Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Hoidke ennast ja oma lapsi Coca-Cola jookide eest!
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 3:07 pm    Teema: Hoidke ennast ja oma lapsi Coca-Cola jookide eest! Vasta viitega

Coca-Cola jookide tervistkahjustavad mõjud:
1. Jooki sisaldav kokaiin rikub inimeses oleva hormonaalse tasakaalu, luues tingimused naishormoonide vohamiseks. Eriti ohtlik on see poisslaste arengule, sest neist kasvavad tänu liigsete naishormoonide olemasolule naiselikud mehed.
Konkistadoorid püüdsid Lõuna-Ameerika hõivamisel indiaanlasi võõrutada kokalehtede närimisest, kuid see ei õnnestunud. Hiljem hakkasid vallutajad seda tegevust aga soosima, sest kokalehtede närijad on suhteliselt rõõmsameelsed, liikuvad ning ohutud neid ümbritsevatele inimestele (valitsevale eliidile on elutähtsalt oluline, et inimesed oleks tuimad ja jõuetud ümbritsevale reaalsusele reageerimisel). Kokaiin, mis esmakordselt eraldati 1844. a., on üks 14st tuntud alkaloidist, mida ekstraheeritakse igihalja kokataime (erütroksüloonkoka) lehtedest. Kokaiin on Lõuna-Ameerika kokataime peamine toimeaine. Kokaiini keemiline nimetus on bensoüülmetüülökogniin (C17H21NO4). Seda saab paremini kirjeldada kui kibedat valget lõhnatut kristalset droogi, mis pulbrilisel kujul sarnaneb veidi lumega. Kokaiin kui droog liigitatakse kesknärvisüsteemi stimulantide hulka.
Kuni 1910. aastani sisaldas kokaiini ka coca-cola, nüüd maitsestatakse seda jooki kokapõõsalehtede kokaiinivaba ekstraktiga (tegelikult firma ärisaladusena kokaiini sellest täielikult ei eraldata, vaid jäetakse seda parasjagu niipalju, et joojal tekiks sellest joogist sõltuvus).

2. Süsihappegaas rikub maohappesuse tasakaalu, tõstes happesuse liiga kõrgele.
Magu on töö alustamise energia. Hape on hirmude (läbitöötamata info) energia. Selleks, et valitsev eliit saaks inimest sundida tegema sellist tööd, mis isikule hingelähedane pole (robotiseerimine), on vaja inimese seest tulevad hoiatavad signaalid tõkestada ehk maha rahustada. Hape tasakaalustab (seob endaga) liigse informatsiooni. Probleem on selles, et makku jääv liigne info reostab ehk tõkestab mao loomulikud toimesüsteemid, mis hiljem avalduvad kõikvõimalike maohaigustena.

3. Keemilised suhkruasendajad takistavad hingeinformatsiooni läbitöötamist ja mõjuvad eriti kahjulikult tütarlaste arengule. Suhkur on hingetasandi hirmude looduslik tasakaalustaja. Laborites loodud ülimagusad suhkruasendajad on Maa ökosüsteemiga sidumata ja ei sobi inimese keha kui ökosüsteemi koostisosaks. Suhkruasendajate kristalliline ehitus peegeldab hingeinformatsiooni (südamearmastust) kaootilistes suundades, luues inimorganismis segaduse ehk reostuse. Probleem on veel selles, et ka nendesse jookidesse, kuhu on peale märgitud koostisainena suhkur, lisatakse salaja suhkruasendajaid. Asja ärimõte on selles, et inimene oma järjekordse hingevapustuse perioodil haaraks oma käega mõtlematult selle joogi kui päästja järele.
Tagasi üles
argov
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 3:43 pm    Teema: Coca joogid. Vasta viitega

Tjaa ma saan ka nüüd aru miks mul olid kõrvetised ja maohappelisus.
Kui hingeliselt katki olin siis läksin selle tasakaalustamiseks kinno ja mida seal müiakse COCAt ja popcorni. Ja siis alati jõin LIITRISE coca ära.
Viimased nädal aega olen aega vaid vette ostnud janu kustutamiseks, ja magu on imekombel terveks saanud.

Samas ühel mu sõbral lausa pimesool lõigati ära, sest tyyp oli arvutifriik ja alati 2 L coca kuvari kõrval.


Nii et jooge paljast vett, või siis enda korjatud marjadest jooke, kõiksugu mahlad ja joogid mis poes on, minu kõhule vastu ei pea.
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen kah coca joodik, light variant suhkruasendajaga Embarassed kasutan ka suhkruasendajat ja söön marineeritud kurke Sad
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

Mul sõber ütles üks kord, et tal on sellest uuest Fanta Shokatast täielik sõltutvus... Ütles, et midagi nad sinna sisse topivad, et tema kohe peab seda iga päev jooma Rolling Eyes
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jooge säästumarketi õunamahla. Ostan seda kast korraga tavaliselt. Üks liiter või kaks läheb päevas ära.
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

kunagi ammu ammu sai jaanipäeval ära joodud 6 liitrit cocat...
lõbus tuju tekkis... nagu oleks laksu all...
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 8:56 am    Teema: Vasta viitega

ma raseduse ajal jõle cocafriik olin - kogu aeg tõmbas seda lura jooma - samas fanta ja sprite suurt tundeid ei tekita.

samas rasedatel pidi coca joomine kahjulik olema juba seepärast, et takistab kaltsiumi omastamist nii põnnil kui emmel.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 9:13 am    Teema: Vasta viitega

Kummaline... pole kunagi cocat tahtnud, ta lihtsalt ei maitse mulle! Ja ka lapsed millegipärast pole seda suurt tarbinud... On`s muud sõltuvus(ain)ed lihtsalt meie peres "üle" coca mõju või toimib siin mõni muu energia?
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 9:44 am    Teema: Vasta viitega

Coca-cola (klassikaline) mu lemmikjook juba aastaid, aga aeg-ajalt saab mõõt täis. Siis ei taha üldse suu sisse võtta. Samas ei talu ma kohvi, selle lõhnagi tihti mitte. "Linnalehma piima" ka ei suuda juua.
Kui viis päeva nädalas coca-colat tarbin, siis nädala kaks viimast päeva möödub "maapiima" tarbides.
Ju nad - coca ja "maapiim"- teineteist siis tasakaalustavad.
Tagasi üles
Home1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:19 am    Teema: Vasta viitega

Coca lembelistele soovitusexx
Ostke viimane pudel Coca-Colat ... Lisage sinna 15..20 grammi toorest liha ... nööpige pudel kinni ... KOLME kuni NELJA päeva möödudes ei ole pudelis enam liha jälgegi ... Täpselt sama toimub ka teie kehas mis on täidetud Cocaga ...
_________________
Noo nüüd kukkusin jälle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Mina ei saa seda juugai eriti sest see tõesti keerab mao tuksi. Saksmaal on hea ütlus selle sosa sola kohta "kui jood coca colat jood ka väikeseid lapsi" Sest need osalt panevad ikka sisse ehtsat suhkrut ja need metsikud suhkrupõllud kus kasutadakse lapstöö-jõudu kes saavad kuus a'laa 1dollari palka. Tehakse seda kõike arengumaades. Aafrikas olid kõik kohad paksult coca reklaame täis , kuigi elatus tase oli seal alla iagsuguse arvestuse. Ühesõnaga ilus kaunis korruptsioon. Ja noh teine samasugune hävitaja on Mac Donalds kes võtab rõõmsalt maha vihmametsi, et saaks loomavabrikus lehma teatud kaalu täis ja selle omakorda kahe saia tükivahele panna. Ja vilja jääb üle ja see põletadakse ära samas kui pool maailma nälgib. Noo jah mis teha... Igate pidi maha Coca Cola kuigi samas on vahest mõnus Naftat rüübata...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 11:08 am    Teema: Vasta viitega

palju paremad on eesti limonaadid...
buratiino või düsess või siis lihtsalt tartu limonaad.
Tagasi üles
täheke



Liitunud: 22 Märts 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

ei ole kunagi olnud ei fanta, sprite ega ka coca-cola sõber, rõhun rohkem eestimaistele karatusjookidele, ma ei leia küll et eestmaine limps oleks fantast halvem Smile
aga muuseas maohaavandeid ei mõjuta mitte ainult coca-cola tarbimine, vaid oluliseim mõjutegur on hoopis stress.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen ikka kuulnud, et Coca-Colat ei tohi koos kangemate alkohoolsete jookidega tarbida... Paljud räägivad seda.
Üks sõber jõi viina koos coca-cola -ga, pärast oli maohaavadega haiglas ja pärast hakkas vabandama, et ta jõi seda teravamat ju koos Coca-Colaga Very Happy
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures konni saab jälle ainult cocaga juua...

vähemalt sobib kokku
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

rumm koolaga....nämma Embarassed
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

pepsi max ja jägermeister, inimesed, on jook, mis päästab maailma!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

pepsi on üldse odavam kui coca... miks inimesed cocat ikkagi tarbivad?
sest harjumuse jõud on suur... sest teatud kiiks on meile sisse kodeeritud.

samal põhjusel miks me windowsi kasutame...
Tagasi üles
lendmadu
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 34
Asukoht: Tartu linn

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 4:06 pm    Teema: Vasta viitega

.

Coca sisaldab fosforhapet, selles mõttes imelik leiutis et tavaliselt mineraalhappeid (mis on tõesti tugevalt söövitavad) toiduainetööstuses ei kasutata. Kokaga pidi roosttanud polte lahti leotatama. Sisaldas ka veel(100% ei väida) hiljuti etüleen- või propüleenglükooli, mis on väga mürgine - antifriis ja bakterite tapmise vahend. Sisaldas sellepärast, et saada mõrut maitset. Kunagi lugesin ühte indialaste protestikirja, kus selle aine ja cola vastu protestiti.

Muidugi kodumaine kali või limps koosneb ka ainult E-ainetest, peale vee ja süsihappegaasi pole seal midagi looduslikku.

Kui juba jutuks läks siis mineraalvetest ka. Mineraalvete saamiseks on kaks võimalust: esiteks saab seda sügavast puuraugust Värskas, Häädemeistes. Teiseks saadakse see puhastusest läbi käinud joogiveele erinevaid soolasid lisades ehk siis kunstlikult.

Isegi tavalist Värskavett on mitut sorti st. üks on ehtne (kui seegi on) ja ülejäänud lihtsalt naatrium ja kaalium ja magneesiumkloriidide või sulfaatide segu. Ehtne peaks olema tähistusega "originaal" ja see on tavalistest mineraalvetest kangem. Usutavasti on ka enamus lauavetest tegelikult kunstlikud.

.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:28 pm    Teema: Pange põlema oma ameerika Vasta viitega

Kusen Mäki ja Koka peale.Ei saa aru inimestest.Süsivesik toob sõltuvuse täpselt koduõuele ning kuniks luustik papist ja magu sõelapõhi.Suur ja lai ameerika toob omad värvilises pakendis kaubad letti ning kuniks lehmapiim ja muud traditsioonilised joogid.Fakk, keda kuradit te karastate kogu aeg?Kui janu on siis jooge kraanist vett või jah säästukast kodumaist õunamahla kui endal pole sügisel meelde tuld press käiku lasta.Küsimus: käsi püsti, kes see kevad vähemasti korragi kase- või vahtramahla tarbis???
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group