Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Piibel ja hing.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:
Sellega võib võrrelda olukorda, et olen sulle jube suure summa võlgu - oletame näiteks, et mingi 100 miljardit. Ma ei suuda eluaeg seda kinni maksta ja pean lihtsalt sinu suurele armulikkusele lootma ja olen igati alandlik ja teenimisvalmis, et oma tänulikkust näidata. Teen koguaeg oma parima ja olen valmis andma oma parimad asjad, et sind rõõmustada ja oma tänu näidata, kuigi tean, et ei suuda sellega iialgi kinni maksta oma võlga. Samamoodi suhtuks ma siis ka kellessegi, kes tuleb ja selle võla minu eest ära maksab, et ma seaduse ees igaveseks võlglaseks ei jääks.






Kui ma olen võlgu Igrekile (kes on pikaealine mägilane) kui palju tahes ja Iks selle minu eest kinni plekib ja räägib et ta mu ainuke võimalus oli võlg ära makstud saada siis ma saadan ta pikalt isegi kui ta räägib et plekkis kinni minu vanavanavanaisa Aadama võla Igreki ees kes Igreki esimene võlglane oli, ja nii Igreki poolehoiu võitis ja Igrek selle tõttu leebemaks muutus minu vanavanavanaisa Aadama suhtes ja tema sündimata laste sealhulgas ka tema pojapojapoja so minu võlgade suhtes mis neil olema saavad Igreki ees.
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
yks@ kirjutas:
Sellega võib võrrelda olukorda, et olen sulle jube suure summa võlgu - oletame näiteks, et mingi 100 miljardit. Ma ei suuda eluaeg seda kinni maksta ja pean lihtsalt sinu suurele armulikkusele lootma ja olen igati alandlik ja teenimisvalmis, et oma tänulikkust näidata. Teen koguaeg oma parima ja olen valmis andma oma parimad asjad, et sind rõõmustada ja oma tänu näidata, kuigi tean, et ei suuda sellega iialgi kinni maksta oma võlga. Samamoodi suhtuks ma siis ka kellessegi, kes tuleb ja selle võla minu eest ära maksab, et ma seaduse ees igaveseks võlglaseks ei jääks.


Kui ma olen võlgu Igrekile (kes on pikaealine mägilane) kui palju tahes ja Iks selle minu eest kinni plekib ja räägib et ta mu ainuke võimalus oli võlg ära makstud saada siis ma saadan ta pikalt isegi kui ta räägib et plekkis kinni minu vanavanavanaisa Aadama võla Igreki ees kes Igreki esimene võlglane oli, ja nii Igreki poolehoiu võitis ja Igrek selle tõttu leebemaks muutus minu vanavanavanaisa Aadama suhtes ja tema sündimata laste sealhulgas ka tema pojapojapoja so minu võlgade suhtes mis neil olema saavad Igreki ees.


irwwwwww
ma mitte ei saadaks pikalt, vaid annaks hinnangu, et loll saab ka kirikus peksa Cool
map pole palunud ei enda egas mingite eelkäijate võla kinni plekkimist
Tagasi üles
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Selline ¾est on solvand, võibolla mitte tahtlik aga see jätab minust mulje teistele ja endale et ma olen liiga mannetu et oma ja oma pere võlga tasuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aga teisest küljest, lolle peabki ära kasutama. Selleks nad üldse olemas on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:05 am    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Uvitav Shocked Kala uskus et Jehhova verist biifi ja sashlõkki armastab kivist altaril. mäletab üht Jehhova menüüd (sest ajast muidugi palju vett merre vooland)
Teine Moosese raamat 29.ptk. 38-39
38. Ja see, mida sa pead ohverdama altaril: alaliselt, iga päev, kaks aastast talle.
39. Üks tall ohverdada hommikul ja teine tall ohverdada õhtul
Ahh et oopis paganliku lauakultuuri taha peidetud südameseisundi näitamise õpetus Shocked Shocked Shocked Shocked

eks see ohverdamise värk oli kõik ettevalmistus tulevase suure ohvri sümboliseerimiseks. Ja näitas, et ohverda kuidas tahes, kui palju tahes, see ei suuda maksta ära täiusliku inimelu kaotust.

Aga see liha, mis ohverdamisel alles jäi, küpsetati tõesti ära ja seda sõid ohverdaja ja preestrid, sest millestki pidid ju preestrid ka ära elama. Neil teenistust polnud. Kõik, mis söögiks ei kõlband või oli ebatervislik- rasv ja sisikond- põletati ära, et see kuskil roiskuma ei hakkaks.

Verd ei tohtinud samuti toiduks kasutada, sest see võrdsustati elu väärtusega. Et näidata kui tähtsaks Jumal elu peab. Et kellel on õigus elu võtta või anda. Sellepärast ei tohi verd ka toiduks tarvitada, vaid see tuleb maha kallata. Seos siin sellega, et "...sa oled põrm ja pead jälle põrmuks saama!"
Et mateeria võis inimene ära süüa, aga elu üle ei ole inimesel õigus otsustada. Et võis küll looma tappa toiduks, aga elu pidi väärtustama. Elu hinda ei saa ju millegagi mõõta. Elu hind on nähtamatu mõiste, väärtus. Jumal valis inimestele arusaadava, füüsilise ja nähtava vahendi.

Aga samas ega me ei pruugigi peensusteni aru saada miks mingi asi oli nii või teisiti. Ega Piibli kirjutajad ise ka ei mõistnud alati neid asju, mida nad kirja panid. Näiteks kas Taaniel sai aru kõigest? Ometigi meil on palju laiemad teadmised kõigist neist ennustustest.
Jumal ütles Taanielile, kui ta küsis mis see tähendab, midagi sellist, et sina mine magama, sest sulle pole ette nähtud seda praegu aru saada. Et alles lõpuajal arusaamine kasvab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga see liha, mis ohverdamisel alles jäi, küpsetati tõesti ära ja seda sõid ohverdaja ja preestrid, sest millestki pidid ju preestrid ka ära elama. Neil teenistust polnud. Kõik, mis söögiks ei kõlband või oli ebatervislik- rasv ja sisikond- põletati ära, et see kuskil roiskuma ei hakkaks.


Teine Moosese raamat 29.ptk
11. Ja sa pead mullika Jehoova ees tapma koguduse ukse ees
14. Ja mullika liha ja tema naha ja rooja pead sa leeri taga tulega ära põletama: see on üks patuohver
16. Ja sa pead jäära tapma ja tema verest võtma ja altarile riputama ümberringi
17. Ja jäära pead sa tükkideks raiuma, ja ta sisikonna ning ta sääred ära pesema, ja panema tema tükkide ja ta pea peale
18. Ja sa pead kõik jäära põlema süütama altari peal:
see on põletamisohver Jehoovale, see on üks magus lõhn, tuleohver Jehoovale
Tagasi üles
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kle mis sa sellest paganate uskumisest arvad et vaimud toituvad neist emotsioonidest mida ohverdatav tunneb?
Tagasi üles
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

inimene peab ise teadma kas tal on hing olemas v6i ei ..
Tagasi üles
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:

Teine Moosese raamat 29.ptk
11. Ja sa pead mullika Jehoova ees tapma koguduse ukse ees
14. Ja mullika liha ja tema naha ja rooja pead sa leeri taga tulega ära põletama: see on üks patuohver
16. Ja sa pead jäära tapma ja tema verest võtma ja altarile riputama ümberringi
17. Ja jäära pead sa tükkideks raiuma, ja ta sisikonna ning ta sääred ära pesema, ja panema tema tükkide ja ta pea peale
18. Ja sa pead kõik jäära põlema süütama altari peal:
see on põletamisohver Jehoovale, see on üks magus lõhn, tuleohver Jehoovale


huvitav, et sinule pole hoiatust tulnud....
mmmm.....eks see käib ikka näo(loe paganluse) järgi.... Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

mul on selline täitsa tavaline kena kalanägu Confused
Tagasi üles
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
mul on selline täitsa tavaline kena kalanägu Confused

ju siis on nii kena kalanägu, et käsi hoiatuse peale ei tõuse....

Aga ohvritest veel niipalju, et eranditult kõik ohvrid toodi sümboliseerimaks Jeesuse ohvrit. See ohvriloom, mis läks täielikult põletamisele, ehk siis, millest inimesed midagi ei söönud, sümboliseeriski seda, et Jeesuse ohvriks toomine oli täielik, sellest enam täiuslikumat ohvrit tuua pole võimalik. Väiksemad ohvrid sümboliseerivad ka Jeesuse ohvrit, aga samas ka seda, kui palju keegi ise oli võimeline ennast paremaks muutma meeleparanduse, patukahetsuse, Jumalale pühendumise jne. läbi...

Seda, et täiuslik vahekord Jumalaga oli kaotatud, said juba Kain ja Aabel aru. Kuid Kain tõi selle ohvri oma südames meeleparandust ja patukahetsust läbimata. Sellepärast ka Jumal ei vaadanud Kaini ohvri peale. Kain ilmselt arvas, et suudab ka ilma Jumalata hakkama saada. Aga mis temaga hoopiski juhtus?

Vana Testamendi kohaselt said inimesed suhelda Jumalaga vaid preestrite kaudu. Üheks selliseks ja vist esimeseks sai Aaron. Aga Aaron pidi kõigepealt ennast puhastama ja ohverdama ja alles siis võis ta minna pühamu kõige pühamasse paika. Aaron pidi ka linased riided selga panema. Linane riie laseb nahal "hingata" ega aja higistama. See justkui sümboliseerib seda, et üritagu inimene, mida ta üritab, ehk siis higistagu palju tahab, ta ei suuda oma patusust ise lunastada. Jeesus aga tõi ohvriks iseenda, Temal ei olnud vaja ennast puhastada, ega enda eest ohvrit tuua, sest Ta polnud patune.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Kle mis sa sellest paganate uskumisest arvad et vaimud toituvad neist emotsioonidest mida ohverdatav tunneb?

eriti ei usu, et vaimud millestki üldse toituvad....
Aga ohverdati loomi ju...kas loomadel on mingeid sedalaadi tundeid, mida inimesed tunnete all mõtlevad, ma eriti ei usu. Sest näiteks koer on ustav, aga kas ta on ka lojaalne? Kui sul näiteks on isane koer ja ta on sulle ustav kaaslane, oled temaga läbi rännanud sadu kilomeetreid ja jaganud viimseid palukesi. Kui nüüd tuleb keegi võõras ja pakub talle hõrgutavat liharooga, kas ta siis ei võta seda vastu? Või siis näeb äkki mõnda emast, kes parasjagu indleb. Kas ta siis püsib ikka sinu juures?

Ok! Võib-olla on ta sul ülihästi koolitatud ja ta ei võta võõralt, milles ma kahtlen, ega lähe ka lõbu peale, kui teda keelad, aga ma arvan, et ta ei tee seda mitte lojaalsusest vaid hirmust....

Lojaalsus on ikkagi mõtestatud tegevus. Et oled südamega asja juures. Ka siis kui mõistusega tahad midagi muud teha. Kahtlen, et loomadel on sedalaadi arenenud mõistus. Seega ka tunded....

Hoopis teine lugu on muidugi inimohvritega. Seal on kindlasti mõningad tunded olemas....

Tuntumad tegelased, kes kasutasid ohverdatavateks inimesi olid ju kaananlased. See on ka üks põhjus miks Jumal neid hävitada käskis.

Eks ajaloost on teada teisigi näiteid. Asteegid olid samuti inimeste ohverdajad. Nad lõikasid altaril inimesel südame seest ja veel tuksuvat südant käes hoides üritasid Jumalat "rõõmustada"....

Kas tõesti on kõik religioonid "samaväärsed teed tõe juurde".

Mida ühist on sõjakatel asteekidel ja rahumeelsel buddhal?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 04, 2006 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Loomalik hirm pidi päris sarnane olema inimestel ja loomadel Twisted Evil

yks@ kirjutas:
Asteegid olid samuti inimeste ohverdajad. Nad lõikasid altaril inimesel südame seest ja veel tuksuvat südant käes hoides üritasid Jumalat "rõõmustada"....

Kas tõesti on kõik religioonid "samaväärsed teed tõe juurde".



Jehhoova oli kaval juudiärikas ta oskas paljudest hirmudest kasu lõigata (loe: toitu saada) näiteks hirmust pattude ees. Asteegi jumalad olid lollimad nende põhituluallikas oli vereohver nii nad sellest viimase välja pigistasid Laughing
Tagasi üles
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Esm Dets 04, 2006 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:
tige_kala kirjutas:
Kle mis sa sellest paganate uskumisest arvad et vaimud toituvad neist emotsioonidest mida ohverdatav tunneb?

eriti ei usu, et vaimud millestki üldse toituvad....
Aga ohverdati loomi ju...kas loomadel on mingeid sedalaadi tundeid, mida inimesed tunnete all mõtlevad, ma eriti ei usu. Sest näiteks koer on ustav, aga kas ta on ka lojaalne? Kui sul näiteks on isane koer ja ta on sulle ustav kaaslane, oled temaga läbi rännanud sadu kilomeetreid ja jaganud viimseid palukesi. Kui nüüd tuleb keegi võõras ja pakub talle hõrgutavat liharooga, kas ta siis ei võta seda vastu? Või siis näeb äkki mõnda emast, kes parasjagu indleb. Kas ta siis püsib ikka sinu juures?

Ok! Võib-olla on ta sul ülihästi koolitatud ja ta ei võta võõralt, milles ma kahtlen, ega lähe ka lõbu peale, kui teda keelad, aga ma arvan, et ta ei tee seda mitte lojaalsusest vaid hirmust....

Lojaalsus on ikkagi mõtestatud tegevus. Et oled südamega asja juures. Ka siis kui mõistusega tahad midagi muud teha. Kahtlen, et loomadel on sedalaadi arenenud mõistus. Seega ka tunded....

Hoopis teine lugu on muidugi inimohvritega. Seal on kindlasti mõningad tunded olemas....

Tuntumad tegelased, kes kasutasid ohverdatavateks inimesi olid ju kaananlased. See on ka üks põhjus miks Jumal neid hävitada käskis.

Eks ajaloost on teada teisigi näiteid. Asteegid olid samuti inimeste ohverdajad. Nad lõikasid altaril inimesel südame seest ja veel tuksuvat südant käes hoides üritasid Jumalat "rõõmustada"....

Kas tõesti on kõik religioonid "samaväärsed teed tõe juurde".

Mida ühist on sõjakatel asteekidel ja rahumeelsel buddhal?

Nad on inimesed.
Ja asteegid hoidsid päikest põlevana, nad arvasid et kui päikest ei rõõmusta kustub ta vihast ära ja nad kõik surevad kuna pimedas teadu pärast vili ei kasva.

Kui sul on süda käes (üks kõik kui värske) ta enam ei tuksu. (nii sama nöökimine)

Kust sa tead et loomal tundeid pole?

Ja ma ei keelaks oma koerale liha tükki või kerget kabistamist. Nagu ka tema ei keelaks seda mulle Very Happy.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Dets 05, 2006 5:45 am    Teema: Vasta viitega

Metsamees kirjutas:

Nad on inimesed.

jah, ja ei midagi muud.....
Tsiteerin::
Ja asteegid hoidsid päikest põlevana, nad arvasid et kui päikest ei rõõmusta kustub ta vihast ära ja nad kõik surevad kuna pimedas teadu pärast vili ei kasva.

no aga enam nad ei hoia ju.......kas Päike on kustunud?

Asi peab ikka olema mõtestatud, mitte pime usk....

Tsiteerin::
Kust sa tead et loomal tundeid pole?

ei ma teagi seda...
lihtsalt ma arvan, et need pole sellised nagu inimestel ja veel arvan, et vaimud ei toitu emotsioonidest.....aga mine sa tea.....

Tsiteerin::
Ja ma ei keelaks oma koerale liha tükki või kerget kabistamist. Nagu ka tema ei keelaks seda mulle Very Happy.

jutt ei olnudki ju sellest kas sa keelad. See oli hüpoteetiline, et kas ta oleks truu......lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mõistus, sest süda kutsub sind tegema paljutki, aga mõistus on see, mis ei lase "üle aisa" lüüa..... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Metsamees
----------------------------


Liitunud: 29 Märts 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Metsas

PostitusPostitatud: Teis Dets 05, 2006 10:34 am    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:
jah, ja ei midagi muud.....

No, ja selle väite mõte on...?
Tsiteerin::
no aga enam nad ei hoia ju.......kas Päike on kustunud?

Ei järelikult nende "missioon" õnnestus Laughing

Tsiteerin::
Asi peab ikka olema mõtestatud, mitte pime usk....

Enamus uske on pimedad.

Tsiteerin::
ei ma teagi seda...
lihtsalt ma arvan, et need pole sellised nagu inimestel ja veel arvan, et vaimud ei toitu emotsioonidest.....aga mine sa tea.....

ongi hea kui pole sama mis inimestel.

Tsiteerin::
jutt ei olnudki ju sellest kas sa keelad. See oli hüpoteetiline, et kas ta oleks truu......lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mõistus, sest süda kutsub sind tegema paljutki, aga mõistus on see, mis ei lase "üle aisa" lüüa..... Wink

Truum küll kui inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 9:19 am    Teema: Vasta viitega

Metsamees kirjutas:
No, ja selle väite mõte on...?

et need teed Looja juurde on väga erinevad. Millist Looja aktsepteerib? Mõlemaid? Või äkki mitte kumbagi.....?
Tsiteerin::
Ei järelikult nende "missioon" õnnestus Laughing

kuule kui nad ka poleks nii teinud, ka siis oleks Päike veel olemas ju Laughing
Tsiteerin::
Enamus uske on pimedad.

Sellepärast ma ütlengi juuu, et asi peab olema mõtestatud. Kui oma vaimsetest vajadustest oled teadlik, siis on asi korras veel! Kui aga usud pimesi kõike mida keegi papi räägib, siis............
Tsiteerin::
ongi hea kui pole sama mis inimestel.

seda enam peaksid siis vaimud inimeste tundeid "nõudma" nagu......?
Tsiteerin::
Truum küll kui inimene.

nuvat, sest inimesed ei armasta ligimesi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 2:30 am    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:


lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mõistus, sest süda kutsub sind tegema paljutki, aga mõistus on see, mis ei lase "üle aisa" lüüa..... Wink



maailmapilt, mis asub astraaltasandil, on see, mis paneb meid valikute ette. südamehääl tavaliselt lollusi teha ei käse, kui maailmapilt on õige.

aga maailmapilt on õige siis kui see ei ole moonutatud parasiitegregoride poolt, kaasaarvatud usuegregorid.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 9:49 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
yks@ kirjutas:


lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mõistus, sest süda kutsub sind tegema paljutki, aga mõistus on see, mis ei lase "üle aisa" lüüa..... Wink



maailmapilt, mis asub astraaltasandil, on see, mis paneb meid valikute ette. südamehääl tavaliselt lollusi teha ei käse, kui maailmapilt on õige.

aga maailmapilt on õige siis kui see ei ole moonutatud parasiitegregoride poolt, kaasaarvatud usuegregorid.

need "lollused" antud kontekstis on siis "üle aisa löömine", eks?

Mis on õige maailmapilt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 1:41 am    Teema: Vasta viitega

see, mis on tõene.
ja tõde on see, mis ei muutu teistsuguseks, kui teisest nurgast vaadata (eeldades, et me ka iseendale ei valeta).
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group