Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised n├Ámme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaats§numite lugemiseks logi sissePrivaats§numite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

anoraanilised olendid ja v├Áitlemine..

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata jńrgmist teemat  
Autor Teade
n├Árkmees

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 6:43 pm    Teema: anoraanilised olendid ja v├Áitlemine.. Vasta viitega

tervist...

Kirjutage uuesti siia inimesed kes te olete v├Áidelnud anorgaanilist olentitega?
Ise v├Áin ├Âelda et ma olen nagu sassis peaga nende k├╝├╝si j├Ą├Ąnud ja l├Ąks poolaastat kui ma deliiriumist v├Ąlja tulin.├Ľnneks, et ├╝ldse ellu j├Ąin...samas v├Ą├Ąrt kogemus oli.....Isiklikult ma arvan et sipelgal on raske elevandile peksa anda.....ta isegi ei m├Áista elevandi suurustki.....r├Ą├Ąkige mis tee arvate v├Áibolla olin ise sattunud teadvusega valesse kohta
Naine
KŘlaline

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Algul on jube, sain natuke peksa m├Ánelt, hiljem pole enam selliseid probleemi nendega olnud.

Eks neid ole igasuguseid, ei tea, millised mind t├Ąpsemalt aegajalt veel t├╝litavad, samas ei tee nad liiga, lihtsalt tahavad, et ma nende juures istuks unen├Ągemise ajal, suht vastik tegelikult, n├╝├╝d on kergem, suudan neid eemal endast hoida, ehk kunagi saan aru mis nad tahavad.

Paart├╝kki kolasid mul korteris ringi, n├╝├╝d on seal vahelduva eduga. Ei sega, aga teinekord ehmatavad korra Smile
Tagasi Řles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. K§ik ajad on GMT + 3 Tundi
LehekŘlg 1, lehekŘlgi kokku 1

HŘppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hńńletada kŘsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group