Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Minu kassi kummaline käitumine
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Morgan



Liitunud: 28 Juun 2006
Postitusi: 6
Asukoht: Seal, kus kott ja saapad

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:27 am    Teema: Minu kassi kummaline käitumine Vasta viitega

Kui ma olen murega vales kohas, siis vabandan juba ette. Samas ma ei tea, kas see üldse ongi mure aga mulle ajas hirmu nahka küll. Confused
Täna öösel ärkasin selle peale üles, et minu kass jooksis urisedes sihitult mööda korterit ringi (minu jaoks sihitult). Tema poolt tekitatud lärm pidi olema piisavalt tugev, et mind üles ajada. Kui ma teda hüüdsin, jooksis ta minu juurde, heitis enda risti üle minu ja jäi pingsalt magamistoa ukse poole vaatama. Samas ta ka nurrus väga kõvasti (kassid nurruvad ka hirmust). Ta on niiviisi urisedes ringi jooksnud ka varem aga päevasel ajal. Ja ta ei ole nii hullusti reageerinud. Mulle tundub see asi veidi imelik, sest ka minu eelmine kass, kelle ma olin sunnitud laskma magama panna käitus seal korteris veidralt. Ta istus öösiti magamistoa peegliga kapi ees ja näugus. Ja lõpuks ta ei maganud enam magamistoas.
Ma tõesti ei oska midagi arvata. Mulle tundub, et see ei ole kassi poolt eriti normaalne käitumine. Selle küsimuse esitan ma siin, sest ma tean, et kassid näevad mõningaid asju, mida meie ei näe.
Kas mul on põhjust millegi pärast muretseda või on mu kass lihtsalt segi?
Tänan ette
_________________
Mida rohkem ma teada saan, seda vähem ma tegelikult tean
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Juhul, kui tegemist on kiisuga, siis on kaks varianti - kas tõesti nägi midagi või on jooksuaeg (juhul, kui tal on kõik organid alles). Kõuts niisama maurtama ei hakkaks...

Kasside puhul muidu üsna tavaline nähtus. Minu kaaselanikul käib keskeltläbi nädalas korra ikka majavaim külas. Kuna tegu on suure korterelamuga ja rajooniga, kus varem palju vene migrante on elanud (kes teag, mis prahti kaasa tõivad), siis majavaime on mitu (nimetagem neid "kuzjadeks"). Kui külaline on korterisse sisenenud, siis kass mängib temaga - ajab taga, suhtlem häälitsuste, ilmete ja kehakeele kaudu. Hea on jälgida, kui kuzja mööda seina üles lae alla ronib - kass üritab järele minna, jälgib pilguga. Sõltub muidugi külalisest, kuidas loomad käituvad - tigedikud pole oodatud.

Astraalolevused, anorgaanilised olevused, unenägijate teisikud jne - kassid näevad neid päris hästi.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 12:06 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kass meie "betoonkastis" näeb kah pidevalt midagi... eriti lae all. Ta võib pikka aega istuda ühes kohas ja vahtida suurte... väga suurte silmadega liikumatult ühte punkti kas minu esivanemate fotode juures või toanurgas. Vahel ka näub sinna suunda kuhu vahib.
_________________
Zidele amathambo!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

jep,eks ta mingi olevus ole..
mian koos oma kassiga vaatan neid Very Happy
_________________
Back in Time.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morgan



Liitunud: 28 Juun 2006
Postitusi: 6
Asukoht: Seal, kus kott ja saapad

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ta on kastreeritud
_________________
Mida rohkem ma teada saan, seda vähem ma tegelikult tean
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morgan



Liitunud: 28 Juun 2006
Postitusi: 6
Asukoht: Seal, kus kott ja saapad

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 5:09 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ta on "kuzja", siis ta eriti meeldiv tüüp ei ole, sest mu kass on sellest väga häiritud, nagu ta kiusaks kassi.
See kortermaja, kus ma elan on Tapa linnas ja renoveeritud. Ma ei välista, et selles korteris on varem elanud venelased. Mina olen seal elanud 3 aastat.
Aga mida ma tegema peaksin? Mulle ei meeldi kassikiusajad ja kohe päris kindlasti ei taha ma mingit tigedikku oma koju.
_________________
Mida rohkem ma teada saan, seda vähem ma tegelikult tean
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Morgan
Arvatavasti on mingi pararünnak.
Keegi tegi sulle rituaali.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 12:49 am    Teema: Vasta viitega

kui kass heidab sinu peale, siis ta kaitseb sind. muul juhul ajab kedagi taga. üldse, kui kass lamab või magab inimese peal, siis see koht, kus ta on, on kas haige või pararünnaku all. ja tundub, et kuzjad armastavad kappe. kui sa lased kassil omasoodu tegutseda, võib ta elamise suht puhtaks saada. ja ära määra, kus ta peab või tohib käija ja olla, endale kasulikum, sest ta näeb jah paljugi, mida meie ei näe ja nii mõnelegi asjale hakkab ta jõud ka peale (tõsi, mitte kõigele). kui tahab kapi otsa, siis tõsta ta sinna ja vaata, mis edasi saab. kui tahab alla, siis ta ka tuleb.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 1:24 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kui kass heidab sinu peale, siis ta kaitseb sind. muul juhul ajab kedagi taga. üldse, kui kass lamab või magab inimese peal, siis see koht, kus ta on, on kas haige või pararünnaku all.


Tähendab, et kui mu kass magab küll minu juures voodis, aga absoluutselt mitte minu peal, siis ma olen täitsa terve ja keegi mind ei ründa kaa. See on hea teada Smile
_________________
Zidele amathambo!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morgan



Liitunud: 28 Juun 2006
Postitusi: 6
Asukoht: Seal, kus kott ja saapad

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 7:28 am    Teema: Vasta viitega

Kass armastab väga igal pool ronida ja ma ei ole teda kunagi takistanud, kui ta on mööda kappe kolistanud jne. Pole nagu tarvis, sest kass peabki minu meelest saama seal olla, kus ta tahab. Pealegi ei ole ta knagi mul midagi ära lõhkunud. Smile
Aga tal on komme lamada minu peal või süles igal võimalusel. Ma olen kuulnud, et siis on see koht haige, kuid ta ei ole kindla koha peal vaid valib oma koha selle järgi, kuidas mina olen. Siiamaani arvasin, et ta on lihtsalt "memmekas".
Kas ma saan midagi ette võtta, et takistada rünnakuid? Piisab mulle kassist või ma pean kuskilt väljast abi saama? Mis juhtub, kui rünnak õnnestub? Ja võib-olla ongi?
Ma ei taha vabandada, et nii palju küsin, sest ma olen veidi mures. Embarassed Oleksin aga väga tänulik, kui keegi mulle asju natuke selgemaks teeks. Confused
_________________
Mida rohkem ma teada saan, seda vähem ma tegelikult tean
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kas võtab rünnakud enda peale.
Muretseda tasuks siis, kui kas haigeks jääb või hinge heidab.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leraak
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Juun 2006
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 03, 2006 12:52 am    Teema: Vasta viitega

minu kass hakkab sihitult mööda korterit ringi kablutama kas peale sööki, või peale wc's käimist. ma emaga hüüan seda "junnijooksuks", aga äkki on ka miski muu võimalik?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juul 05, 2006 9:48 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
haldjanool kirjutas:
kui kass heidab sinu peale, siis ta kaitseb sind. muul juhul ajab kedagi taga. üldse, kui kass lamab või magab inimese peal, siis see koht, kus ta on, on kas haige või pararünnaku all.


Tähendab, et kui mu kass magab küll minu juures voodis, aga absoluutselt mitte minu peal, siis ma olen täitsa terve ja keegi mind ei ründa kaa. See on hea teada Smile


kui on vaikses olekus kroonilisi haigusi, siis kass tavaliselt neile ei reageeri, aga kui sama asi ägeneb, siis kass ka kas püüab lamada selle koha vastas või peal (päris iga koha peal ta lihtsalt ei püsi). sama käib ka mingite muude tõbede kohta, mis äkilised.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Juul 11, 2006 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin tontmusta kassi täna maanteekõrval jalutamas!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 12, 2006 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mina näen tontmusta kassi iga päev jalutamas küll aknalaudadel, diivanil, voodis, kapis... Smile
_________________
Zidele amathambo!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Juul 12, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mina näen tontmusta kassi iga päev jalutamas küll aknalaudadel, diivanil, voodis, kapis...




mul oleks aasta või paari pärast tontmusta isast kassi , et paaritada kirju kassiga. ise loodan, et järsku saab tontmusta kassi paljundada. mul on puha kirjud kassid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 1:49 am    Teema: Vasta viitega

tea, kas mu tontmust oskabki paarituda Rolling Eyes
_________________
Zidele amathambo!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ring



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 8:58 am    Teema: Vasta viitega

Loomade meeled on inimese omadest palju tundlikumad. See on loomulik, et nad näevad ja kuulevad meist palju paremini ja palju rohkem. Kuulmine on kassidel eriti hästi arenenud. See, et kass paneelmaja korteris rahutuks muutub, võib olla tingitud mistahest kõrgest helist, mida inimese kõrv ei registreeri. Majas, kus elab koos palju perekondi ja erinevaid inimesi, võib olla mistahes erinevaid kassi rahutuks tegevaid helisid. Kõiksugused kodumasinad, aparaadid ja muud imevidinad, mida kodudest leida võib. Ei pruugi kohe vaimudega pistmist olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 9:08 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ei pruugi kohe vaimudega pistmist olla.



On kindlaks tehtud, et vaimud tekivad seal kus loodus soodustab. Linnakorteris pole sellist loodust või materjali kus nad tekkida saaks, et nähtavaks saaksid muutuda. kass võib vahtida putukat, sest nad kaugele näevad hästi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Juul 13, 2006 9:12 am    Teema: Vasta viitega

tea, kas mu tontmust oskabki paarituda



kahju, kust ma siis tontmusta kassi saan kes oleks must nagu öö
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group