Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Olen vaba ja annan võimaluse uuele naisele.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 3:03 am    Teema: Olen vaba ja annan võimaluse uuele naisele. Vasta viitega

Seoses sellega, et Naine jättis mu täna maha on koht mu kõrval vaba.
Täna ta siis tunnistas üles, et tal on üks ilus kena mees.

Jah mulle ajas ta iba, et ma ei võta teda omaks. Tegelikult võtsin mina ta omaks. Ma armastasin teda 100%.
Ma isegi ei tahtnud teisi naisi. Seda võib kinnitada ka ER. Kui ma temaga käima hakkasin, siis polnud tast seksuaalselt huvitatud.

Aga naine ei armastanud mind. Tõestus, et läks teiste meestega voodisse.
Ok ma andestasin selle talle.

Ja nüüd vana loll tahtis kedagi teist. Ma ei andesta talle seda, et tahtis mind süüdlaseks lavastada, et ma temast ei hooli.

Kokkuvõteks: Loll naine. Müüs ühe krõpsu eest oma õnne maha.

Aga nüüd asjast. Seoses sellega, et loon visuaalmaailmu vajan ma kuningannat, kes looks värava rahvani.

Nõue naisele: Ta annab keha ainult minu kasutusse (seksuaalselt)
muid kohustusi ei nõua. kui naine annab oma keha teiste kasutusse, siis saab mu maailma lõhkuda.

Vastu pakun. Oma kookoni kaitset. see tähendab täielikku julgeolekut minu maailma piires.
Kui on vaja, siis ka oma kodu.
Kui tahab minuga lapsi, siis kahjuks nõuan väikest katseaega. Ma pean tas kindel olema. minu põhimõte: lapsel peavad mõlemad vanemad olema.

Ühesõnaga vaja naist, kellele saaksin anda oma kristall südame.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 5:51 am    Teema: Vasta viitega

Jah täna mõistsin tema alatust.
Minult nõudis, et laseksin ta enda sisse 100% koos kolliga.
Mind pole ta kunagi oma maailma kutsunud. Jah nüüd tean, miks ta seda varjas. temas on koll, kes tahab alfa isast tappa. ega mul asjata tahtmine teda peksta füüsiliselt ole. Ise kurdab, et kõik mehed peksavad teda.

Ja ma tean ka maailma, kust ta koll pärit. ma hävitan selle maailma.
Seda maailma kasutavad neegrid. Voodoo on ka sealt pärit.
Ja samas ma tean, kuidas ta hakkab piinlema, kui koll tas surema hakkab.
Mõnitas mind, et ma ta kollist jagu ei saa. Aga enne teda hävitan CC kodu visioonmaailma. Praegu tegelen sortside lilla kuuliga.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pihlakas
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Aug 2005
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 1:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Jah täna mõistsin tema alatust.
Minult nõudis, et laseksin ta enda sisse 100% koos kolliga.
Mind pole ta kunagi oma maailma kutsunud. Jah nüüd tean, miks ta seda varjas. temas on koll, kes tahab alfa isast tappa. ega mul asjata tahtmine teda peksta füüsiliselt ole. Ise kurdab, et kõik mehed peksavad teda.

Ja ma tean ka maailma, kust ta koll pärit. ma hävitan selle maailma.
Seda maailma kasutavad neegrid. Voodoo on ka sealt pärit.
Ja samas ma tean, kuidas ta hakkab piinlema, kui koll tas surema hakkab.
Mõnitas mind, et ma ta kollist jagu ei saa. Aga enne teda hävitan CC kodu visioonmaailma. Praegu tegelen sortside lilla kuuliga.

Rahu, ainult rahu.
Meis kõigis on kollid, hingeosad(iseloomuomadused) on tumedate jõudude omad. Neist saab lahti ainult ego kaotamisega.
Ei ole vaja rohkem viha, nõrdimust, jõuetust, hirmu- selle kaudu saavad tumedat jõud väge juurde.
Ennast saame kaitsta nende eest ainult RAHU säilitades.

Kui sa ennast muudad, võin olla Sinu sõber.(ka selle kohta on mul unenägu)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vaimuvalitseja
Sitaseenlane
Sitaseenlane


Liitunud: 26 Märts 2006
Postitusi: 253
Asukoht: Kahe jalaga maa peal

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ta annab keha ainult minu kasutusse (seksuaalselt)


Miks räägitakse, et seks ei huvita sind, kui ainult seda tahad?
_________________
"There are problems in today's world that cannot be solved by the level of thinking that created them"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma mõtlesin tööjuures asjad läbi. ja leidsin selle olukorrale lahenduse.

Ma elan kahte elu korraga. mehe ja maagi oma. Aga vaatame asja realistlikult: Ma tõusen hommiku üles. Tõttan tööle, peale tööd on mul kliendid. Siis vaja misiooniga tegeleda. Kui lõpetan on kell juba kaks. Kui võtta sellest seisukohast, siis naisele jääb tõesti väheks. Ja takkatippu tiirleb mu ümber naisi, kes vajavad abi (kuigi nad maksavad selle eest) Naine peaaegu ei näe mind. ja loomulikult abistajaid leidub kuhjaga, kes kasutavad olukorda ära. Siis võtab naine armukese. Selle tulemusena lüüakse minu maailm pilbasteks. Ja ma pean tööd uuesti alustama ja aega jääb järjest vähemaks. Jah tõesti pole maailmas naist, kes lepiks selle olukorraga.
Nüüd olen ma valiku ees, kelle ma tapan? Kas endas oleva maagi või mehe. Mehi on palju aga maage, kes suudavad visuaalmaailmu luua, neid vist pole. Seega otsus on karm aga õiglane. Ma pean tapma endas mehe. Nüüd küsimus, kuhu ma kristall südame panen. Ma leidsin lahenduse. Mu tutvusringonnas on üks abielupaar. Mees on hoolitsev ja edukas. Naine ei peta seda meest. Miks? Tal on üks väike defekt looduse poolt antud. Seega garantii olemas. ma andsin selle südame neile. Nemad saavad minu vaimse töö tasu. Jah, ma ei leidnud enda kõrvale naist, kes jaotaks seda tasu minuga. Aga samas on naljakas see, et ma kasutasin kollide tehnoloogiat. Kolmikliitu Mees, naine ja koll. Ainuke vahe on selles, et koll lüpsab, mina toidan.

Seega vabandust naised. Ma ei taha tegelikult teid õnnetuks teha. Ma tean, et te ei mõista mu misiooni vajalikust. olge õnnelikud, kui saate tavalise mehe. Sellise mehega, nagu olen mina on tõesti raske koos elada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inx
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, ma ei leidnud enda kõrvale naist, kes jaotaks seda tasu minuga.
Eino...siit lugedes tundub, et varsti hakkad surema... Väga kahju,et nii läks aga... mis nüüd on siis, üks täiskasvanud mees ja ei saa oma eluga hakkama. Muide ma olen kuulnud,et 40-selt pidi poistest mehed saama Wink
Mina, lihtalt inime, siin aegajalt loen,et mis rahvas ka teeb ja mõtleb aga see teema siin on küll ikka naljanumber (eks on teisigi naljalugusi ette tulnud), aga et ennast välja reklaamida....et võtke mind... Minu arust on igasugune suhe nagu turumajandus, kus on nõudlus, sinna tekib ka pakkumine...aga vastupidiselt, kui on ainult pakkumine, siis see ei loo veel nõudlust...
Ma mõtlesin ikka,et siin on teadjarahvas...võib-olla ongi aga oma hingerahu saavutada ei suuda...naljakas.
Tagasi üles
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 8:07 pm    Teema: Re: Olen vaba ja annan võimaluse uuele naisele. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ja nüüd vana loll tahtis kedagi teist. Ma ei andesta talle seda, et tahtis mind süüdlaseks lavastada, et ma temast ei hooli.

Kokkuvõteks: Loll naine. Müüs ühe krõpsu eest oma õnne maha.


Kulle Tokroda, kuidas sa saad selles nii kindel olla, et ta sinu kõrval oleks õnnelik olnud Question Võibolla saab selle teisega õnnelikumaks kui sinuga iial oleks võinud saada.
Kui sul naise jaoks üldse aega pole ja voodisse jõuad alles kell 2 öösel, nagu ise väidad, et hommikul jälle tööle minna. Naisel tekib seksuaalne rahuldamatus sel juhul ja ta hakkabki sind petma. Tekib surnud ring.
Üks lahendus sinu probleemile siiski on - võta frigiidne naine, kes kedagi ei taha.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Tegelikult ma mõtlesin tööjuures asjad läbi. ja leidsin selle olukorrale lahenduse..
Mõtlesid Sa jah, Sa fikseerisid olukorra ja reageerisid sellele, kogu lugu.
Mõtlemine antud juhul oleks olnud see, et Sa oleksid püstitanud endale mingi küsimuse. Oletan, et Su seest võiks tulla selline küsimus, et kuidas enda lõhestunud isiksus (mina kui maag ja mina kui mees) kokku sulanduda, (see oleks nagu trenniks, hiljem tuleb veel naisega sulandumine jne... ma ei tea mida Sa tahad, niipalju olen praegu aru saanud) Siin oleks vaja mõelda lausa, et kuidas seda teha, kiht kihilt ja tervikuna... Aga Sina, Sa küsid küll küsimuse, kumb oleks vaja maha tappa Question Exclamation
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

inx kirjutas:
Jah, ma ei leidnud enda kõrvale naist, kes jaotaks seda tasu minuga.
Eino...siit lugedes tundub, et varsti hakkad surema... Väga kahju,et nii läks aga... mis nüüd on siis, üks täiskasvanud mees ja ei saa oma eluga hakkama. Muide ma olen kuulnud,et 40-selt pidi poistest mehed saama Wink
Mina, lihtalt inime, siin aegajalt loen,et mis rahvas ka teeb ja mõtleb aga see teema siin on küll ikka naljanumber (eks on teisigi naljalugusi ette tulnud), aga et ennast välja reklaamida....et võtke mind... Minu arust on igasugune suhe nagu turumajandus, kus on nõudlus, sinna tekib ka pakkumine...aga vastupidiselt, kui on ainult pakkumine, siis see ei loo veel nõudlust...
Ma mõtlesin ikka,et siin on teadjarahvas...võib-olla ongi aga oma hingerahu saavutada ei suuda...naljakas.
Ei hakka ma surema. ma hakkan muutuma.
Jah, olen nõus, et see on naljanumber. Aga tead, see aitab hingevalu vastu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 8:35 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
Mõtlesid Sa jah, Sa fikseerisid olukorra ja reageerisid sellele, kogu lugu.
Mõtlemine antud juhul oleks olnud see, et Sa oleksid püstitanud endale mingi küsimuse. Oletan, et Su seest võiks tulla selline küsimus, et kuidas enda lõhestunud isiksus (mina kui maag ja mina kui mees) kokku sulanduda, (see oleks nagu trenniks, hiljem tuleb veel naisega sulandumine jne... ma ei tea mida Sa tahad, niipalju olen praegu aru saanud) Siin oleks vaja mõelda lausa, et kuidas seda teha, kiht kihilt ja tervikuna... Aga Sina, Sa küsid küll küsimuse, kumb oleks vaja maha tappa Question Exclamation
Ma saan ennast muuta, aga ma ei saa naist muuta. muuda, kuidas tahad, aga tolku pole.
ma võtsin naise igale poole kaasa, et tal igav pole, aga ka see ei meeldinud talle. ma pöörasin teistele tähelepanu. Aga ta ei saanud aru, et see mu amet. Ma võiksin olla ideaalne mees ja maag ühes isikus. Need ei segaks teineteist. Aga kui mind pannakse fakti ette kumb, siis ma tean, mida valida.

Ma esitan sulle ühe lolli küsimuse. Oletame, et on situatsioon, kus pead valima, kumma tapad. Oma vanemad või lapsed. Kumba teed?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tausta on vaja teada, asi selles, mul sellist küsimust praegu ei ole, kui tausta teaks, vblla tekiks, siis ka vastaks.
Kumma Sa tapaksid, on sama et ma küsiks Sult, et mis värvi tinti Sa ostaksid (ja Sul ntx pole, ega ka pole vajagi sulepead, on olemas pastakad). Kui vastama peaksid, ilmselt mingi värvi ka ütleksid ...
kuid ma arvan, et Sa ei taha, et ma suvaliselt ütleksin ja tegeltei tapaks kumbagi.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Taust. Ema nõudis, et lapsed tooks maale tema juurde. Ta on võimukas. Diktaator ja inimhinge maha trampija.
Tahab elada laste kukil.
Mina keeldusin oma lapsi sinna maia viima. ja tapsin ka selle suhte.
Noh ma ei pea silmas füüsilist tapmist.

Aga tead, teine kord tapmine rahustab.
Kui mu proa jättis mu maha, siis sattusin tapamaija tööle. See maandas pinged. Teised nägid öösel õudukaid. ma sain üle hulga aja rahulikult magada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Taust. Ema nõudis, et lapsed tooks maale tema juurde. Ta on võimukas. Diktaator ja inimhinge maha trampija.
Tahab elada laste kukil.
Mina keeldusin oma lapsi sinna maia viima. ja tapsin ka selle suhte..
Kust Sa küll leiad, et Sa tapsid selle suhte? Selle kirjelduse põhjal, oleksin samuti käitunud, ainult selle vahega, et hinnang enda toimetamisele oleks olnud teine: andsin emale aega endaga tegeleda, endale võimaluse leida koll, mis tektas selle olukorra/tunded/mõtted ja lastele võimaluse teha mida nad ise tahavad teha.

Tokroda kirjutas:
Aga tead, teine kord tapmine rahustab.
Noniih, MIKS Question Minu meelest on oluline et Sa vastaksid endale ausalt ja huviga, et mis toimub ja miks.
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 1:16 am    Teema: Re: Olen vaba ja annan võimaluse uuele naisele. Vasta viitega

Ma ei öelnud eile, et mul on keegi, sest ei ole Question
Millal sa aru saad, et ma ei taha, et sa minust kirjutad siin Twisted Evil
Tagasi üles
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 1:19 am    Teema: Re: Olen vaba ja annan võimaluse uuele naisele. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


Vastu pakun. Oma kookoni kaitset. see tähendab täielikku julgeolekut minu maailma piires.
Kui on vaja, siis ka oma kodu.
Kui tahab minuga lapsi, siis kahjuks nõuan väikest katseaega. Ma pean tas kindel olema. minu põhimõte: lapsel peavad mõlemad vanemad olema.

Ühesõnaga vaja naist, kellele saaksin anda oma kristall südame.


Me ei ela siiani koos, aga teistele oled nõus kohe kõikke pakkuma.
Lapsi sa ka ei taha ju.

Kas arvad, et saad mind õrritada, kui vannist välja tuled, siis hammustan sind tagumiksut karistuseks Laughing
Tagasi üles
pihlakas
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Aug 2005
Postitusi: 101

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 9:18 am    Teema: Re: Olen vaba ja annan võimaluse uuele naisele. Vasta viitega

Naine kirjutas:
Tokroda kirjutas:


Vastu pakun. Oma kookoni kaitset. see tähendab täielikku julgeolekut minu maailma piires.

Kui on vaja, siis ka oma kodu.
Kui tahab minuga lapsi, siis kahjuks nõuan väikest katseaega. Ma pean tas kindel olema. minu põhimõte: lapsel peavad mõlemad vanemad olema.

Ühesõnaga vaja naist, kellele saaksin anda oma kristall südame.


Me ei ela siiani koos, aga teistele oled nõus kohe kõikke pakkuma.
Lapsi sa ka ei taha ju.

Kas arvad, et saad mind õrritada, kui vannist välja tuled, siis hammustan sind tagumiksut karistuseks Laughing

Tundub, et väärite teineteist.
Head 1. septembrit e. Tarkuse päeva!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 12:31 pm    Teema: Vasta viitega

kurat...malen segaduses. Tokroda vabanemise reklaame on varsti tihemini kui telekast oolveiside oma...
Tagasi üles
Ryhkia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 174
Asukoht: Omas mahlas

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mis siin ikka erilist on, praktika on naidanud et kire suhte iga on tavaliselt ca. 9 kuud. Pidasite isegi kaua vastu, saite isegi lisa aega, toenaoliselt selle eest et olete huvi tundnud vaimsete asjade vastu aga kuna ei oska seda siiski ikka piisavalt kasutada ei onnestunud teil oluliselt yle aaasta koos olla.
Toki Sa oleksid palju tosiselt voetavam kui Sa nende tibidega nats vahem sahmerdaks, ma tean kyll koik need energjad ja puha aga saad ise ka vaga hasti aru mida ma silmas pean. Sa pole minu praktikas esimene mees kes vaimsuse sildi all naisi yritab leida, kyll oled aga esimene kes arvab et keegi ei saa aru, usu mind saadakse kyll, tegelased meie ymber on targemad kui arvata oskaksime.
_________________
Pole midagi kohutavamat kui teovõimeline nõmedus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 12:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ei tea mis proua sellest asjast arvab? Prouast ei ole midagi räägitud, kas leidis uue või mis iganes. . .

Soome tervishoiu süsteemis oleks Tokroda ammu pandud hullumajasse.

Milline naine ikka tahab meest, kes põeb foobiaid

Kui Tokroda teooria kokkuvõtta, siis enamus raamatust oleks täiesti tark jutt, ainult raamatu paarist viimasest leheküljest saaks aru, et tegemist on vaimselt haige inimesega.
Kahju, et eestis ei ravita selliseid haigeid.

Aga samas ei ole tegemist erandiga, eestis valitaksegi sellised inimesi riigikogusse, kuid Soomes on sellistel tasuta munitsipaalkorter, saavad tasuta pesumasina ja kodutehnika , nad ei pea mingit firmat pidama enda elatamiseks. Soomes saavad hullud täielikult keskenduda oma teooriatele ilma , et nad ohustaksid ühiskonda ja ilma, et nad peaksid pidama mingit tähtsat ühiskondlikku positsiooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Melkux-
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Märts 2005
Postitusi: 250

PostitusPostitatud: Laup Sept 02, 2006 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

Oman soome haigekassa kaarti, peaks oksjonile panema
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group