Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Piibel ja hing.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:
Sellega vÔib vÔrrelda olukorda, et olen sulle jube suure summa vÔlgu - oletame nÀiteks, et mingi 100 miljardit. Ma ei suuda eluaeg seda kinni maksta ja pean lihtsalt sinu suurele armulikkusele lootma ja olen igati alandlik ja teenimisvalmis, et oma tÀnulikkust nÀidata. Teen koguaeg oma parima ja olen valmis andma oma parimad asjad, et sind rÔÔmustada ja oma tÀnu nÀidata, kuigi tean, et ei suuda sellega iialgi kinni maksta oma vÔlga. Samamoodi suhtuks ma siis ka kellessegi, kes tuleb ja selle vÔla minu eest Àra maksab, et ma seaduse ees igaveseks vÔlglaseks ei jÀÀks.

Kui ma olen vĂ”lgu Igrekile (kes on pikaealine mĂ€gilane) kui palju tahes ja Iks selle minu eest kinni plekib ja rÀÀgib et ta mu ainuke vĂ”imalus oli vĂ”lg Ă€ra makstud saada siis ma saadan ta pikalt isegi kui ta rÀÀgib et plekkis kinni minu vanavanavanaisa Aadama vĂ”la Igreki ees kes Igreki esimene vĂ”lglane oli, ja nii Igreki poolehoiu vĂ”itis ja Igrek selle tĂ”ttu leebemaks muutus minu vanavanavanaisa Aadama suhtes ja tema sĂŒndimata laste sealhulgas ka tema pojapojapoja so minu vĂ”lgade suhtes mis neil olema saavad Igreki ees.
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
yks@ kirjutas:
Sellega vÔib vÔrrelda olukorda, et olen sulle jube suure summa vÔlgu - oletame nÀiteks, et mingi 100 miljardit. Ma ei suuda eluaeg seda kinni maksta ja pean lihtsalt sinu suurele armulikkusele lootma ja olen igati alandlik ja teenimisvalmis, et oma tÀnulikkust nÀidata. Teen koguaeg oma parima ja olen valmis andma oma parimad asjad, et sind rÔÔmustada ja oma tÀnu nÀidata, kuigi tean, et ei suuda sellega iialgi kinni maksta oma vÔlga. Samamoodi suhtuks ma siis ka kellessegi, kes tuleb ja selle vÔla minu eest Àra maksab, et ma seaduse ees igaveseks vÔlglaseks ei jÀÀks.

Kui ma olen vĂ”lgu Igrekile (kes on pikaealine mĂ€gilane) kui palju tahes ja Iks selle minu eest kinni plekib ja rÀÀgib et ta mu ainuke vĂ”imalus oli vĂ”lg Ă€ra makstud saada siis ma saadan ta pikalt isegi kui ta rÀÀgib et plekkis kinni minu vanavanavanaisa Aadama vĂ”la Igreki ees kes Igreki esimene vĂ”lglane oli, ja nii Igreki poolehoiu vĂ”itis ja Igrek selle tĂ”ttu leebemaks muutus minu vanavanavanaisa Aadama suhtes ja tema sĂŒndimata laste sealhulgas ka tema pojapojapoja so minu vĂ”lgade suhtes mis neil olema saavad Igreki ees.

irwwwwww
ma mitte ei saadaks pikalt, vaid annaks hinnangu, et loll saab ka kirikus peksa Cool
map pole palunud ei enda egas mingite eelkÀijate vÔla kinni plekkimist
Tagasi üles
Metsamees
----------------------------

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

Selline Ÿest on solvand, vĂ”ibolla mitte tahtlik aga see jĂ€tab minust mulje teistele ja endale et ma olen liiga mannetu et oma ja oma pere vĂ”lga tasuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Metsamees

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aga teisest kĂŒljest, lolle peabki Ă€ra kasutama. Selleks nad ĂŒldse olemas on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:05 am    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Uvitav Shocked Kala uskus et Jehhova verist biifi ja sashlĂ”kki armastab kivist altaril. mĂ€letab ĂŒht Jehhova menĂŒĂŒd (sest ajast muidugi palju vett merre vooland)
Teine Moosese raamat 29.ptk. 38-39
38. Ja see, mida sa pead ohverdama altaril: alaliselt, iga pÀev, kaks aastast talle.
39. Üks tall ohverdada hommikul ja teine tall ohverdada Ă”htul
Ahh et oopis paganliku lauakultuuri taha peidetud sĂŒdameseisundi nĂ€itamise Ă”petus Shocked Shocked Shocked Shocked

eks see ohverdamise vĂ€rk oli kĂ”ik ettevalmistus tulevase suure ohvri sĂŒmboliseerimiseks. Ja nĂ€itas, et ohverda kuidas tahes, kui palju tahes, see ei suuda maksta Ă€ra tĂ€iusliku inimelu kaotust.

Aga see liha, mis ohverdamisel alles jĂ€i, kĂŒpsetati tĂ”esti Ă€ra ja seda sĂ”id ohverdaja ja preestrid, sest millestki pidid ju preestrid ka Ă€ra elama. Neil teenistust polnud. KĂ”ik, mis söögiks ei kĂ”lband vĂ”i oli ebatervislik- rasv ja sisikond- pĂ”letati Ă€ra, et see kuskil roiskuma ei hakkaks.

Verd ei tohtinud samuti toiduks kasutada, sest see vÔrdsustati elu vÀÀrtusega. Et nÀidata kui tÀhtsaks Jumal elu peab. Et kellel on Ôigus elu vÔtta vÔi anda. SellepÀrast ei tohi verd ka toiduks tarvitada, vaid see tuleb maha kallata. Seos siin sellega, et "...sa oled pÔrm ja pead jÀlle pÔrmuks saama!"
Et mateeria vĂ”is inimene Ă€ra sĂŒĂŒa, aga elu ĂŒle ei ole inimesel Ă”igus otsustada. Et vĂ”is kĂŒll looma tappa toiduks, aga elu pidi vÀÀrtustama. Elu hinda ei saa ju millegagi mÔÔta. Elu hind on nĂ€htamatu mĂ”iste, vÀÀrtus. Jumal valis inimestele arusaadava, fĂŒĂŒsilise ja nĂ€htava vahendi.

Aga samas ega me ei pruugigi peensusteni aru saada miks mingi asi oli nii vÔi teisiti. Ega Piibli kirjutajad ise ka ei mÔistnud alati neid asju, mida nad kirja panid. NÀiteks kas Taaniel sai aru kÔigest? Ometigi meil on palju laiemad teadmised kÔigist neist ennustustest.
Jumal ĂŒtles Taanielile, kui ta kĂŒsis mis see tĂ€hendab, midagi sellist, et sina mine magama, sest sulle pole ette nĂ€htud seda praegu aru saada. Et alles lĂ”puajal arusaamine kasvab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga see liha, mis ohverdamisel alles jĂ€i, kĂŒpsetati tĂ”esti Ă€ra ja seda sĂ”id ohverdaja ja preestrid, sest millestki pidid ju preestrid ka Ă€ra elama. Neil teenistust polnud. KĂ”ik, mis söögiks ei kĂ”lband vĂ”i oli ebatervislik- rasv ja sisikond- pĂ”letati Ă€ra, et see kuskil roiskuma ei hakkaks.

Teine Moosese raamat 29.ptk
11. Ja sa pead mullika Jehoova ees tapma koguduse ukse ees
14. Ja mullika liha ja tema naha ja rooja pead sa leeri taga tulega Ă€ra pĂ”letama: see on ĂŒks patuohver
16. Ja sa pead jÀÀra tapma ja tema verest vĂ”tma ja altarile riputama ĂŒmberringi
17. Ja jÀÀra pead sa tĂŒkkideks raiuma, ja ta sisikonna ning ta sÀÀred Ă€ra pesema, ja panema tema tĂŒkkide ja ta pea peale
18. Ja sa pead kĂ”ik jÀÀra pĂ”lema sĂŒĂŒtama altari peal:
see on pĂ”letamisohver Jehoovale, see on ĂŒks magus lĂ”hn, tuleohver Jehoovale
Tagasi üles
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kle mis sa sellest paganate uskumisest arvad et vaimud toituvad neist emotsioonidest mida ohverdatav tunneb?
Tagasi üles
Shou
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

inimene peab ise teadma kas tal on hing olemas v6i ei ..
Tagasi üles
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:

Teine Moosese raamat 29.ptk
11. Ja sa pead mullika Jehoova ees tapma koguduse ukse ees
14. Ja mullika liha ja tema naha ja rooja pead sa leeri taga tulega Ă€ra pĂ”letama: see on ĂŒks patuohver
16. Ja sa pead jÀÀra tapma ja tema verest vĂ”tma ja altarile riputama ĂŒmberringi
17. Ja jÀÀra pead sa tĂŒkkideks raiuma, ja ta sisikonna ning ta sÀÀred Ă€ra pesema, ja panema tema tĂŒkkide ja ta pea peale
18. Ja sa pead kĂ”ik jÀÀra pĂ”lema sĂŒĂŒtama altari peal:
see on pĂ”letamisohver Jehoovale, see on ĂŒks magus lĂ”hn, tuleohver Jehoovale

huvitav, et sinule pole hoiatust tulnud....
mmmm.....eks see kÀib ikka nÀo(loe paganluse) jÀrgi.... Laughing
Tagasi üles
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

mul on selline tÀitsa tavaline kena kalanÀgu Confused
Tagasi üles
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
mul on selline tÀitsa tavaline kena kalanÀgu Confused

ju siis on nii kena kalanÀgu, et kÀsi hoiatuse peale ei tÔuse....

Aga ohvritest veel niipalju, et eranditult kĂ”ik ohvrid toodi sĂŒmboliseerimaks Jeesuse ohvrit. See ohvriloom, mis lĂ€ks tĂ€ielikult pĂ”letamisele, ehk siis, millest inimesed midagi ei söönud, sĂŒmboliseeriski seda, et Jeesuse ohvriks toomine oli tĂ€ielik, sellest enam tĂ€iuslikumat ohvrit tuua pole vĂ”imalik. VĂ€iksemad ohvrid sĂŒmboliseerivad ka Jeesuse ohvrit, aga samas ka seda, kui palju keegi ise oli vĂ”imeline ennast paremaks muutma meeleparanduse, patukahetsuse, Jumalale pĂŒhendumise jne. lĂ€bi...

Seda, et tĂ€iuslik vahekord Jumalaga oli kaotatud, said juba Kain ja Aabel aru. Kuid Kain tĂ”i selle ohvri oma sĂŒdames meeleparandust ja patukahetsust lĂ€bimata. SellepĂ€rast ka Jumal ei vaadanud Kaini ohvri peale. Kain ilmselt arvas, et suudab ka ilma Jumalata hakkama saada. Aga mis temaga hoopiski juhtus?

Vana Testamendi kohaselt said inimesed suhelda Jumalaga vaid preestrite kaudu. Üheks selliseks ja vist esimeseks sai Aaron. Aga Aaron pidi kĂ”igepealt ennast puhastama ja ohverdama ja alles siis vĂ”is ta minna pĂŒhamu kĂ”ige pĂŒhamasse paika. Aaron pidi ka linased riided selga panema. Linane riie laseb nahal "hingata" ega aja higistama. See justkui sĂŒmboliseerib seda, et ĂŒritagu inimene, mida ta ĂŒritab, ehk siis higistagu palju tahab, ta ei suuda oma patusust ise lunastada. Jeesus aga tĂ”i ohvriks iseenda, Temal ei olnud vaja ennast puhastada, ega enda eest ohvrit tuua, sest Ta polnud patune.
Tagasi üles
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Kle mis sa sellest paganate uskumisest arvad et vaimud toituvad neist emotsioonidest mida ohverdatav tunneb?

eriti ei usu, et vaimud millestki ĂŒldse toituvad....
Aga ohverdati loomi ju...kas loomadel on mingeid sedalaadi tundeid, mida inimesed tunnete all mĂ”tlevad, ma eriti ei usu. Sest nĂ€iteks koer on ustav, aga kas ta on ka lojaalne? Kui sul nĂ€iteks on isane koer ja ta on sulle ustav kaaslane, oled temaga lĂ€bi rĂ€nnanud sadu kilomeetreid ja jaganud viimseid palukesi. Kui nĂŒĂŒd tuleb keegi vÔÔras ja pakub talle hĂ”rgutavat liharooga, kas ta siis ei vĂ”ta seda vastu? VĂ”i siis nĂ€eb Ă€kki mĂ”nda emast, kes parasjagu indleb. Kas ta siis pĂŒsib ikka sinu juures?

Ok! VĂ”ib-olla on ta sul ĂŒlihĂ€sti koolitatud ja ta ei vĂ”ta vÔÔralt, milles ma kahtlen, ega lĂ€he ka lĂ”bu peale, kui teda keelad, aga ma arvan, et ta ei tee seda mitte lojaalsusest vaid hirmust....

Lojaalsus on ikkagi mĂ”testatud tegevus. Et oled sĂŒdamega asja juures. Ka siis kui mĂ”istusega tahad midagi muud teha. Kahtlen, et loomadel on sedalaadi arenenud mĂ”istus. Seega ka tunded....

Hoopis teine lugu on muidugi inimohvritega. Seal on kindlasti mÔningad tunded olemas....

Tuntumad tegelased, kes kasutasid ohverdatavateks inimesi olid ju kaananlased. See on ka ĂŒks pĂ”hjus miks Jumal neid hĂ€vitada kĂ€skis.

Eks ajaloost on teada teisigi nĂ€iteid. Asteegid olid samuti inimeste ohverdajad. Nad lĂ”ikasid altaril inimesel sĂŒdame seest ja veel tuksuvat sĂŒdant kĂ€es hoides ĂŒritasid Jumalat "rÔÔmustada"....

Kas tÔesti on kÔik religioonid "samavÀÀrsed teed tÔe juurde".

Mida ĂŒhist on sĂ”jakatel asteekidel ja rahumeelsel buddhal?
Tagasi üles
tige_kala
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Dets 04, 2006 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Loomalik hirm pidi pÀris sarnane olema inimestel ja loomadel Twisted Evil

yks@ kirjutas:
Asteegid olid samuti inimeste ohverdajad. Nad lĂ”ikasid altaril inimesel sĂŒdame seest ja veel tuksuvat sĂŒdant kĂ€es hoides ĂŒritasid Jumalat "rÔÔmustada"....

Jehhoova oli kaval juudiÀrikas ta oskas paljudest hirmudest kasu lÔigata (loe: toitu saada) nÀiteks hirmust pattude ees. Asteegi jumalad olid lollimad nende pÔhituluallikas oli vereohver nii nad sellest viimase vÀlja pigistasid Laughing
Tagasi üles
Metsamees

PostitusPostitatud: Esm Dets 04, 2006 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:
tige_kala kirjutas:

eriti ei usu, et vaimud millestki ĂŒldse toituvad....
Aga ohverdati loomi ju...kas loomadel on mingeid sedalaadi tundeid, mida inimesed tunnete all mĂ”tlevad, ma eriti ei usu. Sest nĂ€iteks koer on ustav, aga kas ta on ka lojaalne? Kui sul nĂ€iteks on isane koer ja ta on sulle ustav kaaslane, oled temaga lĂ€bi rĂ€nnanud sadu kilomeetreid ja jaganud viimseid palukesi. Kui nĂŒĂŒd tuleb keegi vÔÔras ja pakub talle hĂ”rgutavat liharooga, kas ta siis ei vĂ”ta seda vastu? VĂ”i siis nĂ€eb Ă€kki mĂ”nda emast, kes parasjagu indleb. Kas ta siis pĂŒsib ikka sinu juures?

Ok! VĂ”ib-olla on ta sul ĂŒlihĂ€sti koolitatud ja ta ei vĂ”ta vÔÔralt, milles ma kahtlen, ega lĂ€he ka lĂ”bu peale, kui teda keelad, aga ma arvan, et ta ei tee seda mitte lojaalsusest vaid hirmust....

Lojaalsus on ikkagi mĂ”testatud tegevus. Et oled sĂŒdamega asja juures. Ka siis kui mĂ”istusega tahad midagi muud teha. Kahtlen, et loomadel on sedalaadi arenenud mĂ”istus. Seega ka tunded....

Hoopis teine lugu on muidugi inimohvritega. Seal on kindlasti mÔningad tunded olemas....

Tuntumad tegelased, kes kasutasid ohverdatavateks inimesi olid ju kaananlased. See on ka ĂŒks pĂ”hjus miks Jumal neid hĂ€vitada kĂ€skis.

Eks ajaloost on teada teisigi nĂ€iteid. Asteegid olid samuti inimeste ohverdajad. Nad lĂ”ikasid altaril inimesel sĂŒdame seest ja veel tuksuvat sĂŒdant kĂ€es hoides ĂŒritasid Jumalat "rÔÔmustada"....

Mida ĂŒhist on sĂ”jakatel asteekidel ja rahumeelsel buddhal?

Nad on inimesed.
Ja asteegid hoidsid pÀikest pÔlevana, nad arvasid et kui pÀikest ei rÔÔmusta kustub ta vihast Àra ja nad kÔik surevad kuna pimedas teadu pÀrast vili ei kasva.

Kui sul on sĂŒda kĂ€es (ĂŒks kĂ”ik kui vĂ€rske) ta enam ei tuksu. (nii sama nöökimine)

Kust sa tead et loomal tundeid pole?

Ja ma ei keelaks oma koerale liha tĂŒkki vĂ”i kerget kabistamist. Nagu ka tema ei keelaks seda mulle Very Happy.
Tagasi üles
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Teis Dets 05, 2006 5:45 am    Teema: Vasta viitega

Metsamees kirjutas:

Nad on inimesed.

jah, ja ei midagi muud.....
Ja asteegid hoidsid pÀikest pÔlevana, nad arvasid et kui pÀikest ei rÔÔmusta kustub ta vihast Àra ja nad kÔik surevad kuna pimedas teadu pÀrast vili ei kasva.

no aga enam nad ei hoia ju.......kas PĂ€ike on kustunud?

Asi peab ikka olema mÔtestatud, mitte pime usk....

Kust sa tead et loomal tundeid pole?

ei ma teagi seda...
lihtsalt ma arvan, et need pole sellised nagu inimestel ja veel arvan, et vaimud ei toitu emotsioonidest.....aga mine sa tea.....

Ja ma ei keelaks oma koerale liha tĂŒkki vĂ”i kerget kabistamist. Nagu ka tema ei keelaks seda mulle Very Happy.

jutt ei olnudki ju sellest kas sa keelad. See oli hĂŒpoteetiline, et kas ta oleks truu......lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mĂ”istus, sest sĂŒda kutsub sind tegema paljutki, aga mĂ”istus on see, mis ei lase "ĂŒle aisa" lĂŒĂŒa..... Wink
Tagasi üles
Metsamees

PostitusPostitatud: Teis Dets 05, 2006 10:34 am    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:
jah, ja ei midagi muud.....

No, ja selle vÀite mÔte on...?
no aga enam nad ei hoia ju.......kas PĂ€ike on kustunud?

Ei jÀrelikult nende "missioon" Ônnestus Laughing

Asi peab ikka olema mÔtestatud, mitte pime usk....

Enamus uske on pimedad.

ei ma teagi seda...
lihtsalt ma arvan, et need pole sellised nagu inimestel ja veel arvan, et vaimud ei toitu emotsioonidest.....aga mine sa tea.....

ongi hea kui pole sama mis inimestel.

jutt ei olnudki ju sellest kas sa keelad. See oli hĂŒpoteetiline, et kas ta oleks truu......lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mĂ”istus, sest sĂŒda kutsub sind tegema paljutki, aga mĂ”istus on see, mis ei lase "ĂŒle aisa" lĂŒĂŒa..... Wink

Truum kĂŒll kui inimene.
Tagasi üles
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Püh Jan 14, 2007 9:19 am    Teema: Vasta viitega

Metsamees kirjutas:
No, ja selle vÀite mÔte on...?

et need teed Looja juurde on vÀga erinevad. Millist Looja aktsepteerib? MÔlemaid? VÔi Àkki mitte kumbagi.....?
Ei jÀrelikult nende "missioon" Ônnestus Laughing

kuule kui nad ka poleks nii teinud, ka siis oleks PĂ€ike veel olemas ju Laughing
Enamus uske on pimedad.

SellepĂ€rast ma ĂŒtlengi juuu, et asi peab olema mĂ”testatud. Kui oma vaimsetest vajadustest oled teadlik, siis on asi korras veel! Kui aga usud pimesi kĂ”ike mida keegi papi rÀÀgib, siis............
ongi hea kui pole sama mis inimestel.

seda enam peaksid siis vaimud inimeste tundeid "nÔudma" nagu......?
Truum kĂŒll kui inimene.

nuvat, sest inimesed ei armasta ligimesi...
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 2:30 am    Teema: Vasta viitega

yks@ kirjutas:

lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mĂ”istus, sest sĂŒda kutsub sind tegema paljutki, aga mĂ”istus on see, mis ei lase "ĂŒle aisa" lĂŒĂŒa..... Wink

maailmapilt, mis asub astraaltasandil, on see, mis paneb meid valikute ette. sĂŒdamehÀÀl tavaliselt lollusi teha ei kĂ€se, kui maailmapilt on Ă”ige.

aga maailmapilt on Ôige siis kui see ei ole moonutatud parasiitegregoride poolt, kaasaarvatud usuegregorid.
yks@
Sinine pÀike
Sinine pÀike

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 9:49 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
yks@ kirjutas:

lojaalne saab olla siis, kui sul on loov mĂ”istus, sest sĂŒda kutsub sind tegema paljutki, aga mĂ”istus on see, mis ei lase "ĂŒle aisa" lĂŒĂŒa..... Wink

maailmapilt, mis asub astraaltasandil, on see, mis paneb meid valikute ette. sĂŒdamehÀÀl tavaliselt lollusi teha ei kĂ€se, kui maailmapilt on Ă”ige.

aga maailmapilt on Ôige siis kui see ei ole moonutatud parasiitegregoride poolt, kaasaarvatud usuegregorid.

need "lollused" antud kontekstis on siis "ĂŒle aisa löömine", eks?

Mis on Ôige maailmapilt?
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 1:41 am    Teema: Vasta viitega

see, mis on tÔene.
ja tÔde on see, mis ei muutu teistsuguseks, kui teisest nurgast vaadata (eeldades, et me ka iseendale ei valeta).
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 11

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group