Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pendel, lusika painutamine ja muud võimed

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mehike



Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Apr 06, 2008 10:32 pm    Teema: Pendel, lusika painutamine ja muud võimed Vasta viitega

Sai siis laenatud yks suht huvitav raamat. Autor Uri Geller ja raamat on pildamisest. Sai siis raamat öäbi loetud ja seda pendlit proovitud. Terve päeva sellega jamanud. Esimest korda proovisin ja pendel liikuma hakkas siis olid kll suured silmad ja mõtlesin, et annabki õigeid vastuseid. sai siis erinevaid kysimusi esitatud ja igast trikke tehtud. Lõpuks siis mõtlesin, et peaks tõsiselt selle asja proovile panema. Lasin siis tuttaval panna yhe vidina tassi alla ja siis tassid ära segada. yritasin pendliga seda ylesse leida. Aga kahjuks ei leidnud kordagi. Millest mul nagu puudu jääb, et see asi töötaks?? Või on see jälle yks asi inimeste lollitamiseks?

Teine asi millest räägiti seal raamatus oli lusika painutamine. Seda proovisin ka, aga ei töötanud see ka minuarust, kuigi mul vahepeal tundus, et yks lusikas paindus nats. On selline asi yldse võimalik?? Leidsin netist ka õpetuse, kuidas teha seda nii, et ei pea aju yldse liigutama (mustkunstnike trikk).

On sellised võimed yldse olemas, millest inimkonda teab väga vähe??
Telekinees tundub ka olevat selline lahe asi, kuigi ma väga kahtlen, et selline asi saab võimalik olla , et suudad mõtetega asju liigutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, et pendliga saab kätte vaid selliseid vastuseid, mida sa juba sisemiselt tegelikult tead, aga ei julge lihtsalt endale tunnistada. Tegelikult ei olegi üleüldse pendlit lõpuks vaja, kui luua oma sisemuses selline ruum, kuhu paned need lihtsalt lambist tulevad vastused, mida praegu ei oska loogiliselt ära seletada. Siis saad vähemalt info kätte. Edasi viid selle info aga küsimuste ruumi. Küll siis elu toob ka vastuse kätte, millise loogika järgi see info toimib.

Siit tuleb küsimus: Kas sul mehike on ka sisemiselt vaja teada, millise tassi all see vidin paikneb või et see lusikas liiguks? Mida see sulle annaks, kui lusikas tõepoolest painduks? Et saaksid sõprade ees sellega ässata?
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Mul ei ole sellist võimet vaja läinud. Alati on lihtsam ja kiirem tõsta tass ja vaadata tassi alla. Aga mõnikord kui on vaja otsida nõela heinakuhjast, läheb sellist võimet vaja. Siis on pendel küll abiks. Aga mitte selleks, et vaadata tassi alla, vaid selleks, kas seda asja üldse selles piirkonnas on. Minu meelest pendel näitab seda kust piirkonnast otsida, mitte seda ,kas seal tassi all on või ei ole. Suunda näitab, aga mitte seda , mis tassi all on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mehike



Liitunud: 6 Apr 2008
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 5:22 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:

Siit tuleb küsimus: Kas sul mehike on ka sisemiselt vaja teada, millise tassi all see vidin paikneb või et see lusikas liiguks? Mida see sulle annaks, kui lusikas tõepoolest painduks? Et saaksid sõprade ees sellega ässata?


Ma tahan seda lusika värki tegelt teada, mitte selle jaoks , et kellegi ees ässta. Mind on alati huvitanud sellised asjad, millest väga vähe teatakse.
2 põhiliselt asja, mis mind väga huvitanud on see lusika väänamine ja telekinees. Oskab keegi öelda, on need asjad tegelt ka võimalikud või on need jälle mingid välja mõeldised?? Telekineesi kohta ma olen uurinud ka ja olen leidnud palju õpetusi, kuidas seda õppida, aga ma pole kunagi eriti uskunud nendesse. Ega ma vist muud moodi nendel kysimustele vastust ei saa, kui pean ise ära proovima. Aga on siin inimesi, kes on näinud oma silmaga(mitte telekast), kuidas keegi asju liigutab või on siin keegi kes oskab seda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kui sul telekineesi kunagi elus TÕELISELT vaja on, eks siis tulevad ka teadmised ja oskused.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2008 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Kui sul telekineesi kunagi elus TÕELISELT vaja on, eks siis tulevad ka teadmised ja oskused.


Veidi njuueidzilik lause, ütleks... New Age gurudel on ju tüüpiline iga soovi peale vastata, et "see tuleb siis, kui sul seda vaja on". Aga mina arvan, et näiteks lendamise oskus kuluks praegu ära küll. Näiteks pikemate vahemaade juures säästaks rongi-, bussi-, laeva- ja lennukipiletite pealt päris hea hulga raha... ja näiteks täitsa jõrm oleks, kui suvel Vormsile saabuksid kõik paganad lennates, mitte bensiini ja muude kunstlike vahendite najal Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 7:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ausalt kah, mõtlesin selle loogika oma peaga välja!
Mõtlen, et see eeldaks ühiskonna uuele tasandile astumist, kui keegi avalikult ja laia kuulsust saavutades planeet Maa füüsikaseadused ületaks.
Kui ühel inimesel see õnnestub, siis saavad ju otsemaid ka teised selle tunnetuse jäljendamise teel kätte.

Tänaseni olen palju kuulnud jutte, kuidas sai-baba mateeriat on muundanud, aga kuna selle tunnistajaks ise pole olnud, ei tähenda see midagi.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
Ausalt kah, mõtlesin selle loogika oma peaga välja!
Mõtlen, et see eeldaks ühiskonna uuele tasandile astumist, kui keegi avalikult ja laia kuulsust saavutades planeet Maa füüsikaseadused ületaks.

Tänaseni olen palju kuulnud jutte, kuidas sai-baba mateeriat on muundanud, aga kuna selle tunnistajaks ise pole olnud, ei tähenda see midagi.


1. seda sa küll ise välja ei mõelnud
2. hetkel üldtuntud füüsikaseadused on väärad/poolikud
3. sai-baba on petis
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
2. hetkel üldtuntud füüsikaseadused on väärad/poolikud
Näiteks??? Rolling Eyes
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Apr 08, 2008 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

väljades on infot rohkem, kui konkreetsed sõnastatud füüsikaseadused on hõlmanud.
st meile teadaolevale peab midagi veel lisama.
siis on asjad tõesed.
aga vist pole tegijad suutnud kõigi tahkudega arvestada.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
1. seda sa küll ise välja ei mõelnud
2. hetkel üldtuntud füüsikaseadused on väärad/poolikud
3. sai-baba on petis


1. olgu, nõustun, et antud lause kuigi uue lähenemisena ei kõlanud Cool Aga see tõesti tundub mulle õige antud hetkel. See oli järeldus, kui arutlesin oma peas, mida mina asjast arvan. Ja seda ei saa eitada, et eks me kõik ole oma kultuurikeskkonna kasvandikud. Antud lause aga tuli minu seest. See oli midagi, mille olen ise läbi töötanud.

2. antud hetkel ei pidanud ma oluliseks, kuidas füüsikaseadused sõnastatud on. Muidugi vajavad teadmised täiustamist, sest tõelisus on lõputult mitmekesine. Samas ei saa aga neid täiustada selles suunas, mis lubaks telekineesi, mateeria muundamist mõtte jõul jm. Või arvad teisiti?

3. jah, siit algab juba mustkunst. Ükskord vaatasin meie Eesti noort trikimeest, kuidas ta käte vahel topsiku sees oleva vee keema ajas. Siis mõtlesin mõnda aega küll, et ...
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Kolm Apr 09, 2008 8:22 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Elleth kirjutas:
2. hetkel üldtuntud füüsikaseadused on väärad/poolikud
Näiteks???
• töö arvutamise valemist puudub koosinus fii - seega annab õige tulemuse erijuhtumil, kui keha ikka tõesti liigub täpselt jõu mõjumise suunas
• yitzhak njuutoni gravitatsooniseaduses on eksitav loogikaviga
• einsteini üleshaibitud valem massi ja energia seosest on liiga lühike, kehtib erijuhtumil
• kosmoses ei ole auke, ei musti ega muud värvi, augud on hoopis teadlaste maailmakäsitluses
• Maa tuum ei koosne raua-nikli sulamist
• maakoor ei leba sulamagmal, mandrite triivi hüpotees on täiega lombakas
• teadus ei tunne elementide perioodilisussüsteemi viimaseid elemente 143...159
• Päikesel ei toimu prooton-prooton liitumisreaktsioone, ka pole ta gaaskera; samuti pole gaaskerad Jupiter, Saturn, Uraan ega Neptuun
• darvinistid on eksiteel
• maailm (loe: Maa biosfäär) loodi kuue "päevaga", ainult et need "päevad" olid pikkustega 1,2; 1,5; 0,9; 0,2; 1,0 ja 0,7 miljardit aastat
• inimkeha energeetika ja tarkvara ei põhine elektroni energeetikal

ehk piisab näideteks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Opsis
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 38
Asukoht: Viljandi/Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick, see on Sul kahtlemata väga vinge info. Samas oleks minusugusel teadushuvilisel olnud heameel näha ka iga rabava väite järel ka 1...2 viidet tolle info avaramale materiaalsele kandjale (kui info ei pärine just otse ¹amaanirännakult, aka¹i kroonikatest vms raskesti ligipääsetavast allikast). Sellisel lakoonilisel kujul jätab toodud info (vähemasti madalama arengutasemega isikutele) pelga eputamise ja irriteerimise mulje. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

see on ju täitsa tavaline info.
sisuliselt horisondi jm sellise lugejatele (kes näiteks on ka eelnevalt füüsikat õppinud) mitte midagi intrigeerivat, vaid ainult seletav materjal.
pea igas horisonis on miski rosin, mis sinna auku läheb.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 11:07 pm    Teema: irriteerimine Vasta viitega

Opsis, näited olidki Rauli irriteerimiseks. mis ta siis topib kolm hüüumärki järjest Laughing teglt tahtsingi talle lähemal ajal üht-teist sellekohast lugemiseks sokutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2008 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

See, et mu vene keele oskus on veidi parem kui keskmisel eestlasel ei tähenda, et praeguse raamatu lugemine kerge on.

Praegu mõtlen, et peaks kuskilt printeri muretsema, et see tekst välja trükkida ja siis paberi peal edasi lugeda.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Nov 16, 2008 12:43 pm    Teema: Uri Geller saksa TV-s Vasta viitega

Eile, 15. novembril oli sakslaste TV-kanalil Pro7 Uri Gelleri otseshow - Ufos & Aliens. Kohati kiskus Gaspirovski kanti, kohati massihüpnoosiks. Minu jaoks jäi saate tähtsaimaks sisenuseks "Wir vollen Kontakt!" ehk "me soovime kontakti". Tähelepanu kõrvale juhtimise episoodide vahel ja/või ajal (videolõigud, show-külalised, sõnumite saatmine kosmosesse, kosmiliste häälte kuulamine raadioteleskoobiga jms) toimus neli üsna mahukat TV-vaatajate tähelepanuenergia suunamist:

1) kaks korda kutsuti üles käest kinni hoides ja keskendunult karjuma "Wir wollen Kontakt!"
2) üks kord kutsuti üles keskenduma kristallkolbale ja isegi telekaekraani katsuma, et kolbaga kontakti saada
3) hüpnootilne seanss, kus soovitati proovida automaatkirjutamist, -joonistamist, ehk maaväliste eluvormide saadetud sõnumite vastuvõtmist.

Kogu saate ajal tõsteti küsitluse abil ufo-de reitingut: üle 90 % arvas, et ufod on olemas.

Väga võimalik, et seal oli veel muudki, aga ma ei pühendunud saatele väga tõsist tähelepanu (tegin kaks paari kõrvarõngaid vahelduseks, selliseid, mis ei käi ei konksuga läbi augu ega näpitsaga kõrvalesta külge).

Kui keegi veel saadet nägema juhtus, siis mis muljed olid?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
arnevunk
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Nov 2008
Postitusi: 111

PostitusPostitatud: Teis Dets 16, 2008 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

noh pendliga peab harjutama päris palju. ise olen harjutanud ja õiged vastused on liikunud 10% pealt 90%peale
_________________
http://pendlikool.forumotion.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group