Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Sageduste mõõtskaala.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 12:43 am    Teema: Sageduste mõõtskaala. Vasta viitega

Mõõtskaala aluseks on võetud inimese aurakihid. Füüsiline keha nimetatakse 0 kehaks, mis asub füüsilises reaalsuses ehk 0 sageduses. Esimene aurakiht on inimese keha esimesse sagedusse, mis võtab sealt informatsiooni ja läbi mille saab selles reaalsuses teha ka muudatusi. Teine aurakiht on kanal teise sagedusse jne.
Peale seda peaks teadma, et:
Sagedused 0 kuni 7 on seotud individuaalsusega. Inimest vaadeldakse kui keha. NB: kui inimesed näevad jumalat kui isikut, siis on tegemist olendiga, kes asub maksimaalselt 7 tasandis. Näiteks kristlus. paganad nimetavad neid kuningateks (7 tasandi valitseja).
Sagedused 8 kuni 15 on seotud väljaga. Inimest vaadeldakse umbisikuliselt, kui välja mõjutajat. Kui inimesed näevad jumalat, kui jõudu, siis on tegemist olendiga, kelle maksimaalne tase on 15. Näide Castaneda.
Sagedused 16 kuni 23 on seotud tervikolemusega. Inimest vaadeldakse kui paljudest osadest koosnevana, mis asuvad erinevates reaalsustes. Nende vahel on side ja nad on üksteisega seotud. Ühe tegevus mõjutab teist. Jumalat nähakse maatrixina. On palju jumalaid, kes teevad erinevaid osasid. Nad kehastuvad. Kandivad energiat, teadmisi ühest sagedusest teise. Ülemisi võtavad kui jumalaid, alumistele on jumalad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 6:38 am    Teema: Vasta viitega

Mis sagedusel siis Don Juan oli? CC tegi peaaegu sama läbi mis Don Juan. Ja need ei ole ju CC õpetused.
Tagasi üles
Sera
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 22 Veeb 2004
Postitusi: 140
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 10:23 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei ytleks, et Don Juani õpetuses oli jumalaks jõud. Jõud oli midagi, mida kasutada ja mille poolt olla kasutatud, koostöö pigem. Jumala nimetus oli reserveeritud inimese vormi jaoks. Ja mulle paistab, et vaid seda inimese vormi siingi innuga lahatakse.

Too õpetus kisub rohkem ikkagi sinna kolmanda liigi alla.

Inimest vaadeldakse kui paljudest osadest koosnevana, mis asuvad erinevates reaalsustes. Nii nad nad ju tegid, kui allydega ja piiluritega mässasid oma (teise reaalsuse) teisiku energeetika tugevdamiseks. Kantisid nendest reaalsustest pärit energiat enda eesmärkide teostamiseks.
Nende vahel on side ja nad on üksteisega seotud. Ühe tegevus mõjutab teist. Side inimese ja ta teisiku vahel oli seal teoorias täitsa olemas.

Jumalat nähakse maatrixina. Ja mida muud see kotkas ja selle emanatsioonid olidki, kui teadvelolevate energiakiudude maatrix. Võiks peaaegu öelda, et need kiud on endast teadvel pareminigi kui tutvustatud hingeloomad.
_________________
Milleks osta terve tort, kui tüki võib saada tasuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Igatahes Castaneda ei saanud olla 8 ... 15 sagedus, sest ta lagunes laiali ja pandi kokku tagasi, ta kaotas inimkuju. Mis sagedusel ta oli, ei hakka endast kõrgemaid liigitama, pakun et 200 sagedus, aga pole kindel, pakun et DJ oli 400sagedus. . Kui CC suri tavalisel viisil vähki, siis oli 8....15 kuid see pole ka kindel, ühe jutu järgi see kes suri, oli tema üks sugulane, kui ma ei eksi. Selle ta leidis mingist imelikust kohast ja see nõustus CCks hakkama , CC oli selleks ajaks inimkuju kaotanud.

Muide on olemas veel üks mõõteskaala millest RT kunagi top raadios rääkis, see koosneb 800 sagedusest ja Tokroda on selle järgi oma 46-ga alles Dalai Laama tasemel, Dalai Laama taset olla mõõdetud eesti nõidade poolt ja saadi 40s, ristiusk pidi olema 3 as . Eks need kes sellest arutanud teavad ise paremini millega tegu, need võiks seda ise kommenteerida. Kõik igatahes ei näe niimoodi neid sagedusi
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 1:01 am    Teema: Vasta viitega

Võibolla olen eksinud CC taseme määramisega. Ma ei ole kursis hästi nende raamatutega. Aga mõned järgijad kummardavad küll jõudu ja nende tase ongi selline. Kes oskab jõudu kasutada (tegutsemise tase 8 kuni 15), see on tasemelt haldjas ja tema taju piir on min. 23 nähtamatu ja nähtav pool.

Minu andmete järgi oli ristiusu tase 6 ja peale jehhoova langust kukkus tasemele 5. Siin mõeldud tegutsemise, mitte taju järgi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 9:54 pm    Teema: Vasta viitega

CC raamatute järgi on jõud elu liim mis need inimkuju osad kokku
seob või laiali ajab. Ükski CC järgija ei kummarda jõudu. Sellepärast et on kindel reegel, sõjamees ei kummarda kedagi ja ei lase ennast kellegil kummardada, mingeid hierarhiaid ei ole CC raamatutes. Seda on tahtetud sinna juurde toppida, aga need inimesed siis ei tunne neid raamatuid, ja on sinna midagi juurde mõelnud mida seal ei ole. Kes on naguali taseme välja arendanud, see ei vaja hierarhijaid, kummardajajd, tal pole endal vajadust et keegi teda kummardaks jne. Vaba inimene, ühesõnaga. Tema vasakpoolne aju poolkeha on rämpsust puhas. Nõidade põhi eesmärk on mitte kaasa teha tavaliste inimeste maailma tõusu ja mõõnu. Tänapäval ei näe nõidasid kuskil töötamas mingitel ametikohtadel või kui nad seal on, siis keegi ei teagi et nad seal on. Nad on 100% pühendunud ja neil lihtsalt pole vajadust tööd teha. Öeldakse et siis ei arene. Aga mis asi on see mis areneb? Ma arvan et ei saa inimlikke omadusi nõidadele külge pookida, see on omasuguseks madaldamise katse. Inimkond on alati tahtnud nõidasid hävitada kui ei ole neid õnnestunud enda kasuks tööle panna. Ja sõna nõid kui selline mulle ka ei meeldi. CC raamatutes on sõna nõid, lihtsalt sellepärast et raamat müüks. Mul tuli jutt väga Tuulepesa Vaatleja moodi aga kui ma neid raamatuid üle lugesin , siis ma sain aru mida Vaatleja öelda tahtis. Enne ma ei saanud.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

No kuule, siin foorumis räägitu põhjal ei tähenda hierarhia järgimine teiste kummardamist !
Keegi pole siin sellest rääkinud, et peab kõrgemaid kummardama Rolling Eyes või on ?

ja mulle ka ei meeldi see sõna nõid, parem, meeldivam ja ilusam on ju näiteks wicca või maag Very Happy
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 10:11 pm    Teema: Vasta viitega

Täpsustaks nati seda möötskaala värki.

Kui me midagi mõõdame, siis peame teadma, millist parameetrit me mõõdame.
Need on suuruse järgi
1) Allikas: Meie mõistes võnge. See tähendab, kust sagedusest inimene jõudu, teadmisi ammutab
2) Taju: Näitab, kui suurt sagedust inimene suudab näha, tajuda.
3) Hingestatus: Maksimaalne sagedus, mida suudab ta muuta.
4) Teadlikus: Näitab, kui kõrget reaalsust suudab mõista, teadlikult tegutseda.
5) Tuum: Sisemine allikas. See on tase, mis ei lange. Kõik teised tasemed võivad ka taandareneda kuni tuuma tasemini.
Ülemise parameetri tase ei saa langeda allapoole allpool olevat parameetrit ja tõusta kõrgemale, kui ülevalpool oleva parameetri tase.

Näide: kui inimese teadlikus on 3 ja taju 22, siis hingestatuse tase saab olla 3 kuni 22.
Nüüd on väga tähtis teada, et me ei mõõdaks erinevate inimeste puhul erinevaid parameetreid.
Näide. Kristlik egregor, kellel oli allikas 31 sagedusel. Selle jõu arvel sai ta tõsta oma taju 22 sagedusele, hingestatuse 6, teadlikkuse 3 sagedusele aga tuuma ei oma. Ja pagan, kes on jäetud allikast ilma, aga tuum on 7 sagedusel, siis on kõik tema muud parameetrid ka 7 sagedusel. Nüüd võrreldes allikat, saame, et esimene on kõvem, kui teine mees. Aga võttes ära välisallika (mis ka toimus), siis hakkab kristlik egregor lagunema ja muutub olematuks. Seega kumb on tegelikult kõvem?
Miks on vaja välisallikat. See tõstab inimese kõiki parameetreid välja arvatud tuuma. Nüüd, kui parameetrid on tõstetud, siis saab inimene hakata arendama oma tuuma.

Meie räägime tavaliselt hingestatusest, sest meie planeedil arendatakse hinge.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
simo



Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 29, 2004 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

"Nõid" on eestikeelne sõna, seetõttu eestikeelses tekstis eelistatav. Kui see ei sobi, saab kasutada teisi eestikeelseid sõnu. Kes püiab end iga hinna eest võõrapäraselt nimetada, kaotab osa autoriteedist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Laup Jan 01, 2005 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Igatahes Castaneda ei saanud olla 8 ... 15 sagedus, sest ta lagunes laiali ja pandi kokku tagasi
ta kaotas inimkuju.


Vaakum on looduses esinevate kõikvõimalike väljade kogum (ei ole tühjust absoluutses mõttes), kusjuures iga väli on oma vähima energiaga olekus. Mateeria (nii antimateeria kui mateeria) on ergastatud väli, vaakum samal ajal täidetud (mateeria ja antimateeriaga).
Siinpoolsus - reaalsus, mateeria; teispoolsus - antireaalsus, antimateeria; Vaakum - see mis on väljaspool siinpoolsust ja teispoolsust. Ääretus, Kotkas - siinpoolsus ja teispoolsus ja vaakum kokku.

Seda sama koges CC kui lagunes laiali ja pandi kokku tagasi - tühjust mis samal ajal täidetud.
Antimateeria ja mateeria ja vqlja tajumine samal ajal, ääretuse tajumine.

"nothingness that is so full of something..."
Teisel pool seda sissekäiku polnud midagi. Ometi oli see pilgeni täis midagi, mis oli eimiski. Mu silmad olid pärani; kõik mu meeled olid pingul. Ma püüdsin vaadata pingsalt enda ette. Kuid seal polnud midagi. Või kui seal ka miski oli, ei suutnud ma seda eristada, ja just eristamist olin ma õppinud pidama oluliseks. Kõik oli korraga, samamaegselt, või pigem oli eimiski sellisel määral, mida ma pole iial ei varem ega hiljem tundnud. Tundsin, et mu keha kistakse tükkideks. Mingi jõud tungis keha seest välja. Ma läksin lõhki, ja sugugi mitte piltlikult. Järsku tundsin, kuidas inimkäsi mind sealt välja rebis, enne kui jõudsin osadeks laguneda. (Castaneda)

Nõid kes on kaotanud enesepeegelduse, peegeldab iseendas samaaegselt nii mateeriat kui antimateeriat kui välja. Antimateeria ja mateeria ja väli annavad kokku ääretuse. "Vaadates" ääretusse, tunnetavad nõiad selle järeleandmatut osavõtmatust.
Vaadates ääretusse - tunnetades Kotkast
Nõid kes on kaotanud enesepeegelduse, ei peegelda end ka selle teisikute kogumina mis asuvad eri reaalsustes. Enesepeegeluse kaotanud nõial puudub soov tühjuseis ujuvaist isedest, kinni haaramine tähendaks enda peegeldamist.



"everything that is nothing, and the nothing that is everything"
Rokkr means darkness. The darkness that is implicit in the twilight and the shadow. It is only in the darkness of Hela and the Rokkr that we can hope to remove every illusion that surrounds us, and come face to face with the everything that is nothing, and the nothing that is everything.

"nothingness...with twinkles. But what twinkles!" (Crowley)

"Ma ei olnud iseseisev "mina ise", nagu ma olin harjunud olema, ma olin suur hulk isesid, mis kõik olid "minad", olin iseseisvate, omavahel seotud eksemplaride koloonia, mis kokku moodustas üheainsa teadvuse - minu inimteadvuse (Castaneda)


Viimati muutis seda lycantrophe (Reede Juul 13, 2007 8:30 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 24, 2005 3:37 am    Teema: Vasta viitega

Kusagil ütlesid, et 23-ndast edasi on ainult vabadele inimestele mõeldud teadmised. Kas siis siin ei ole ühtegi sinu mõistes vaba inimest või ei ole hetkel selle jaoks aega?
Toimub siis nende teadmiste jagamine ehk Bikersis?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 12:03 am    Teema: Vasta viitega

vabaks inimeseks kasvatakse.
Kahjuks omal jõul.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Must_Hunt
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
vabaks inimeseks kasvatakse.
Kahjuks omal jõul.

Kahjutunnet ei ole küll mõtet evida.
Vaba peabki toetuma oma taburetijalgadele, mitte võõrastele.
Nagu ise ütlesid, tuleb niikaua tugesid ära tõmmata, kuni ise seisma õpib.
See on ju ainult hea.
Enda töö ja vaeva ja veremaitsega suus saavutatud vabadus ongi see kõige armsam ja hinnatum vabadus.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 25, 2005 7:02 am    Teema: Vasta viitega

Geiram kirjutas:


Kahjutunnet ei ole küll mõtet evida.
Vaba peabki toetuma oma taburetijalgadele, mitte võõrastele.
Nagu ise ütlesid, tuleb niikaua tugesid ära tõmmata, kuni ise seisma õpib.



Ega inimene ikka vabaks ei taha saada kui kuskilt kogu aeg kinni hoiab, mõni ruunijumalate küljest mõni Sai Baba jne.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 8:39 am    Teema: Vasta viitega

Lõplikult ollakse vaba peale surma. Praegu olete oma keha orjad , igaljuhul kui midagi teete peate arvestama oma kehaga. Nii et ma ei saa aru mis vabadusest te siin räägite.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tüünas
Arengumaag


Liitunud: 13 Märts 2004
Postitusi: 2299
Asukoht: omaette

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:12 am    Teema: Vasta viitega

ainult laiskus takistab olla vaba juba siinsamas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natuke
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:40 am    Teema: Vasta viitega

Kehata olemine on ka vabaduse piiramine - puudub võimalus olla kehas.
Seega on nii kehastumine kui vaheolu piiratud.
Tagasi üles
Inuki
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 98
Asukoht: Sirius

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 9:59 am    Teema: Vasta viitega

Kui kehale õpetada, mida ta tegelikult suudaks, siis oleks keha päris kasulik töövahend.
Tundub, et keha õpetab vaid alateadvus, seega alateadvust tuleks õpetada teadvusega.
Sagedus 8-15
Alateadvus teab ja teadvus õpetab.Keha muutub alternatiivseks relvaks.
_________________
Lemuuria päritolu illuminaat, puhtavereline reptiloidne hübriid valitsemaks Teid varjatult
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Liine31
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 810
Asukoht: Elus

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Õigel teel oled.
_________________
Chaos Control.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2005 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Liine31 kirjutas:
Õigel teel oled.



selliseid nö. julgustusi pole meil küll nüüd vaja... eks ole Very Happy
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group