Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mehed, te olete väärtuslikud.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 10, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

kristhina kirjutas:
Kabala kirjutas:
kristhina kirjutas:
Oli selline ütlemine et kui mees võtab naise siis loodab ta, et naine mitte kunagi ei muutu ja kui naine võtab mehe siis loodab ta, et suudab meest võimalikult palju muuta.


Aga kas ja mida sa ise loodad ?



Loodan seda, et kui ma üldse peaks leidma endale kaaslase, siis see oleks selline inimene keda muutma ei pea. Kui juba tekib tahtmine muuta, siis järelikult olen valinud vale inimese. Sest koosluses peaks mees ja naine teineteist oma erinevustega täiendama ja sarnasustega toeks olema, mitte hakkama üksteist aktiivselt kellekski x isikuks muutma. Enamikul juhtudest muutmispüüded ju ei õnnestu või kui saaks muutmisega hakkama siis oleks see oma mulli tõmbamine, orjastamine või mis iganes. Vale liigutus igatahes.

Aga teoorias olen ma kahjuks tugevam kui praktikas. Siiani vähemalt küll.


Samad kuldsed sõnad,ma nõustun.Aga kui on probleem siis tuleb end muuta,et partner muutuks,muuta nii,et see kutsuks temas esile selle mida ise tas näha tahad,sest muutes ennast muutub ka ümbrus.Seda,et leida selline inimene kellel endasilmis vigu pole on suht võimatu,kuna endal on niigi alati mingi"viga"küljes mida ise näha ei oska,millest alles hiljem aru saab.See panebki elu liikuma ja arenema.Muidu jäädki mööda eri partnereid tilkuma ja tarkuseterakesi koguma.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 6:34 am    Teema: Vasta viitega

yaman, sa oled priima: sul on raktobleeri vaskne seadus korralikult selge Very Happy
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

yaman, sa oled priima

Mmmm mulle kohe meeldib,et nii ütled.Huvitav mida sa siis ütleks kui ma vaskse seaduse asemel midagi kuldse või plaatinase seadusesõnaga kaunistaks. Twisted Evil See tasub kindlast proovimist Razz Tegelt pole ma noid seadusi siit lugendki,aga Tokil on eriline anne lihtsaid tõdesid süstematiseerida ja jõuda loogikaabil kuhugi kuhu inimesed kogemustega alles jõudma hakkavad.Aga imelikud nimed on tal siin:raktobleeri jne.need ei seostu mu arvates eestikeelega kuidagi,samas tunnistada tuleb,et nii mõndagi newage inimest võib see muljetada,huvi äratada ja kui ta ka pärast süsteemile pihta saab on ju kõigil kasud sees.
Aga minul avaldas muljet hoopis su keksiv avatar Embarassed
Tagasi üles
R8



Liitunud: 21 Okt 2006
Postitusi: 1
Asukoht: In Another World

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

ei tea, ma kolisin emast lahku juba 10 aastaselt.. nii, et tema mullis ma polnud.. aga isast olin ikka sõltuv.. tegin kõik mis ta tahtis jne. kannatasin kõik ära ja naeratasin ainult. Alles nüüd hiljuti (2 kuud tagasi) sain lahti sellest käsutamisest ja allumisest, kui oma ette kolisin elama. Kas on siis ka nii, et isa võib samamoodi käituda nagu ema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 11, 2006 6:16 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, kui ta ema mullis istub.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

R8 kirjutas:
ei tea, ma kolisin emast lahku juba 10 aastaselt.. nii, et tema mullis ma polnud.. aga isast olin ikka sõltuv.. tegin kõik mis ta tahtis jne. kannatasin kõik ära ja naeratasin ainult. Alles nüüd hiljuti (2 kuud tagasi) sain lahti sellest käsutamisest ja allumisest, kui oma ette kolisin elama. Kas on siis ka nii, et isa võib samamoodi käituda nagu ema?


see, et sa emast lahku kolisid, ei tähenda, et sa tema mullist välja said. minu mullis on olnud kungi üks laps (olude sunnil), keda ma isegi kunagi näinud ei olnud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

yaman kirjutas:
yaman, sa oled priima

Mmmm mulle kohe meeldib,et nii ütled.Huvitav mida sa siis ütleks kui ma vaskse seaduse asemel midagi kuldse või plaatinase seadusesõnaga kaunistaks. Twisted Evil See tasub kindlast proovimist Razz Tegelt pole ma noid seadusi siit lugendki,aga Tokil on eriline anne lihtsaid tõdesid süstematiseerida ja jõuda loogikaabil kuhugi kuhu inimesed kogemustega alles jõudma hakkavad.Aga imelikud nimed on tal siin:raktobleeri jne.need ei seostu mu arvates eestikeelega kuidagi,samas tunnistada tuleb,et nii mõndagi newage inimest võib see muljetada,huvi äratada ja kui ta ka pärast süsteemile pihta saab on ju kõigil kasud sees.
Aga minul avaldas muljet hoopis su keksiv avatar Embarassed


noh, see, et mars on mars, pole kah eestikeelne, aga kehtib ikka. pole ju eestimaa osa.
seadused kehtivad kah igal pool. nali on see, et nad tassivad oma nime kukil ja saavad pahaseks, kui seda püüda ümber muuta. (ma kujutan ette, et kui keegi teeb sinu passijärgsest nimest mingi monstrumi, hõikab seda venitades ja siis küsib, aga miks sul siis on selline nimi, mis talle ei sobi, siis ma arvan, et sa saadad ta lihtsalt pikalt.)

kuldne seadus on olemas ja ütleb, et tõde võid vaada ükskõik mis nurgast ja seisukohast, see ei muutu. kui muutub, siis pole tõde.
aga plaatina seadust selles süsteemis pole. Sad

ja kõik seadused pole veel siin kirjas kah, kuigi olemasolevad võiks selgeks teha - need suht samas järgus teadmised, kui gravitatsiooniseadus (keegi ei kahtle, et kui katuselt edasi astuda, siis kukub alla, mitte üles, ja arvestavad sellega, sest muidu võib lihtsalt füüsiliselt väga haiget saada).
raktobleeriga mitte arvestamine teeb haiget teisel viisil - rahakotile, suhtele, tervisele, karjäärile või millele iganes.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 12, 2006 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

Oled sa sama ilus välimulelt,kui ilusti sa kirjutada oskad?Ei ole üldse mingit pidevat vajadust "vastu kõrvu panna"nagu näiteks krissul.
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 13, 2006 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

tulitavad kõrvad pidavat häbelikust tähendama. häbelikus aga pidavat vooruslikust näitama. Laughing
Tagasi üles
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 13, 2006 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tulge kõik sarvilistesse ja proovige Krissukesele "külge" ajada,siis saate vooruslikuks. Smile
Tagasi üles
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 18, 2006 1:24 pm    Teema: Vasta viitega

elaksid sa konkurentsi üle?
Tagasi üles
cesis
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 2:08 am    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
tulitavad kõrvad pidavat häbelikust tähendama. häbelikus aga pidavat vooruslikust näitama. Laughing

ja kui veel mehele õhata, kuidas kõrvad õhetavad panemisest(vbl ka muud kohad) on edu garanteeritud- kõrvust tõstetud mees tuleb nööri otsas ikka ja jälle tagasi Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yaman
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kati kirjutas:
elaksid sa konkurentsi üle?


Seni ju kuldne foorum.
Tagasi üles
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 11:48 am    Teema: Vasta viitega

mhmhm p2ris hea
Tagasi üles
cono
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 27 Jan 2008
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Teis Märts 04, 2008 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jah, kui ta ema mullis istub.


Ma arvan, et paljud leiavad, et ema on ainuke hea naine mehe elus. Enamus naisi kes on mehe kõrval, on lihtsalt petturid. Ema ruulib! Very Happy
_________________
Usu uskumatut.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kui mees ronib naise mulli, siis ta nakatubki kolliga.
Kõik meeste defektid on algselt emast saanud. Siis nad lapsena mullis old.
Aga mees, kes on vaba, see puhastub. Koll ei saa vabale mehele ligi.

Jah, koll teeb mehest idioodi, parmu jne.

Mullielanik pole mees.


Tead mida aeg edasi seda rohkem mulle tundub, et sa ise oled nende kollide jms pasaga seestunud, sest muud sa ei teegi, kui kiidad ainult mehi, sest sa ise oled naiste käest haavata saanud ja nüüd siin jaurad igasd kollidest, mullidest ja lumekuninganna programmidest. Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

naised on mõtetud
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

maitse asi
mulle meeldivad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lola
Arengumaag


Liitunud: 20 Nov 2006
Postitusi: 477

PostitusPostitatud: Püh Aug 24, 2008 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

kui ma mees oleks,
ma arvan, et mulle ka meeldiksid naised
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2009 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
naised on mõtetud



Selgitad?
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group