Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

naised naised

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 6:19 pm    Teema: naised naised Vasta viitega

Naised öelge miks te olete siin ilmas nii keerulised,et mehed ei suuda murda läbi teie maailma....mis on see võti!! Smile
Tagasi üles
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 7:22 pm    Teema: Re: naised naised Vasta viitega

see veel puudus, ...lõhu puid Idea
kuidas oleks, kui ma murraks Su maailma Twisted Evil
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 7:28 pm    Teema: Re: naised naised Vasta viitega

Naima kirjutas:
see veel puudus, ...lõhu puid Idea
kuidas oleks kui ma murraks Su maailma Twisted Evil


Kus küll sinusugused kibestunud meesteõgijad tulevad ?
Sul endal oleks paras puid lõhkuda, muuks sa vaevalt kõlbad.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 7:45 pm    Teema: Re: naised naised Vasta viitega

metsatöllam kirjutas:
Naised öelge miks te olete siin ilmas nii keerulised,et mehed ei suuda murda läbi teie maailma....mis on see võti!! Smile


Suht raske on sellistele küsimustele vastata, ei ole ühest vastuset sellistele elulistele küsimustele.

Ma arvan, et ka mõned mehed on keerulised, raske on neid esialgu mõista. Aga ma arvan, et see tuleb sellest (ma räägin endast), et ei suuda veel täiesti ennast mõista. Kõik saab läbi enda, ennast mõistes mõistad ka teisi. Võimalik, et mitte, võimalik, et sul on teine tee.
Tagasi üles
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 7:54 pm    Teema: Re: naised naised Vasta viitega

Tõlge: Jutt käib siis meeste murdmisest Naise puhul, täpsustan, läbi murdmisest Twisted Evil
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

puid ma võin ka lõhkuda vahelduseks irw...aga jah mul on probleeme suhete loomisega ja ma ei tea kas asi on minus...võibolla ma olen ise nii raske iseloomuga ja tegelikult olen ka et keegi lihtsalt ei viitsi minu poole vaadata...samas pole ma ka eriti viitsinud naisi lantida kui nii võib öelda.....võibolla näen ka teistele igavana olevat...kuigi enda jaoks ei ole
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Kas mehed tohivad ka rääkida, või ainult naised`?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen mees,arvan boss,et ikka võid Smile
Tagasi üles
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

metsatöllam kirjutas:
mul on probleeme suhete loomisega
suhete... see kõlab nagu ükskõik mis suhted, peaasi et suhteid... Confused
oleneb ju palju ka sellest mida Sa tahad, praegu ei saa päris täpselt aru,
ükskõik mis suhete reptsept on, et kogu aeg tegutse ja kelgi koguaeg, ükskõik millega.
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:45 pm    Teema: Vasta viitega

Ma just mõtlen sügavamaid tundeid ja emotsioone kuidas siduda end inimesega ja kuidas vastassugupoolest aru saada ja,et miks on naine just nii keeruline...ma tean,et olen ise ka nii raske inimene olen ennast väga palju muutnud...ja püüdnud end leida selle ma olen ületanud...aga edasi on juba raskem hingesugulast leida....Ma ei ole selline tüüp kes kasutaks naist ära...
Tagasi üles
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid mida Sa mõtled selle keerulise all, mismõttes keeruline, kas saad seda kirjeldada või tuua mõni näide?
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tömba naisi ligi,,,kardan nagu midagi..
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

metsatöllam kirjutas:
puid ma võin ka lõhkuda vahelduseks irw...aga jah mul on probleeme suhete loomisega ja ma ei tea kas asi on minus...võibolla ma olen ise nii raske iseloomuga ja tegelikult olen ka et keegi lihtsalt ei viitsi minu poole vaadata...samas pole ma ka eriti viitsinud naisi lantida kui nii võib öelda.....võibolla näen ka teistele igavana olevat...kuigi enda jaoks ei ole


Kuidas sinu arvates suhte loomine käib ? Minul on see alati loomulikult välja tulnud, nähtavasti pole mul hirme inimeste ees, olen alati valmis võõrastega suhtlema ja rääkima, pole seda esimese sammu hirmu. See vist hoiab sind tagasi, et ei saa alguses vedama, eriti meeste puhul kehtib see. Samas kui olen näinud, et mees pelgab, siis ei lenda nagu kahur ka peale, see suht nõme, asjad hargnevad alati isesoodu, iga asi erinevalt. Tuleb olla ise loomulik. Arvan, et see poleks probleem, kui sa mõnele naisele meeldima hakkad, küll ta siis üritab Smile

Samas kõlab imelikult, kui sa ütled, et keegi sind ei vaja ? Kas sul pole siis mitte midagi pakkuda naistele ? Tavaliselt tekkib ikka naistel himu, kui nad midagi mehelt vajavad. Nähtavasti hoiad kõike kiivalt endale, ei ava ennast, ei usalda teisi. Seega pead ikkagi tegema tööd enda minaga.
Tagasi üles
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

metsatöllam kirjutas:
Ma ei tömba naisi ligi...kardan nagu midagi..
Siis naise keerulisus langeb ära,
jääb hirm, et "ma ei tõmba naist ligi..."
Ühte võin kohe öelda, kui Sa nii mõtled, siis see mõte mõjutabki kogu asjade käiku...
Võimalik, et Sa sisendad seda mõtet endale iga kord, kui näed sellist inimest, kes Sulle huvi pakub.
võti:
Kuid kas Sa suudad sisendada endale, teadlikult, ükskõik mida?!


Viimati muutis seda Naima (Teis Sept 12, 2006 9:34 pm). Kokku muudetud 7 korda
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:10 pm    Teema: Vasta viitega

metsatöllam kirjutas:
Ma just mõtlen sügavamaid tundeid ja emotsioone kuidas siduda end inimesega ja kuidas vastassugupoolest aru saada ja,et miks on naine just nii keeruline...ma tean,et olen ise ka nii raske inimene olen ennast väga palju muutnud...ja püüdnud end leida selle ma olen ületanud...aga edasi on juba raskem hingesugulast leida....Ma ei ole selline tüüp kes kasutaks naist ära...


Mis see viimane lasue oli nagu enesereklaam, hea küll Very Happy
Üldiselt on siin foorumis päris palju kirjutatud suhetest ja meesaspektidest. Nähtavasti pole sinu mehelikud aspektid veel piisavalt hästi välja arenenud.

Aga miks oled ennast muutnud ? Või kuhu suunda, arvad et uus sina on parem kui vana ? Olemust ikka muuta ei saa, muutud läbi kogemuste ja aastate nii või teisiti, rohkem kui tahad.

Proovin mõne olulisema lingi välja otsida, mis puudutaks sind.
Tagasi üles
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arust on asi lihtne.
Vahet pole ka oled mees või naine.
Nüüd, miks sa pettud endas/teistes?
Vastuseks on see, et sa ei ole sina ise, ega taha näha asju nii nagu nad on.
Esimese asjana loobu illusioonidest. Teise asjana soovitaks ma sul endale selgeks teha milline on su ego. Sellest peaks alustuseks piisama.

PS:perse alla pugemine ei aita sul küll midagist kaasa!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pean siis ikka veel ennast lihvima Confused Ma olen jah natuke tagasihoidlik ja ei torma,,,esimene samm on ka väga raske,,,isegi selle sammu poole on liikuda raske.Olen kaua olnud ka paigal ja oodanud,et keegi sammuks minu poole aga keegi pole mind leidnud...vanuselt pole ka väga noor 22
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 9:58 pm    Teema: Vasta viitega

Noh üldiselt oleme jaganud suhted erinevateks, sest selge see, et kõik suhted ei rajane samadel alustel. Kokkuvõtlikult on neid 5, aga kindlasti need segunevad ja tulevad muud kollikad sisse.

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2237&highlight=suhted

Samas on sügavamas suhtes olulised ka parameetrid, loomulikult ei välista, et see nii peab olema, aga seda jälgides annab suhtele teatava eelise. Sarnastel inimestel on kergem koos olla, parem üksteist mõista.

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2018

Umbes nii, et kui sinu emotsiolaane häälestus on näiteks kollane, oled hea ja aktiivne suhtleja, siis tõmbad sellega teatud tüüpi inimesi ligi. Kui oled emotsionaalselt näiteks indigo (vist isegi oled, nagu väidad, et oled natuke omaette olija), siis kollase emotsionaalse häälestusega naisega on raske. Aga nagu ma ütlesin, pole see nii väga oluline. Emotsionaalset häälestust saab inimene muuta ka endal.

Tunduvamalt olulisem on naise parameeter, iga tüüp otsib mingit kindlat iseloomujoont mehest. Aga neist pole eriti kirjutatud foorumis.
Natuke teise nurga alt on siin, http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=1587&start=0 Aga see käis vanasti põrgunaiste kohta.

Näiteks siis hädaldjata tüüpi naistel meeldib, kui mehed oskavad probleeme lahendada, siis nad ei hädalda. Aga need parameetrid on põhimõtteliselt kõikides inimestes olemas, mõni lihtsalt domineerib.
Tagasi üles
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 11:34 pm    Teema: Re: naised naised Vasta viitega

metsatöllam kirjutas:
Naised öelge miks te olete siin ilmas nii keerulised,et mehed ei suuda murda läbi teie maailma....mis on see võti!! Smile


Sulle ainult tundub nii olevat.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group