Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kuidas naised müüvad mehi maha?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
see, et teine võib mõni hetk kõrgemal olla(teadaolev jalg ratas), pole võimalik teise tahte ümberpööramiseta(enda tahet näiliselt teise tahteks muutmata)?

näiteks nii.. naine täidab teadlikult mehe tahet,
ei pea seejuures mehe tahet enda tahteks(teeb vahet mehe ja enda tahte vahel, teab et täidab teise tahet)

sinu rattal on mõlemad pedaalid ühel pool ja kõrvuti Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 1:42 pm    Teema: Vasta viitega

valetad
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

eee, trikirattaga saab tagurpidi ka sõita, enamus ei oska lihtsalt
aga jah, et kui mees on parem ja naine
(tillikas Twisted Evil )
vasak jalg, siis võrdväärse toimimise korral ratas pöörleb ja liigub kuhu vaja
a vot kui üks on väntaja ja teine pedaalid jms, siis läheb jamaks - üks väidab, et väntab, järelikult viib elu edasi, teine jälle, et mis, krt, sõidad mu seljas Confused
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
valetad

ei valeta
mul oli väljaütlemata eeldus, et jalgrattasõidu puhul tahavad mõlemad jalad koos muu kraamiga sõita, st. ettepoole liikuda
jalgrattasõit pole kohustuslik, võib ka harki-kokku hüppeid teha

või tiritamme
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tige_kala
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

rattal on mõlemad pedaalid ühel pool ja kõrvuti

pedaalid ühel pool ja kõrvuti just tahte ümberpööramise juhul
kui täidetakse teise tahet, uskudes et enda
Tagasi üles
Curiosa
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
tige_kala kirjutas:
valetad

ei valeta
mul oli väljaütlemata eeldus, et jalgrattasõidu puhul tahavad mõlemad jalad koos muu kraamiga sõita, st. ettepoole liikuda
jalgrattasõit pole kohustuslik, võib ka harki-kokku hüppeid teha

või tiritamme


aga oletame et siin ongi kala ja vaatame, mis sest saab siis...

et kui puuduks igasugune sõltuvus sellest kirjutamata eeldusest - lihtsalt keegi poleks veel selle peale tulnudki, et peab tingimata tahtma ettepoole liikuda

et on pmst ainult üks tahe, geneka oma

saab ju ka ühe jalaga vändata a kahega on tõhusam
Tagasi üles
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
tige_kala kirjutas:
valetad

ei valeta
mul oli väljaütlemata eeldus, et jalgrattasõidu puhul tahavad mõlemad jalad koos muu kraamiga sõita, st. ettepoole liikuda
jalgrattasõit pole kohustuslik, võib ka harki-kokku hüppeid teha

või tiritamme


mul nüüd vist vale etetkujutus Shocked
aga minu jalad jalgarattaga vändates ei taha ettepoole liikuda. mina kasutan neid ja vahendit, millega tahan liikuda ettepoole. ja kui jalad hakkaks tahtma liikuma ettepoole, siis nad ju läheks pedaalilt minema. nad on paigal ja teevad ringe: kumbki jalg teeb kohapeal ringe ja liigub eest-taha või hoopis tagant ette Wink oleneb, kust ma enda arvates alustan ringliikumist
harki-kokku hüpates liiguvad jalad küljele ja tagasi kokku või kääri hüpates kord ette kord taha
on võimalik hüppeid tehes ka edasi liikuda, kuid ei ole ilmtingimata vajalik
ja tahe on minu peakolus kinni
kui valin veerevate ratastega jalgratta, siis liigun edasi, kui valin trenazhööri, siis olen paigal. jalad teevad mõlemal juhul sama tööd
võib valida ükskõik missuguse süsteemi või vahendi edasi kulgemiseks ja valida ka viisi kuidas liikuda. kõik sõltub´nagu sihtpunktist ja eesmärgist muarust

a nojah kui eesmärgiks sooritada selle kambaga sellel ajal kvanthüpe, siis ongi kindel liikumisviis, vahend ja paigutus süsteemis, et kogu see kamp korraga nö edasiliikuma panna Very Happy
ei mingit trikitamist ja suundade muutusi ja lõbusõite ja ümbermaailmareise ja piknikke. kõik alati valmis hüppeks ja kõik ühe ja üks kõigi eest ja kindlasse kohta.

kusjuures, täitsa võimalik on muarust liikuda kõikidesse ihaldatud paikadesse elus ka täiesti üksi. ilma kaaslaseta. aint kaaslasega on lihtsalt lõbusam ja teinekord saab valida ka kiirema vahendi edasi kulgemiseks. näiteks tandemratast on keerulisem manööverdada, aga see eest saab võimsama hoo sisse Laughing
ja isegi koos liikudes kuhugi sihtmärki pole nii, et üks on siis üleval ja teine all või et üks on miskit moodi tähtsam nupuke ja vajalikum. kui me võtame ette, et läheme jooksma 10 km rada, siis ka koos joostes peab kumbki ise oma keret ikka edasi vedama. lihtsalt tempo peaks valima mõlemale jõukohase ja raja suhtes tuleks ka jõuda kokkuleppele enne starti Wink. võib aga ka nii, et üks paneb sihtmärgi paika ja teine valib raja. või kui üks paneb paika nii sihtmärgi kui ka valib raja, siis teine vataab, kas see ühtib tema tahtega . kui ei ühti, siis kas ei lähe jooksma või leiab, ahhh tüphja ,e t ma tahan täna teist rada ja teiste kohta joosta. ma võin ju täna joosta koos temaga sinna kuhu tema tahab. lihtsalt tore on ju koos joosta, kui et me kumbki siis silkaks üksi mööda oma rada oma lemmikkohta. teinekord ehk siis hoopis tehakse mulle headmeelt ja tullakse minu lemmikrajale ja lemmikkohta ...
tegelt teevad kõik nii Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ilma meesteta Sa kollistud. Sa ei saagi olla suurepärane inimene.
On Sul ikka puupea.
Ma vangivalvurina näinud milleks muutuvad naised ilma meesteta.


no kuidagi nii must-valge see pilt sul.
tean naisi, kes on suurepärased meheta ja naisi kes on suurepärased ja on mehel
tean naisi, kes pole suurepärased ja on tõesti meheta ja samas tean ka naisi , kes pole samuti suurepärased, kuid on mehel Embarassed

a selle peale tuleb kohe, et neil on valed ja madalad mehed Laughing Laughing
a siit küsimus, kuidas need meheta suurepärased naised said ikkagi suurepäraseks Wink ... ja kui polnud ka suurt ja tugevat isa, vaid ema ainult üksi ...

ja ma pole olnud suurepärane ka nö "kõrge" mehega. täpselt samasugune vingats ja hädavares ja halaja nii mehega ja meheta ja leian, et kõik minus endas kinni, milliseks olen end loonud. ei taha seda küll ajada mõne lolli sussmehe kaela ega kolli kaela ega selle kaela, et pole meest.
see nagu vabanduse otsimine, et ma ei saagi ju midagi muuta, midagi teha. kõik iseenda valikutes ja tahtmistes kinni. ressursse enda loomiseks ja muutmiseks vajadusel (noh, kui pole looduga ühel hetkel rahul enam)on kõigil - nii meestega kui meestata naistel täpselt samapalju Smile.
mul on näiteks lihtsam ja mugavam olla vingats ja hädapätakas ja mürgine draakon Very Happy need rajad rohkem sissetallatud kunagiste valikute tõttu ja kui pääääääääärios aus olla, siis tegelt meeleolu on mul täitsa sama, kui ma avaldan oma arvumust kas siis mürki pritsides või kaasa kiites ja koogutades ja mett moka peale määrides.
võibolla suurepärastel inimestel tõesti mängib rolli, kas nende mõtted ja teod on nö helged või halvad ja negatiivsed Very Happy. et mida puhtam oled, seda tundlikum ka.
põssadel on täitsa kama, kus poris püherdavad. peaasi et süüa saaks ja mõnus oleks ja et tegevust oleks ...
primkade elul muide on ka oma võlud Very Happy
a see, et nad seda on, pole küll kinni selles, et polnud õnne leida kõrge ja väärt mees Wink või et ei kuuland seda meest, kui isegi oli ja valis kolli. valis iseendale lihtsalt ette selle maski ja muudkui meisterdas seda. ise tegi, ise tegi ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

ja üleüldse vaadake teema pealkirja Very Happy

kas mitte see pealkiri juba ei ole pooluses? :
1. naised on pahad ja müüvad ehk MÜÜJAD?
2. mehed nagu on nii äpud, et neid saab müüa Laughing ehk MÜÜDAVAD?

tegelt võime me ju kõik teatud olukordades olla kas müüja või müüdavad
ja ise nendesse olukordadesse end täiesti paneme
kui mehed tahavd väita, et naised on pahad ja müüvad neid maha - mehi siis, siis ma väidan vastu, et järelikult olete naistest sõltuvuses
et naisest sõltub vaid, kas te olete keegi, keda müüakse või mitte
teist endist ei sõltu kullakesed siin ilmas küll mitte midagi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
teil jääb loota vaid, et leiate endale naiseks suurepärase naise, kes ei kuula kolli ja ei taha kunagi teid maha müüa
sest kui ei leia, on teie lips läbi mis läbi Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 5:14 pm    Teema: Vasta viitega

uuduugu

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

uvitav, uvitav, kas sina, Kõrgeauline Valgusjummel ja Süsteemimeister ja Isa ja Vaba ning Kõrgelt Arenenud Mees Tokroda oled puhtusepedandiks hakanud Shocked Shocked Shocked Shocked

millal sind varem läbustajad häirind on, et neile VAIT! karjuma oled pidanud Wink
vanadus muudab vist sindki läbustajate suhtes vähemsallivaks Sad
niiiiiii kahju
polegi varsti enam pesa, kus poris püherdada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

kas see suur läbu on sinu meelest seksuaalne eelmäng
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
kas see suur läbu on sinu meelest seksuaalne eelmäng


ei, seda kindlasti mitte Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
see on pigem pettumuse, kibestumise jms meeleseisundi väljaelamine

eelmäng on meelutsemine ja flirt ja naljatlemine ...
seda teevad siin teised tegelased Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et arukam on oma koledusega leppida ja mitte tekitada illukat teistele
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

tige_kala kirjutas:
see, et teine võib mõni hetk kõrgemal olla(teadaolev jalg ratas), pole võimalik teise tahte ümberpööramiseta(enda tahet näiliselt teise tahteks muutmata)?

näiteks nii.. naine täidab teadlikult mehe tahet,
ei pea seejuures mehe tahet enda tahteks(teeb vahet mehe ja enda tahte vahel, teab et täidab teise tahet)


selle teadlikult teise tahte täitmisega on minu tähelepanekute järgi oluline ka ajafaktor, kui pika aja jooksul seda suudetakse. kui see on ikkagi vastuolus enda tahtega ja tehakse see nö kompromiss siis teatud põhjusel ja teadlikult ja tulem oli seda küll väärt, aga sellesse jäämisega tekib endas pinge ja siis ükskord lahvatab leek Very Happy

näiteks kui naisel on tahteelistus olla mehega suhtes olukorras, kus kummagil on üks ja ainus partner. mehel aga tahteelistus omada haaremit, ehk olla suhtes korraga mitme naispartneriga. üldse ei kahtle, et ta jaksab kõiki naisi rahuldada Very Happy ja jaotada neile enda tähelepanu samapalju kui ise naistelt vastu saab Smile, sest muidu ta ju ei pakuks neile võrdväärset suhet ja üldegi huvi Wink.
see naine, kes aga ei taha olla üks haaremi liige võib võttta mehe tahte teadlikult mõneks ajaks enda omaks ja olla haaremis. mees on kallis ja armas ja ta eelistab siis võtta mehe tahte teadlikult enda omaks, kuna suhe mehega on lihtsalt tema arvates seda väärt. samas on temas pinge, kuna ta pole loobunud enda tahteelistusest olla siiski korraga mehega vaid kahekesi suhtes. ja see tema tahteelistus on tingitud lihtsalt sellest, et talle sobib korraga olla ühe mehega vaid. selles suhtes siis pole nad oma tahteelistuse suhtes võrdväärsed. ühele on vaja rohkem partnereid kui teisele, et tunda rahuldust mmes-naine suhtest.
ühel hetkel peavad nad siiski lõpetama suhte. sest isegi kui mees võtaks mingiks ajaks siis omakorda naise tahte teadlikult enda omaks ja oleks suhtes vaid ühe naisega, oleks tema sisemuses pinge, sest ta vajab rohkemat.
lahendus, et mehele jäävad siis haaremisse vaid need naised, kellel pole kunagi olnud midagi selle vastu, et meest jagada teiste naistega Smile. aga ta peab leppima, et seda naist tema elus enam ei ole ega saa olema. ja naine peab leppima üksi olemisega ja sellega, et tema elus pole enam seda meest. võibolla kohtab ta ühel päeval meest, kes meeldib sama palju kui see mees meeldis ja loota siis, et sellel mehel on ka tahteelistus olla korraga suhtes vaid ühe naisega ...

ma ei leia, et ta peaks kindlasti võtma mehe tahte - olla haaremis enda omaks, kui talle see tõesti ei sobi.
ja et mees peaks selleks, et naisega koos olla, võtma naise tahte enda omaks - olla korraga vaid ühe partneriga
seda saab teha vaid ajutiselt ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Ma arvan, et arukam on oma koledusega leppida ja mitte tekitada illukat teistele


kindlasti on arukas LEPPIDA oma koledusega ja mistahes olukorraga, mida muuta enam ei saa, kui et siis kibestunud olla
küsimus siis meelekindluses, kuidas kellegil on seda
nõrkadel pole ja need siis kibestuvad ja valavad seda välja ...
ja millal on inetud hoolinud teistest Shocked
kui ma seda teeks, siis ma ju juba omaks meelekindlust ja lepiks olukorraga ja oleksin teel saamaks suurepäraseks inimeseks Very Happy
naljatilk oled ikka .... kui oleks arukas, siis ei oleks siin inetusi tegemas

illukas teistele? see on hetkel küll teiste enda probleem, kui hakkavad looma endale miskeid illukaid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

vähemalt oled teadlik oma nõrkusest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
vähemalt oled teadlik oma nõrkusest


selle peale tsiteeriksin meeleldi Kurt Vonnegut juuniori:

"Issand anna mulle meelekindlust

leppida asjadega, mida ma muuta ei saa,

julgust muuta asju, mida ma muuta saan ja

tarkust

nende vahel alati vahet teha"

((Tapamaja korpus viis ehk Laste ristisõda (Sunnitud tants surmaga)")

Vaata vähe on abi, kui on tarkust saada aru, mis asju saad muuta ja mida ei saa muuta. Kui sul ikka pole julgust muuta asju, mida saab muuta ja meelekindlust leppida asjadega, mida muuta ei saa, siis tulem ongi kibstumine. Lihtsalt oled teadlik, miks oled kibestunud. Diagnoos on olemas, kuid ravi jääb tegemata ja põhjus likvideerimata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uuduuugu(Krööt)
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Veeb 2008
Postitusi: 282

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:44 pm    Teema: Vasta viitega

üks lõik veel sellest raamtust, mis mulle meeldis Smile

[...]ON OLEMAS ÜKSILDUST, mida on võimalik kiigutada. Tõstes põlved üles ja pannes käsivarred risti - sellises asendis pidevalt kõikudes, mitte laeva moodi õõtsudes, võib seda vaigistada, leevendada. See on kusagil seespool, mässitud justkui mingi naha sisse. Aga on olemas ka üksildus, mis uitab ringi. Seda ei hoia tagasi mingi kiigutamine. See elab omaette. Janunev ja üha süvenev, tekitab see sulle omaenese jalaastumist kuulates tunde, nagu tuleksid su sammud kusagilt kaugelt [...]

(Kurt Vonnegut "Tapamaja korpus viis ehk Laste ristisõda (Sunnitud tants surmaga)")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Märts 29, 2008 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kas nendest tsiteeringutest midagi kasu ka on ? Ma arvan, et psühholoogi juurde oleks arukas minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group