Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Silva meetod

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 9:08 am    Teema: Silva meetod Vasta viitega

Kas keegi on tegelenud ja osakab midagi selle kohta öelda? Kas on mõtet asja ette võtta?
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 9:28 am    Teema: Vasta viitega

Ma olen proovinud küll - a ei oska miskit kosta. Meetod suht nagu psühholoogiline, aga kindlasti on positiivne see, et selles mängus saad vaid sina ise end programmeerida. Mõtled soovi, mõtled võimaliku lahenduse ja mängid selle mõttes tulemuseni. Aga kas mõjub? ei teagi, loogiliselt võib mõjuda kah.
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
täheke



Liitunud: 22 Märts 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 12:05 pm    Teema: njah Vasta viitega

ka mina proovisin silva meetodit, kuigi lõpuni ei proovinud tegin, vaid läbi selle 21 päevase alfa tasndile mineku.......edasi ei teinud , kun araaamt oli vaja raamtukokku tagasi viia.....huvitav ta ju oli, kuid muutusi ei tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Silva meetod on indiaani samaanidelt üle võetud kuid ilma tolteekide õpetuseta poolik.
Tagasi üles
Vesi
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 24 Veeb 2004
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

minul isiklikult on küll tulemusi andnud. samas on see lihtsalt üks õpetus, kust on nutikas uba välja korjata, ilma et peaks raamatut tingimata täht-tähelt järgima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 1:34 pm    Teema: Vasta viitega

Minul nende igasuguste "meetoditega" jälle nii, et lugenud olen palju, aga ükski neist pole sobilik tundunud... Hoopis vastupidi - 93-ndal kui Egiptuse müsteeriumide vastu huvi tundsin, pidin proovimiskatsegi peale otsad andma... Arenenud on hoopis oma meetod, milles võib ehk leida kokkupuutepunkte "ametlikega", aga see täieliselt minu oma, st sobib ainuüksi mulle... ja kui maailmas veel mu vaimne kaksik olemas, siis ehk temalegi, aga kindlasti väikeste erinevustega, sest füüsised meil ikka erinevad + elukogemused Smile
Tagasi üles
Jadee
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 22 Apr 2004
Postitusi: 23
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan ,et see on yks mõttetu värk. Ise proovisin järgi ,pärast oli raskusi kehas pysimisega. Ja yks mu tuttavatest tegi ka proovi ,meditatsiooni lõppedes oli tuba kolle täis.Igasugused meetodid mis lubavad su probleemid niisama lahendada on täielik jama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 2:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tekitasite huvi. Eks loen ka selle raamatu läbi. Varasemast ostetud,aga lahti teinud pole.
Tagasi üles
kerca
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Jadee kirjutas:
Arvan ,et see on yks mõttetu värk. Ise proovisin järgi ,pärast oli raskusi kehas pysimisega. Ja yks mu tuttavatest tegi ka proovi ,meditatsiooni lõppedes oli tuba kolle täis.Igasugused meetodid mis lubavad su probleemid niisama lahendada on täielik jama.


Minu meelest lubab see variant ainult siis su probleeme lahendada, kui teed tõsist eneseanalüüsi. Kõik kujutluspildid pead enda jaoks lahti seletama, et mis see või teine minu jaoks tähendab, peab oma soovi täpselt määratlema ja siis kujutama ette selle toimimist, ühtlasi nägema ka tulemit. seega saad sa hinnata, kas soov oli tulemile vastav.

Ma mõtlen, et proovida võib ikka
kes ei proovi, see ei tea Wink
_________________
üks konn astus usinasti mööda teed, oo-jaa ja-jaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
täheke



Liitunud: 22 Märts 2004
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Apr 26, 2004 3:53 pm    Teema: Vasta viitega

minu jaoks oli silva huvitav.......kui kellegi jaoks jama, siis tegelikult on ka "jamast" midagi enese jaoks leida Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Fööniks
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 9:04 am    Teema: Vasta viitega

Igaljuhul tänan arvamuste eest. On mille üle mõtiskleda ja ehk proovidaga. Wink
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group