Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Carlos Castaneda

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:01 pm    Teema: Carlos Castaneda Vasta viitega

Ilmselt paljud teist on lugenud või kuulnud Carlos Castaneda "nõiaraamatutest". Tekkis küsimus, et miks avaldas Carlos selle informatsiooni üldse? Victor Sanchez "don Carlose õpetuses" on öelnud, et C.C. raamatute järgi on võimalik kogu teooria praktikasse panna. Nõustun temaga. Ainuke asi mis raskusi põhjustab on see, et Castanedades on praktika osa liialt segi paisatud. Siis saavad paljudest nii öelda "diivanishamaanid" kes küll teavad, kuid nende laiskus ei luba neil muutuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ilmselt selleks, et anda inimestele võimalus asjaga tegelema hakata. Ja mitte igaühel, vaid nendel, kellel ikka mingeid eeldusi ka on. Seda, kellel asja vastu tõsine huvi on, ei peata see, et materjal pole piisavalt selgelt esitatud. Ta uurib, puurib ja katsetab kuni ta lõpuks asjaga hakkama saab.
Kes aga ootab, et talle täpne juhend ette antaks, jätab varem või hiljem nagunii katki. Ja sellel, kes ei lähe lõpuni, pole vist selliste asjadega tegelemist mõtet alustadagi.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
morgul
Ordo Templi Echelon


Liitunud: 27 Märts 2006
Postitusi: 99
Asukoht: Tartu-Mooste-Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 04, 2006 1:57 am    Teema: Vasta viitega

minu meelest on Castaneda tekstid üpris arusaadavalt sätitud, aga pigem valmistab probleeme see, kuidas tema asju nägi ning et mitte kõik ei saa samaviisi katsetades õiget tulemust.
Üldiselt on siiski eesmärgid olemas. Ning tuleb nõustuda eelmise väitega, et kui huvi on olemas, siis tegeled, kui ei, siis ma ei saa üldse aru, miks castanedat lugeda, sest ilukirjanduslikus mõttes tal nüüd küll erilist sujuvust ega lihtsat põnevust ei ole Very Happy
_________________
Ma olen osa jõust, mis kõikjal tõstab pead, kurja kavatseb, kuid korda saadab head...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group