Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis toimub?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Hiievana
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 163
Asukoht: Koluvan

PostitusPostitatud: Kolm Mai 05, 2004 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

<<Orjaaeg oli mitu sajandit tagasi. Mina sellist sõna ei kasuta keelepruugis. Ei tunne teie mõisteid. Orjus kaotati ammu. Oli feodaalkord, siis tulid kapitalistid, siis kommud ja nüüd on jälle kapitalistid ja sotsialistid. Orjapidajaid ei ole. Te ei ole orjust näindki.>>

Hmm, huvitav!Ses suhtes mõtleva inimesena peaksid üsna kärmelt taipama millisest orjusest siin foorumis juttu tehakse?Või paned lihtsalt jäära?Orjanduslik riigikord kui pelk formaalsus on vaimse orjusega võrreldes vägagi triviaalne , nagu isegi aru saad.Ära lase end pinnavirvendustest segada.Manipulatsioonivabrik ei tekkinud tööstusrevolutsiooniga - juba aegade algusest saadik reostab see inimeste vaimuõhku.Tsivilisatsiooniga sünkroonselt (demokraatia viljastavates tingimustes näiteks) areneb ka orjastav süsteem.Orjapidajad on alati olnud ja on ka praegu.Kui soovid näha, mida see kõik tähendab, siis peeglisse vaatamisest loomulikult ei piisa.Kui oled võimetu asju erinevate nurkade alt vaatama, siis jääb üle soovida edu analüüsivõime arendamise konarlikul teel!
_________________
- inimene lõi jumala -
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 7:29 am    Teema: Vasta viitega

Sinu tase oli 46 . Järelikult sinust jagu saamiseks tuleb otsida üles isik kes on sinust kõrgema tasemega. Ja teha seda nii et sa ise jääks omale tasemele ja et sa ei saaks sinna asemele pugeda.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 8:04 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui inimene ei tegutse laitmatult, kui ärritutakse ning muututakse rahutuks, meeleheitlikuks, lastakse inimene tundmatuse täpsusküttide poolt halastamatult maha.


Ma arvan et ma tegutsen laitmatult. Siiamaani olen mina koguaeg laskja pool olnud. Minu meelest on Tokroda lolliks läinud, sest tema jutt muutub koguaeg järjest keerulisemaks. Paljud juhiks pürgijad on ju ära keeranud ja rahvas ei teagi missugune hull neid valitseb. Minu tegutsemise põhimõte on lihtne. Mõjutada otseselt, kaudseld, oma jõu või võõra jõuga Tokrodat mingis suunas, et ta arenema hakkaks. Võõrast jõudu kasutan selleks, et mitte oma jõudu raisata.
Tagasi üles
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 8:55 am    Teema: Vasta viitega

hmm. kas see, näitab teise inimese lolliks minemist, kui jutt sinule keeruline ja arusaamatu on? kummaline, pole varem selle peale tulnud Shocked
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 10:35 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:

Ma arvan (ILLUSIOON) et ma tegutsen laitmatult - (LAITMATUSE VÄLJENDUS:)Siiamaani olen mina koguaeg laskja pool olnud. Minu meelest on Tokroda lolliks läinud, sest tema jutt muutub koguaeg järjest keerulisemaks. Paljud juhiks pürgijad on ju ära keeranud ja rahvas ei teagi missugune hull neid valitseb. Minu tegutsemise põhimõte on lihtne. Mõjutada otseselt, kaudseld, oma jõu või võõra jõuga (NB!)Tokrodat (MÕJUTADA TEIST, MITTE ENNAST -AGRESSIOON)mingis suunas, et ta arenema hakkaks. Võõrast jõudu kasutan selleks, et mitte oma jõudu raisata (LAITMATUS TÄHENDAB FLY arust VÕÕRA JÕUGA VALLUTAMIST?).


Kui laitmatus ja isiklik jõud on võimelised ülesandega hakkama saama, siis saadakse kätte jõu poolt lubatu.

Fly, sul pikk tee ees laitmatuseni ja isikliku jõu leidmiseni! Edu!
Tagasi üles
Karnalk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 10 Jan 2004
Postitusi: 123

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 10:57 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Ma arvan et ma tegutsen laitmatult. Siiamaani olen mina koguaeg laskja pool olnud. Minu meelest on Tokroda lolliks läinud, sest tema jutt muutub koguaeg järjest keerulisemaks. Paljud juhiks pürgijad on ju ära keeranud ja rahvas ei teagi missugune hull neid valitseb. Minu tegutsemise põhimõte on lihtne. Mõjutada otseselt, kaudseld, oma jõu või võõra jõuga Tokrodat mingis suunas, et ta arenema hakkaks. Võõrast jõudu kasutan selleks, et mitte oma jõudu raisata.
Sina siis oledki see, kes arendab Tokrodat. Areng ju tähendabki, et muututakse keerulisemaks, täiuslikumaks, paremaks. Vaata kasvõi arvuteid, autosid, mobiile jna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Sinu tase oli 46 . Järelikult sinust jagu saamiseks tuleb otsida üles isik kes on sinust kõrgema tasemega. Ja teha seda nii et sa ise jääks omale tasemele ja et sa ei saaks sinna asemele pugeda.


ohoh, asi läks huvitavaks- sõdurpoiss näeb tasemeid.

Mis minu tase on ? Annan juba jumala mõõdu välja ?
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Sinu tase oli 46 . Järelikult sinust jagu saamiseks tuleb otsida üles isik kes on sinust kõrgema tasemega. Ja teha seda nii et sa ise jääks omale tasemele ja et sa ei saaks sinna asemele pugeda.
Sa oled tubli, vähemalt ei valeta. Kui inimene ei valeta, siis hakkab ka tõde nägema. Seega potensaali on. See, et sulle on valetatud, see ei lähe arvesse.

Ja täiest õigesti lahendad elulisi asju. Ikka tuleb leida see kõige vägevam ja tema külje alla pugeda. Katsu siis mitte ämbrisse astuda.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

ja kus on garantii et too tugevam sul endal nahka üle kõrvade ei tiri?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter, ot need Mehhiko tegelased olid siis 400 sageduse tegijad, jah ? Kuskil kirjutasid, et CC oli mingi 400 sageudse tegija ja DJ mingi 200 Laughing
Mine mõne nõia juurde, kes vähemalt su ajud korda teeb (paistab siiski, et asi on suht lootusetu), siis äkki hakkab keegi sind siin foorumis vähegi tõsisemalt võtma, praegu annad ainult klouni mõõdu välja, aga eks ühel õigel foorumil peab ka oma kloun olema...

Ja ära imesta, miks kõik sinusse siin foorumis nõnda suhtuvad, ise oled süüdi Exclamation
Kunagi ajasid suht normaalset teksti, siis järsku pöörasid ikka täiesti ära...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 6:07 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Flywinter, ot need Mehhiko tegelased olid siis 400 sageduse tegijad, jah ? Kuskil kirjutasid, et CC oli mingi 400 sageudse tegija ja DJ mingi 200


Ma kirjutasin et DJ oli 400 ja CC oli 200. Miks sa moonutad , minu öeldut. Olen ma öelnud, et CC oli 400? Mine metsa oma jutuga. Ja kokku pidi neid sagedusi 800 olema, see jutt ei ole minu väljamõeldis. Ma sellepärast küsisingi, et järsku see on teie väljamõeldis? Teie ei vastand selle peale musta ega valget, ja ütlesite et see on minu väljamõeldis.

Varsti olete kõigist oma võngetest ilma sest mul uus PLAAN. Ma hakkan ka infot võtma otse ilma vahendajateta. Teen sabotaa¾i teile. Mul pole rohkem aega, pean mingit käkki minema kokku keevitama millega teid maha saab võtta.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:


Varsti olete kõigist oma võngetest ilma sest mul uus PLAAN. Ma hakkan ka infot võtma otse ilma vahendajateta. Teen sabotaa¾i teile. Mul pole rohkem aega, pean mingit käkki minema kokku keevitama millega teid maha saab võtta.


Shocked Laughing
Täitsa lõpp Flywinter ! Sa täidad oma ametikohustusi ülihästi, oled asjalik kloun Laughing
Jätka samas vaimus Idea

edit: Ja minu mälu järgi oli CC ikka tegijam, kui DJ, DJ oli ju tema õpilane
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Niih, nüüd siis selge, kust Enn selle Tokroda ülisuure tasemenumbri korjas, mida ta Avanemises pasundas - fly andis tegelikult CC ja DJ kohta infi ja ajas jälle kõik segamini... Oi sind, PLAANIpidajat.. Laughing Laughing Laughing

A Su järjekindlus mulle meeldib! Kui vaid seda oma jõu pealt õiges suunas liikumisel kasutaksid...
Tagasi üles
Omega
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 4 Apr 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter, su ainus relv on see kodune tunne siin ja läbi enda idiootse jutu jäetud süüdimatuse mulje, umbes et mis sa ikka programmeeritud tola karistad. Karistatakse ikka, seadused kehtivad kõigile, muidu pole efekti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ja minu mälu järgi oli CC ikka tegijam, kui DJ, DJ oli ju tema õpilane


Oled loll või mängid lolli! See, et sa mind klounina näed, näitab sinu enda taset. Näeme hiljem kes on kloun.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mis sa ikka programmeeritud tola karistad. Karistatakse ikka, seadused kehtivad kõigile, muidu pole efekti.


Oled vähemalt märgand et ma programmeerin ennast ise ja ise valin seadused millele allun. Mina pole nende seaduste tegemisel osalenud. Need võivad olla ka valed seadused.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 06, 2004 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter, mis tegija sa oled, kui sa ei oska isegi kodeeringuid endalt maha kiskuda Question
Üks õige vaimne tegelane ei kanna endas teiste koode...

Ja kloun oled ikkagi ja näen, et sa ei plaanigi ennast muuta...
Paistab, et sa ei saagi enam terveks

Ja kõige jubedam on selle asja juures see, et mida aeg edasi, seda suuremaks klouniks sa muutud

Ja proovi sellest Ruunikivi foorumi sõltuvusest lahti saada, lausa jube kõrvalt vaadata, kuidas mõni tüüp on mingis sellises asjas nii lootusetult kinni...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Sa ,Arxos, oled Tokroda koode pealaest jalatallani täis topitud. Oled ka väsima hakanud ja enda kallal ei viitsi tööd teha. Minu poolt oli see täiesti normaalne et ma hakkasin Tokroda koodedest lahti saamiseks CC lugema, nüüd on jõudnud asi uude etapp, ma hakkasin uuesti oma mõtteid mõtlema, kas ma avaldan need ja kus ma avaldan need , on iseasi.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 1:00 am    Teema: Vasta viitega

Kui tekstis pole jõudu, siis inimene valetab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Mai 07, 2004 1:38 am    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Sa ,Arxos, oled Tokroda koode pealaest jalatallani täis topitud. Oled ka väsima hakanud ja enda kallal ei viitsi tööd teha. Minu poolt oli see täiesti normaalne et ma hakkasin Tokroda koodedest lahti saamiseks CC lugema, nüüd on jõudnud asi uude etapp, ma hakkasin uuesti oma mõtteid mõtlema, kas ma avaldan need ja kus ma avaldan need , on iseasi.


Ei ole Tokroda siin küll mind ära kodeerinud, seda sa tead isegi...
Väsima ma ka ei ole hakanud, ei viitsi lihtsalt eriti oma postituste kallal nokitseda, eriti, kui sinule kirjutan...
Ja energiat on just palju rohkem kui varem, järjest tuleb juurde ja mina ei pea käima kuskilt kirikust omale kodeeringutega energiat sisse tõmbamas...
Ja sellest CC lugemisest pole sul mitte midagi paremaks läinud, pea on nüüd nendest orjastajate koodidest sul täiesti sassis...
Ja ise oled süüdi, et oled lasknud ennast ära kodeerida, on siis vaja inimkonnalt varastatud energiat endale ihaldada Exclamation Kui sellega rahul pole, mis sulle saadetud on, siis see su oma mure.
Tegelikult asi lihtne, järelikult pole sa lihtsalt rohkemat väärt Idea

edit: Või oli see nii, et kui inimene ei saa omale sisse programmeeritud ülesannetega hakkama, siis pöörab ta ära, aga päris kindel ma selles ei ole
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group