Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis toimub?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 7:10 am    Teema: Vasta viitega

Ütle mis tarkusi saab siin foorumis olla ka aasta pärast kui te arvate et DJ oli CC õpilane. Muide, DJ oli aktsionär ja W mees. Oma foorumis võite muidugi ükskõik millist sitta suust välja ajada, selleks on teil täielik õigus. Keegi ei mõtlegi teid ümber muuta. Aga mis tarkusi saabki tekkida kui peate veel lendajaid orjama. CC oli muust ühiskonnast täiesti välja lülitatud, kui ta nõidade maailmas oli. Te tahate kahes kohas korraga olla aga see ei ole võimalik. Põhjus selles et olete orjad ja tahate vabasid orjastada. Head näited olete kuidas ei tohiks inimene käituda kui ta tahab nõiaks saada. Kui tõelise nõiaga kohtuksite siis oleks teil sitt püksis.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ütle mis tarkusi saab siin foorumis olla ka aasta pärast kui te arvate et DJ oli CC õpilane. Muide, DJ oli aktsionär ja W mees. Oma foorumis võite muidugi ükskõik millist sitta suust välja ajada, selleks on teil täielik õigus. Keegi ei mõtlegi teid ümber muuta. Aga mis tarkusi saabki tekkida kui peate veel lendajaid orjama. CC oli muust ühiskonnast täiesti välja lülitatud, kui ta nõidade maailmas oli. Te tahate kahes kohas korraga olla aga see ei ole võimalik. Põhjus selles et olete orjad ja tahate vabasid orjastada. Head näited olete kuidas ei tohiks inimene käituda kui ta tahab nõiaks saada. Kui tõelise nõiaga kohtuksite siis oleks teil sitt püksis.


Mnjaa Flywinter, nüüd oled sa juba päris endast väljas, vaimne tegelane peab õppima ennast vaos hoidma ja sa oled ju totaalselt lühises.
Aga see CC värk on minu jaoks hunnik paska, kuna need tegelased ei olnud mingid õiged nõiad, lasid endale kodeeringutega energia sisse jne.
Ja kui need Mehhiko tegelased nii võimsad on, kuidas siis Eesti tegijad neilt 2 energiasammast ära tassisid ?!
Ja ma olen ikka mõnda Tõelist nõida näinud küll, ei tulnud sitt püksi Laughing
Sõbralik soovitus sul jällegi natuke foorumi tööpostilt puhkust võtta, sõltuvus juba liiga sügavas staadiumis.

Edit Ja mulle on need CC teosed ikka totaalselt savi, pole sealt isegi kolme rida lugenud, ainult kuulnud üht-teist teiste käest...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Mul on 12 halba kolli. Tajun neid mentaaltasandil. Seal on Kaose koll, Tühjuse koll, Vihkamise koll, Rumaluse koll, Ärrituja koll, Stagnant, Ükskõiksuse koll, Laiskuse koll, Unustaja koll.
Siis on mul veel 18 sõber kolli. Aga need on ka rohkem ahvatlejad, kollid mis loovad ahvatlusi, pakuvad võimeid jms
Kokku 30 tegelast või kolli.. Mul mingi lahendus on välja töötatud kuidas sellest sasipuntrast välja tulla. Ma olen oma kollid igatahes ära kaardistanud ja nüüd ma oskan teistel ka kolle kaardistada. Nii et isegi midagi kasu sellest kollindusest olnud. Need on loojate saadetud kollid. Minu lahendus on lihtne. 18:12. Võit on kindel. Saan täitsa omajõududega hakkama ja ei vajagi võõrast aitamist. Õigel sõjamehel peabki kolle olema, mis sõjamees ta muidu on.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ot kas sul on nagu omad head kollid ja siis looja kollid veel kallal ?
Kas sul tõesti nii palju kolle kallal ?!
või teed nalja ?
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2004 8:57 am    Teema: Vasta viitega

Noh, kas sitt püksis või? Laughing Ma võtsin kasutusele 12 võnke süsteemi. Mul ei ole nädalas enam seitse päeva. Minu töönädal on palju pikem. Mr. Green Lugesin Avanemise 4nr ka ja sain jälle targemaks teie kohta.
Tagasi üles
Selene
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Aug 17, 2004 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mis võib olla selle põhjuseks kui pidevalt kaotan vasaku kõrva kõrvarõngaid. Algas see asi peaaegu aasta tagasi sünnipäeval. Rolling Eyes
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 17, 2004 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

see tähendab et sa lesbi ei ole

homod kannavad kõrvarõngaid just paremas kõrvas. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group