Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas õppida mõtterännakut.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 16, 2005 1:39 am    Teema: Vasta viitega

Jah, siin kasutad kolmandat silma.
Praktiseerimisel läheb asi paremaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sealpool surma
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Märts 2005
Postitusi: 34

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen tihti punaseid laike näinud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 22, 2005 11:49 am    Teema: Vasta viitega

Poksivõistlustel ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Lugesin siin eile seda teemat ja mulle tuli laikude kohapealt üks asi meelde, millega seoses tekkis mul ka üks küimus. Nimelt kunagi nägin ma ka vahest mingeid laike värve oli erinevaid, vaatasin seinale ja pilgutasin silmi nii, et tundus, et need värvilaigud nagu liiguksid. Üks inimene ütles, et see on vererõhust aga mina selles nii kindel ei ole Exclamation Seega mõtlesingi, et äkki keegi targem inimene ütleks millest need tegelikult tekivad Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tiivul
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Apr 2005
Postitusi: 106

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

See ei ole küll selle teema jutt, kuid õigesse kohta ei pääse ma kirjutama.
Kui inimesel on silmad ja näeb, kõrvad ja kuuleb jne. on see kõik me meelest normaalne. Ja teada on inimese puhul, et käsutab/kasutab pahatihti 5-10% oma võimalikust arengulisest potentsiaalist.
Kas siia juurde rääkimine, et inimesel on sellised londid ja kanalid ning jooksevad ei tea kuhu - sirtsu sohu, annab rääkijale palju juurde või lugejatele? Kui ei suudeta/taheta lisada midagi, mis oleks ka teistele arenguline, siis tundub see palja tühikargamisena, eneseupitamisena. Tähtis ei ole mu meelest mitut punast rõngast, musta lonti vms. nähakse, vaid kuidas mõisetakse maailma ja julgustatakse teisi suuremale mõistmisele. Sellises kaalus iva ärgitaks igaüht oma maalappi kobestama, et sinna uus ivake istutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

must roos.
need on teadvuse projektsioonid.
Kelle Question mingi mehe.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

tiivul kirjutas:

...Kas siia juurde rääkimine, et inimesel on sellised londid ja kanalid ning jooksevad ei tea kuhu - sirtsu sohu, annab rääkijale palju juurde või lugejatele? Kui ei suudeta/taheta lisada midagi, mis oleks ka teistele arenguline, siis tundub see palja tühikargamisena, eneseupitamisena. Tähtis ei ole mu meelest mitut punast rõngast, musta lonti vms. nähakse, vaid kuidas mõisetakse maailma ja julgustatakse teisi suuremale mõistmisele. ...

Kas sa oled nüüd kade, et sa ühtegi laigukest ei näe?
Sina tõlgendad selle eneseupitamiseks, nägija aga avastuseks või uurimisväärseks, mis tegelikult ongi millegi mõista püüdmine ja arenguline. Siin võiksid ka saada julgust juurde avastada ja uurida aga kummalisel kombel ei näe sa ka seda mitte.
Tagasi üles
Avatud teadvus
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Mai 2005
Postitusi: 770

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on juba paar aastat selline värk, et näen avatud silmadega liikuvaid kujundeid. Tegu ei ole küll mingite tuttavate kujudega, aga pigem pooleldi läbipaistvate mittesirgete joonekeste ja teiste üsna sarnaste kujunditega. Kui neid jälgida, siis nad liiguvad teatud suunas, aga oma kuju ei muuda. Lisaks on olnud hetki, kus ma oma pilguga olen neid kujundeid uuesti sinna pinkti tagasi liigutanud, kus ma neid esimest korda nägin. Kuidas kommenteerite?

Viimati muutis seda Avatud teadvus (Teis Mai 10, 2005 4:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tiivul
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Apr 2005
Postitusi: 106

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kadedust ei ole endal mingiski olekus avastanud. Tundub mulle lihtsalt, et millegi nägemine ei ole "nägemine" selle laiemas mõttes. Arvasin "nägemise" sootuks midagi rohkemat olevat. Tahtsin öelda seda, et kui ei kaasne teadmist/mõistmist, siis on mõttetu õhuvõngutamine. Soovin mõista, mis see londi-rõnga nägemine/väljaütlemine annab, kui arusaadavat seletust lisada ei ole.
Krislynile:
Ei ole jah see, kellel näen-ei näe sisselülitamine käib nupuga. Taotluseta vaatamine/nägemine suisa taunitav või kuidas?
Kogenud olen aga mõndagi. Pean neid kogemusi väga kalliteks ja ei viska kindlasti siia raiepakule.
Selle, mida näinud/kogenud olen, lahtimõtestamiseks sinult küll abi nõutama ei kutsu. Kuri ja isekas oled. Ära ägestu!
Kui esitus on isetu ja igati kaasamõtlema kutsuv, siis OK, muidu hooplemise ja ärapanemise odav väljapanek.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Must Roos
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 16 Apr 2005
Postitusi: 194

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
must roos.
need on teadvuse projektsioonid.
Kelle Question mingi mehe.



Äkki mõtestad lahti mida sa selle all mõtled Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

silma veresooned või skisofreenia
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Avatud teadvus kirjutas:
Mul on juba paar aastat selline värk, et näen avatud silmadega liikuvaid kujundeid. Tegu ei ole küll mingite tuttavate kujudega, aga pigem pooleldi läbipaistvate mittesirgete joonekeste ja teiste üsna sarnaste kujunditega. Kui neid jälgida, siis nad liiguvad teatud suunas, aga oma kuju ei muuda. Lisaks on olnud hetki, kus ma oma pilguga olen neid kujundeid uuesti sinna pinkti tagasi liigutanud, kus ma neid esimest korda nägin. Kuidas kommenteerite?


Ise suudan kah täpselt neid kujundeid nii jälgida, kõige paremini päeva valguse käes, peatada ma neid ei saa kuid saab neid ülesse tõsta. Tundub nagu nad oleksid umbes 10cm kaugusel silmadest, ise olen enne arvanud, et silmad pole päris puhtad mul, et neid näen Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 11:28 pm    Teema: Vasta viitega

Su Tähelepanu on füüsilisest reaalsusest väljas. Sa näed mehe valgust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2005 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

tiivul kirjutas:
Kadedust ei ole endal mingiski olekus avastanud. Tundub mulle lihtsalt, et millegi nägemine ei ole "nägemine" selle laiemas mõttes. Arvasin "nägemise" sootuks midagi rohkemat olevat. Tahtsin öelda seda, et kui ei kaasne teadmist/mõistmist, siis on mõttetu õhuvõngutamine. Soovin mõista, mis see londi-rõnga nägemine/väljaütlemine annab, kui arusaadavat seletust lisada ei ole.
Krislynile:
Ei ole jah see, kellel näen-ei näe sisselülitamine käib nupuga. Taotluseta vaatamine/nägemine suisa taunitav või kuidas?
Kogenud olen aga mõndagi. Pean neid kogemusi väga kalliteks ja ei viska kindlasti siia raiepakule.
Selle, mida näinud/kogenud olen, lahtimõtestamiseks sinult küll abi nõutama ei kutsu. Kuri ja isekas oled. Ära ägestu!
Kui esitus on isetu ja igati kaasamõtlema kutsuv, siis OK, muidu hooplemise ja ärapanemise odav väljapanek.


loe rohkem postitusi ja teemasid. paljud asjad on kusagil mujal lahti seletatud (või nende yle arutletud). kui muidu ei saa, kirjuta võõrterminid yles ja pärast vaata, kui uuesti jutuks tulevad. siis saad paremini aru, mis toimub.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Avatud teadvus
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Mai 2005
Postitusi: 770

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 8:57 am    Teema: Vasta viitega

lenux- kirjutas:

Ise suudan kah täpselt neid kujundeid nii jälgida, kõige paremini päeva valguse käes, peatada ma neid ei saa kuid saab neid ülesse tõsta. Tundub nagu nad oleksid umbes 10cm kaugusel silmadest, ise olen enne arvanud, et silmad pole päris puhtad mul, et neid näen Smile


Tundub, et näeme samasuguseid asju. I'm not Crazy Very Happy . Aga ok. Kas sa Tokroda mõtlesid seda selle mehe valguse all ja kui mõtlesid, siis mis see mehe valgus on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tiivul
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 30 Apr 2005
Postitusi: 106

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 11:22 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
...loe rohkem postitusi ja teemasid. paljud asjad on kusagil mujal lahti seletatud (või nende yle arutletud). kui muidu ei saa, kirjuta võõrterminid yles ja pärast vaata, kui uuesti jutuks tulevad. siis saad paremini aru, mis toimub.

Olen kõrvaltvaatajana lugenud teid pikemat aega. Astuge ise ka korraks kõrvale ja vaadake, mida te kuvate väljaspoole. Tühja lalinat on nii palju, et iva kaob tõesti ära. Mida sa pead võõrterminite all silmas? Kas see on midagi võõrast/mitteomast ? Vaata nägijana ka sõnade taha, mida lausud, sest kuuljad kuulevad lausuvat vahest seda, mida ei vii nähtavaga kokku. Kõik "nähtava" seletus on kokkuleppeline. Ju näeme/vaatame maailma erinevalt. Küllap olen lihtsalt ise vales kohas.
Jõudu sellegipoolest !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

tiivul kirjutas:
Arvasin "nägemise" sootuks midagi rohkemat olevat. Tahtsin öelda seda, et kui ei kaasne teadmist/mõistmist, siis on mõttetu õhuvõngutamine. Soovin mõista, mis see londi-rõnga nägemine/väljaütlemine annab, kui arusaadavat seletust lisada ei ole.

Mõistmine tuleb näiteks peale nägemist. Raske oleks mõista midagi enne selle vaatamist, vaimis (kui nüüd rääkida nähtud asjade mõistmisest)? Ses on küll ehk võimalik enne tajuda miskit, kuid see jääb ju siiski mõistmatuks. Mõistmine saabub peale lõpliku lahkamist ja pole ikkagi tegelikult lõplik...
tiivul kirjutas:

Krislynile:
Kui esitus on isetu ja igati kaasamõtlema kutsuv, siis OK, muidu hooplemise ja ärapanemise odav väljapanek.

Kah õppeperioodi loomulik asjade käik...
Tagasi üles
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tundub et tiivul tuldud ja tiivul mindud Laughing

Kõige algus on enesevalitsemine. Tee hingamisharjutusi ja ürita kontrollida oma emotsioone. Mitte, et neid peaks allasuruma. Aga teadvusta enesele miks sa midagi teed. Analüüsi. Ja see on juba suuuur samm teadvuse arendamise suunas.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Ufolane
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 11 Apr 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Metsa äärel ja Otepää metsades

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

ma uurisin fooriumit ĂĽle kuu aja enne kui konto ĂĽldse tegin...

...siin on palju m6tetut juttu kuid m6ndadele v6ib see kasu tuua (kel rohkem aega) ta saab paremini aru... aga m6ndasid asju ei leia fooriumist üles olen lugend aga ei leia siis t6stan teema üles ja keegi s6imab näo täis et ma fooriumit ei loe korralikult... (keegi pole veel mu nägu täis s6imand) ... v6tke rahulikult ja ärge üksteist maha lööge... nii nüüd teema juurde
_________________
Nägemuses
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2005 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tubli Ufolane. Isepusimine on raudselt edasiviiv jõud. Siin on omal ka vahel raske selle läbu vahel liikuda.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group