Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kundalini
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 1:12 am    Teema: Kundalini Vasta viitega

Mis see kundalini siis täpselt on ?

Kas asub kuskil kosmoses ja on nagu mingi hädaabi energia ?
Kas seda tekkib kogu aeg juurde ?

Kord kui olin mõtterännakul, muutsin ma ennast siis nagu hiiglaslikuks draakoniks, vastane oli must siis muide mingi 100 korda väiksem, kohe päris pirakaks muutusin ja seda ilma soovita ennast suureks muuta...

Üks kord, kui magasin ja keegi tuli mulle kallale, olin sunnitud projekteeruma ja nägin ennast eemalt, kuidas draakoniks muutusin...
Mu nägu hakkas moonduma ja suust tuli tuld välja, muide füüsilise keha huuled läksid päris soojaks...

aga huvitakski, et kus asub siis inimese kundalini energia, kas kõigil on nagu oma varud ja kas seda tekib juurde ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 1:19 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, kas räägin õigest asjast. Andke andeks, kui panen puuse ja ajan terminid segamini.

Ta asub puusade sees ja on alateadvuse jõud. Küll me ükskord ka sinna jõuame, kui Looduse sambad läbitud.

Iseenesest see jõud on hea, aga probleeme võib tekkida inimesel, kes eitab iseennast ja on kodeeritud. See jõud lõõb kõik võõra pahna välja.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 1:26 am    Teema: Vasta viitega

aga peale kasutamist läheb ta "koju"/puusade piirkonda tagasi ?
Tekib teda siis ka juurde ?
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 1:33 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et ta ei kahanegi. Jõud ei vähene. Jah pärast läheb ta tagasi.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hengreelia
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 19 Jan 2004
Postitusi: 125

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 1:39 am    Teema: Vasta viitega

Minu arusaamiste järgi on kundalini energia eluenergia ja kõige võimsam energia,mis inimeses on.Arvan,et kui inimene valdab kundalini energiat on ta milleks iganes võimeline.Usun ka,et enamik idamaade võitluskunste ongi kundalini valdamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 1:43 am    Teema: Re: Kundalini Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mis see kundalini siis täpselt on ?

Kas asub kuskil kosmoses ja on nagu mingi hädaabi energia ?
Kas seda tekkib kogu aeg juurde ?

...?

Tegelikult on see päris mitmetahuline teema. Yhelt poolt on kundalini energia inimese enda sisemine nö uinuw energia, mis ärkab nyyd kõrgemate sageduste mõjul. See on nukleiin energia, ehk rakutuuma energia. Seda peetakse hetkel kõige wõimsamaks energiaks.
Selle toel saab awalduda ka inimese jumalikkus ehk siis kui inimene suudab ohjata neid wõimsaid energiaid, mis saab wõimalikuks tänu tajude awardumisele. Aga ykski asi ei tule niisama kätte, see wajab suurt tööd ja tahet, enese yletamist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 2:19 pm    Teema: Re: Kundalini Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mis see kundalini siis täpselt on ?
Kundalini on inimese keha kaitseenergia, mis on keha teadvuse kontrolli all. Näiteks on võimalik selle energia abil ennast füüsiliselt maast lahti tõsta. Selleks kasutatakse spetsiaalst meditatsiooni, samas on see kehale üliohtlik, sest kui midagi valesti läheb, järgneb sellele silmapilkne surm. Kundalini tuleb läbi inimese sisekosmose (ta ei ole inimesega kaasaskäiv ehk inimese sees olev energia) väliskosmosest läbi teatud võtmete ja kutsungisignaalide. See energia on mõeldud nn. ettenägematuteks ohuolukordadeks (kaitse nende olukordade tarbeks, kui isik satub sellisesse olukorda, kus ta pole arenenud sellisesse tasandisse, et ennast ise kaitsta).
Nn. kosmosesõdades osalevad inimesed saavad vastavalt teenetele ja eetikatasandile tööriistaks kundalini võtme. Kui see tasand ammendub, saavad nad järgmise tasandi jõusüsteemi võtme.
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kundalini võib saada isiklikuks jõuks teatud juhul mis ei tulene kehast vaid mis läbib keha. CC raamatutes ei ole Kundalnist sõnagi aga ma arvan, et ta võiks olla ally jõuga sarnane. CC raamatus on peidus need kutsungsignaalid mis seda jõudu võivad tekitada keha läbima. Kundalini on see mis teeb inimesest patarei mingitele olenditele kes toituvad inimese energiatest. Kundalini abil on võimalik haarata inimese üle kontroll. Näiteks mina täna kasutasin uudishimuliku energiat nagu patareid. Kuna Kundalini pole nagunii tema oma siis ta ei kaotanud midagi energia mõttes, küll aga, võis kannatada saada tema mõistus, tonal. Kuna see toimus vastastikusel kokkuleppel siis oli see lubatud.

On olemas Kundalini energia ja siis keha enda energia. Kui keegi olend ründab Kundalini energiaga kedagi ja kui rünnatava Tonal on prügi ja rämpsu täis siis inimene ise ei oska Kundalini energiat kasutada ja hakkab kasutama oma enda keha energiat, ka isiklikku energiat. Siis tekib tunne nagu keha kaotaks energiat aga see ei tule mitte Kunadalinist vaid Tonalist kus on prahti ja prügi liiga palju. Rünnakud on proov kui palju seda rämpsu seal on.
Tagasi üles
Katus Sõidab
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
Kundalini võib saada isiklikuks jõuks teatud juhul mis ei tulene kehast vaid mis läbib keha. CC raamatutes ei ole Kundalnist sõnagi aga ma arvan, et ta võiks olla ally jõuga sarnane. CC raamatus on peidus need kutsungsignaalid mis seda jõudu võivad tekitada keha läbima. Kundalini on see mis teeb inimesest patarei mingitele olenditele kes toituvad inimese energiatest. Kundalini abil on võimalik haarata inimese üle kontroll. Näiteks mina täna kasutasin uudishimuliku energiat nagu patareid. Kuna Kundalini pole nagunii tema oma siis ta ei kaotanud midagi energia mõttes, küll aga, võis kannatada saada tema mõistus, tonal. Kuna see toimus vastastikusel kokkuleppel siis oli see lubatud.
Minule tuleva info kohaselt on ally eesti keeles keha teadvus, mis vastutab inimkeha kui kosmilise arvuti toimimise eest. Keha süsteemid on inimese jaoks kosmiliselt tasandilt vaadeldes seitsme luku taga (see on põhjuseks, miks inimene allyga suhelda ei saa). Kundalini energiaga ei saa inimest kontrollida ega teda orjastada.
Tagasi üles
Mina
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Päris adekvaatne seletus, mis see kundalini on:
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=108
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

Flywinter, kõvad luulud sul kallal, aga nüüd on sinust saanud siis lõpuks orjastaja (õnnestub ainult illusioonides), kes soovib teistega manipuleerida ja nad enda pilli järgi tantsima panna

Need CC raamatud ei mõju ikka mõnele hästi
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina kirjutas:
Päris adekvaatne seletus, mis see kundalini on:
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=108


ja kui sellele lingile sisenete, siis Kaitsed peale , kuna muidu jääte lihtsalt mõnest tähtsast jupist ilma, võib juhtuda nii (mõnest hingejupist või energiast) Idea
Tagasi üles
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kui Kundalini on üks naguali väljendusvorm siis saab ju. Need seitse lukku võib maha murda. Seda tehtud ju.
Tagasi üles
Mina
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Mina kirjutas:
Päris adekvaatne seletus, mis see kundalini on:
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=108


ja kui sellele lingile sisenete, siis Kaitsed peale , kuna muidu jääte lihtsalt mõnest tähtsast jupist ilma, võib juhtuda nii (mõnest hingejupist või energiast) Idea


Ära aja segast. Rahune maha ja lõdvestu vahelduseks natuke. MITTE KEEGI ei saa võta sinult energiat kui sa ise suures hirmus seda ei loovuta. Ükski su 'kaitse' ei kaitse sind SU ENDA HIRMU eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:19 pm    Teema: Vasta viitega

flywinter kirjutas:
CC raamatutes ei ole Kundalnist sõnagi aga ma arvan, et ta võiks olla ally jõuga sarnane. CC raamatus on peidus need kutsungsignaalid mis seda jõudu võivad tekitada keha läbima.


hahaa, sa oled nigu kristlane, kes oma CCga igal pool üritab seoseid leida Very Happy

*Castaneda raamatutes leidub võti, terve maailm on sinna üles kirjutatud... õppige see nüüd omale pähe siis saate valgustunuteks.......

Fly, aga võta nüüd piibel ette, tee vahetust, see pidi sama tark raamat olema... vist vahet polegi kas CC või piibel, Tõde on lihtsalt teisel kujul, või mis ? Wink


Flywinter kirjutas:
Kundalini on see mis teeb inimesest patarei mingitele olenditele kes toituvad inimese energiatest. Kundalini abil on võimalik haarata inimese üle kontroll. Näiteks mina täna kasutasin uudishimuliku energiat nagu patareid. Kuna Kundalini pole nagunii tema oma siis ta ei kaotanud midagi energia mõttes, küll aga, võis kannatada saada tema mõistus, tonal. Kuna see toimus vastastikusel kokkuleppel siis oli see lubatud.


Nii, nii asi läeb huvitavaks- kas tõesti on ilmunud välja Monotoon 2 ?? Ega jah eks vaatab mis teha annab Cool
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ja mida sina sellest Tuulepesa süsteemidest tead Question
Mitte essugi sa ei tea...

Mina olen pidanud sealt korduvalt oma asju koju tassima ja on pidanud seda tegema ka paljud teised Exclamation
Mõnest tegelasest on saanud seal lihtsalt mõne kolli maine keha
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Täpselt, Monotoon 2 Laughing
Tagasi üles
Mina
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:38 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Ja mida sina sellest Tuulepesa süsteemidest tead Question
Mitte essugi sa ei tea...

Mina olen pidanud sealt korduvalt oma asju koju tassima ja on pidanud seda tegema ka paljud teised Exclamation
Mõnest tegelasest on saanud seal lihtsalt mõne kolli maine keha


Noneh - su hirm oli võimas küll. Aga selle hirmu eest sa end kaitsta ei suuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

mida sa sonid ?
See Vatikani rünnak on sinul ka ajud pehmeks teinud või jäid kõrvale kuna oled kristlaste ori Question
Tagasi üles
Mina
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
mida sa sonid ?
See Vatikani rünnak on sinul ka ajud pehmeks teinud või jäid kõrvale kuna oled kristlaste ori Question


Eks sa ise näe ja tea paremini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Vaba teema Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group