Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Isikukultus.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 19, 2004 10:27 pm    Teema: Isikukultus. Vasta viitega

Siinsest foorumist jääb küll selline mulje, et osa rahvast tahab päästa mind isikukultuse karmist saatusest.
Ma olen aru saanud, ega see hea asi küll ei ole ja olen õnnelik abistavate käte üle. tooks ühe näite elust.

Ma arvan, et enamus teab, kes on Babaji. Ja teatakse ka, et Eestis on Babaji kuju ühes kohas. Meil Babaji-ga selline kogemus:

Ühel päeval palus Babaji isiklikult ühte meie meest, et ta aitaks teda kivi seest välja. Läksime siis Lilleorgu. Tegime juttu ja vaatasime ümbrust, tutvusime siis Babaji kujuga. Selle käigus vabastasime tema hinge kivist. Ta oli õnnelik ja hakkas oma ülejäänud juppe teistest kujudest ka välja sikutama. No loomulikult sealne rahvas ei taha tunnistada, et Babaji lännu. Nüüd räägitakse, et ta ei näita ennast.

Loo moraal: Mina küll ei taha, et mind kivi sisse topitakse ja igasugu nõmedaid soove esitatakse. Vaevalt, et mind siis keegi päästma tuleb, seega veelkord suured tänud teile abistava käe eest, kes ei lase Tokroda kultuse tekkimisel. Las vööramaalased istuvad kivis, ripuvad ristil jne. Meie oleme ja jääme vabadeks.

_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 9:11 am    Teema: Vasta viitega

Teel kuulsusele ei tuleks mania grandiosa kuidagi kasuks.
Võib juhtuda, et nende "päästjate" eesmärk on vastupidine.
Et sind maha trampides hakkaksid sa ise end pidama kõrgemaks, kui oled.
Mine tea, kuis keegi mõtleb.
Tagasi üles
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda!

Mulle isiklikult tundub, et selles isikukultuse värgis oled Sa ise ka tahes või tahtmata natuke süüdi, kui nii võib öelda. Sinu algatatud paranoilised teemad a' la "Kurjad Peterburi nõiad tahavad mind hävitada!" aitavad paratamatult kaasa märtrioreooli tekkimisele. Ma tahan öelda, et Sinusse suhtumisel on ikkagi vähemalt kaks poolt, suhtujad ja Sina ise.
Ma ei oskagi vist muud soovitada, kui omaenda lipukirja "Ära põe!". Ma arvan, et eks aja jooksul loksub kõik ise paika. Muidugi, ega mind ei anna võrrelda, kuna ma ei pea ennast eriti "võitlejaks". Ulatan küll käe, kuid pole kindel, kas sest ka abi on. Loodame parimat!
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Vaata põder, mina kui maag satun ikka omasugustega kokku. Nii juba kord elu on, et sarnane tõmbab sarnast. kuna minu eesmärgid lähevad nendeomast lahku, siis ongi tüli majas. ja eks elus ole mõndagi juhtunud, ega lambist midagi juhtu.

Tegelikult, mul isiklikult on savi, kas on Tokroda kultus või mitte.
Aga mäng peab ju käima. Ma arvan, et see on lõbus. Mulle isiklikult meeldib see küll.
Ja eriti hea on mäng siis, kui sinna sisse on tarkusi poetatud ja välja toodud standard probleemid, mida saavad inimesed läbi mängida..
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Futhark
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 45

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Babaji palus koguni kaks korda, et me ta vabastaks kivi seest.Tema asemele tuli mingi pärgadega ehitud elevandi vaim.Tore kui kõik osalised rahul on.
_________________
Koolita kristlast kirvega!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Polaarpäev
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 110

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

Siin korteris elas varem üks leibkond kes käib Lilleorus. Siis kui see kuju sinna saabus oli suur elevus ja ma ei saanud üldse pihta miks just kivi, mis on nagu peaaegu, et elutu, aatomid tiirlevad mega aeglaselt jne... Ja sain lõuks nede jutsut aru nii, et see baba seal kivis pidi õnnelik nõnda olema... absurd minu jaoks ja jäigi... Hiljuti oli au seal kohapeal viibida, lõpp lahe puhas koht oli ja mõtlesin, et näeks siis selle kuju ära, kuigi teadsin juba ammu, et seda babt seal sees pole, raske oli seda isegi saladuses hoida aga sain hakkama... Selgus siis, et nii kui päike loojub tõmmatakse kujule kardin ette Twisted Evil Noh eks igal ühel omad lõbud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Home1
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Märts 2004
Postitusi: 63
Asukoht: ON olemas

PostitusPostitatud: Teis Apr 20, 2004 11:12 pm    Teema: Re: Isikukultus. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Siinsest foorumist jääb küll selline mulje, et osa rahvast tahab päästa mind isikukultuse karmist saatusest. .......Ühel päeval palus Babaji isiklikult ühte meie meest, et ta aitaks teda kivi seest välja.


Ma arvan .. et kivisisse panek ..ei olene sinu soovist .. vaid karmast ...
_________________
Noo nüüd kukkusin jälle vahutama ....
Alati on igas asjas MIDAGI huvitavat ....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 21, 2004 1:36 am    Teema: Vasta viitega

Jah, selles on Sul õigus. Kui pole vastavat veapunkti, siis seda ei saa teha, üritagu, palju tahes.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group