Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kas sind rĂŒnnatakse?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
asjatundja
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 8 Okt 2006
Postitusi: 47
Asukoht: seal kus vaja

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

kes ytles ,et ma kÔva maag olen?
ma lihtsalt tean julmalt palju asju ja ma olen saavutanud tĂ€ieliku mĂ”istmise maagias , ehk siis ma olen sidunud kĂ”ik teaduse, filosoofia fĂŒĂŒsika ja muu sellise jura loogiliselt kokku maagiaga, ning see on lihtsalt hĂ€mmastav kuidas see kĂ”ik omavahel funkab.
aga ega see ei tÀhenda ,et ma ise mingi proff oleks.
_________________
maagia pole nii kerge kui te arvate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tomas-Gardenas
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

asjatundja kirjutas:
kes ytles ,et ma kÔva maag olen?
ma lihtsalt tean julmalt palju asju ja ma olen saavutanud tĂ€ieliku mĂ”istmise maagias , ehk siis ma olen sidunud kĂ”ik teaduse, filosoofia fĂŒĂŒsika ja muu sellise jura loogiliselt kokku maagiaga, ning see on lihtsalt hĂ€mmastav kuidas see kĂ”ik omavahel funkab.
aga ega see ei tÀhenda ,et ma ise mingi proff oleks.


Kuidas sa siia foorumisse nii hilja sattusid?
Tagasi üles
asjatundja
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 8 Okt 2006
Postitusi: 47
Asukoht: seal kus vaja

PostitusPostitatud: Püh Okt 08, 2006 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

igav oli , ning hakkasin netis ringi tÔmbama ja sattusingi siia.
_________________
maagia pole nii kerge kui te arvate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Nightknight
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Kolm Nov 08, 2006 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Mind segatakse aga mina ryndan.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Noble
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Nov 09, 2006 12:50 am    Teema: Vasta viitega

See ÀÀdika jutt on kuidagi ebausutav ja ma ei proovi ka seda, haiseb ju Laughing
Ma arvan et siin foorumis pole mitte ĂŒhtegi maagi tegelikult.
Ise suudan kĂŒll paberi liikuma pana,aga see algeline stuff, arendan seda valdkonda alles, ja edenemine on mĂ€rgatav.
_________________
Tee mida sina tahad iga pÀev ja sa oled hea inimene vÔi siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Nov 09, 2006 1:08 am    Teema: Vasta viitega

Noble kirjutas:
See ÀÀdika jutt on kuidagi ebausutav ja ma ei proovi ka seda, haiseb ju Laughing
Ma arvan et siin foorumis pole mitte ĂŒhtegi maagi tegelikult.
Ise suudan kĂŒll paberi liikuma pana,aga see algeline stuff, arendan seda valdkonda alles, ja edenemine on mĂ€rgatav.


Mis sa peale paberi liigutamise veel oskad?
Sa oled tĂ€itas Ă”ieti aru saand, siin ei olegi ĂŒhtegi maagi. Sa vĂ”id Ă€ra minna nĂŒĂŒd! TĂ€itsa vale koht!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Nov 09, 2006 1:58 am    Teema: Vasta viitega

Kuulge, hiljuti oli ju tĂ€iskuu! Mitte et ma seda jama usuks, aga Õhtulehe ĂŒks artikkel mainis, et sel ajal kipub vĂ€lja roomama igasugu prohveteid, imetegijaid, maniakke jms stuffi. Mulle tundub, et te lasete sel Arhangelil end provotseerida. Parem on ta ĂŒldse rahule jĂ€tta, las lamiseb... ja teie vaesekesed muudkui toidate tuld... Laughing
Tean kĂŒll neid Arhangeli sĂŒmptomeid, olen neid isegi pĂ”denud ja pĂ”en vahel siiani: inimene tahab kĂ”vasti ja valesti mölisedes ise ehk uskuda, et soovib teistele head, aga alateadlikult on tal soov lihtsalt ennast nĂ€idata, tĂ€helepanu pĂŒĂŒda, teistega manipuleerida, neile sodi pĂ€he ajada. Lihtsalt alavÀÀrsuskompleks, alateadlik vihkamine vms vajab peitmist ja seega valitakse vastandrada ehk provotseerimine ja manipulatsioon. Tean, olen enda alateadvust juba niipalju uurinud... muidugi on see siiski teie otsustada, mis te mu jutu peale teete.
Seda kristlike inimrobotnike mula oleme kindlasti juba niipalju kuulnud, et... vaata seda kristlase möla kust tahad, teema on ikka ĂŒks ja sama olenemata sellest, milline kristlane parasjagu rÀÀgib, seda teemat ĂŒritatakse vaid rĂ€baldunud kesta taha varjata.

Tegelikult mu see jutt oli kah provotseeritud sellesama Arhangeli poolt, aga mis teha-iga pÀev muudkui nÀen, kuidas keegi kellelegi kÀru keerata proovib (ja mitte vaid siin foorumis, vaid ka mujal reaalis), ja tahan vÔi ei taha, aga tekib tahtmine ka ise mÔnele trukkarile kallale minna. Ilmselt mÀngib siin oma osa ka mu tÀhelepanuvajadus, nii et palun Àrge pange tÀhele Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Shou
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Nov 09, 2006 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

.. vaat v6ta kirikust toodut kyynal ja las keegi paneb seda p6lema ning viib su selja taha ning liigutab seda yles-alla siis kui kĂŒĂŒnal hakkab krĂ€gisema ja tuli hakkab kustuma tĂ€hendab , et midagi on viltu
Tagasi üles
Noble
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 2:55 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:

Mis sa peale paberi liigutamise veel oskad?
Sa oled tĂ€itas Ă”ieti aru saand, siin ei olegi ĂŒhtegi maagi. Sa vĂ”id Ă€ra minna nĂŒĂŒd! TĂ€itsa vale koht!


Aga kĂŒll sa tahaks teada mida ma oskan, pole sinu asi see.
Ja mis jutt see on, tĂ”esti siin ju pole mitte ĂŒhtegi tegelast kes suudaks nĂ€iteks veoauto hĂ”ljuma panna vĂ”i kĂ€est vĂ€lku vĂ€lja lasta vms. Boss mida sina ka oskad peale minu kallal kraaksumise vĂ”i ongi see sinu limiit?
_________________
Tee mida sina tahad iga pÀev ja sa oled hea inimene vÔi siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Noble
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 2:57 am    Teema: Vasta viitega

Kui kiriku kĂŒĂŒnal krĂ€giseb siis ma arvan on just hea sest kiriku vĂ”lts kĂŒĂŒnlake ei suuda puhta inimese lĂ€heduses viibida.
NÔustun siinkohal Haldjamehe jutuga, arhangel ajab tÔesti mingit imelikku juttu.
_________________
Tee mida sina tahad iga pÀev ja sa oled hea inimene vÔi siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Nov 29, 2006 9:51 am    Teema: Re: Kas sind rĂŒnnatakse? Vasta viitega

arhangel kirjutas:


Kas sind rĂŒnnatakse?


Aga muidugi rĂŒnnatakse! KĂŒll ajavad UFOd mind pĂ€ise pĂ€eva ajal mööda linna taga, olen 400 korda nende laeval olnud ja emased tulnukad on mind juba impotendiks nikkunud; pidevalt tulistatakse mulle kuule nurga tagant pĂ€he-mu peas on juba kuule kaks korda rohkem kui ajusid; 46 korda on satanistid mind kuskil kĂ”rtsis kinni vĂ”tnud ja kuskil surnuaias mul pekitĂŒkke kĂŒljest lĂ”iganud, et neid sealsamas praadida (seetĂ”ttu nii kĂ”hna olengi-paar aastat tagasi aga suutsin raudteevaguni puruks astuda), 34 korda on mendid mind kinni vĂ”tnud ja kumminuiadega tagant vĂ€gistanud; ĂŒkskord ajasid mind taga KGB ja FBI agendid-mul Ă”nnestus liibet lasta ja nad ĂŒksteist tapma Ă€ssitada; teinekord olin jĂ€lle klubis endal lohvi tĂ€is tĂ”mmanud, koduteel eksisin uksega, sattusin pederastide korterilĂ€bule ja mind nikuti seal raamideks; Mehed Mustas tulid paar pĂ€eva tagasi mu ukse taha, viisid mind PĂ”rgusse ja praadisid mind paar tundi omas mahlas, sealt tagasi roomates sattusin purjus elfide otsa, kes mind oma samuraimÔÔkadega fileerida proovisid; no ja neid mĂ€lestusi on veel tohhuijaa. Pool mu kehast on ufode pandud elektroonika, peas on 2 kilo dumdum kuule, anaalauk on vĂ€lja venitatud (nii et sĂ”ida vĂ”i allveelaevaga sisse), ja liigun Katuse-Karlssonilt ostetud vana propelleriloguga (mis vĂ”tan 200 litra bena tunnis-pean peerureaktiivi vastu vahetama, hernesupp tuleb odavam), kuna jalad nuditi samuraimÔÔkadega Ă€ra... Laughing Laughing Kas nĂ€ed nĂŒĂŒd, hĂ€rra Arhangel, kuradi könn, kui kĂ”va veteran ma olen Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Noble
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike


Liitunud: 29 Aug 2006
Postitusi: 852
Asukoht: universum

PostitusPostitatud: Nelj Nov 30, 2006 6:10 pm    Teema: Vasta viitega

See Laughing Laughing oli hea.^^
Peaks endale ka kuskilt peerureaktiivi sebime, kuule elf kui leiad ĂŒtle mullegi, loodan et humanitega ikka jagad sellist saladust, ma loodan et see peeruvĂ€rk liiga kallis ei ole ainult.
Üle 100 000 000 lĂ€heb juba liiga kalliks. Laughing
_________________
Tee mida sina tahad iga pÀev ja sa oled hea inimene vÔi siis mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:21 am    Teema: Vasta viitega

kui palju ma seda soola panen, kas klaasi tÀis? ja siis ÀÀdikas peale vÔi pool ja pool?
ja kust ma abi saan kui ÀÀdikas Àra auranud?
Smile ma ei kujuta ette kuidas ma selle öö Àra magan kui ma seda katset teen. kas ma vÔiks proovida ka pÀeval? lÔuna une ajal. saab vÀhemalt jalutama minna peale magamist vÔi akna lahti hoida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:27 am    Teema: Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
kui palju ma seda soola panen, kas klaasi tÀis? ja siis ÀÀdikas peale vÔi pool ja pool?
ja kust ma abi saan kui ÀÀdikas Àra auranud?
Smile ma ei kujuta ette kuidas ma selle öö Àra magan kui ma seda katset teen. kas ma vÔiks proovida ka pÀeval? lÔuna une ajal. saab vÀhemalt jalutama minna peale magamist vÔi akna lahti hoida.


Oh perse kĂŒll Shocked Tead, hakka parem jehoovatunnistajaks, see kaitseb sind kah paremini kui "Arhangeli hookuspookus"...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

kaitseb teadvustamine, aga mittte miskid jurad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Smile kuidas ma teadvustan, sorri kui loll kĂŒsimus.

Smile selle jehovatunnistajate kohta olen ma seda mÔelnud, et..... mitte, et ma nii teeks, aga mÔelda ju vÔib?
nagunii on miski kuskil, aga mis nimega saja nimetada ei ole vahet (ok, ok, asjaosalistel inimesetl on, sest nemad tahavad, et asju nimetaks nii nagu nemad tahavad, aga tavalistel inimesetel nagu mina ei oma see nimi tĂ€htsust vĂ”i siis vĂ€ga tolerantsetel inimestel, no ma arvan nii. mina ise tolerantne ei ole, vist), aga jehoovate hulka kuuludes oleks Ă€kki hea vĂ”imalus reisida ja nĂ€ha kultuure/imesi? jehoovakaid on suht palju ĂŒle maailma. ma ei ole eriti kursis, aga nad vist elavad vahel mingites kogukonna majades, kus nad teevad oma töid/tegemisi saavad sĂŒĂŒa-juua ja pĂŒhasĂ”nalevitada. saavd elada tasuta. seega oleks vĂ”imalus sedasi nĂ€ha ilma ja kultuuri. ja tegelikult vist ei ole oluline kudias sa nimetad seda kellesse sa usud, vaid et sul on keegi/miski milesse uskuda.
ainult puntrasse ei tohi omadega minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

mis_sest_nimest kirjutas:
Smile kuidas ma teadvustan, sorri kui loll kĂŒsimus.

Smile selle jehovatunnistajate kohta olen ma seda mÔelnud, et..... mitte, et ma nii teeks, aga mÔelda ju vÔib?
nagunii on miski kuskil, aga mis nimega saja nimetada ei ole vahet (ok, ok, asjaosalistel inimesetl on, sest nemad tahavad, et asju nimetaks nii nagu nemad tahavad, aga tavalistel inimesetel nagu mina ei oma see nimi tĂ€htsust vĂ”i siis vĂ€ga tolerantsetel inimestel, no ma arvan nii. mina ise tolerantne ei ole, vist), aga jehoovate hulka kuuludes oleks Ă€kki hea vĂ”imalus reisida ja nĂ€ha kultuure/imesi? jehoovakaid on suht palju ĂŒle maailma. ma ei ole eriti kursis, aga nad vist elavad vahel mingites kogukonna majades, kus nad teevad oma töid/tegemisi saavad sĂŒĂŒa-juua ja pĂŒhasĂ”nalevitada. saavd elada tasuta. seega oleks vĂ”imalus sedasi nĂ€ha ilma ja kultuuri. ja tegelikult vist ei ole oluline kudias sa nimetad seda kellesse sa usud, vaid et sul on keegi/miski milesse uskuda.
ainult puntrasse ei tohi omadega minna.


Tegelikult jehoovakatel pÀÀsevad reisima vaid kĂ”ige agaramad kuulutajad... seega et seda privileegi saada, pead nendega suheldes ja ĂŒldse elus muu maailma unustama ja ainult Jehoovast mulisemagi. Pluss veel see, et sa oled siis kogudusevanemate lĂŒkata-tĂ”ugata, sul on keelatud ise mĂ”telda. Ning kui sa haigestud mingisse haigusesse, mis nĂ”uab vereĂŒlekannet - kui haiglas, kuhu sa satud, pole vereasendajaid, oled sa jehoovakate seaduse jĂ€rgi kohustatud surema. VĂ”i kui haigestub su laps, oled kohustatud ta Jehoovale ohverdama, keelates arstidel sekkuda (aastaid tagasi ĂŒks Jehoova orjatar sellega hakkama saigi).
Kogukonnamajades nad ei ela - vaid kÔige agaramad pÀÀsevad keskustesse elama, et aidata kirjandust produtseerida jne, seda muidugi reajehoovakate kulul. Reisimiseks on muidki mooduseid... nÀiteks osta jalgratas (ei pea olema kallis, mina tripin 1000 eeku maksnud vokiga), tule mÔnele paganate kokkutulekule (on lootust, et saad auto peale ja Eesti on kah avastamistvÀÀrt)...


Aga teadvustamine... jah, eri inimesed ja eri usud kasutavad seda sĂ”na eri kontekstis, osad isegi ei mĂ”tle ĂŒldse selle tĂ€hendusele ja ilmselt ei saa ise kah aru, mis iba suust vĂ€lja ajavad. Ise arvan praegu, et teadvustamine on uurimine, asjade sĂŒgavuti vaatlemine, algpĂ”hjuste otsimine ja seda loogilise mĂ”istusega, mitte mingi "abrakadabra" abil.

Tsiteerin::
Kerge viis kontrollida kas sind rĂŒnnatakse(needus, mĂ”jutavad,jne...).

VÔtate lÀbipaistva klaasi ja panete sinna klaasi ulatuses natuke soola ja kallate peale ÀÀdikat pool klaasitÀit. Panete ööseks voodi alla.
Kui aadikas on aurunud vÔi vahtu moodustanud see tÀhendab et teil on needus. Mida rohkem aurus seda tugevam needus on!


See, et vedelik aurab, on loomulik fĂŒĂŒsikaline nĂ€htus... olen ka ise kohanud tegelasi, kes ei taha asju mĂ”ista, vaid hakkavad mingi suvalise detaili vĂ”i nĂ€htuse najal ulmelisi "maagilisi filosoofiaid" ketrama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
mis_sest_nimest
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 18 Juun 2008
Postitusi: 27

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

kusjuures mulle meeldib sedasi, no kutsun neid usuinimesteks, asju arutada. ja sedasi kaugelt. sest see laienadb silmaringi. olen isegi Àra kannatanud mingi padukristlase, tead ma ei mÀleta mis liiki ta oli, aga pÀris normaalses kirikus nad ei kÀinud. neil on palvemaja, aga jehoovakad nad ei ole. huvitavaid asju rÀÀkis:)
aga jehoovate kohta ma seda vereasja ei teadnud, kĂŒll aga tean, et sĂŒnnasid neil ei peeta:(
aga samas kinke vÔib ju niisama ka teha:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Me oleme pea k6ikide usutunnistajatega t2naval kakelnud (heas m6tttes, p2ris peksnud veel kahjuks ei pole), ykskord hakkas yks haarekas mulle trollis kylge ajama, vaesekesed ei saa ju keppi ka enne abiellumis, ma soovitasin tall paganaks hakata, aga j2rgmine p2ev oli ikka oma raamatutega linnapeal hulkumas. Kas haarekad pidasid synnasid ?

Ja see peerurakett kuluks mullegi 2ra, bens on siingi kallis !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2008 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Haarekad peavad sĂŒnnipĂ€evi kĂŒll.
Üks Tartu haarekas ĂŒritas minu kaudu omale naist otsida - tal oma naine jĂ€ttis ta maha ja tĂŒĂŒp siis hakkas noolima ĂŒht mu tuttavat daami, kes ĂŒksaeg haarekate koosolekutel kĂ€is, aga siis loobus. Ei saanud ta seda daami. Minuni aga jĂ”udsid jutud selles bandes toimunud intriigidest ja ĂŒks harekrishnaplika hakkas mulle ebatervet tĂ€helepanu osutama... armunud? Eh, mina kepi nimel kĂŒll "hare krishna" ĂŒĂŒrgama ei hakka, parem peksan kodus pihku Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group