Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valguspimedus

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 16, 2006 3:28 pm    Teema: Valguspimedus Vasta viitega

Nagu me oleme elust näha ja tunda saanud, siis valgus võib valgustamise asemel ka pimestada Very Happy
Kui see valgus oli liiga tugev, terav, kahjulik, valus või muud sellist, oli ta ka kõike positiivset ja sama tugevalt.
Olgu see hea või halb, liiga teeb ikkagi liiga.

Valgus siseneb meie "reaalsusesse", pimedus mitte. Pimedus on meie vaatluse alt lahkuv valgus.
Pimedust ei näe me selle pärast, et me ei püüa selle peegeldust kinni, me liigume sellest eemale. Liigume aga valguse poole.

Pimedus on mingis mõttes filter. Ta on nagu see, kust valgus ei tohi hakata läbi paistma. Kui paistab läbi, siis valgus on järelikult olemasolevaga konfliktne ja vastuolus...
Võtame inimese sisemaailma. Kui väline valgus hakkab läbima pimedust, siis järelikult jõuab see meie sisse ja hakkab meie isiklikku üle võtma ehk varastama.

Kui võtad valguse sisse ja väline valgus on tugevam kui sisemine, siis on momentaalne häving, kuna ollakse sunnitud lahkuma. Vastasel juhul "kustututaks" võõras valgus iseenda, hävitaks mõtlemisvõime.
Kui väline valgus on nõrgem, siis ainult piinab, päris ära ei tapa, aga võib levima hakata.

Kokkupuude on normaalne, võõra endasse ja enda ellu lubamine, aga mitte...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 16, 2006 10:55 pm    Teema: Vasta viitega

Ja, kui ma poleks piisavalt tugev, siis oleks ammu surnud.
Mind püütakse koguaeg välise valgusega rivist välja lüüa.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 1:28 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ja, kui ma poleks piisavalt tugev, siis oleks ammu surnud.
Mind püütakse koguaeg välise valgusega rivist välja lüüa.


Ma arvan et surnud on vale sõna, pigem oleks siis juba allutatud.
Ma arvan näen ajas pigem nii et on erinevaid valgus, igal valgusel oma info, ja siis tahetaksegi saata kellegile teisele sobivat valgus. Ehk siis allutada, ehk siis vahetada valguse teise valguse vastu välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lycantrophe
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 26 Dets 2004
Postitusi: 1135

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 8:35 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:

Ma arvan näen ajas pigem nii et on erinevaid valgus, igal valgusel oma info, ja siis tahetaksegi saata kellegile teisele sobivat valgus. Ehk siis allutada, ehk siis vahetada valguse teise valguse vastu välja.




Mulle on alati meeldinud see ütlemine, et teadmise valgus on tume. Mitte et selles ei oleks teadmist, kui valgust, vaid et see ei ole suunatud otse silmadesse et pimestada.


Viimati muutis seda lycantrophe (Teis Jan 23, 2007 11:32 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 2:37 am    Teema: Vasta viitega

Valgus ei pruugi ka pidevalt särada, vaid vahel kustub ja vahel põleb, siiski tundub nagu põleks.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Uudised ja seaduspärasused Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group