Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Piibel ja hing.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Esm Okt 23, 2006 11:28 pm    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

yks@ kirjutas:
chirmaa kirjutas:

IgaĂĽks kehtestab enda moraalinormid ise.

nii see selles maailmas käib jah.... Crying or Very sad
Aga õnneks on see ajutine Very Happy

Annaks JUMAL, et mitte.
_________________
Mängur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 12:16 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
yks@ kirjutas:
chirmaa kirjutas:

IgaĂĽks kehtestab enda moraalinormid ise.

nii see selles maailmas käib jah.... Crying or Very sad
Aga õnneks on see ajutine Very Happy

Annaks JUMAL, et mitte.

Laughing Laughing Laughing
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 12:29 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
chirmaa kirjutas:
yks@ kirjutas:
chirmaa kirjutas:

IgaĂĽks kehtestab enda moraalinormid ise.

nii see selles maailmas käib jah.... Crying or Very sad
Aga õnneks on see ajutine Very Happy

Annaks JUMAL, et mitte.

Laughing Laughing Laughing

issanda loomaaed on kirju.
See on tõesti nii naljakas, kui erinevad võivad olla, "samast luust ja lihast" inimeste vaated.
Nimetage mõni loomaliik, kellel asjad käivad samamoodi?
Siit järeldus!
Loomadel ei ole arutlevat mõistust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 12:31 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

yks@ kirjutas:
Maxwell kirjutas:
chirmaa kirjutas:
yks@ kirjutas:
chirmaa kirjutas:

IgaĂĽks kehtestab enda moraalinormid ise.

nii see selles maailmas käib jah.... Crying or Very sad
Aga õnneks on see ajutine Very Happy

Annaks JUMAL, et mitte.

Laughing Laughing Laughing

issanda loomaaed on kirju.
See on tõesti nii naljakas, kui erinevad võivad olla, "samast luust ja lihast" inimeste vaated.
Nimetage mõni loomaliik, kellel asjad käivad samamoodi?
Siit järeldus!
Loomadel ei ole arutlevat mõistust!


Millise loomaliigi alla sa siis kuulud?
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 12:36 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
yks@ kirjutas:
Maxwell kirjutas:
chirmaa kirjutas:
yks@ kirjutas:
chirmaa kirjutas:

IgaĂĽks kehtestab enda moraalinormid ise.

nii see selles maailmas käib jah.... Crying or Very sad
Aga õnneks on see ajutine Very Happy

Annaks JUMAL, et mitte.

Laughing Laughing Laughing

issanda loomaaed on kirju.
See on tõesti nii naljakas, kui erinevad võivad olla, "samast luust ja lihast" inimeste vaated.
Nimetage mõni loomaliik, kellel asjad käivad samamoodi?
Siit järeldus!
Loomadel ei ole arutlevat mõistust!


Millise loomaliigi alla sa siis kuulud?

Mis sinuga juhtunud on, isand Maxwell?
yks@ kirjutas:
See on tõesti nii naljakas, kui erinevad võivad olla, "samast luust ja lihast" INIMESTE vaated.


Loe nüüd postitus uuesti läbi. Ehk siis saad aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 1:08 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

yks@ kirjutas:
Maxwell kirjutas:
yks@ kirjutas:
Maxwell kirjutas:
chirmaa kirjutas:
yks@ kirjutas:
chirmaa kirjutas:

IgaĂĽks kehtestab enda moraalinormid ise.

nii see selles maailmas käib jah.... Crying or Very sad
Aga õnneks on see ajutine Very Happy

Annaks JUMAL, et mitte.

Laughing Laughing Laughing

issanda loomaaed on kirju.
See on tõesti nii naljakas, kui erinevad võivad olla, "samast luust ja lihast" inimeste vaated.
Nimetage mõni loomaliik, kellel asjad käivad samamoodi?
Siit järeldus!
Loomadel ei ole arutlevat mõistust!


Millise loomaliigi alla sa siis kuulud?


Mis sinuga juhtunud on, isand Maxwell?
yks@ kirjutas:
See on tõesti nii naljakas, kui erinevad võivad olla, "samast luust ja lihast" INIMESTE vaated.


Loe nüüd postitus uuesti läbi. Ehk siis saad aru.


Just nimelt - inimeste vaated.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 1:26 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

Maxwell kirjutas:


Just nimelt - inimeste vaated.

aaa, sellepärast sa siis ei saanudki kohe esimese korraga aru....
nu vaata, minul ja chirmaa'l on erinevad vaated.
Said nĂĽĂĽd aru!
tubli.......tahad kommi ka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 4:03 pm    Teema: Re: yks mees tahab usku vahetada Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
boss kirjutas:
Aga ma tahaks kusagilt mujalt veel lugeda peale selle foorumi.
kas sa kontrollisid infot mida välja jagasid?

seda 'kusagit mujat' on sulle juba pakutud; 'pommuudis' on heaks toetusmaterjaliks selle 'kusagi muja' tõeväärtuse hindamisel.
tunnen sind küll vaid foorumikirjutiste põhjal, aga julgen ennustada, et sa seda ei loe (ühe nõukaajal tasuta jagatud piibli vahel oli sedelikene trükiga: "See raamat hoiab sind patust; või hoiab patt sind sellest raamatust." Twisted Evil ). vähemalt lõpuni mitte.


Ei ei, Pommuudis on ju siit foorumist.
Anna mulle mingi allikaid mis oleks kusagil mujal kui siin foorumis.
Tegelt kui sa saad siis ehk saad anda ĂĽldse mingi sellise info koha mis ei oleks kusagil foorumis.
Mul ei ole kombeks uskuda asju mida ma kontrollida ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

yks@- aga kui maapeale saabub kunagi uus paradiis, siis järelikult need kes praegu ära surevad ongi lihtsalt surnud.

Ja kui paradiisi saavad vaid need kes on hästi elanud järelikult saadakse sinna nägude järgi, sest inimesed ise ei tohi ju määrata mis hea mis halb.

Kas saatan on ka olemas? Äkki räägiksid paari sõnaga temast/sellest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Teis Okt 24, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
yks@- aga kui maapeale saabub kunagi uus paradiis, siis järelikult need kes praegu ära surevad ongi lihtsalt surnud.

Markuse 12
26 Surnute kohta aga, et nad üles äratatakse - kas te ei ole lugenud Moosese raamatust kibuvitsapõõsa loost, kuidas Jumal ütles Moosesele: "Mina olen Aabrahami Jumal ja Iisaki Jumal ja Jaakobi Jumal"?
27 Tema ei ole surnute, vaid elavate Jumal.

Ja veel: Johannese 5
28 Ärge pange seda imeks; sest tuleb tund, mil kõik, kes on haudades, kuulevad tema häält
29 ning tulevad välja: need, kes on teinud head, elu ülestõusmiseks, aga need, kes on teinud halba, hukkamõistmise ülestõusmiseks.

Tsiteerin::
Ja kui paradiisi saavad vaid need kes on hästi elanud järelikult saadakse sinna nägude järgi, sest inimesed ise ei tohi ju määrata mis hea mis halb.

need nö. "määrused" on Jumal juba ära määranud ja inimestele oma Sõnas teada andnud.
Kes usub, kes mitte.

Tsiteerin::
Kas saatan on ka olemas? Äkki räägiksid paari sõnaga temast/sellest.

Saatan on ühe ingli nimi. Tõlkes tähendab see Vastane. Üks ingel hakkas Jumala vastaseks ja seetõttu saigi selle nime. Kurat on samuti nimi ja see tähendab Laimaja. Selle ingli nimi ongi Kurat-Saatan.
Ilm 12:10 ütleb, et ta laimab vendi Jumala ees päeval ja ööl....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 6:49 pm    Teema: Re: Piibel ja hing. Vasta viitega

yks@ kirjutas:

näed kui hästi sa tead! See oli jah Vanas Testamendis. Ei hakka rääkima miks VT-s relvi kasutati. Kristlust sel ajal igatahes polnud.
Kristlus tekkis Kristuse ristimisega.
Miks käivad kristlased ukselt uksele?
Sellele on väga lihtne vastus:
Ilmutuse 14:6 Ma nägin teist inglit keset taevast lendavat; sellel oli igavene evangeelium, et kuulutada evangeeliumi neile, kes elavad ilmamaal - kõigile paganahõimudele ja suguharudele ja keeltele ja rahvastele.


Okei, kristlust polnud enne Kristuse sündi. Aga Jumal oli ikka sama. Ja kui tolleaegsed teod, õpetused, keelud ja käsud tänapäeval ei kehti, miks siis Vana Testament üldse Piiblis sees on? Kui see tänapäeval kristlaste kohta ei kehti, võiksid kristlased selle ju Piiblist välja visata. Kindlasti suurendaks selline tegu erinevust kristlaste ja juutide vahel ning ka paljud asjaga mitte kursis olevad inimesed saaksid lõpuks aru, mis vahe neil kahel usul on. (Mina tean seda, mulle ära seletama hakka)
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 6:56 pm    Teema: Vasta viitega

Yks, täienduseks eelmisele postitusele. Kas sa ei arva, et tänapäeval on religioonialane info nii levinud, et inimeste informeerimiseks ei pea käima ukselt uksele kedagi pööramas. Selline käitumine tekitab inimestes pigem vastumeelsust. Minu arvates piisaks sellest, et ajalehes on kontserdikuulutuste kõrval ka erinevate usugruppide teenistuste kellaajad. Siis saab iga inimene külastada just seda, mille vastu tal huvi tekib, ja pääseb suurest hulgast mõttetust infost.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:
Yks, täienduseks eelmisele postitusele. Kas sa ei arva, et tänapäeval on religioonialane info nii levinud, et inimeste informeerimiseks ei pea käima ukselt uksele kedagi pööramas. Selline käitumine tekitab inimestes pigem vastumeelsust.

Kristlastel on selline "käsk" ja neid juhib üks ingel:

Ilm 14:6 Ma nägin teist inglit keset taevast lendavat; sellel oli igavene evangeelium, et kuulutada evangeeliumi neile, kes elavad ilmamaal - kõigile paganahõimudele ja suguharudele ja keeltele ja rahvastele.

Nad arvestavad sellega, et nende peale ollakse pahased. Aga mitte isiklikult nende poole pole suunatud see pahameel. Kui see kristlane oleks läinud mingi teise jutuga, poleks ju pahased oldud.

Ja pealegi:

Mt 7:13 Minge sisse kitsast väravast, sest lai on värav ja avar on tee, mis viib hukatusse, ja palju on neid, kes astuvad sealt sisse!
14 Kuid kitsas on värav ja ahtake on tee, mis viib ellu, ja pisut on neid, kes selle leiavad.

Väga vähesed võtavad selle sõnumi vastu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 8:54 am    Teema: Re: Piibel ja hing. Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:
Okei, kristlust polnud enne Kristuse sündi. Aga Jumal oli ikka sama. Ja kui tolleaegsed teod, õpetused, keelud ja käsud tänapäeval ei kehti, miks siis Vana Testament üldse Piiblis sees on? Kui see tänapäeval kristlaste kohta ei kehti, võiksid kristlased selle ju Piiblist välja visata. Kindlasti suurendaks selline tegu erinevust kristlaste ja juutide vahel ning ka paljud asjaga mitte kursis olevad inimesed saaksid lõpuks aru, mis vahe neil kahel usul on. (Mina tean seda, mulle ära seletama hakka)

Kehtivad need, mida Jeesus ei muutnud. Jeesus muutis aga väga vähe üldiselt. Kümme käsku kehtib ikka veel. Teatud loomade söömise keeld ei kehti enam. Vere söömise keeld kehtib jne.
Selle tõttu ei visata seda Piiblist välja.
Pealegi seal on palju ajalugu ja ennustusi. Eriti viimased on väga tähelepanuväärsed. Ajalugu annab palju õpetust selle kohta, et ka Jumalale ustavad võisid teha ränki eksimusi. Kuid taastades oma usu said nad eksimused andeks ja Jumala heakskiidu jälle tagasi.

No kes seda nüüd täpselt teab, miks Jumal kasutas inimesi "täidesaatva võimuna". Ja inimesed ise pidid sõdima teiste rahvastega.

Jumal valis pärast "keelte segamist" välja Aabrahami, sest tema oli kõige õiglasem mees ilmselt maa peal. Enne keelte segamist ei olnud mingeid rahvusi. Aabram sattus olema juudi soost. See oli juhus. Ja temale tõotas Jumal, et teeb temast "oma rahva" esiisa. See, et teisi hävitati, isegi lapsi ja loomi, tulenes sellest, et nood rahvad olid oma kõlbelise eluga läinud niikaugele, et seksiti loomad-lapsed-mehed-naised segiläbi ja sellest tulid igasugu haigused, ka pärilikud, mis tegid inimkonna edasise eksistentsi kaheldavaks.

Oli vaja aga kindlustada Lunastaja sĂĽndimine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 8:56 am    Teema: Re: Piibel ja hing. Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:
(Mina tean seda, mulle ära seletama hakka)

Ole hea, seleta sina mulle, palun. Sest ega ma kõike ka ei tea ja huvitav on ka sinu arvamust-teadmist kuulda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
yks@
Sinine päike
Sinine päike


Liitunud: 2 Sept 2006
Postitusi: 954

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 9:08 am    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
...küsi parem otse seltimees 'Mina-olen-mina' (laiemalt tuntud Jehhoova ja ka paljude teiste nimede all) käest...

Mr. Roltsick, ma ei ole sinust targem, aga tahaks selgitada nimi-tegu-omadussõnatähenduslike nimede kasutamist eri keeltes. Näiteks sulle kodune keel. Mis on tõlgituna eesti keelde ilus nimi Ljubov, aga Nade¾da?
Ka heebrea keeles on nimesid, mis midagi tähendavad. Ja üleüldse pandi sel ammusel ajal inimestele nimesid nii, et need alati midagi tähendasid. Näiteks sai üks tüdruk endale nime, mis eesti keelde tõlgituna on: Silmavärvikarp!
Vau! kujuta ette, kui peaksid oma lapsele ütlema: Oh sa mu Silmavärvikarbikene!
See, et enamikes keeltes ei ole nime Ja Jest, ei tähenda seda, et heebrea keeles seda pole. Tõlkes Jah-ve=Ma Olen.

Ja kui nüüd natuke mõelda, siis Jumal peakski ju olemas olema igal pool igavesest ajast igavesti. Ta lihtsalt ON. Ja ei midagi rohkemat ega vähemat. Jumal peab olema igal pool. Muidu on midagi, mida ta ei kontrolli. Kõik muu on loodu...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Kala lehitses piiblit ja palub selgitust Rolling Eyes

Matteuse evangeelium 5.ptk. 17 - 19
17. Ärge arvake, et ma olen tulnud käsuõpetust või prohveteid;
ma ei ole tulnud neid tühistama, vaid täitma.
18. Sest tõesti ma ütlen teile, kuni kaob taevas ja maa, ei kao käsuõpetusest ühtki tähekest või ühtki märgikest, enne kui kõik on sündinud.
19. Kes nüüd iganes tühistab ühe neist vähimaist käskudest ja nõnda õpetab inimesi, teda hüütakse vähimaks taevariigis;
aga kes seda mööda teeb ja nõnda õpetab,
teda hĂĽĂĽtakse suureks taevariigis.
Tagasi üles
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 10:30 am    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
Kala lehitses piiblit ja palub selgitust Rolling Eyes

Matteuse evangeelium 5.ptk. 17 - 19
17. Ärge arvake, et ma olen tulnud käsuõpetust või prohveteid;
ma ei ole tulnud neid tühistama, vaid täitma.
18. Sest tõesti ma ütlen teile, kuni kaob taevas ja maa, ei kao käsuõpetusest ühtki tähekest või ühtki märgikest, enne kui kõik on sündinud.
19. Kes nüüd iganes tühistab ühe neist vähimaist käskudest ja nõnda õpetab inimesi, teda hüütakse vähimaks taevariigis;
aga kes seda mööda teeb ja nõnda õpetab,
teda hĂĽĂĽtakse suureks taevariigis.


Hmm... aga mis seal arusaamatut peaks olema ?
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 11:30 am    Teema: Vasta viitega

kas Jeesus Kristus kusagil öelnud on et osa Vana Testamendi seadustest ja käskudest tühistatakse? Rolling Eyes
Kala mõtlse et need moodustavad ühtse terviku
Tagasi üles
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 12:41 am    Teema: Re: ĂĽlal on yks@ilus näide perfektse ajupesu teostumisest Vasta viitega

yks@ kirjutas:
Maxwell kirjutas:


Just nimelt - inimeste vaated.

aaa, sellepärast sa siis ei saanudki kohe esimese korraga aru....
nu vaata, minul ja chirmaa'l on erinevad vaated.
Said nĂĽĂĽd aru!
tubli.......tahad kommi ka?


Sa oled naljaks kuju Yks. Sul on vist nö Piiblisündroom, vastavalt vajadusele peitun erinevate nurkade alla. Kahjuks või õnneks on Piiblis vaid 12 vaatenurka. Ja see teebki teist omamoodi naljakad kujud. Sest teil ei ole lubatud vaadata ülejäänusid vaatenurkasid. Laske aga käia! Tore, kui avastate, et on olemas ka 13, 14 jne vaatenurk olemas ja kogu kristlus hakkab kergelt persetpäin lendama.
Tänan pakkumast, kuid sul on mulle pakkuda kõige rohkem kommipaberit, hea kui sedagi on. Ja mis põhiline, olematu kommipaberi eest nõuate tervet uut pakitäit kommi.
Kas sa ükskord ei mõista juba, milleks teenida kedagi teist, kui on võimalik kõik huved millelt sa nappi prosa (%) teenid enda kasuks keerata. Hea kui nappi prosagi saad Twisted Evil .
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group