta küsimustel üldse mingitki eesmärki võiks leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

mina ei peaks seda lugu sobiva võrdlusena. tegu ei ole füüsiliste rünnakutega ning tegu on inimeste, mitte loomadega. seda lugu ja hetke olukorda samastama hakates on kindlasti õige kõik, mis toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Jones, siin ON tegu füüsiliste rünnakutega (Noble poolt).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 4:25 pm    Teema: Vasta viitega

zhe, põhjenda, kuidas noble ründab füüsiliselt, ehk olen mingitest sündmustest kõrvale jäänud.
liine31, sa andsid ehk kogemata vale teema linki, või on see juutide vandenõu, kuna noble osa seal ei näe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
mina ei peaks seda lugu sobiva võrdlusena. tegu ei ole füüsiliste rünnakutega ning tegu on inimeste, mitte loomadega. seda lugu ja hetke olukorda samastama hakates on kindlasti õige kõik, mis toimub.


"rebaseonu oli aga vääga kaval..."
ja kõik Onu remuse jutud ju jutustavadki loomadest, kaspole?

aga kui sulle loomanäited ei meeldi, võtame siis teistsuguseid.
seltskond mängib hooga jalgpalli õemurul... kõik karjakesi ühe palli kallal.
saabub "õilis rüütel no-blja" hobusel ja asub selgitama, kui mõttetu on see tegevus ja kuidas palli peaks siiski hoopis kriketinuiaga tabama.
ja nii iga kord, kui mingi ettevõtmine hoogu on saamas... seltskond, kes algul uut mänguhuvilist nagu püüdis mitte tähele panna ja tema kriketihuvi austada, muutub mingil põhjusel pahuraks ja püüab siiski oma alustatud mängureeglitega jätkata, mõnes kohas on selliste probleemide vältimiseks lausa kohtunikuonu väljakule siblima lastud.

Kogu pika jutu lühike sisu oleks : kohasus ja õigeaegsus.
kui neid kahte ei taipa, siis ongi kisa lahti, et miks nad ei mängi minuga, kuigi ma olen "nii ilus, tark ja osav, ning tark iseenesese tarkusest."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group