Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Otsin tööd virtuaalse kaevurina.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ArcanaDei
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 7 Jan 2006
Postitusi: 353

PostitusPostitatud: Reede Märts 31, 2006 9:43 pm    Teema: Otsin tööd virtuaalse kaevurina. Vasta viitega

Sõber just rääkis laheda stoori.

Nimelt mängib ta virtuaalset kosmosemängu mis on tasuline.

Ja seal mängus olevat mingi vana palaganud hunniku hiinlasi päris raha eest virtuaalset maaki kaevandama, saadud maagi annavad nad vanale ning vana müüb selle e-bays maha. Saadud rahast maksab hiina kaevuritele palka ja poole paneb oma tasku. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Styr
Arengumaag


Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 203

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Hea äriplaan. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

On olemas mänge, kus virtuaalraha ja "pärisraha" on vabalt vahetatavad (väikese protsendiga mängu haldajale muidugi) ja seesugune tegevus neis mängudes pole mitte ainult lubatud, vaid isegi soositud. Umbes aasta tagasi oli uudis, et "Project Entropia" nimelises samalaadses mängus ostis mingi tüüp terve virtuaalse saare 10 tuhande USA dollari eest ära, loomulikult tulevikus tagasi tiksuvat kasumit silmas pidades. Üpris kallis kõvakettaruum, või mis. Tegelikult, mis seal rääkida, meenutagem või rate.ee müüki, me oleme jõudnud sinna, kus ideede kandja on üliodav idee endaga võrreldes. Ma olen kah mõtisklenud, et kuidas minu muidu nii loll peakene nii vahvaid unenägusid suudab genereerida? Müüks maha koos peaga.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group