Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millele toetusid vabamĂŒĂŒrlased.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 3:17 am    Teema: Millele toetusid vabamĂŒĂŒrlased. Vasta viitega

Praegu on mingi polka paratasandil. Mul nats teooria tegemisega probleeme. Lahendan siin igasugu sitta. Ma siis uurisin milles point. Ja mis tuleb vĂ€lja vabamĂŒĂŒrlaste boss on maha koksatud. Sortsid arvavad, et see on nende deela. NĂŒĂŒd on nii tĂ€kku tĂ€is, kĂ€ivad ja laiavad. MĂ”tlevad, et vĂ”tavad kogu vĂ”imu enda kĂ€tte. NB VĂ”im oli tegelikult jaotatud 10 gĂ€ngi vahel Ă€ra. NĂŒĂŒd on jĂ€rgi jÀÀnud 9. Ühte ei aktsepteerita. Nad arvavad, et see gĂ€ng mĂ”tleb valesti. NĂŒĂŒd on siis vabamĂŒĂŒrlaste vĂ”nge ripakil ja saamahimu kired lokkavad. Ma siis uurisin ka seda jĂ”ukest. Ja nĂŒĂŒd siis tean, millele vabamĂŒĂŒrlased toetusid. Nad suutsid luua naistele illusiooni, et nad on kĂ”ige paremad. Kuna naised valisid neid, siis said sĂŒdameallika energia endale. Sellega toitsid enda nĂ”medat mustrit. NĂŒĂŒd tean, miks inglise naised nii koledad on. Üldse, tugeva vabamĂŒĂŒrlaste kultuuriga maade naised on tĂ”elised kunksmoorid. Minumeelest peaks koledad naised Ă€ra keelatama. Ma siin mĂ”tlen, et naised on ikka soodad. Himustavad inglise, ameerika mehi, aga ei mĂ”tle, et tĂ€nu sellele muutuvad ise ka peletisteks. Kui ise mitte, siis tĂŒtardele kingivad kĂŒll tĂ”elise hobusenĂ€o. Isast sĂ”ltub tĂŒtre ilu. Aga mis lĂ€bi see lĂ€bi. Ma siin piilun, mis toimub. Sortsid otsustavad, selle vĂ”nke endale vĂ”tta. Nojah, kui see neil Ă”nnestuks, kas siis naised lĂ€hvad sibulast ja puskarist vandi peale kiima? Aga naistest vĂ”ib kĂ”ike uskuda. Ega kanaaju suuda omal jĂ”ul mĂ”elda. Ma vaatan, siis sortside plaani. Tahavad saada teist vĂ”nget, et siis ĂŒlejÀÀnutele Ă€rtust Ă€ra teha. Teised vahivad töllakil nĂ€oga pealt nagu lamba kari.
Jah elu on ilus.
Melkux-
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Siin meile seletus miks soomes emased-pĂ”rsad elavad. ja isegi kui leijad ĂŒhe ilusa, siis ta on seda niikaua kuni oma suu lahti teeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 2:42 am    Teema: Vasta viitega

No nii, nĂŒĂŒd siis tulid patud lagedale.
VabamĂŒĂŒrlased olid siis need, kes mu naisi nussimas kĂ€isid.
Ja nÀete, mis tulemuseks oli. Nojahh, valge Raktobleer neil Ôppimatta.

Aga sortsid olid need, kes mu rahakotti kÀtt sirutasid. Ja ise nÀitasid nÀpuga mÔrdikate peale. Oi-oi pahad poisid.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group