Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kaos.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

minuteada on klamüüdia kui suguhaigus elanud ka tunduvalt kauem. selle diagnoosimine on alles värske leiutis (krõõt tuleb ja kohe parandab mind) ning ma pakun, et rootslased said mingi uuema diagnoosimise meetodi, sest need, mida eestis kasutatakse annavad tulemuseks nii seda kui teist isegi kui patsient teab, et tal peab kõigi eelduste kohaselt see haigus olema Very Happy
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
minuteada on klamüüdia kui suguhaigus elanud ka tunduvalt kauem. selle diagnoosimine on alles värske leiutis (krõõt tuleb ja kohe parandab mind) ning ma pakun, et rootslased said mingi uuema diagnoosimise meetodi, sest need, mida eestis kasutatakse annavad tulemuseks nii seda kui teist isegi kui patsient teab, et tal peab kõigi eelduste kohaselt see haigus olema Very Happy


just
tavaline "külv" (patsiendi kaapeproov pannakse kasvama spets. söötmele) pahatihti ei näita ära, sest neil pos patsientidel enamasti ravitakse juba "midagist" (ravimid supreseerivad bakteri kasvu, aga ometigi elutseb ta tasahilju edasi) või siis ka verest antikehade test on selline väga vähetundlik meetod
usun, et rootslastel määrati verest või siis kaapeproovist klamüüdia RNA testiga,
mis on kasutusel ka Eestis, aga see on kallim meetod ja seda osad kliinikud millegi pärast "ei osta" sisse. seda teevad vaid teatud laborid.
klamüüdia tüsistuste kohta veel nii palju, et ta annab väga ebamääraseid valusid alakõhus ja seega ei tulda lihtsalt enamasti selle peale, et pole tavalised "seedehäired". pärast selgub, et terve alakõht sidekoelisi vääte täis, mis selle bakteri poolt põhjustatud põletiku tagajärg.
naistel tekitab munajuhade läbimatust, soodustab endometrioosi levikut - sellega kaasneb viljatus ja on enamasti pöördumatu
ja mehed nagu ikka, pääsevad kergemate vaegustega Cool

üldiselt on soovitus teha see analüüs ja ravida see bakter välja

teine selline nn varem diagnoosimata pahalane on papiloomiviirus (HPV)
tõenäoliselt oli see juba meie emadel, aga siis lihtsalt ei diagnoositud teda ega osatud seostada emakakaela vähi tekkega (HPV16)
selle pahalase võis meie põlvkond saada juba oma ema sünniteedest kaasa. ka see pahalane meestele vaegusi ei põhjusta, küll aga kandub nende kaudu edasi. tihti kannavad mehed edasi klamüüdiat ja HPV16 koos Sad
see viirus võib olla inaktiivne naise organismis näiteks kuni 30-eluaastani ja siis aktiveeruda. üldiselt teadlased arvavad, et 75% 20-aastastest suguliselt aktiivsetest neidudest on juba nakatunud, kuid nende organism (immuunsüsteem) on tugev ja suudab selle viiruse kas hävitada või pärssida.
jällegi soovitus üle 30-stel naistel iga 3 aasta tagant end selle viiruse suhtes testida.

p.s ja seda nüüd kõike (suguhaiguste etioloogia päevavalgele tulemist) korraga Maxwelli "teeneks" lugeda oleks ehk vääääääääääääga suur avalik masturbeerimine Embarassed


Viimati muutis seda Tomas_Gardenas (Teis Nov 21, 2006 11:11 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

See küll, ei ole otseselt seotud selle teemaga, aga ma teen ennustuse et torm on tõusmas.
Huvitav kes juhib tormi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomas Gardenas
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 20 Sept 2006
Postitusi: 301

PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 10:54 pm    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
kuid ju siis seal on neid tegelasi kõige rohkem.

mis tegelasi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 21, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Tomas Gardenas kirjutas:
Maxwell kirjutas:
kuid ju siis seal on neid tegelasi kõige rohkem.

mis tegelasi?


jah, Rootsi teadlased ja nende uurismislaborid on väga heal tasemel ja neid pole ka arvuliselt sugugi vähe Very Happy!
haiguste diagnoosimiseks on tehtud suuri investeeringuid riigi poolt ja kaasatud moodsamad meetodid ja teadlaste viimased uurimustulemused
Tagasi üles
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Tomas_Gardenas kirjutas:
p.s ja seda nüüd kõike (suguhaiguste etioloogia päevavalgele tulemist) korraga Maxwelli "teeneks" lugeda oleks ehk vääääääääääääga suur avalik masturbeerimine Embarassed


aga sellega siin ju rõhuv enamus peaasjalikult tegelebki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 12:37 am    Teema: Vasta viitega

tohib küsida, et mida selle informatsiooniga oma isiklikus arenguplaanis peaks siis nüüd peale hakkama? et mida see annab?

hetkel ei näe ma selles tõepoolest mittemidagi muud kui, et üks mees reklaamib, et "näe ma tean ka midagi" ja "edasi mõelge ise" (selle viimase võiks talle juba otsaette tätoveerida, sest sellest on tema slogan saamas). mannetu Toki kopipasta.
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 12:45 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
tohib küsida, et mida selle informatsiooniga oma isiklikus arenguplaanis peaks siis nüüd peale hakkama? et mida see annab?


oot-oot, sa pole piisavalt veel õppinud Cool
see on VIHJE, et viimane aeg on pooli valida
ja muideks, kui pooli ei vali, siis niikuinii sind valitakse ja nende va halbade poolt ehk nende, kes saavad Maxwelli ja 16 tibi käest nüüd peksa
kaosega pole vist samad piinad, mis põrguga
(sa enamp ei mäleta, kuidas naine kõiki põrgusse piinlema tiris?)
kaosega vist lammutakase kõik äääääää

nojah, aga põrguga vist torukübarik ka lähiminevikus vist ähvardas
Rolling Eyes

mul lähevad need asjad juba meelest ja sassi
ähvardajad rohkesti siginenud
limukate tõrjet vist ka keegi teostas kuskil
ja noole kollidetektor ka säriseb ühtelugu

aga inimestel vähemalt tegevust Cool
Tagasi üles
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 1:26 am    Teema: Vasta viitega

Kel oli vaja, sai asjast aru.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Kel oli vaja, sai asjast aru.
Täpselt copi kadunud Maost.
Mis te kloonite end või?
Võta üht ja viska teist, vahet muud pole kui nimed.
Ups, see tuleb programmeeritusest. Kuidas ma küll ära unustasin, et programmid töötavadki arvutis ühtemoodi, pole vahet, mis kujuga või mitu tolli on arvuti ekraanilaius.

Ja peamine on muidugi uutel kuulujuttude põhjal arvata ja eeldada, millised need inimesed on, keda nad ise kohanud pole. Ja parim eeldus on muidugi enese areng, kuid teiste taandareng, kuigi eraldamatuks halliks plögaks muutuvad nad just ise.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Kuidas sa siis ER ei tea, et limukaid ei tõrjuta vaid imetletakse eemalt. Neid patsutatakse, tunnustatakse jne. Nad ju programmide hoidjad, uuendajad ja levitajad. Pealegi on nad JUMALAD.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 10:05 am    Teema: Vasta viitega

Tomas_Gardenas kirjutas:
ja muideks, kui pooli ei vali, siis niikuinii sind valitakse ja nende va halbade poolt ehk nende, kes saavad Maxwelli ja 16 tibi käest nüüd peksa


mina olengi 16 tibi Razz

aga ikka veel ei saa ma aru, et mis tolku on sõdida Toki maailmas toki reeglite vastu toki meetoditega? siin on nagu pisike idioodi lootus sees, et mingi süsteem on sissekirjutanud omale programmi kuidas ennast ärakillida? lootus on lollide lohutus Cool
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 10:42 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
mina olengi 16 tibi Razz


lahe! ometigi kord paistab kiireke Razz


sirel kirjutas:
aga ikka veel ei saa ma aru, et mis tolku on sõdida Toki maailmas toki reeglite vastu toki meetoditega? siin on nagu pisike idioodi lootus sees, et mingi süsteem on sissekirjutanud omale programmi kuidas ennast ärakillida? lootus on lollide lohutus Cool


nüüd on mul juhe täiega koos Very Happy
kesse sõdib? kus sõdib?
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 10:53 am    Teema: Vasta viitega

Tomas_Gardenas kirjutas:
nüüd on mul juhe täiega koos Very Happy
kesse sõdib? kus sõdib?


vaata osad juba indlevad kuskil oma nurgas väsimusest, et Toki ründab neid isegi läbi võileiva, mille nad omale suhu topivad. see isend siin otsustas võidelda Toki vastu tokimeetoditega. kellele sa arvad siis see teade siin pandud on? mis sa arvad, et ta siin rahva koolitamisega tegeleb või - "edasi mõelge ise..." (minge sinna tuppa ja siis lükkab ukse seljatagant kinni ja vaatab mis juhtuma hakkab, sest ega ta ise ka ei tea - nahahoidja Razz ).
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:00 am    Teema: Vasta viitega

irwwwwwwwwww
ja mina ike puhta saabas Laughing Laughing Laughing
ei saand arugi, et nad sõdivad
no on ikka titakari
sõdida ka ei oska Razz
toki vastu toki meetoditega
nojah, aga keegi peab ju toki veskile tuult ka puhuma Wink. egas tuulevaikuses jääb veski seisma.


kas pole tore, et keegi ikka aiTab toki maailmapilti üleval hoida Cool
või nagu toki ütles:
"POLE VAHET KAS TE MIND ARMASTATE VÕI VIHKATE, ÜHTPIDI LÕA OTSAS OLETE IKKA!"
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:14 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
see isend siin otsustas võidelda Toki vastu tokimeetoditega. kellele sa arvad siis see teade siin pandud on?.


sellised konksud on uvitavad Cool
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:18 am    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
sirel kirjutas:
see isend siin otsustas võidelda Toki vastu tokimeetoditega. kellele sa arvad siis see teade siin pandud on?.


sellised konksud on uvitavad Cool


aga sina loomulikult ainult uudistad konkse Wink
kui ma õigesti kala seadusi mäletan Very Happy
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:19 am    Teema: Vasta viitega

ma uudista jah
konksud on uvitavad
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:21 am    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
ma uudista jah
konksud on uvitavad

a söödad ahhhhvatlusi ei tekita?
no, et mekiks ike natuke
no moka otsast, ettevaatlikult?
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Nov 22, 2006 11:25 am    Teema: Vasta viitega

ahhhhhvatlus on ju nii kalalik Embarassed
üks vana kala õpetas et püüa neelusid kinni oida kui ahhhhhvatlust kohtad
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group