Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millele toetusid vabamüürlased.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 3:17 am    Teema: Millele toetusid vabamüürlased. Vasta viitega

Praegu on mingi polka paratasandil. Mul nats teooria tegemisega probleeme. Lahendan siin igasugu sitta. Ma siis uurisin milles point. Ja mis tuleb välja vabamüürlaste boss on maha koksatud. Sortsid arvavad, et see on nende deela. Nüüd on nii täkku täis, käivad ja laiavad. Mõtlevad, et võtavad kogu võimu enda kätte. NB Võim oli tegelikult jaotatud 10 gängi vahel ära. Nüüd on järgi jäänud 9. Ühte ei aktsepteerita. Nad arvavad, et see gäng mõtleb valesti. Nüüd on siis vabamüürlaste võnge ripakil ja saamahimu kired lokkavad. Ma siis uurisin ka seda jõukest. Ja nüüd siis tean, millele vabamüürlased toetusid. Nad suutsid luua naistele illusiooni, et nad on kõige paremad. Kuna naised valisid neid, siis said südameallika energia endale. Sellega toitsid enda nõmedat mustrit. Nüüd tean, miks inglise naised nii koledad on. Üldse, tugeva vabamüürlaste kultuuriga maade naised on tõelised kunksmoorid. Minumeelest peaks koledad naised ära keelatama. Ma siin mõtlen, et naised on ikka soodad. Himustavad inglise, ameerika mehi, aga ei mõtle, et tänu sellele muutuvad ise ka peletisteks. Kui ise mitte, siis tütardele kingivad küll tõelise hobusenäo. Isast sõltub tütre ilu. Aga mis läbi see läbi. Ma siin piilun, mis toimub. Sortsid otsustavad, selle võnke endale võtta. Nojah, kui see neil õnnestuks, kas siis naised lähvad sibulast ja puskarist vandi peale kiima? Aga naistest võib kõike uskuda. Ega kanaaju suuda omal jõul mõelda. Ma vaatan, siis sortside plaani. Tahavad saada teist võnget, et siis ülejäänutele ärtust ära teha. Teised vahivad töllakil näoga pealt nagu lamba kari.
Jah elu on ilus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Siin meile seletus miks soomes emased-põrsad elavad. ja isegi kui leijad ühe ilusa, siis ta on seda niikaua kuni oma suu lahti teeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 2:42 am    Teema: Vasta viitega

No nii, nüüd siis tulid patud lagedale.
Vabamüürlased olid siis need, kes mu naisi nussimas käisid.
Ja näete, mis tulemuseks oli. Nojahh, valge Raktobleer neil õppimatta.

Aga sortsid olid need, kes mu rahakotti kätt sirutasid. Ja ise näitasid näpuga mõrdikate peale. Oi-oi pahad poisid.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group