Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Käts maaema võnke pärast.
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 12:52 am    Teema: Käts maaema võnke pärast. Vasta viitega

Viimased rünnakud, mis te tajunud olete ongi võitlus maaema võnke pärast.

Seda võnget on vastastel vaja sellepärast, et hävitada inimeste taju. Taju on vaja hävitada selleks, et tasakaalustada polaarsuse seaduse mõju.

Selleks, et maaema võnget kätte saada on vaja kätte saada maaema kaitsja s.o. Tulevärav. Ega ma asjata Vormsi ennust juttu teinud. tema peab likviteerima tulevärava. Samas on pantud üks naine, kes siin foorumis kirjutab haarama enda kätte maaemavõnke. Ta vaeseke ei tea, et kui see õnnestuks tal, siis annab enn (kui saab tulevalvuri võnke kätte) selle Kaika Lainele. Mis pärast edasi saab ei tea nemadki. Soovitus sellele naisele, kui tahab, et võnge tema kätte jääb (juhul kui nad võidavad) peab ta ennu ära võrgutama. Ehk siis enn unustab missiooni. Seega miniseelik selga ja ennu voodisse meelitama.

No üks asi jälle kahe silma vahele jäetud. Maaemavõnge jaguneb 5 inimese vahel Exclamation Kui need 5 maaema võnke kanjat kokku saavad, siis on lõpp ka vastastel. Siis ei saa purustada enam.

No jälgime mängu edasi. Muideks Mutile tuli rebane appi ja virutab muti nuppe ära. Lahe abiline.

Tekst imelik, aga kõik kellele see suunatud saavad aru.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 12:57 am    Teema: Vasta viitega

a mõnele miniseelik ei sobi- annab vastupidise efekti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 12:59 am    Teema: Vasta viitega

No kui ei sobi, siis on teada, et maaema võnge on lännu.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Aga mis siis juhtuks, kui inimeste taju hävitada ?
Miks see orjastajatele kasulik on ?

Nendele jääks "taju" alles, teistele mitte ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Siis inimesed ei näe nende tegutsemist teistel tasanditel. Polaarsuse seaduse järgi: Kes reaalis ennast varjab, muutub paratasandil nähtavaks. Selleks vaja inimeste paratasandi tajud hävitada. Et tegutseda nähtamatult.

Kui viis maaemavõnget pole näinud üksteist reaalis, siis on näha neid vikerkaares. See annab vaenlasele võimaluse rünnata. seega füüsiliselt nägemine lõpetab infovoo vikerkaares. Ja maaema kaob vaenlaste ekraanis (nägemises).

Huvitav miks ei ole vikerkaares näha maaema olemuse ja hinge vahelist sidet, aga väga, väga on näha olemuse ja mõistuse vahelist sidet Question
Paistab, et üks aspekt on ikka täitsa loll. Ja sealt tuleb rünnakuid nii, et koliseb ja sitt voolab lausa loodetena. ja tulevärav töötab palehigis, et seda paska kõrvaldada. Ja inimesed peavad kannatama ja ei saa uusi teadmisi, sest tulevärav liklivteerib ühe perssekukkunud jumala tegude tagajärgi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uudishimulik
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 20 Jan 2004
Postitusi: 98
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 9:39 am    Teema: Vasta viitega

Kõik eelneva seedisin nüüd läbi aga aru ma ei saanud mis on selle võnke ülesanne? Kuidas ta toimib, milline peab olema see naine(naised), kes selle saab ja milline mõju on võnkel inimestele? Kas maaemanda võnge on ainult inimese tajudega seotud?
_________________
Ma saan varsti väga targaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 10:22 am    Teema: Vasta viitega

Mina saan sellest hoopis teisiti aru. See tähendab lihtsalt energia saamist maapinnast. Mingit Maaema pole olemas. Ma olen asjalik inimene ja ei usu muinasjutte.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Mina saan sellest hoopis teisiti aru. See tähendab lihtsalt energia saamist maapinnast. Mingit Maaema pole olemas. Ma olen asjalik inimene ja ei usu muinasjutte.
Asjalik inimene samastab ennast asjaga ja talle pole üldse mõtet midagi rääkida. Ta ei usu isegi siis, kui puust ette teha ja punaseks värvida.
Tagasi üles
jõgi
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 22
Asukoht: maa ja taeva vahel

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 4:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mingit Maaema pole olemas. Ma olen asjalik inimene ja ei usu muinasjutte.


mind hämmastab alatasa see, et "asjalikud inimesed", kes muinasjutte ei usu on selle üle ise nii uhked, nii veendunud oma ainuõigsuses ent samas nii põikpäised, paendumatud ja tigedad Rolling Eyes on see kadedus ?
kipub nii olema, et asjaliku silmis "ullikesed", kes muinasjutte usuvad jms on märksa enesekindlamad,elurõõmsamad ja õnnelikumad,miks peaks nad tahtma asjalikud olla ?
on ju teada, et valel on lühikesed jalad (siinkohal peab muidugi nentima, et "lühike" on ikka kaunis suhteline mõiste küll Wink Smile ) ent muinasjutud on ju õige vanad ja kaugest ajast pärit,mõni ehk teistest maailmadestki ?
mina kahtlustan,et niimõneski muinasjutus hulka rohkem tõde on kui "asjalikus" jutus Wink

jõgi
usub küll muinasjutte,aga mitte kõiki, jäägitult ja pimesi Very Happy
_________________
iga oja jõuab ükskord jõkke,ta selleks ületab kõik tõkked...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 7:17 pm    Teema: tulevärav Vasta viitega

olen mõelnud, mis asi on tulevärav?

öeldakse, et kõik, mis väravast sisse tuuakse, ei ole perekonna oma.

mõte on selles, et kõik, mis sisse tuuakse, pole perekonna tehtud.

tulevärav on minu arvates selline värav, mis ei lase võõrast vara läbi.

vaimses mõttes siis, tulevärav hävitab kõik võõrast jõust koosnevad inimesed, nad ei pääse läbi: jäävad väravast väljapoole.

väike värsike tsitaadiks:

Suurel Teel ei ole väravat,
tuhanded rajad ühinevad sellega.
Kui läbid selle värava,
kulged vabalt maa ja taeva vahel.

"Mõtluse liha ja kondid" lk.55

mis siis on seespool?
kui on Kuninga Tulevärav, siis seespool on kuningas ja tema meeskond.

sisse saavad vaid oma jõust koosnevad inimesed, nendel on õigus saada Kuninga Meeskonna liikmeteks.

niimoodi on Tuleväraval eksamineeria roll.
ellu jääb vaid isiklikul jõul töötav olend.
kõik muu põleb ära.

niiet, kui elus tunnete kellegagi kohtudes ebamugavustunnet, mis vaikselt kasvab üle kogu keha haaravaks värinaks ja puhastumistundeks, siis teadke, et olete kohtuned Tuleväravaga.
ta põletab teist välja kokkuvarastatud jõudu ja "testib" teid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
olen mõelnud, mis asi on tulevärav?



Kahtlaselt põrgu moodi see kirjedus. Põrgu on ka leekidega piiratud.
Tagasi üles
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

tulevärav on inimene, kui Sa aru ei saanud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 8:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
tulevärav on inimene, kui Sa aru ei saanud...



Kas Enn tahab siis likvideerida inimest. Ja kesse inimene siis on, huvitav oleks teada? Elab siin maa peal ka kusagil või.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

uudishimulik kirjutas:
Kõik eelneva seedisin nüüd läbi aga aru ma ei saanud mis on selle võnke ülesanne? Kuidas ta toimib, milline peab olema see naine(naised), kes selle saab ja milline mõju on võnkel inimestele? Kas maaemanda võnge on ainult inimese tajudega seotud?
Maaema on jõud 22 sagedusel. sellel jõul on 5 väljundit. Maaema võnge on kanal 1 sagedusele. Maaema võnke kandjad on inimesed, kelle vaim on arenenud min 22 sagedusele. nemad ühendavad oma vaimu ülemise otsa maaemaga ja alumise otsa 1 sagedusega. nüüd 22 sageduse jõud väljendub 1 sagedusel ja annab inimesel vaimse nägemise. Vastaste eesmärk on need kanalid sulgeda eesmärgiga, et inimesed ei näeks vaimu tasandeid. meie eesmärk jälle avada. nagu olete tähele pannud, et meie inimesed näevad igas asendis, ilma trtennita ja trummipõrinata. Põhjus: Maaema on meie keskel.
NB: Kanditaate on tajuda 8.
Neli on ühendatud. Üks vaja taastada.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
om
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 5:15 pm    Teema: Re: Käts maaema võnke pärast. Vasta viitega

...

Viimati muutis seda om (Püh Apr 25, 2004 12:30 am). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Soovitan lugeda Katuse viimast teadet. Ega ikka nii lihtne see pole küll, et lööme maha ja asi mutt...
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 6:04 pm    Teema: Vasta viitega

Mul tundub, et Tokroda tahab lihtsalt selle tulevärava jutuga tähelepanu endalt kõrvale juhtida. Enne oli jutt, et tema ise on ohus. Mingid vabamüürlased tulevad ja teevad midagi. Nüüd on siis keegi salapärane Tulevärav ohus. Kedas siis tappa tuleb? Tahaks ka teada. Kui mingi müütiline tulevärav on olemas siis , mida ta kohta veel teatakse? Mul on vahukustuti juba valmis vaadatud.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 6:15 pm    Teema: Vasta viitega

Fly, vaata ise! Sul "silmad peas"!
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Fly, vaata ise! Sul "silmad peas"!


Ega mina nõid ja nägija ei ole. Teie olete targad, mina lihtsalt küsisin.
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2004 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole kah nõid. Nägemiseks ei peagi nõid olema, nägemine tuleb lihtsalt tavalise arengu käigus.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group