Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas Natust sai putukas?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 9:04 pm    Teema: Kuidas Natust sai putukas? Vasta viitega

Olete Te tĂ€hele pannud, et midagi on Natuga juhtunud? Tema privaatvĂ€lja pole enam. Ta on sulandunud putukinimeste ĂŒhtsesse kollektiivi. Kas Natu nĂŒĂŒd 100% putukinimene on, pole veel selgunud. See selgub alles peale seda, kui ta Ă€ra sureb. Tal ju siiamaani alles inimese (Terniiniuse keha.). Peale surma muutub ta lĂ”plikult. Siis on vĂ”imalused: a) putukinimene, b) reptiloid, c)koll, d) anorgaaniline, e)pĂŒramiidinimene.
Nojahh, teoreetiline vÔimalus on veel, kui keegi ohverdab enda selle kehastuse elu, siis saab ta tagasi. Aga kas sellel on mÔtet ja kas leidub selline inimene?
Aga kuna Natu putukaks saamine on seotud minuga, siis ma rÀÀgiks tema loo Ă€ra. Jama hakkas eelmises elus. Mina olin auvÀÀrne linnakodanik. Vist kaupmees. ÜhesĂ”naga ma olin rikas ja omasin teenreid. Natu oli ĂŒks litsakas naine, kes keppis kĂ”ike, mis liikus. Aga kes sellist naist tahab? Mitte ĂŒkski endast lugupidav mees. Aga Natu tahtis endale head, rikast meest. Ta oli kaval, reisis teise linna, kus mittekeegi teda ei tundnud. Ja seal hakkas mĂ€ngima ontliku naist. Ta mĂ”tles ka endale loo vĂ€lja. Oli aus koduperenaine, kes kasvatas lapsi ja teenis auga meest. Siis tulid röövlid ja tapsid ta mehe ja lapsed. Ta ise oli hetkel pĂ”llul taimi korjamas, et perele hommikuks sĂŒĂŒa teha. Ja mina, kui kaastundlik linnakodanik pakkusin talle varju. Kuna mul hetkel naist polnud (vist suri haigusesse) siis vĂ”tsin Natu lĂ”puks endale naiseks. Ta elas ilusat elu. Millestki polnud puudust. Ei rahast, inimeste austusest. Temale omistati ju sama au, mis mullegi, sest oli minu abikaasa. Aga Ă”nn ei kestnud kaua. Ühel pĂ€eval tuli ĂŒks kauge sugulane kĂŒlla. Ta oli kahjuks pĂ€rit samast linnast, kus Natu elas. Ja siis tuli Natu pettus avalikuks. Aga me otsustasime, et ei avalikusta seda. Noh mul oli hĂ€bi, et sellise naise otsa sattusin. Elu veeres edasi. Aga minu hing oli haige. Loomulikult ma ei pööranud enam Natule tĂ€helepanu, jĂ€tsin ta ĂŒksi koju, kui vĂ€lja lĂ€ksin jne. Aga Natu see hĂ€iris, et ei saa enam tĂ€helepanu ja austust. Siis lĂ€ks ĂŒhe nĂ”ia juurde. Ja sealt sai ta hea soovituse. VĂ”tku Natu endale armukese. Sellega seob ta oma naisenergia ja jĂ€tab minu energia puudusesse. Ja loomulikult otsustas Natu mulle kĂ€tte maksta. Ta vĂ”ttis teenija oma sekspartneriks. Noh elu veeres edasi. Aga see tuli ka juhuslikult vĂ€lja. Teener vana loll kukkus kĂ”rtsis kiitlema, kui vinge mees ta on, et kepib oma isanda naist. Ja tulemuseks hukati Natu. Aga ka teener sai karistada. Aga see karistus oli huvitav. Tal lĂ”igati noku Ă€ra, aga munad jĂ€eti alles. Muideks see on mĂ”nus piin, kui kihu on, aga rahuldada ei saa. Muideks see inimene on ka meie foorumis kirjutanud.
NĂŒĂŒdses elus, kui Natu kohtus minuga, meenus alateadlikult see mĂ”nus elu minuga. Tal tekkis soov jĂ€lle mulle naiseks saada. Aga ma ei vĂ”tnud vedu. Ja siis tegigi Natu diili putukteadvusega. Natule mina ja putukatele minu visuaalmaailm. Ja sĂŒsteem oli lihtne, kuidas mind kĂ€tte saada. VahemĂ€rkusena ma lisaks, et putukteadvus pole ainult Natuga diili teinud. Ta tegi diilid ka minu emaga, chirmaga, Kasutaja Naisega jne. Kuna ma olen alfa isane, siis ma vajan ĂŒht naist vundamendiks. See naine, kelle ma omaks vĂ”tan, see saab automaatselt ĂŒhe energia. Visuaalselt paistab ta ruumilise sĂŒdamena. Ja seda Natu jahtiski. See energia annab naisele kuninganna positsiooni. Jah, ainuke nĂ”ue on naisele, et ta ei sexiks teise mehega, siis lendab sĂŒda ta kĂ€est minema. Toome siis ĂŒhe nĂ€ite. MĂ€letate, et ma kirjutasin kĂŒsitluse, kes vĂ”idab. Putukteadvus pakkus teenet. Natu tahe oli, et kasutaja naine sexiks vÔÔra mehega. Ja elu nĂ€itas, et Naine tegigi seda. Loodi vastav olukord. NĂŒĂŒd, kuna teene oli tehtud, siis pidi Natu maksma saldo energiat. See asub naise kookonis. Aga Natu ei nĂ€inud, seda, et ta sĂŒdant endale ei saa. Sedasi Natu koguaeg diilitas. Ja eilsest alates sai ta saldo energia tĂŒhjaks. Ma kĂŒll ei tea, mis teene ta sai, aga ma tean, et see pole seotud minuga.
Kuna ma tean, et putukas ei suuda minu maailmas elada, siis eilsest alates olen ma Natust vaba. MĂ”nus on olla vaba mees. Ainult mulle teeb muret, kes Natu asemele asub. Putukteadvus valib ju uue naise vĂ€lja, kes hakkab minu kallimat peetima. Loodus tĂŒhja kohta ei salli.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
oi, ĂŒle pika aja ka raffale miskit valgustavat lugemist
ja nĂ€edsa, ma ennetlikult arvasin, et ei miskit lĂ”busat enam sĂŒnni su sulest
mind suutsid sa kĂŒll ĂŒllatada!

a mulle meeldis eriti see koht
Tsiteerin::

Mina olin auvÀÀrne linnakodanik. Vist kaupmees. ÜhesĂ”naga ma olin rikas ja omasin teenreid. Natu oli ĂŒks litsakas naine, kes keppis kĂ”ike, mis liikus.

kuda see oligi: "kes patuta, see visaku esimene kivi ..."
kas sellepĂ€rast ongi nĂŒĂŒd rollid vahetunud
Rolling Eyes

p.s kui kĂ”ik "petetud" armukadedad mehed oma naise kĂ”rvalehĂŒppeks sellise loo vĂ€lja mĂ”tleks, oleks meie maailm kuratlikult lĂ”busam
ja vÀhem vÀgivalda
p.s p.s ja see on ka vana reegel, et kui mees ja naine kiskuma lĂ€hevad, siis on alati keegi kolmas sĂŒĂŒdi ja ta kindlasti on see va kurjajuur, kes peedib mehe kaitsetud naist. a yteispidi, kui poleks ĂŒhist vaenalst, siis poleks miskit ega keskit, keda koos kiruda... ja-jah, igal on elus oma roll

See on tore, et sain Sind ĂŒllatada.
Aga ĂŒhe asja teeme selgeks. Naisenergia allikas asub naise kehas.
Meesenergia allikas asub mehe kookonis.
Litsakas naine on see, kes annab oma keha kasutada endast madalama mehele.
Litsakas mees on see, kes tĂ€na vĂ”tab ĂŒhe naise omaks, siis vikab ĂŒle parda, homme teise.

NB mina olen omaks vÔtnud ainult kaks naist.
Esimene oli mu proua ja teine Kasutaja naine. MÔlemad jÀtsid mu ise maha.
Seega paluks mind litsakuses mitte sĂŒĂŒdistada.

Ja kui arvad, et ma pĂ”en, siis eksid. Mus on ĂŒle hulga aja rahu. Tead, kui valus on kui naine topib sind mulli ja kĂŒlvab primka programmidega ĂŒle.
Ma puhkan ja otsustasin naist karistada. Alati, kui ta kĂ€ttemaksuks lĂ€ks meestesse, ma lĂ€ksin naistesse, et taastada side. NĂ€iteks vihatud Vii... ju aitas taastada minu ja naise sideme. nĂŒĂŒd ma ei lĂ€he naistesse. Puhkan veits. Ja kui Naine ei lapi sidet Ă€ra oma jĂ”uga, siis on suhe lĂ”ppenud.

Natu putukaks muutumist ei mĂ€rganud mina. Seda nĂ€gi ĂŒks teine inimene ma kontrollisin jĂ€rgi. Ja sain sama tulemuse.

NB ER kustutas oma posti vahelt Àra.

Viimati muutis seda Tokroda (Reede Aug 25, 2006 9:47 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 9:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk rÀÀgime minu seksuaalelust detailsemalt, sul jĂ€i mĂ”ni huvitav ja paedpööritav fakt mĂ€rkimata. VĂ”in oma tl numbri ka anda, kui kellelgi huvi on, tulge kĂŒlla ja ma nĂ€itan Twisted Evil

Ja Tokroda, mĂ”tle nĂŒĂŒd ise, milleks ma su ĂŒle parda aegajalt viska, sest mul on kurdi kopp sellest. Ole teinekord ka natuke mees, mitte nĂ”id. Mehena ma ĂŒtlen, pole sa tegelikult midagi nii palju vÀÀrt, esiteks ei suuda sa suhtes ENDA tehtuid vigasid tunnistada, ĂŒkstapuha kui suur ja tugev nĂ”id sa poleks, eksid ka sina. Aga ei, sina ei eksi, sina oled eksimatu, ja mina pean kĂ”ik kamarajura enda kanda vĂ”tma, kuigi olen vaid pealtvaataja rollis. Just seda ma olen, olen alati kuskil ebaoluline sinu jaoks olnud, sest sul on teiste naistega alati nii palju jahmerdamist, aga kurb on ee, et sa ei saa nendega sugugi hĂ€sti hakkama. Aga kui mina teen mĂ”ne sujuva kĂ”rvalhĂŒppe, ja rÀÀgin kenasti Ă€ra (kusjuures tĂŒĂŒp oli tegelikult liiga tĂ€is, et midagi teha, et mul ei vedanud, ja nĂŒĂŒd saan veel selleeest pĂ€ea kah, kepin teda esimesel vĂ”imalusel uuesti, siis saan vĂ€hemalt asjaees), oled sina sitaks leilis, ja enda nn hĂŒppeid sa oluliseks ei pea. Kui kepid teise mehe naist, on see normaalne, need naised on normaalsed, kes ronivad MINU voodisse sinuga keppima.

Aga mul on jumala pohhui Twisted Evil Vaatan mis ma veel sinuga teen Rolling Eyes
Tagasi üles
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ja kui arvad, et ma pĂ”en, siis eksid. Mus on ĂŒle hulga aja rahu. Tead, kui valus on kui naine topib sind mulli ja kĂŒlvab primka programmidega ĂŒle.
Ma puhkan ja otsustasin naist karistada. Alati, kui ta kĂ€ttemaksuks lĂ€ks meestesse, ma lĂ€ksin naistesse, et taastada side. NĂ€iteks vihatud Vii... ju aitas taastada minu ja naise sideme. nĂŒĂŒd ma ei lĂ€he naistesse. Puhkan veits. Ja kui Naine ei lapi sidet Ă€ra oma jĂ”uga, siis on suhe lĂ”ppenud.

Natu putukaks muutumist ei mĂ€rganud mina. Seda nĂ€gi ĂŒks teine inimene ma kontrollisin jĂ€rgi. Ja sain sama tulemuse.

Pista oma Viive endale tead kuhu. Tema sitt ei taastand sinu ja minu sidet, midagi nii jaburat on isegi taas tore kuulata Twisted Evil Esiteks valetab ja siis kepib ilma kummita, kes vastutab ? TÔesti on tore avalikult siis rÀÀkida, aga minul pole midagi varjata ja hÀbeneda. Julgen teha, julgen ka tunnistada ja vastutada.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

Pole Sa kunagi vastutanud.
Elanud oled ainult lÔhkudes.
Enam ma ei paranda. Mine palu oma aitajaid, las nĂŒĂŒd aitavad Sind ehitada.
Ja ole rahulik, enam ei anna ĂŒkski naine sulle oma energiat. Ma panin selle keelu ĂŒles.
monotoon
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

Natu privaatvÀli on tÀiesti korras . Ainult et siin foorumis tÔmbas ta oma hÔlmad koomale ja asi vask . Elu tahab elamist .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Pole Sa kunagi vastutanud.
Elanud oled ainult lÔhkudes.
Enam ma ei paranda. Mine palu oma aitajaid, las nĂŒĂŒd aitavad Sind ehitada.
Ja ole rahulik, enam ei anna ĂŒkski naine sulle oma energiat. Ma panin selle keelu ĂŒles.

Vats see oli nalja koht.
Tagasi üles
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

monotoon kirjutas:
Ainult et siin foorumis tÔmbas ta oma hÔlmad koomale ja asi vask . Elu tahab elamist .

Peaks ka kotid kokku pakkima.
Tagasi üles
Naima
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

a ma suurt asjast ei tea, kuid esmapilgul .. mÔlemad nagu lahmite praegu.
Tagasi üles
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu tavaliselt Razz

Ja see pole esimene kord, kui ta avalikult foorumis kurdab, kui paha ma olen Laughing
Tagasi üles
Naima
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Huh! Kuid kas pole tÀhelepanuvÀÀrne, et te siin juba aastast 2004 olete,
aa et tglt ma arvan, et igasugu muud mÔjutused on ju nii suhte vahel,
mai kujuta ette, sÔltub muidugi, mis eesmÀrk,
a see polnud kĂŒsimus, vaid mĂ”tlesin lihtsalt kĂ”vasti, kirjutades
Tagasi üles
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Vat see on see, kui naine armastab meest Crying or Very sad
Tagasi üles
Naima
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 11:34 pm    Teema: Vasta viitega

Jah... See on nÀha et ta Sulle kÔige kallim on, kuid jama on selles et Sa ennst ei armasta... hetkel. No ma tean, seda juhtub, on mul ka juhtunud.
Raske on see et oled nagu opi laual,... nĂŒĂŒd
A samas kui ennast lapitud saad oma jÔududega, saaks asi korda.

Kuid seda veel, et see ei tÀhenda mingit et hakkad veel tugevamaks jne...
et saad ĂŒle, matad maha, lööd katki, poed alt jne... et mul vastupidi aitas oma nĂ”rkade kohtade tunnistamine. Endale, teised kui tahavd teada, siis neile ka.

Viimati muutis seda Naima (Reede Aug 25, 2006 11:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Naima kirjutas:
Jah... See on nÀha et ta Sulle kÔige kallim on, kuid jama on selles et Sa ennst ei armasta... hetkel. No ma tean, seda juhtub, on mul ka juhtunud.
Raske on see et oled nagu opi laual,... nĂŒĂŒd
A samas kui ennast lapitud saad oma jÔududega, saaks asi korda.

Tegelikult pole ma nii nĂ”rk, kui paistab. Hoian alati natuke kehvemateks pĂ€evadeks. Ma olen lihtsalt vĂ€ga jonnakas, ja teen alati seda mida heaks arvan. Ükstapuha kui hukutav see ka poleks.
Tagasi üles
viplala
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Vat see on see, kui naine armastab meest Crying or Very sad

Kuidas see kĂ€ib, mul oleks kĂŒll huvitav teda saada.
Huvipakkuv teema, sellepÀrast.
Ja kui vÀidetakse midagi pretensioonikat, siis kuulaks edasi, sellepÀrast ka.

Viimati muutis seda viplala (Laup Aug 26, 2006 12:28 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 12:00 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
Tegelikult pole ma nii nĂ”rk, kui paistab. Hoian alati natuke kehvemateks pĂ€evadeks. Ma olen lihtsalt vĂ€ga jonnakas, ja teen alati seda mida heaks arvan. Ükstapuha kui hukutav see ka poleks.
Kehvade pÀevade planeerimine mingi tugevus (mitte et peaks tugev olema) ka ju pole, seda Sa tead isegi, a kui jutuks lÀks
Ja midagi hukutavat Heaks arvata... minu vÔid Àra petta, amis Sul sellest, tegelikult, ennast Sa ju Àra ei peta, no nii pikas perspektiivis
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 1:07 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav, millal Naine saab ĂŒkskord naiseks?
Naine
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Huvitav, millal Naine saab ĂŒkskord naiseks?

Siis kui sinul mÔistus koju tagasi tuleb, ma ei tea, milline naine sellega sul Àra jalutas.
Tagasi üles
vambola
Oranz pÀike
Oranz pÀike

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen vist pikkade juhtmetega, aga ma ei saa ikka aru, mis Tokrodal siis viga on nĂŒĂŒd?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Tulejumalanna
Lilla pÀike
Lilla pÀike

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

Seda teooriat on siit foorumist ennem ka lĂ€bi kĂ€inud, aga kordamine on tarkuse ema. Tokroda tuleb oma eraelu seepĂ€rast teiste ette lahkama, et tal on tĂ€helepanu puudus. Ja nĂŒĂŒd on tal vaja kĂ”igile rĂ”hutada, et ta on nĂŒĂŒd vaba mees. Et Ă€kki siis keegi hakkab tema vaesekese vastu huvi ĂŒles nĂ€itama ja vĂ”tab ta korraks enda hoolde.
Ja samuti ei saa ma absoluutselt aru, et mis Tokrodal Natu vastu on? Siin foorumis ta vist mingist erilist sitta kokku keeranud pole (parandage mind kui ma eksin) ja oma eraelulisi probleeme vÔiks ka veidi privaatsemas sfÀÀris lahendada. Kui pole just soovi teistele komöödiat teha. Kui aga Tokroda tahab pÀlvida sajandi koomiku tiitlit, siis lasku samas vaimus edasi.
Tokroda kui sa tĂ”esti otsid oma haaremisse kuningannat, nagu su signatuur vĂ€idab, vĂ”i omale jumalannat nagu sa ennem ĂŒhes teises teemas vĂ€itsid, siis Ă€ra tee oma suhetest foorumi huumorinurka. Naistele eriti ei meeldi kui nende elust mingi avalik komöödia tehakse.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group