Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mille arvelt jobud ruulivad?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 10, 2006 10:43 pm    Teema: Mille arvelt jobud ruulivad? Vasta viitega

Kindlasti olete kõik märganud, et elus on mingi kõrge ameti kohapeal mingi tegelane, kes on eluliselt täiesti äpu. Inimestesse suhtub ta kui loomakarja. Ise ei suuda lahendada ühtki probleemi. Ainult ajab teisi taga. Ja samas on mingi tavaline lihtne inimene, kes armastab ja hoolib kaaskodanikest. Tema poole pöördudes saavad inimesed abi. Miks see on nii, et tasemega mees on ühiskonnas madalal positsioonil ja mölakas juhib. Looduses peaks tasemel mees juhtima. Aga uurides asja lähemalt, selgub, et selle ebaõigluse on loonud tasemel mehe naine (vahest ka ema). Kuidas ta sellega on hakkama saanud? Naine tahab meest juhtida, kamandada. Seoses sellega automaatselt satub ta orjastajate visioonmaailma. Nüüd hakkab ta mehe taseme energiat kantima sellele orjastavale süsteemile. Kuidas ta mehelt taseme energia kätte saab? Sedasi, et mees annab naise lollustele järgi. Jah, mehed ikka tulevad vastu oma naistele. Aga nad ei tea, et see on õnnetus mõlemale. Ja nüüd orjastav süsteem annabki selle energia mõnele oma ustavale jüngrile.
Järeldus: Mitte mingit halastust lollusele ja terrorismile. Isegi siis, kui seda teeb ema või kallis abikaasa.
Praktika näitab, et kui ei anna naisele järgi ja naine jonnib, siis ta saab saatuse käest halastamatult kolki. Õigemini orjastajate visioonmaailm karistab teda, et ta pole energiat toonud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 3:39 pm    Teema: Re: Mille arvelt jobud ruulivad? Vasta viitega

Selles osas pole ma vähemalt elusees ämbrisse astund Very Happy
_________________
Back in Time.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Seega kui hakkata nüüd õigsust taga ajama, siis tuleb hakata ründama või sebima naisi?

Muideks minu praktika on veel näidanud, et naised valivad valeprogrammi ja siis avastavad ennast mülkast, siis aitavad tugevad mehed nad sealt välja. Siis tekkib nagu mingi putti vee panemise effekt, et kui nad jälle piisavalt tugevad siis ronivad minema selle tugeva juurest selle lolli progedega inimese mõjualla ja hakkavad tugevat maha tegema. Kuid siis kui nad saavutavad mingi taseme, et saada aru mida tegelikult tugev andis, ehk siis hakkavad mõistma tugevat siis tahavad jällegi tugeva juurde tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 1:55 am    Teema: Vasta viitega

Asi lihtne. Naine võtab illusiooni tõena.
Tõeline mees ei valeta.
Petis valetab asju ilusaks.

Aga jahh, kui elu persses, siis pöödutakse reaalse mehe juurde. Ja kui ilus, siis minnakse.......
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 11:36 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Seega kui hakkata nüüd õigsust taga ajama, siis tuleb hakata ründama või sebima naisi?

Muideks minu praktika on veel näidanud, et naised valivad valeprogrammi ja siis avastavad ennast mülkast, siis aitavad tugevad mehed nad sealt välja. Siis tekkib nagu mingi putti vee panemise effekt, et kui nad jälle piisavalt tugevad siis ronivad minema selle tugeva juurest selle lolli progedega inimese mõjualla ja hakkavad tugevat maha tegema. Kuid siis kui nad saavutavad mingi taseme, et saada aru mida tegelikult tugev andis, ehk siis hakkavad mõistma tugevat siis tahavad jällegi tugeva juurde tagasi.


ma olen elus ühe korra sarnast asja kogenud, aga vastupidises valguses. tõin ühe mehe mülkast välja tugev olles. tema aga kasutas minu jõu ära, tõmbas mind sellest tühjaks, valis nõrga naise ja on tänaseks jälle mülkas tagasi. hiljuti võttis ühendust, et ma jälle samasse ämbrisse astuksin, sest ta teab, et minu juures on jõud tagasi ja soovis, et tema sealt mülkast välja tooksin. ma ütlesin talle ära, sest inimene peab ise oma jõu leidma.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 11:51 am    Teema: Vasta viitega

Keku?
Muideks, ma pole näinud, et Sa siin foorumis kedagi aitaksid. Aga lämmatad küll.
Seega ma Sinu juttu ei usu.

Naised on valetajad ja mehed lollid Wink
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 12, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Naised on valetajad ja mehed lollid Wink



see inimene ei olegi siit foorumist. ja need, keda olen aidanud, ei liigu ka siinkandis mitte.

see ülaltoodud lause on väga nutikalt öeldud. ehkki mulle targad mehed sobivad rohkem Very Happy nendega on huvitavam.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tulejumalanna
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 452
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 16, 2006 10:24 pm    Teema: Re: Mille arvelt jobud ruulivad? Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Miks see on nii, et tasemega mees on ühiskonnas madalal positsioonil ja mölakas juhib. Looduses peaks tasemel mees juhtima.


Lihtsalt tänapäeva ühiskond on ebaloogilise ülesehitusega, närvesööv ja jabur järelikult peavad sellised olema ka juhid. Normaalse ja heatasemelise mehe (või ka naise) jaoks oleks juhtpositsioon tänapäeva ühiskonnas mitte au- vaid häbiasi. Juht peab olema juhitavatega samal tasemel ja vastu võtma otsuseid, mis on nende hulgas populaarsed, sest muidu ta lihtsalt kukutatakse. Mölakatele sobivaid otsuseid suudabki vastu võtta vaid mölakas. Tasemega inimene muutuks juhina kiiresti ebapopulaarseks kuna keegi ei mõistaks tema otsuseid. Kui ka rahvamass teda ei kukutaks, saaks ta ebapädevate kaaskodanikega lävimisest stressi ja loobuks ametist või sooritaks enesetapu.
_________________
Tarkus on arusaam sellest, kui vähe me tegelikult teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vambola
Oranz päike
Oranz päike


Liitunud: 9 Märts 2006
Postitusi: 617
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Aug 16, 2006 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Selleks ongi vaja muudatusteks ühte heade kavatsustega diktaatorit. Wink Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 1:19 am    Teema: Re: Mille arvelt jobud ruulivad? Vasta viitega

Tulejumalanna kirjutas:


Normaalse ja heatasemelise mehe (või ka naise) jaoks oleks juhtpositsioon tänapäeva ühiskonnas mitte au- vaid häbiasi. Juht peab olema juhitavatega samal tasemel ja vastu võtma otsuseid, mis on nende hulgas populaarsed, sest muidu ta lihtsalt kukutatakse.



Ma ei nõustu sinuga. Juht ei saa olla juhitavatega ühel positsioonil, see võib olla paberkandjal nii kirjas, kuid kui vaadata inimeste tasemeid siis peab juht olema juhitavatest ikka kõrgemal. Kui ta oleks samal tasemel siis ei saaks ta olla juht ja kui ta oleks madalamal siis keegi ei kuulaks teda, seega peab ta olema teistest ikka tsipake kõrgemal.

See kui palju juht teistest kõrgemal on on juba kvaliteedi küsimus. Kui ta natukene ainult on siis hakkavad nad jah üldjuhul vastuvõtma selliseid otsusi mis popid oleks, kuid kui sa oled ikka tugev juht siis ei ole asjad nii. Mitte et sa nüüd käru hakkad keerama aga pigem pean ma silmas seda, et su otsuseid austatakse.

Muideks, need inimesed kellel on isiksus neid kas austatakse või vihatakse. Neid kellel puudub isiksus neid ei viitsita kuulatagi. Juht saab olla vaid isiksusega inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group