Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ääremängija.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 22-SĂĽsteem. MEESKONNA TUUMIK
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 12:29 am    Teema: Ääremängija. Vasta viitega

Järgmine tähtsuselt on ääremängija. Tema ülesanne on kaitsta meeskonna tööd välisrünnakute eest. Elus on ikka nii, et kui keegi midagi loob, siis leidub keegi, kes tahab selle endale võtta. Ja ääremängija ongi see, kelle ülesandeks on kaitsta meeskonda ja tema loomingut.
Kui juht on kellegi paigutanud oma meeskonda ääremängijaks (vastavasse väljaruumi), siis hakkavad teised tajuma seda inimest süüdlasena. Miks see nii on? Ääremängija väljaruum on nagu suur sfäär, mille sees on ülejäänud 21 pallikest (väljaruumi). Ääremängija toitub otseselt juhi energiast. Tal puudub vastuvõtlikus muule energiale. Ääremängijaks sünnitakse. Selle inimese sünniparameeter võimaldab toituda, omandada ainult alfa isaselt, jumalalt (jumalannalt). Ääremängija ei suuda omistada infot, teadmisi, energiat jne tavainimestelt ja väljast, loodusest. Ta on vastuvõtlik ainult liidri poolt väljastatud impulssidele. Nüüd, kui ääremängija on paigas, siis läbi selle inimese tekib meeskonna peale kaitse. See sfäär on nagu meeskonna poolt tehtud töö projektsoon. Ja nüüd välised inimesed, kes pole seotud meeskonna tööga jäävad sellest sfäärist väljapoole. Nad näevad tööd, aga haarata, omistada ei saa. Ja kõik uued inimesed, kes tulevad, peavad sellest sfäärist läbi minema. Aga tänu ääremängija omadusele nad ei saa siseneda, kui neid pole juhi poolt kutsutud. Võõrad ei saa avada väljast sfääri. Ääremängija ei allu välisele mõjutusele. Nüüd, kui keegi tahab midagi varastada, siis põrkub ta ääremängija sfääri vastu. Tema katse avada väravat ei õnnestu. Ja nüüd inimesel tekibki tahe süüdistada ääremängijat. Seega kõik, kes süüdistavad ääremängijat on tegelikult inimesed, kes tahavad saada selle meeskonna poolt loodud hüvesid tasuta. Juht määrab ju hüve eest tasu. Siseneda saab ainult see inimene, kellel vastav tasu kaasas.
Seega tark juht teab, kes on tema ääremängija ja ta kunagi ei kuula teiste süüdistusi ääremängija pihta. Rumal juht võtab arvesse teiste inimeste süüdistused ja avab kaitse.
Nõuded ääremängijale: Ääremängija ei tohi süüdistada kunagi oma juhti. Kui ta seda teeb, siis teenib ta juba teist isandat. Ja siis pole enam meeskond kaitstud. Ääremängija tase peab olema minimaalselt sama, kui tehtava töö tase. See tähendab, et ta peab mõistma selle töö vajalikust ja hindama juhti.
Ääremängija hüved: Ta saab karistamatult maailmas ringi liikuda. See on tingitud sellest, et keegi ei saa teda mõjutada. Ääremängija, kes paistab täieliku pohhuistina, sellel on hea, tasemel, töökas isand (suudab rahuldada kõike vajadusi).
Näited elust: Kristlikus süsteemis on selleks saatan. Kõik, mis on kirikule kahjulik, see kuulutatakse saatanast olevaks. Ehk ääremängija võtab kõik ebaõnnestumised ja patud enda kanda. Väga tihti on elus nii, et alfa isase abikaasa on ääremängija. See naine paistab teistele tõelise kurjajuurena. Selline kombinatsioon tekib sellepärast, et ääremängija otsib alati liidri lähedust. Seal on ju tema vaimne toit. Tänu selle naisele säilib juhi varandus (juhul, kui ta on firma juht). Rahvas varastaks ta muidu paljaks. Tavaliselt mõnel naisjumalal on meesääremängija. Siis ei saa võõrad programmid, meesaspektid mõjutada naist. Ta katus ei sõida kunagi. Ta oskab omi tujusid kontrollida.
Kokkuvõte: Igas meeskonnas kujuneb välja süüdlane. Aga jätke meelde, et see süüdlane on tegelikult selle meeskonna kaitsevaim. Ja kui tekib tahtmine teda süüdistada, siis otsige välismaailmast varjatud vaenlast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:12 am    Teema: Vasta viitega

Tead ma tahaks jälle öelda et see olen ju ka mina. Laughing
Teda on lihtsam leida. Tegelt ma juba tean kes ta on.Kuid kuidas teda meeskonnas ära kasutada?
Ă„kki tuleks ta panna just avalikkuse ette midagi esitama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Juhis peabki kõik aspektid olema.
Ääremängija peab vabalt ringi jooksma. Talle üldjuhul ei panda kohustusi. Ta peab vabalt ringi saama jooksta. Siis saab ta vaenlaste tule enda peale võtta.
Jah, avalikus peab teda nägema.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.


Viimati muutis seda Tokroda (Teis Nov 28, 2006 1:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:17 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Juhis peabki kõik aspektid olema.
Ääremängija peab vabalt ringi jooksma. Talle üldjuhul ei panda kohustusi. Ta peab vabalt ringi saama jooksta. Siis saab ta vaenlaste tule enda peale võtta.


Et siis peab ise vaatama kus midagi toimub, mitte mina ei pea teda tulle saatma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:20 am    Teema: Vasta viitega

Jah, tema peab ise neid kinni pĂĽĂĽdma.
Ja kui ta on avalik, kõigile nähtav, küll vaenlased ise välja ronivad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:24 am    Teema: Vasta viitega

No temaga on siis suht lihtne, lasen tal olla nii nagu ta siiani on olnud.
Aga vaheküsimus, et kas ma peaksin toitma ka teda, või ta peab ise mult energia kätte saama?Ma annan teada jälle kui midagi põnevat avastan.Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:30 am    Teema: Vasta viitega

Kui otsib lähedust, siis on nälgas. Kui kalpsab ringi, siis on side OK.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 5:41 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mis saab siis, kui ääremängiuja millegi pärast enam juhiga ühendust ei saa. Nagu ma aru sain, siis ta kusagil mujalt energiat ei saa ju. Kas ta otsib siis uue grupi omale või hakkab kiratsema?
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Me lähtume praegu süsteemi huvidest mitte individi.
Kui side kaob siis peab juht ta minema saatma.
Ääremängija eesmärk on eelkõige ikkagi firma huvide kaitsimine.
Kuna ta toitub juhist ja kui juht ei toida, siis järelikult ta läheb ise minema.
Juht peab siis endale otsima uue.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 1:17 am    Teema: Vasta viitega

Niii... Suggesteerimine ja rollimäng...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

kui ääremängija on nälgas, siis on side häiritud. kui on muidu hea ääremängija, siis on tark juht valmis seda sidet taastama, sest häid ääremängijaid on vähe. vaid siis kui ääremängija valib teise isanda, siis ei pea juht sidet taastama. samas võiks juht siis endalt küsida, miks ääremängija valis teise isanda.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa ausalt öeldes mitte muhvigi aru mis kuradi ääremängijast siin jutt käib ja mis algväljasüsteemid jne.
Kust selline jutt tuleb?
Tunne jääb selline et paar inimest kellel pole muud teha ajavad asjad keeruliseks ja mõtlevad välja uusi asju mis ei eksisteeri et teistele kärbseid pähe ajada ja tarka mängida ja oma muinasjutumaailmas elada.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Noble, nii kirjutad sa ju igale poole. tĂĽĂĽtu laps.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

zhe sa oled nii uus siin et kust sa tead mida ma igale poole kirjutan.
Ma arvan et mul on õigus ja ega ma ei süüdistagi kedagi vahel on nii ise ka lõbus aga ikkagi peaks piiri pidama.
Ning mul on umbes veerandtuhat posti ja ma tõesti kallis ZHE ei usu´et ma IGALE POOLE nii kirjutan eksju.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Pole olemas
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 23 Okt 2005
Postitusi: 409

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

millest sa järeldad, et ma uus olen ?
Very Happy
ma tĂĽkk aega siin passinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Noble ajab vist naisaspekti taga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 9:07 am    Teema: Vasta viitega

Noble äkki saab aru, et süsteem, misa kirjeldatakse on orjanduslik ja inimese tahe ja valikud on juba sünnist saati mingite parameetrite tõttu määratud.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tead selle orjandusega on umbes nii nagu vanasti, teeni meid piisavalt ja siis osta ennast vabaks.
Sest fakt on see, et raha on sul terve elu vaja ja sellest sa praktiliselt ei pääse kunagi, küll aga on sul võimalik koguda piisavalt et siis kunagi mitte orjata seda süsteemi. Paraku paljud tahavadki seda süsteemi teenida. Seega nende enda tahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Noble
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 12:36 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
Noble äkki saab aru, et süsteem, misa kirjeldatakse on orjanduslik ja inimese tahe ja valikud on juba sünnist saati mingite parameetrite tõttu määratud.


Sul pole mingit alust et seda väita, e arva ise nii mitte mingil juhul, siin on ülimalt vähe määratud ja enamiku kujundad ise.

Boss ma ei tea naisaspektist midagi ja miks peaksingi , ära mängi tarka.
_________________
Tee mida sina tahad iga päev ja sa oled hea inimene või siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Seda ma ju väitsingi. Confused
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> 22-SĂĽsteem. MEESKONNA TUUMIK Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group