Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

keegi??

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Mysterygirl
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 52

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 1:13 am    Teema: keegi?? Vasta viitega

paar korda kodus olles olen tundud tugevat tunnet..tunnet mis ütleb justkui ma poleks üksi..
tavaliselt olen rahulik, mul on majas hea olla ja üldse kõik on ok..
aga paaril korral... ma tunnen rõhuvat ja häirivat tunnet..tunnet, mis ütleb et ma pole üksi..kuigi mitte kedagi teist ei ole läheduses..

kord väiksena olin üksinda kodus..magasin..nooh tukkusin
Olin üksi kodus..
ma tundsin kuidas keegi õrnalt käegs üle mu otsaesise tõmbas..silmi avades ei olnud seal kedagi..ja nii see jäigi..mida oskab 4-aastane sellisest asjast arvata:/

mind on alati paelunud vaimudemaailm..kuid ma ei tunne ennast mugavalt nendega koos..
_________________
This is all that i've got left in this sad suicidal world..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 1:19 am    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Mysterygirl kirjutas:
paar korda kodus olles olen tundud tugevat tunnet..tunnet mis ütleb justkui ma poleks üksi..
tavaliselt olen rahulik, mul on majas hea olla ja üldse kõik on ok..
aga paaril korral... ma tunnen rõhuvat ja häirivat tunnet..tunnet, mis ütleb et ma pole üksi..kuigi mitte kedagi teist ei ole läheduses..

kord väiksena olin üksinda kodus..magasin..nooh tukkusin
Olin üksi kodus..
ma tundsin kuidas keegi õrnalt käegs üle mu otsaesise tõmbas..silmi avades ei olnud seal kedagi..ja nii see jäigi..mida oskab 4-aastane sellisest asjast arvata:/

mind on alati paelunud vaimudemaailm..kuid ma ei tunne ennast mugavalt nendega koos..


Paraku on nii, et kiputakse kartma seda, mida ei tunta. Vaime on väga erinevaid ja kõiki vaime välja kutsuda küll ei tohiks. Samas ei pea alti vaime välja kutsuma - nad lihtsalt on. Kui tavainimene näeks, mis meie ümber tegelikult on, siis tuleks teda vist küll pikka aega peale seda kogemust Hullumajas ravida...

Mina soovitaks sul küsida (kui mõni vaim sind kipub häirima) mida ta soovib. Kui vaim teab, et sa tema vastust kogeda ei suuda, siis ta vastab koputuste või millegi muu kaudu...
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mysterygirl
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 52

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 1:24 am    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Kabala kirjutas:
Mysterygirl kirjutas:
paar korda kodus olles olen tundud tugevat tunnet..tunnet mis ütleb justkui ma poleks üksi..
tavaliselt olen rahulik, mul on majas hea olla ja üldse kõik on ok..
aga paaril korral... ma tunnen rõhuvat ja häirivat tunnet..tunnet, mis ütleb et ma pole üksi..kuigi mitte kedagi teist ei ole läheduses..

kord väiksena olin üksinda kodus..magasin..nooh tukkusin
Olin üksi kodus..
ma tundsin kuidas keegi õrnalt käegs üle mu otsaesise tõmbas..silmi avades ei olnud seal kedagi..ja nii see jäigi..mida oskab 4-aastane sellisest asjast arvata:/

mind on alati paelunud vaimudemaailm..kuid ma ei tunne ennast mugavalt nendega koos..




Paraku on nii, et kiputakse kartma seda, mida ei tunta. Vaime on väga erinevaid ja kõiki vaime välja kutsuda küll ei tohiks. Samas ei pea alti vaime välja kutsuma - nad lihtsalt on. Kui tavainimene näeks, mis meie ümber tegelikult on, siis tuleks teda vist küll pikka aega peale seda kogemust Hullumajas ravida...

Mina soovitaks sul küsida (kui mõni vaim sind kipub häirima) mida ta soovib. Kui vaim teab, et sa tema vastust kogeda ei suuda, siis ta vastab koputuste või millegi muu kaudu...



aga ma ütlen ausalt..ma kardan..ma ei ole millegi sellisega tegelenud..nagu põhjalikumalt..
ja üldse ei mõelnud sellele..kuid just see tunne..et ma ei ole üksi..okey..mõelda võib..ette kujutada..aga kui see tunne tuleb lihtsalt..nn ''lambist'' oli kõik lahe ja tore..ja äkki on raske ja ebameeldiv..
_________________
This is all that i've got left in this sad suicidal world..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 1:29 am    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Mysterygirl kirjutas:
Kabala kirjutas:
Mysterygirl kirjutas:
paar korda kodus olles olen tundud tugevat tunnet..tunnet mis ütleb justkui ma poleks üksi..
tavaliselt olen rahulik, mul on majas hea olla ja üldse kõik on ok..
aga paaril korral... ma tunnen rõhuvat ja häirivat tunnet..tunnet, mis ütleb et ma pole üksi..kuigi mitte kedagi teist ei ole läheduses..

kord väiksena olin üksinda kodus..magasin..nooh tukkusin
Olin üksi kodus..
ma tundsin kuidas keegi õrnalt käegs üle mu otsaesise tõmbas..silmi avades ei olnud seal kedagi..ja nii see jäigi..mida oskab 4-aastane sellisest asjast arvata:/

mind on alati paelunud vaimudemaailm..kuid ma ei tunne ennast mugavalt nendega koos..




Paraku on nii, et kiputakse kartma seda, mida ei tunta. Vaime on väga erinevaid ja kõiki vaime välja kutsuda küll ei tohiks. Samas ei pea alti vaime välja kutsuma - nad lihtsalt on. Kui tavainimene näeks, mis meie ümber tegelikult on, siis tuleks teda vist küll pikka aega peale seda kogemust Hullumajas ravida...

Mina soovitaks sul küsida (kui mõni vaim sind kipub häirima) mida ta soovib. Kui vaim teab, et sa tema vastust kogeda ei suuda, siis ta vastab koputuste või millegi muu kaudu...



aga ma ütlen ausalt..ma kardan..ma ei ole millegi sellisega tegelenud..nagu põhjalikumalt..
ja üldse ei mõelnud sellele..kuid just see tunne..et ma ei ole üksi..okey..mõelda võib..ette kujutada..aga kui see tunne tuleb lihtsalt..nn ''lambist'' oli kõik lahe ja tore..ja äkki on raske ja ebameeldiv..


Nuh esialgu on paraku jah nii. me ikka kipumume kartma uusi asju. Mäletan, et esmakordselt suhtlesin vaimudega kolme või nelja aastaselt. Ma ei saa sugugi väita, et siis negatiivseid tundeid ei oleks esialgu olnud.
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 12:39 pm    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Very Happy Very Happy ärge tsiteerige nii palju
aga mysterygirl või kes sa ka olid... räägi nendega ,kysi mis nad tahavad
ka mina mõnikord ei saa magama jäädud kui mingi vari passib mu voodi kõrval
tavaliselt kui ta pole mingi kahtlane kutsun ta oma sisemaailma,seal räägin temaga siis...
_________________
Back in Time.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mysterygirl
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 52

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

no eks ma siis proovin Smile
_________________
This is all that i've got left in this sad suicidal world..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sa täpselt kardad?
Tagasi üles
Mysterygirl
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 52

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Krislyn kirjutas:
Mida sa täpselt kardad?


ma ei karda..aga lihtsalt see on minu jaoks midagi uut.. tunne et ma ei ole üksi..

sest et jah..ma ei tegele muidu erilise nõidumise,vaimude välja kutsumise või veel enam nendega suhtlemisega. Surprised
_________________
This is all that i've got left in this sad suicidal world..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 3:07 pm    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Mysterygirl kirjutas:
aga ma ütlen ausalt..ma kardan..ma ei ole millegi sellisega tegelenud..nagu põhjalikumalt..


Mida sa sellega mõtled. Ehk mis see on, mida sa kardad?
Üksiolemist või seda, et sa ei oska käituda, kui peaks selguma, et sa polegi üksi?
Tagasi üles
Mysterygirl
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 27 Juun 2006
Postitusi: 52

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 3:40 pm    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Krislyn kirjutas:

Mida sa sellega mõtled. Ehk mis see on, mida sa kardad?
Üksiolemist või seda, et sa ei oska käituda, kui peaks selguma, et sa polegi üksi?


kardan kõike seda ..
mis siis kui mu majas on keegi..ma mõtlen keegi kes on lõksus kahe maailma vahel..kuid mina ei suuda sellega midagi peale hakata..sest mul pole lihtsalt kogemusi
_________________
This is all that i've got left in this sad suicidal world..!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Mida sa siis tahad? Et keegi õpetaks kuidas nendega käituda?
Kuid lõpuks sa pead ikkagi ise hakkama saada, sest teiste õpetust 100% endale üle võtta ei ole päris tark tegu.
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 3:53 pm    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Mysterygirl kirjutas:

kardan kõike seda ..
mis siis kui mu majas on keegi..ma mõtlen keegi kes on lõksus kahe maailma vahel..kuid mina ei suuda sellega midagi peale hakata..sest mul pole lihtsalt kogemusi


Seega sa kardad, et ei oska käituda.

Mida ta 'räägib'?
Ehk ära torma 'peale hakkama'. Kuula enne.
Mis ta teeb?
Tagasi üles
Krislyn
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Mida sa siis tahad? Et keegi õpetaks kuidas nendega käituda?
Kuid lõpuks sa pead ikkagi ise hakkama saada, sest teiste õpetust 100% endale üle võtta ei ole päris tark tegu.


Vahel on vaja otsa, kust hakata. Ots ei pruugi olla terve 'õpetuse' võtmine. Ots on pigem kinnitus, et on ennegi tehtud- nähtud.
Tagasi üles
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

On jah.
Aga iga ots ka ei sobi.
Tagasi üles
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 2:08 am    Teema: Re: keegi?? Vasta viitega

Mysterygirl kirjutas:
Krislyn kirjutas:

Mida sa sellega mõtled. Ehk mis see on, mida sa kardad?
Üksiolemist või seda, et sa ei oska käituda, kui peaks selguma, et sa polegi üksi?


kardan kõike seda ..
mis siis kui mu majas on keegi..ma mõtlen keegi kes on lõksus kahe maailma vahel..kuid mina ei suuda sellega midagi peale hakata..sest mul pole lihtsalt kogemusi


No karta nüüd küll ei tasu. Tuleb lihtsalt välja uurida, milles asi. Ma tavaliselt suhtlen nendega esmalt. Kui on lihtsalt mingi "segav nähtus" siis tuleb minema ajada. Kui aga tõesti keegi abi vajab, siis tuleks aidata.
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group