Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis toimub?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Üks hea asi on sinujuures see, et julged vastu hakata. Aga kui avastan, et sinu julgus on tingitud sellest, et arvad, et meie kaotame ja poed kellegi teise seljataha, kes sulle selle lubaduse andis, siis arvesta sellega, et oma isiklike kätega tõmban Su lõhki.


Avasta siis juba rutemini. Ma arvan et teie kaotate ja et ma olen kellegi seljataga kes lubas mulle midagi selle teie tümitamise eest. Hea on ka see, et mul on nüüd endal tegutsemise instruktsioon saadud. Ega ma ei võtakski seda teie värki ette kui ma kindlalt ei teaks , et võidan.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 1:13 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Imelik oli aga see, et isegi nemad pidid ennast laadimas käima kirikus. Kirikut nemad ei kartnud. Kirik oli nende jaoks lihtsalt üks ehitis kus olid olemas teatud kindla energiaga inimesed, kes neid huvitasid. Kirikut nimetati seal inimese enesetähtsuse monumentideks.
Jah nüüd on mul asi selge. Reegel on: kelle leiba sööd, selle laulu laulad. Energiaga koos antakse ka valgus. Kristlastel valguses kood sees. Ja mina mõtlesin, miks CC on niipalju vigu ja miks ta on nii võimsalt levinud. Nad ju kristlaste pikendus. Nojahh vaja uusi tinasõdureid, kellel uued oskused. Kasutati ära indiaanlasi.
Üks asi on selge: kui siiamaani pidasin neist lugu, siis nüüd on nad minu jaoks tavalised kristlikud koerad.

Õige sõjamees EI TARBI KELLEGI ENERGIAT. Temas on oma allikas.
Võõra allika kasutaja on tinasõdur kristlaste malelaual.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja mina mõtlesin, miks CC on niipalju vigu ja miks ta on nii võimsalt levinud.


Nimeta mulle vähemalt üks viga mis CC raamatutes on, peale üldsõnalise mittemidagi ütleva jutu? Sinu jutt on samasugune üldsõnaline mittemidagiütlev. . . mul ei ole kahte sellist vaja. Kui saaks need kaks kokku viia, siis oleks teine tubakas. Aga ma vaatan, et ei saa.


Tsiteerin::
Õige sõjamees EI TARBI KELLEGI ENERGIAT. Temas on oma allikas.


Raamatutes on teadmised, mitte energia. Kui arvad, et sinu teadmistes on energia, siis oled seda värki liiga tõsiselt võtnud või oled sinna oma hinge pannud mis on viga.

Tsiteerin::
kelle leiba sööd, selle laulu laulad. Energiaga koos antakse ka valgus. Kristlastel valguses kood sees.


See on taganud hea elu, head tingimused, kõik hüved. Täitsa rahul võib eluga olla. Negatiivse poole pealt tuleb õppida uusi tarkusi et positsiooni säilitada, aga sellega harjub ära.
Kui tunned õiget peremeest, siis on võimalik eestis täitsa hästi elada. Nüüd oleme Euroopa Liidus ka , mis on kristlik.


Tsiteerin::
Jah nüüd on mul asi selge


Sul on selge kõik, ükskõik kas valetatakse või räägitakse tõtt. Kogu oma võnked enne kokku ja siis tule laiama. Varsti ei võta sind enam keegi tõsiselt.

Tsiteerin::
Nojahh vaja uusi tinasõdureid, kellel uued oskused. Kasutati ära indiaanlasi



See arendab.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 11:47 pm    Teema: Vasta viitega

CC vigu ma pole Sulle nimelt nina alla höörunud. Ma lasin Sul vabalt areneda ja lootsin, et võrreldes erinevaid maailmu mõistad ise.
Alustan hõõrumist.
Sõjamehe tee on lahenduste leidmise tee. Kui võitled elu eest, siis küsimus kelle elu eest. Kas normaalsete inimeste elu eest või orjastajate oma eest Question

Sa pole selgeks saanud, miks on võitlust vaja.
Kordan: See on selleks, et selgitada parem välja. Sest parem saab anda parema lahenduse ja ka elu. Sinu eesmärgiks on võita. Aga sellepeale ei tule, et võibolla Sa polegi parem. Kui oled kehvem, siis võitled ju sitema lahenduse eest ja ka jamama elu eest.

Mul pole sinuga üldsegi mõtet kakelda, sest see ostuks lihtsalt Sinu maha lõõmiseks. Põhjus: toetud CC-le ehk välisjõule. Sellepeale sa ei tule, et CC on sinust pohhui. kuna toetud välisjõule, siis on mul alati võimalus mängida energeetiliselt aitaja. Sa avad oma hingevärava ja annad mulle kõige vägevama staatuse oma sisemaailmas. Nüüd pole muud, kui väike kõps ja oled mööda universumit laiali. Nii, et kui tahad rinda pista, siis õpi kasutama oma jõudu ja ära otsi tuge igast sita hunnikus.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 6:46 am    Teema: Vasta viitega

Saad aru mis on oluline vahe, Sinu ja Tolteegi nõidade vahel. Sina räägid et tuleb vabastada, revolutsioon, võidelda teiste inimeste vabaduse eest jne. Need Tolteegi nõiad räägivad hoopis vastupidist. Vaata mis on kirjas raamatu tagakaanel - nõidade ülesanne on mitte kaasa teha tavaliste inimeste maailma tõuse ja mõõnu. Ja eelkõige on nõidade ülesanne, mitte kunagi raisata oma jõudu. Aga see selleks.

Ma tahan kirjutada selles, kes sina oled:

Sina oled üks exkristlane pagana rüüs. Sinu eesmärk on meelitada välja tõelisi nõidu ja siis sa helistad oma KGB või nende kirikus olevatele sõpradele (kes sulle peaaegu tööd oleks annud) (kuna nad ei annud siis sa oled nende peale vihane ja nüüd organiseerid seda värki siin, lootuses et nad sind tagasi "tööle" kutsuvad), et need , need nõiad ära orjastaks või maha lööks. Oma jõuga sa ei suudaks seda. Loodad, et tõelised tegijad tulevad siia oma maailmast rääkima ja teevad sind targaks. Aga nad ei tule. Või kui tulevadki, siis räägivad sellest mis on nagunii teada või mängivad lolli. Mina võtan sind nagu tavalist provokaatorit ja see ei ole ainult minu arvamus. Sa ära loodagi seda, et keegi hakkab siin rääkima midagi või sind poputama millegagi. Sina saaks võimule ainult siis kui sa kõik nõiad maha lööks, kui sul ainult õnnestuks neid leida. Aga sa ei leia neid, selles see point ongi. Ja mis sa arvad, et ainult sina võid võõrast jõudu kasutada, ei nii see küll ei ole. Siis sa kasutad veel haledat trikki, ütled, et sul on võnked kokku kogutud, lootuses, et nüüd nõiad neile järele tulevad. Ja siis sinu unistus on need nõiad orjastada või enda kasuks tööle panna. Tõelisi nõidu sinu võnked ei huvita. Ja neid keda on huvitanud, nii palju kui mina tean, on need nõiad loojakarja läinud päris lühikese aja jooksul. RT oli üks nendest...ma arvan, et sina olid seal mingi osaline. Sest kuidas saab inimene nii lühikese aja jooksul samamoodi ära keerata, samasugust juttu välja ajada, ma ei kuule seda juttu ju esimest korda, sinu vägiteod olid ju kuulda kaugele ennem seda foorumit.. Mina kahtlustan sind selles RT-le sita keeramises. Sinu sisse kirjutatud kood on selline - otsi nõidu ja hävita.

Ega mulle ei meeldi see mis ma kirjutasin, sest tõde ei huvita kedagi ja ise ka ei tahaks et see nii oleks. Aga ei saa ennast petta. Mina näen seda asja niimoodi. Midagi pole juhtunud, et võiks seda asja teisiti vaatama hakata.


Viimati muutis seda flywinter (Teis Mai 04, 2004 7:17 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:28 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter...

Eks jumalad teavad sinust neid asju paremini, pole mõtet ennast eriti tähtsaks teha, kui sa lihtsalt ei ole mitte midagi tähtsat
Sinu jutt ei huvita siin foorumis küll mitte kui kedagi, kas sa sellest siis aru ei ole saanud, et oled kõik inimesed oma sonimisega ja muidu mõttetu juraga endast eemale peletanud
Kui oled nii jube tegija, siis käi ise mingi tarkusega välja, aga seda sa ei suuda, kuna sul ei ole seda tarkust mitte kuskilt võtta !
Sa ei saa saada isegi valgustunud inimeseks, kuna su tase on lihtsalt liiga madal Idea
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma selle põhipoindi ütlesin välja ja ma olen rahul. See on tegelikult ainuke põhjus miks ma siin foorumis olen - öelda välja see põhisõnum. Nüüd kui see on välja öeldud, ma ei pruugi siia enam tagasi tulla. Oma plaane ma ei avalda enne kui need on täitunud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 9:22 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Saad aru mis on oluline vahe, Sinu ja Tolteegi nõidade vahel. Sina räägid et tuleb vabastada, revolutsioon, võidelda teiste inimeste vabaduse eest jne. Need Tolteegi nõiad räägivad hoopis vastupidist. Vaata mis on kirjas raamatu tagakaanel - nõidade ülesanne on mitte kaasa teha tavaliste inimeste maailma tõuse ja mõõnu. Ja eelkõige on nõidade ülesanne, mitte kunagi raisata oma jõudu. Aga see selleks.
Tolteegi nõiaad räägivad seda sellepärast nii, et kristlastel oleks hea vallutada uusi maid. Kui nõiad ei kaitse oma rahvast, siis ju hea kristlastel peale lennata.

Mina küll ei lase oma rahvast vaimu tasandil kristlastel ja Tolteegi nõidadel maha nottida lasta. Kui sa arvad, et nemad sind soosivad, siis eksid. Jooksikud lüüakse esimesena maha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Tolteegi nõiaad räägivad seda sellepärast nii, et kristlastel oleks hea vallutada uusi maid. Kui nõiad ei kaitse oma rahvast, siis ju hea kristlastel peale lennata.

Mina küll ei lase oma rahvast vaimu tasandil kristlastel ja Tolteegi nõidadel maha nottida lasta. Kui sa arvad, et nemad sind soosivad, siis eksid. Jooksikud lüüakse esimesena maha.



Ja küll, proovin sinuga vaielda. See on põhimõtteline asjale lähenemise küsimus. Minu meelest on eesmärk selles, et see rahvas ellu jääks. Kui me vastu hakkaks, meid oleks mitu korda maha juba löödud aga see ei arenda midagi. Küsimus ei ole usus. Ainuke asi mis arendab, on rakendada sama taktikat mis oli konkista aegsetel tolteekidel. Need kes vastu hakkasid, löödi maha, need kes koostööd tegid, arenesid. Ja need kes midagi ei teinud, need hakkasid joodikuteks, käisid alla, kaotasid oma jõu ja mõistuse. Kui polda võimelised füüsiliselt paljunema, siis tuleb vaimselt assimileeruda. Eesti on vallutatud, oleme Euroopa Liidus. Seda ei ole võimalik muuta, see on kõrgemal pool nii paika pandud.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen nõus, et füüsilist keha kaitsta, aga vaimus ma järgi ei anna.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kui vaimselt assimileerud siis tuleb vaimne järeleandmine iseenesest ja valutult, lõpuks unustad oma teooriad ka ilusti ära, paranoiad vähenevad. Lõpuks ei saagi aru kas oled eestlane või eurooplane. Lahustud sellesse, lähed vooluga kaasa ja närvid lähevad ka korda. Venelased , meie sõbrad, arvavad ka sama. Praegu ju usuvabadus ka, võid üks kõik mis usku olla, võid oma usu luua. Keegi ei sunni kristlaseks hakkama, aga tuleb arevestada sellega, et kogu euroopa on kristlik. Kui ei ole kristlane siis võib tekkida raskusi ka muudel elualadel. Kasulik on vähemalt jätta mulje, et oled kristlane mõnikord, igaksjuhuks. Tuleb olla paindlik.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 11:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ka paindlikkus nõuab sisemist jõudu minna karmide väliste tingimuste kiuste oma eesmärgi suunas. Vaata metsas puid, mis kõveraks kasvanuna ometi valguse poole pürgivad. Ometi arenevad lõpuni välja metsarahvast sirgeimad ja tugevaimad, isegi metsaraadajad ei sae neid ilmaasjata ja liiga vara, parimad jäetakse alles kas seemnepuudeks või silmailuks tulevastele põlvedele. Röövlid tikuvad muidugi ligi nagu saavad, see oht on, aga kurjuse ees HIRMU tundes meelitataksegi kurjust ligi!
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 1:13 am    Teema: Vasta viitega

flywinter-ile. ma olen liiga palju elus näinud, selleks, et uskuda kristlastega rahulikust koostööst. Nendega saab ainult ühtemoodi. Nuiaga pähe. Siis on lootust, et saad veel kuidagi elada. Nii, kui järgi annad, nii kõik persses on. Ma siiski eelistan iseendaks jääda. Ma kristlike idioote piisavalt näinud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 6:50 am    Teema: Vasta viitega

Paganate seas on idioote samuti ja mitte vähe. Ei sõltu idiootsus usutunnistusest. Ma tunnen paljusid kristlasi ja kõik on väga toredad inimesed kellega on kasulik läbi saada. Rikkad, edukad, ilusad, väga palju elus saavutanud, ja elanud ka kaua. Kristlastel ja vabamüürlastel läheb hästi sellepärast et nad jagavad ühiseid väärtusi. Kuna paganatel ei ole nendest väärtustest õrna aimugi, siis nendest saavad joodikud, allakäinud inimesed, nõiad, tolad, supertolad, mõni üksik originaalne ülendatakse aga see on erand. Enamus paganaid on luuserid kuna nad ei usu mitte millessegi. Küsimus ei ole ju selles kas oled pagan või kristlane, küsimus on selles, mida tead, mida oskad ja mida teostad. See kristlaste kirumine kõlbab raamatu ideeks küll, kui 0,001% seda ostaks, siis oleks sellel mingi mõte sees. Sellega ma olen nõus et kes põhja läheb sellel on sealt raske tõusta. Ta ei pääse oma tasemest kõrgemale. Palju loeb millisest perest pärit ollakse. Ja kui keegi satub valele tasemele, siis ta lüüakse sealt minema. Mõnikord kristlaseks hakkamine ongi vajalik selleks, et seda vahet näidata. Et mingid madalad olendid ligi ei pääseks pahandusi tegema. Lõpuks igaüks leiab oma taseme.
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 2:37 pm    Teema: Flywinterile. Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Paganate seas on idioote samuti ja mitte vähe. Ei sõltu idiootsus usutunnistusest. Ma tunnen paljusid kristlasi ja kõik on väga toredad inimesed kellega on kasulik läbi saada. Rikkad, edukad, ilusad, väga palju elus saavutanud, ja elanud ka kaua. Kristlastel ja vabamüürlastel läheb hästi sellepärast et nad jagavad ühiseid väärtusi.


Kui aus olla siis mõtlesin, et sõjameez on sõltumatu, et on see kes tahab vms, aga tuleb välja, et meie sõdalane on hoopis teiste tallaalune, kes poeb "kõvematele" ja nendele kellel on kõike seda kasulikku millest meie fly tahaks kasu lõigata.

Huvitav on see, et fly üritab näha endast siisepoole, ringi rännata vms.... aga miks tal see ei õnnestu ? sest ta on välimistes varades kinni, ühesõnaga ta on vormis kinni jäänud. Kuidas sa saad olla sõdalane, kus sa peale vormi midagi ei näe ?
Kui ma tuleks sulle laigulises, automaat õlal, kämo näos vastu, kas siis oleks ma sõdalane, kuigi ma ei oskaks relvaga midagi teha- kas see teeks koheselt minust sõdalase ? isegi ma ei suudaks kedagi maha lasta, see ei teeks ju minust sõdalast vaid teeks "wannabe", ma üritaks olla siis kellegi moodi, õigel sõdalasel poleks vaja isegi laigulist, ega ta riietus ei tee temast veel sõdurit. Et Fly pane MTV kinni ja hakka uurima ennast, sa ei saa olla kellegi moodi, sest siis oled koheselt kellegi käsualune või ori.....

Sa pole mingi sõdalane, oled üks tavaline allakäinud inimene, räägid peegelmaailmast, kirjeldad koguse aeg ennast, tundub julm ? aga tõde ei peagi alati meeldiv olema.........

Nüüd ole tubli ja küsi Seralt mis kollid sul küljes on ja hakake nendest vaikselt loobuma, sest Sera on nendega vägagi kursis, ta vähemalt näeb ka veits sissepoole (kas tal pole siis ilu mille üle uhke olla ?) ju vist, peab ju sisse ronima, kui midagi väljast enam saada pole. Usun, et koos saate ikka hakkama....
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

Võimas sõjamees oled ikka flywinter, rämedalt karm sõdur oled !

Sina siis poed nende hõlma alla (sina poed tegelikult talla alla), kes sulle tugevamad tunduvad...
Tore on ju ka oma illusioonides tegija olla

Tead, õiged tegijad on sellel poolel, kus on õige olla, mitte seal pool, kus on kergem olla Exclamation
Sa töötad kõrgemate jõudude vastu, see annab sulle ju ainult miinus punkte ja need jäävad alles, ei kao nad mitte kui kuhugi !
Kõik sitt mis sa teed, tuleb sulle endale tagasi...

Nüüd muutus ka ajastu, nüüd hakkavad inimesed oma tegude eest palju rohkem vastutama
Edu sulle sellel orja teel ja võlgu elamise rännakul, eks kunagi tuleb ka palgapäev (mõnele siis malgapäev)...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Teil ei ole mõistedki selged. Pole milleski rääkida. Mingit suvalist jura ajate. Orjaaeg oli mitu sajandit tagasi. Mina sellist sõna ei kasuta keelepruugis. Ei tunne teie mõisteid. Orjus kaotati ammu. Oli feodaalkord, siis tulid kapitalistid, siis kommud ja nüüd on jälle kapitalistid ja sotsialistid. Orjapidajaid ei ole. Te ei ole orjust näindki.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Võimas sõjamees oled ikka flywinter, rämedalt karm sõdur oled !



Loomulikult! Ma tean seda.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter. Vaata saa ajad mõningad asjad sassi. Kui sinu eesmärk on energiat saada, siis tuleb teha õnnetut nägu. Kui tembeldat ennast parimaks, siis enamus inimesi tormab ju sult võtma. Ja siis imestad, miks kõik persses.

Tänu Sinule sain ka teada, et CC on üks vampide kari. Kuna peale liitumist CC-ga läksid lollimaks, siis teame, et CC rõõvis Su mõistuse. Ja tänu sellele oled oma energiast ilma ja pead käima ennast ruunikivis laadimas. Nii, et ei lähe sa kuhugi, luba palju tahad. Ühesõnaga CC tegi sinust ruunikivi orja.

flywinter, mis kood see nüüd on Question kas suudad lahti muukida Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma tunnen paljusid kristlasi ja kõik on väga toredad inimesed kellega on kasulik läbi saada. Rikkad, edukad, ilusad, väga palju elus saavutanud, ja elanud ka kaua, nad jagavad ühiseid väärtusi. Kuna paganatel ei ole nendest väärtustest õrna aimugi, siis nendest saavad joodikud, allakäinud inimesed, nõiad, tolad, supertolad, mõni üksik originaalne ülendatakse aga see on erand. Enamus paganaid on luuserid kuna nad ei usu mitte millessegi.


Kui inimene ei tegutse laitmatult, kui ärritutakse ning muututakse rahutuks, meeleheitlikuks, lastakse inimene tundmatuse täpsusküttide poolt halastamatult maha.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group