Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis toimub?
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 11:07 am    Teema: Mis toimub? Vasta viitega

Tokroota kirjutas, et üks lohe saab äratatud.......
Hengreelia nägi unes, et taevas pöleb.........
Tulin eile töölt ja äkki nägin taevas suurt naisekuju kes oli riietatud musta, see oli nii ootamatu, et vöpatasin. Mötlesin vaid, et ju ta midagi head seal ei tee, mustas ka veel. Vaatasin edasi, millega ta tegeles ja mu arvamus muutus. Kogu taevas oli kaetud halli uduga, möni koht tihedam möni heledam. See naine läkitas välja keeriseid , mis puhastasid taevaaluse sellest udust. Siis mötlesin, et ju mul see musta möiste vist teadmata ja seostan kohe halvaga. Seejärel sisenesin sellesse atmosfääri, mis kogu seda tegevust ümbritses, see sisaldas otsustavust , kindlat teadmist ja tahet ja ääretud selgust selle puhastuse vajalikkusest.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pakun välja, et see suur naine oli maaema.
Must värv tähendab puhastumist. Kristlased on mustale annud halva mõiste sellepärast, et inimesed vihkaksid puhastumist. Ja kui nad ei puhastu, siis ei saa inimesed selgust. Kui pole selgust, siis on hea manipuleerida ja omale varandust kokku ajada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

Maaema poleks taevas, vaid maa sisemuses.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ma sees on mineviku jõud.
Maaema on tuleviku jõud. Tuleviku jõud annab, mineviku jõud võtab.
Muideks teatud tegelastel on soov viia maaema maa sisse. Siis saab kontrollida rahvast läbi vormi. Siit sõda selle võnke pärast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 10:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma sees on mineviku jõud.
Maaema on tuleviku jõud. Tuleviku jõud annab, mineviku jõud võtab.
Muideks teatud tegelastel on soov viia maaema maa sisse. Siis saab kontrollida rahvast läbi vormi. Siit sõda selle võnke pärast.



Ma olen CC lugenud selliseid mõtteid. Et tulevikku ei ole. Teiseks, nõia selgitus vaimu ei vabasta kui pole armastust Maa vastu. Seal mõeldakse Maa all planeeti mille peal käime. Mingit Maaema seal ei ole, selle kohta ma ei ei tea midagi. Maa on lihtsalt maa, ja talle ei saa omistada inimkuju, selle õpetuse järgi mida mina järgin, on vähemalt niimoodi. Mina ei tunne mingit sõda, ilmselt ei ole osaline
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Arenguks on vaja 3 liiget. Tulevik, olevik, minevik. Tulevik annab inimesele uusi teadmisi, energiat. Olevik aitab seda läbi töötada. Minevik võtab inimeselt ebavajaliku. Kui pole ajaisandaid, pole ka arengut.

Maaema on meie jaoks energia. Maaema on eluenergia andja. Sellel olendil on teadvus. ta võib meile ennast ilmutada ka naisena. See on selleks, et me paremini mõistaksime.

Kui ma hakkaksin siin kirjeldama täpseid energeetilisi protsesse, siis läheksite täiesti lühisesse. Kirjelduseks piisab praegu täiesti selline vorm, nagu me oleme võtnut.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:49 am    Teema: Vasta viitega

CC on üks selline peatükk, kus ilmutused jagatakse naguali vaateks ja tonali vaateks. Naguali vaates tajutakse eneergiat ja tonali vaates nähkase selle energia välist vormi. CC puhul võttis see vorm hiigelnaise kuju. Kui CC küsis kas see oli lapsepõlve mälupilt siis DJ vastas, et ei olnud ja, et see pilt ei oma tähtsust, see oli tonali vaade. Nende nõidade jaoks ei omanud tulevik tähtsust selles mõttes, et minevik ja tulevik kohtuvad olevikus. Järelikult on olemas ainult olevik. Nendel olid kokkuvõtted minevikust tehtud ja energiat oli neil palju, osadel oli energiat niipalju, et nad olid surmatrotsijad. Imelik oli aga see, et isegi nemad pidid ennast laadimas käima kirikus. Kirikut nemad ei kartnud. Kirik oli nende jaoks lihtsalt üks ehitis kus olid olemas teatud kindla energiaga inimesed, kes neid huvitasid. Kirikut nimetati seal inimese enesetähtsuse monumentideks.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Kui ma hakkaksin siin kirjeldama täpseid energeetilisi protsesse, siis läheksite täiesti lühisesse.


Mh... millegipärast ei arva, et siinolijate enamus lühisesse läheks... Aga praegune sümbolkeel muidugi paljudele lihtsam lugeda, haakub paremini kogemuslikult omandatuga. Siiski olen nii häbematane ja tunnen täpsema kirjelduse vastu huvi, sest viimasel ajal ilmuvad "sisevaatesse" lisaks reaalsusest tuttavatele kujutistele ka kummalised abstraktsed graafikad ning nende tõlgendamisel oleks täiendavast infost kasu, arvan. Eelkõige väheneks ajakulu, mis uue asja tundmaõppimisel täielikus pimeduses kobamisel muidu paratamatult suur... noh umbes nii, et enne lugemaõppimist tuleb ju eelnevalt tähed ja häälikud ära õppida Wink
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mina joonistasin viljapõllu peale oma energiaväljaga ühe kujundi. See oli poolring parema poolne. Ja nüüd ma huviga ootan kas selline ring tekib kuhugi või ei teki sellel suvel. See kujund tähendab seda, et kõik peab olema tonali poolel, siis saab tahet rakendada. Ma võin igast asjast rääkida ja mulle võib ka igast asjast rääkida, sellest ei lähe keegi lühisesse. Asi on selles, et võib rääkida ükskõik mis tarkusi kuid kui pole isiklikku jõudu selle kasutamiseks, siis ei ole kasu ükskõik kui suurest tarkusest mida võidaks avaldada. Kuna mina arvan et inimestel jõudu pole, siis võib neile avaldada ükskõik mida, nad nagunii ei taipa asja. Laughing
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ok eks ma hakka siis tulevikus raskusastet tõstma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:48 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma võin igast asjast rääkida ja mulle võib ka igast asjast rääkida, sellest ei lähe keegi lühisesse. Asi on selles, et võib rääkida ükskõik mis tarkusi kuid kui pole isiklikku jõudu selle kasutamiseks, siis ei ole kasu ükskõik kui suurest tarkusest mida võidaks avaldada. Kuna mina arvan et inimestel jõudu pole, siis võib neile avaldada ükskõik mida, nad nagunii ei taipa asja. Laughing


oeh fly palun ära räägi rohkem CCst, mul on tõsiselt kopp ees sellest, kui ma tahan seda lugeda siis ma ostan raamatu, et jäta need kõik saladused enda teada ja võta oma jõud ja tee tonalit. ma ei suuda enam su piiblit lugeda.... Shocked
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 7:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mul on tõsiselt kopp ees sellest


Noh, ja mida sa siis teed kui sul kopp ees on? Mul on ka paljudest asjadest kopp ees! Mis sa tahad mul mõtlemise ka ära keelata? Ma tunnen jah, mõnu teie tümitamisest, samamoodi nagu teie tunnete mõnu kristlaste tümitamisest. Ja sa tahad mult selle mõnu ära võtta. Huvitav kuidas sa mõtled seda teha?
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

ohoh, tõsine vau.

tegelt ma lootsin, et ütled, et: "lükkame siis selle kopa eest ära" aga jah, sellist vastust ma ei oodanud.

las ma võtan siis lause haaval ette su jutu.

flywinter kirjutas:

Noh, ja mida sa siis teed kui sul kopp ees on?

ütlesin sulle, et mul on kopp ees su CCst, et pigem loen seda raamatust, sest seal on loogilisem kui sinu jutt, kuna sa ise ka sellest aru ei saa. Wink

Flywinter kirjutas:
Mul on ka paljudest asjadest kopp ees! Mis sa tahad mul mõtlemise ka ära keelata?

Kuidas ma su mõtlemist keelan, ma lihtsalt ütlesin, et mul su CCst kõrini Laughing , et kuidas mõtlemine siia puutub ? kas sa mõtled läbi foorumi asju ? Shocked

aga jah millest siis sul kopp ees on ? tühjenda end sitast. vaatan, et ärritusid mu eelneva teksti peale....

Flywinter kirjutas:
Ma tunnen jah, mõnu teie tümitamisest, samamoodi nagu teie tunnete mõnu kristlaste tümitamisest. Ja sa tahad mult selle mõnu ära võtta. Huvitav kuidas sa mõtled seda teha?

nii nii, et sa siis tümitad meid CCga ja et sul endal ka pohhui mis seal kirjas on, vot siis teile, asi läks huvitavaks.

Oo ei ma ei taha seda mõnu sult ära võtta, nüüd kuna ma tean miks sa CCst räägid siis pane lehekülgede kaupa siia neid jutte ja hetkel hakkas CC mind isegi huvitama Wink
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ma sain õieti aru, et flywinter on kristlane, kes kasutab CC jõudu.
Loogika: meie tümitame kristlasi, flywinter meid.

Jah ega kristlastel muud üle jää, kui nõidu appi võtta. Ainuke probleem jääb õhku, kes se kõige kõvem nõid ikka on Question Mind ka huvitab.
Aga eks poksiring otsustab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ma tahtsin veel seda öelda, et teie naudite nõiaks olemist või CC terminite järgi naudite meistriks olemist kuna te ütlesite, et teil on saladusi. Saladused on ikka nendel kes naudivad kellekski olemist. Sõjamehed te ei ole.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 9:52 pm    Teema: Vasta viitega

Fly, puusse paned! Üritad anda siinsele rahvale "teavet", et sõjamehed vaid mõõkadega mees-mehe vastu võitlejad... ise tead küll, et eriti tänapäeval otsustatakse sõdade tulem tunduvalt varem ning lahinguväljast väga kaugel ja rahvale nähtav sõda teenib sootuks muid eesmärke - masside teadvuse mõjutamist soovitud suunas.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma tahtsin veel seda öelda, et teie naudite nõiaks olemist või CC terminite järgi naudite meistriks olemist kuna te ütlesite, et teil on saladusi. Saladused on ikka nendel kes naudivad kellekski olemist. Sõjamehed te ei ole.
Üks hea asi on sinujuures see, et julged vastu hakata. Aga kui avastan, et sinu julgus on tingitud sellest, et arvad, et meie kaotame ja poed kellegi teise seljataha, kes sulle selle lubaduse andis, siis arvesta sellega, et oma isiklike kätega tõmban Su lõhki.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:24 pm    Teema: braavo ! Vasta viitega

Tokroda , ära sa seda küll tee . Sa ei tea ju ,mis seest sulle vastu vaatab ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:27 pm    Teema: Re: braavo ! Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Tokroda , ära sa seda küll tee . Sa ei tea ju ,mis seest sulle vastu vaatab ...

Sa unustasid "helgust" lõppu panemast, et paranda kiirelt ära. Muideks mida ka Vikker teeb ? Ole hea ja kanna ette ka vaheapeal....
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:37 pm    Teema: Helgust ! Vasta viitega

Hingehelgust sullegi , tobarot !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group