Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

unenäos lendamine
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
DarthAnubis



Liitunud: 17 Apr 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Teispoolsuse piiril

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures see lendamise tunne mul pidevalt hingel kripeldanud.... et lapsest saati seda kogenud. alati on selle lennu algatajaks mu koduhoovis kasvav kastanipuu.... Kui ma lapsena suutsin tõepoolest ainult ümber puutüve lennata ja lendamist kontrollida... siis nüüdseks on see sedasi, et kui satun lendama, kontrollin seda mingi hetkeni... aga siis ma satun Kellegi-/ Millegi jõu küüsi.... ma ei oskagi öelda, kas see jõud on kuri - aga ma tean, et tundeks on tohutu hirm... sellest hoolimata ma suudan alati selle jõu kontrolli alt välja rabeleda ja lõpuks ma näen kuidas ma iseendasse kukun :S .... aga sealt edasi on asi veider, sest kui ma kukun siis käib selline meeletu litakas ja tundub, et voodi raksatab kohe juppideks ja muide üsna valulik on see kah ja seda juba reaalselt ja füüsiliselt :S
_________________
"There is nothing for you here, only death."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
StArCrAsH666



Liitunud: 11 Sept 2008
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu, my own Artful Death Valley

PostitusPostitatud: Nelj Sept 11, 2008 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm. Ma olen lapsepõlves suht tihti unes ja ka poolunes langenud ja/või keerelnud. Seda vist päris lendamiseks nimetada ei saa Rolling Eyes
Praegu juhtub seda ikka ekstreemselt harva. Peaks mainima, et see on päris huvitav tunne. Siiamaani mäletan, mis tunne see oli Smile
_________________
Friks "Coffin" Ag0n1z3: See kõik on sama reaalne, kui palju Sa seda ise soovid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

kõige suurem koom selle unes lendamisega, et peale ärkamist ma alati tükk aega pean endale selgeks tegema, et SELLES REAALSUSES MA EI SAA LENNATA ja seda parasjagu kurjalt, et ma ikka kuulda võtaksin Laughing
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mirith
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 80
Asukoht: kusagil metsas

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 11:44 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kõige suurem koom selle unes lendamisega, et peale ärkamist ma alati tükk aega pean endale selgeks tegema, et SELLES REAALSUSES MA EI SAA LENNATA ja seda parasjagu kurjalt, et ma ikka kuulda võtaksin Laughing


Sama siin Smile Korra sai ennast unesegase peaga isegi sedasi bussist maha jäetud Very Happy
_________________
Kutsumaks esile üleloomulikku, tuleb kõigepealt olla võimeline korda saatma ebatavalist. (Anton Szandor LaVey)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group