Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mehed ei ole sead vaid naised on litsid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

lõplikud hinnangud ongi need kõige hullemad - ja üldistused nende põhjal, et kõik naised&mehed on vot just ja ainult sellised. harmoonia ja klapi eelduseks justnimelt tundmaõppimine ja endast erineva aktsepteerimine ja selle eelduseks huvi=teadatahtmine=hoolimine, umbes nii arvan mina - jube üldine jutt, mida lihtne öelda ja raske teha... ja enda armastamine ju samamoodi enda aktsepteerimine sellisena nagu ollakse...
need kolli jutud siin foorumis panevad mind ikkagi õlgu kehitama - lihtsalt vastutuse võtmine oma tegude eest näib palju vettpidavam - et lubad endale eksimisi, aga tagajärjed püüad ikka ise kanda-lahendada ja armastad iga liigutust ja tegu, mida teed, siis saad sitapotipesemisest ka naudingu ja energiat...
muide, mu "tark mees" arvas sedagi, et omapoolse vastutuse oma järglaste eest peaks iga mees ikka ise võtma, olgu kuitahes vale naine - tal see sigatembu kogemus muidugi puudub, kuid on varasemast üks teistsugune: "vale naine" kaotas tema lapse, mis olnuks esimene. ja see teda väga kurvastas. paradoks oli, et ta ka ise leiab, et naine tegi ilmselt õige otsuse, sest neist paarina poleks asja saanud, kuid ometi, tema liha ja veri ei saanud eluõigust
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

see hoolimine on samuti vaid näiline. see, mida üksikemade puhul peetakse hoolimiseks oma lapsest on puhas oma solvatud ego rahuldamine seaduslike meetoditega.

kui ema hooliks oma lapsest eelkõige ja saaks aru, et lapsel on ka isa vaja, siis seaks ta oma lapse vajadused esiplaanile ja solvatud egost tingitud agressioonid mehe vastu teisele plaanile...

mäletan ühte lugu, kus kaks naist tahtsid ühtesama last ja üks neist oli lihane ema aga teine valevorst ning kuna kohtumõistja ei suutnud kindlaks teha kumma oma laps on siis ta ütles, et ma raiun lapse pooleks kui te ei jõua kokkuleppele, et kummaoma laps on ning kumbki saab pool. lihane ema ütles, et see pole tema laps... ja samamoodi taanduvad isad areenilt, sest ema on lolliks läinud ja esitab nõudmisi, mida ka parema tahtmise juures pole võimalik täita.
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

emme kirjutas:

need kolli jutud siin foorumis panevad mind ikkagi õlgu kehitama - lihtsalt vastutuse võtmine oma tegude eest näib palju vettpidavam - et lubad endale eksimisi, aga tagajärjed püüad ikka ise kanda-lahendada ja armastad iga liigutust ja tegu, mida teed, siis saad sitapotipesemisest ka naudingu ja energiat...


Kas sittuda pott ääreni täis ja siis seda alailma kasida suure armastustundega või õppida peale sittumist vett tõmbama?
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

nõustun - osaliselt. solvatud võivad saada ka muud tunded peale vaid ego. Seesama Saalomoni lugugi: kuni kriitilise hetkeni käisid ju mõlemad emad lapse pärast kohut ja tõeline emadus ilmnes, kui lapse elu oli ohus. igaüks püüab vaid oma võimete piires ja võimeid tuleb juurde läbi katsumuste, ehk siis too-eesel-tuppa stiilis...
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
emme kirjutas:

need kolli jutud siin foorumis panevad mind ikkagi õlgu kehitama - lihtsalt vastutuse võtmine oma tegude eest näib palju vettpidavam - et lubad endale eksimisi, aga tagajärjed püüad ikka ise kanda-lahendada ja armastad iga liigutust ja tegu, mida teed, siis saad sitapotipesemisest ka naudingu ja energiat...


Kas sittuda pott ääreni täis ja siis seda alailma kasida suure armastustundega või õppida peale sittumist vett tõmbama?


lihtsalt kui kord juba pesta, siis päris puhtaks kohe, mitte kuidagimoodi. teinekord külastab sind keegi, kes jätab vee tõmbamata - so what, pesen ära, kui hoolin oma sitapotist Cool
Tagasi üles
Tomas_Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

emme kirjutas:
teinekord külastab sind keegi, kes jätab vee tõmbamata - so what, pesen ära, kui hoolin oma sitapotist Cool


A mis siis teha, kui ta jätab vee tõmbata ja hoopis selle mehhanismuse ära lõhub Cool Meenus, kuskilt hämarusest Embarassed
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 3:22 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:33 pm    Teema: Vasta viitega

sitt ujus pinnale
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

ja valdavalt solvatud egost tingitud pereheitmisi isade poolt on ka küll ja rohkem - naine lolliks läinud... et lihtsalt lambist, üleöö - tead, mitte vaid saamahimu, vaid ka mees,kellel pole nii pikk, kui ta arvab, võib h ooliva ema lolliks ajada, j lolliks läinud mees niisamuti
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 4:54 pm    Teema: Vasta viitega

emme kirjutas:
ja valdavalt solvatud egost tingitud pereheitmisi isade poolt on ka küll ja rohkem - naine lolliks läinud... et lihtsalt lambist, üleöö - tead, mitte vaid saamahimu, vaid ka mees,kellel pole nii pikk, kui ta arvab, võib h ooliva ema lolliks ajada, j lolliks läinud mees niisamuti


sellest kuidas mehed on sead ei ole enam IN rääkida - sellest on isegi naistel, kelle mehed on seda kõrini Razz nüüd räägime sellest kuidas naised on litsid Cool
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 5:01 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
emme kirjutas:
ja valdavalt solvatud egost tingitud pereheitmisi isade poolt on ka küll ja rohkem - naine lolliks läinud... et lihtsalt lambist, üleöö - tead, mitte vaid saamahimu, vaid ka mees,kellel pole nii pikk, kui ta arvab, võib h ooliva ema lolliks ajada, j lolliks läinud mees niisamuti


sellest kuidas mehed on sead ei ole enam IN rääkida - sellest on isegi naistel, kelle mehed on seda kõrini Razz nüüd räägime sellest kuidas naised on litsid Cool


aga palun, kui see sind aitab - mind hetkel koti - head INolemist Razz
Tagasi üles
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 5:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
viplala kirjutas:
sitt ujus pinnale

paitab, et Sa ka ei oska vett peale tõmmata


teadagi, missugune koer kiunatab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

emme kirjutas:
Krislyn kirjutas:
emme kirjutas:

need kolli jutud siin foorumis panevad mind ikkagi õlgu kehitama - lihtsalt vastutuse võtmine oma tegude eest näib palju vettpidavam - et lubad endale eksimisi, aga tagajärjed püüad ikka ise kanda-lahendada ja armastad iga liigutust ja tegu, mida teed, siis saad sitapotipesemisest ka naudingu ja energiat...


Kas sittuda pott ääreni täis ja siis seda alailma kasida suure armastustundega või õppida peale sittumist vett tõmbama?


lihtsalt kui kord juba pesta, siis päris puhtaks kohe, mitte kuidagimoodi. teinekord külastab sind keegi, kes jätab vee tõmbamata - so what, pesen ära, kui hoolin oma sitapotist Cool


Sa oled väga heasüdamlik ja arusaaja ja abivalmis inimene kohe Twisted Evil
Minu potile näiteks 'keegid' üldse ei saagi. Ja kui mõni kuidagi muidu ei saa, siis ma vbla luban - aga sel juhul teab too kindlalt, et pääle potitumist tuleb harida ka.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 25, 2006 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
emme kirjutas:
Krislyn kirjutas:
emme kirjutas:

need kolli jutud siin foorumis panevad mind ikkagi õlgu kehitama - lihtsalt vastutuse võtmine oma tegude eest näib palju vettpidavam - et lubad endale eksimisi, aga tagajärjed püüad ikka ise kanda-lahendada ja armastad iga liigutust ja tegu, mida teed, siis saad sitapotipesemisest ka naudingu ja energiat...


Kas sittuda pott ääreni täis ja siis seda alailma kasida suure armastustundega või õppida peale sittumist vett tõmbama?


lihtsalt kui kord juba pesta, siis päris puhtaks kohe, mitte kuidagimoodi. teinekord külastab sind keegi, kes jätab vee tõmbamata - so what, pesen ära, kui hoolin oma sitapotist Cool


Sa oled väga heasüdamlik ja arusaaja ja abivalmis inimene kohe Twisted Evil
Minu potile näiteks 'keegid' üldse ei saagi. Ja kui mõni kuidagi muidu ei saa, siis ma vbla luban - aga sel juhul teab too kindlalt, et pääle potitumist tuleb harida ka.
Laughing
Laughing Laughing Laughing palju õnne sulle ja su potile ja saagu teid palju Laughing
Tagasi üles
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 10:31 am    Teema: Vasta viitega

emme kirjutas:
Laughing
Laughing Laughing Laughing palju õnne sulle ja su potile ja saagu teid palju Laughing


Viimasel ajal üldse armastavad inimesed mulle soovida asju. Ma aint ei ole veel välja mõelnud, et mille heaga ma selle kõik ära teeninud olen. Ma näiteks ei soovi ju neile midagi... huvitav- huvitav.
Aga ruumi veel on, niiet võib veel soovida.
Tagasi üles
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 10:37 am    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
emme kirjutas:
Laughing
Laughing Laughing Laughing palju õnne sulle ja su potile ja saagu teid palju Laughing


Viimasel ajal üldse armastavad inimesed mulle soovida asju. Ma aint ei ole veel välja mõelnud, et mille heaga ma selle kõik ära teeninud olen. Ma näiteks ei soovi ju neile midagi... huvitav- huvitav.
Aga ruumi veel on, niiet võib veel soovida.


Ega siis alati ei ole vaja kõike ära teenida. Mina olen arusaamisel et paljud asjad toimivad ja paljusid asju soovitakse lihtsalt seetõttu, et meie sisemine olemus selline on Very Happy
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Krissu
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 10:59 am    Teema: Vasta viitega

Kabala kirjutas:

Ega siis alati ei ole vaja kõike ära teenida. Mina olen arusaamisel et paljud asjad toimivad ja paljusid asju soovitakse lihtsalt seetõttu, et meie sisemine olemus selline on Very Happy


...Ma ei ole iial vaevanud pead, miks mina kõike saan....
(lalalasedaosaeimäleta)
... ja inglid taevas sebivaaaad....
Twisted Evil
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Okt 26, 2006 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jube keeruliseks olete te asja ajaunud. Igayks yritab olla ja olla, tahta olla hea naine v6i mitte, syydistades selles mehi v6i arvates, et sellised nad just ongi.

Oleks aeg ennast tundma 6ppida.
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:

Oleks aeg ennast tundma 6ppida.

Smile Ja mida muud siin siis ikka tehakse Smile
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group