Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas ennast puhastada...

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2004 10:46 pm    Teema: Kuidas ennast puhastada... Vasta viitega

Otsige mingi puu (minge näiteks metsa, seal on nagunii kasulik viibida, kuna seal pole elu nii füüsilisel kui ka teistel tasanditel reostatud, looduses saate te rahu ja maandate pingeid, kui viibite looduses), pange otsaesine selle vastu, paluge loodust, et ta teid puhastaks

Ise seisan muidu seljaga ja kuklaga vastu puud, räägin loodusega, palun teda, et ta mind puhastaks, tänan teda jne.

Tunnen, kuidas midagi nagu sisse voolaks, kerge värin käib läbi keha.

...Seda õpetas mulle muide üks sõber.
Tagasi üles
jõgi
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taeva vahel

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Otsige mingi puu

Kas sel puhul ei oleks tarvis puudest ja nende energeetilistest omadustest tiba rohkem teada ? On ju vahe , kas toetad end tamme või kase vastu Wink ....
_________________
iga oja jõuab ükskord jõkke,ta selleks ületab kõik tõkked...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea, arvan, et see enda puu vastu panemine on selleks, et loodusjõududega paremini kontakti saada Rolling Eyes
Mina katsetasin näiteks männipuuga
Tagasi üles
jõgi
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taeva vahel

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

huvitav küll,et ma ka viimati just männipuud embasin... Smile
aga kas ja mis vahel on sellel kas panna vastu puud kõht või selg ?
mind tõmbab rohkem puid kallistama...
selja toetan istudes puu vastu Confused
_________________
iga oja jõuab ükskord jõkke,ta selleks ületab kõik tõkked...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

mina arvan, et igal ühel on oma puu, mõnele sobib tamm mõnele mänd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

olen kuulnud , et tamm on tugevate inimeste puu. ise olen kaske kallistanud küll , kuid pole osanud paluda seda puhastumist. tegin täna kohe proovi ja igaljuhul parem hakkas küll - suur koll kes mu kukil istus eile õhtul on nüüd vist läinud või ainult toetab vaikselt oma väikest varvast Wink ja energiat on ka rohkem - teotahe ka tagasi , homme peab veelkord asja käsile võtma. tänud soovitajatele.
Tagasi üles
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

ehk pakub kellegile huvi.
leidsin kodust raamatu "puude tervendav jõud", , mis ilmub maagilise maailma lood sarjast, koostajaks Lea Salmistu.

seal kirjas kuidas suhelda puudega , kuidas saada puult jõudu, mida millega ravida, bioenergeetiline seanss ning puude energeetiline iseloomustus.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

kisub vähe sinnapoole jälle: KUST MIDA KOKKU RABADA?

kohe kui midagi tasuta saad, tuleb üks (nina)koll kukile: Metafor.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 12:24 am    Teema: Vasta viitega

mnjaa, ise lõpetasin ka selle looduselt abi küsimise ära, vist tegin vea Confused
Tegelikult endal peaks olema jõudu jalaga segada, oskan ka ise ennast puhastada...

Aga vot nüüd ei tea, et kas see on päris vale, küsida looduselt abi Rolling Eyes
Minule see mõnes mõttes kasuks ei tulnud...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 2:25 am    Teema: Vasta viitega

Loodusega tuleb olla kooskõlas. Võta, kui sõpra. Naudi teda.
Suhtu loodusesse, kui inimesse, oma parimasse sõpra.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 11:11 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
mnjaa, ise lõpetasin ka selle looduselt abi küsimise ära, vist tegin vea
Tegelikult endal peaks olema jõudu jalaga segada, oskan ka ise ennast puhastada...
Aga vot nüüd ei tea, et kas see on päris vale, küsida looduselt abi Rolling Eyes
Minule see mõnes mõttes kasuks ei tulnud...


sellest ei peaks midagi halba olema, kui sul on looduses oma koht, kus sa tunned ennast hästi ja puhastuvalt. ma arvan, et kui lähed loodusesse puhaste mõtetega, kurjade plaanideta, siis annad sina loodusele oma armastuse. küll iga üksik puu juba oma energeetikaga sulle märku annab- kelle najale ennast toetada, kellele sa meeldid, kes on nõus sinuga oma energiaid vahetama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Ma omaltpoolt soovitaksin minnna botaanika-aeda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Minu puhul oli vist see asi, et kui ma nagu mujalt energiat võtma hakkasin, siis saadi mulle teatud mõttes ligi, tõmmati mult üks värk minema...
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Ãœritan kirjeldada oma puhastumisprotsessi, ehk on teistel sellest kasu:

Rindmiku keskel, ca südametshankra kohal on mul must kristall (hematiit). Tõmban kõik negatiivsed energiad sellest läbi, alla jalgade suunas, kus on nö pimedus ehk arenguallikas. Tõmbamine meenutab ülisügavat väljahingamist. Kui kogu saast on "ära imetud", tõmban puhastunud osa pimedusest läbi kristalli üles, valgusesse (pimedust ja kristalli ühendab nööpnõelapea suurune ava), läbi pealael oleva ava. See protsess meenutab sügavat sissehingamist. Värvidest - pimedus ei ole ühtlane must ja valgus ühtlane valge vaid üleminek kristallist arvates on sujuv ja tipneb vastavalt sünkpimeduse ning pimestavheleda valgusega. Protsessi jooksul füüsiliselt tajutav on ülisarnane orgastilise seisundiga. Sisenägemine võib sel ajal olla värviline, toonidest on mul sagedamini violetne, helesinine, aga see on igalühel individuaalne, arvan.

Puudega aga tuleb olla ettevaatlik, sest energiat annavad nad kergesti, aga me ei pruugi osata seda kasutada nii, et loodus ei kannata, ning seega oleme tarbijad. Kogemus: mul oli aastaid oma aias nö nututamm, kellele kõik oma mured, vaevad ja valud andsin ja kes mulle rahu kinkis. Kui ära kolisin, siis järgmisel sügisel ehmatasin end "sirgeks" - tamm oli maha saetud. Küsisin laste käest, et miks isa seda tegi ja kuulsin, et tamm oli kevadel kuivanud olnud, ei läinud lehtegi (kolisin ära jaanuaris). Hulk aega vaevasin end mõttega, et olen tamme surmas süüdi, et minu valu võttis ta hinge. Aga mõni aeg tagasi juhtusin seda asja Katus Sõidab käest küsima, ja siis ta seletas, et tegelikult võtsin tammelt ära toidu... et tamm jäi nälga kuna polnud enam minu pisaraid ning hingevalu! Seega - kuigi meil toimus tammega energiate vahetus, st vastastikune andmine-võtmine, rikkusin siiski looduse tasakaalu, sest lahkusin tamme juurest ja jätsin ta ilma juba harjunud energeetilisest toiteallikast uut vastu andmata ja 76 aastane puu, kel oleks muidu veel pikk elu ees seisnud sai hukka!
Tagasi üles
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli tore kass Alexius .Tema käis ennast pöögi külge nühkimas . Paljudele loomadele on selleks paakspuu.
Puhtaks saab ikkagi vee ja seebiga .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Monotoonike, kasuta siis vett ja seepi ikka ise ka, muidu soovitad hea inimesena kasulikku vaid teistele, aga enda unustad sootuks...
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Mai 02, 2004 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Muide see "värk" kaob mult ikkagi ära, ei olegi nüüd kindel, et viga selles "mujalt energia hankimises oli", aga äkki aitas sellele kuidagi kaasa
Tagasi üles
selenium
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Mai 03, 2004 9:01 am    Teema: Vasta viitega

Puud nagu inimesedki on vaimsed olendid, muarust enda saasta nendele pealemäärinime ei ole eetiline, sest inimesel on palju võimalusi enesepuhastamiseks, aga taimedel mitte. Inimesed peavad ise loodust - taimi ja puid - aitama ja puhastama.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 9:09 am    Teema: Veapunkt puhastumisel Vasta viitega

Enese võõrenergiatest puhastumisel võime takerduda HEA ja HALVA mõiste taha, st väljutada endast nö HALVA energia, selle mis meile füüsiliselt-hingeliselt haiget teeb, aga jätta endasse, st puhastusse saatmata nö HEA energia, selle mis meile füüsiliselt-hingeliselt meeldiv ja naudingut pakkuv. Veaks on siin energia(te) jaotamine heaks ja halvaks, sest pole head ega halba, on ainult energia(d)! Puhastusse tuleb saata kõik VÕÕRAS, alles see loob EELDUSE iseenda jõu kasutuselevõtuks!
Tagasi üles
Home1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 10:42 am    Teema: Vasta viitega

Kahjux ei oma sügavat teavet puude energeetikast ... Loomulikult on see olemas ... Meenub ..et metsas käies ikka embad mõnda puud ...
Eriline tunne valdas mind ,, kui maja taga männimetsas ,, ühel päeval kõik pihlakad maha raiuti ... Ümbrus oli küll puhtam .. aga miski oli siiski teisiti ... Praegusex elan teises kohas .. aga ikka sõidan sinna männikusse tagasi ... õnnex on ka pihlaka võsa taastunud .. ja uuesi sirgunud müürix ...
_________________
Noo nüüd kukkusin jälle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group