Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise ilu
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 24, 2006 11:54 pm    Teema: Naise ilu Vasta viitega

Nagu me teame on ilu suhteline mõiste. Selleks, et ilu mõista, peame vaatlema seda energeetiliselt. Ilu energia läbib südame tsakrat ja suundub neljandasse sfääri. Seega on ta astraaltasandi naiselik aspekt. See tähendab, et ilu on egregori valik. Või siis naise valik.
Seletame selle lahti mehe-naise suhtes. Igal mehel on oma maailm (kui ta pole suss). Iga mees peab ennast kõige paremaks (ilusamaks). Olete näinud meest, kes kurdaks, et ta oleks kole? (jätame mulli elanikud välja). Aga naistel on pidevalt see probleem. Jah kõigi jaoks me tõesti ei saa olla ilusad, sest inimesed on ju erinevad. Aga naisele on tähtis, et ta oleks mehe jaoks, keda ta ihaldab ilus. Kuidas seda saavutada? Lahendus on lihtne. Kui naine valib mehe maailma, omistab selle, siis mehe muster siseneb naise allikasse ja loob maailma, mis peegeldub naise energeetikas astraaltasandis. Ja nagu me teame iga tõeline isane armastab iseennast üle kõige. Nüüd naise astraalväli peegeldab mehe maailma. Ja NAINE MUUTUBKI MEHE JAOKS ILUSAKS. Seega mehe jaoks on see naine kõige ilusam, kes omistab mehe maailma, nägemust kõige rohkem, või on siis juhuslikult mehe omaga sarnane. Seega naised, kui mees ütleb teile, et te pole enam ilus, siis teadke, et te ei mõista meest. Kui ei mõista meest, siis pole ta mehe maailmapilti omaks võtnud.
Nüüd teine ilu parameeter. Te olete pannud tähele, et igal ühiskonnal on omad ilu ideaalid naisele. Millest see on tingitud? Igal ühiskonnal on oma egregor (maailma kirjeldus) Nüüd naine, kes on omistanud ühiskonna maailmapildi, võtab sellele maailmapildile vastava vormi. Antud egregor peab seda naist omas ühiskonnas kõige ilusamaks. Ja kõik inimesed, kes elavad selles egregoris (oma maailma pildi kohandanud egregori omaga) peavad samuti seda naist ilusaks. Seega mees, kes ei võta egregori maailmapilti enda omaks, sellele ei meeldi ühiskonna ilusad naised. Tal oma isiklik maitse.
Õpetus meestele: Kui naine läheb teie kõrval koledamaks (teie mõistes) siis teadke, et ta eelistab kedagi teist. Teeb valikuid teie kahjuks. Kui naine läheb koguaeg ilusamaks, siis on ta ustav teile. Valinud teie maailma.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 2:05 am    Teema: Vasta viitega

Muidu kena jutt, kuid õpetusega meestele paned küll puusse. On nimelt piisavalt juhtumeid, kus naine läheb ilusaks, et olla pandav kellegi teise jaoks, ehk lüüa üleaisa.. Tal on sellest oma mehest siiber, ajutine tüdimus jms...
Ning seda siis lugeda mehe enese maailma valinuks, võib üsna löök allapoole vööd olla, kui miski muu järsku avalikuks tuleb.

(kahjurõõmsatele ütlen juba ette, ei räägi isikliku kurva kogemuse pealt, ikka teiste vigu aasin... Razz )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 2:08 am    Teema: Vasta viitega

Kuda sa oma teoorias seletad seda, et väga paljud naised on hädas sellega, et nad on ilusad igasuguste troppide jaoks, st meeste jaoks, kellede vastu neil naistel puudub vähimgi huvi.... Ning selline olukord kestab sageli aastaid. Need õnnetukesed on lausa hädas selle fenomeniga Smile)))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 4:47 am    Teema: Vasta viitega

Esiteks see oli õpetus meestele, mitte sussidele. Need ikka kaks erinevat asja. Ilu on suhteline, tahaks mainida veelkord.

Väga lihtne seletus. Neil naistel on sama maailmapilt, mis troppidel. Enamuses: salasoov partneri kukil elada.

Muideks Sulle väike vihje.
Naine, kes on minuga sexinud, seda hakkavad teised mehed taga ajama. Oskad vastata miks?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:19 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
On nimelt piisavalt juhtumeid, kus naine läheb ilusaks, et olla pandav kellegi teise jaoks, ehk lüüa üleaisa.. Tal on sellest oma mehest siiber, ajutine tüdimus jms...

Ma arvan, et naine tahab olla tegelikult kõigi jaoks pandav. See miski nii, et naine jahitav, mees jahtija- sama süsteem ju looduses ikka olnud. On ju mehi, kes naise kättesaanuna huvi kaotavad, aga ka vastupidi. Vaat selliseid mehi on veel ka, et peab ennast kõige paremaks ja kui siis mõni naine teda kohe üldse ei taha, siis hakkab naist maha tegema/olematuid vigu külge kleepima/teiste silmiski naist alla tõmbama. (Naine aga särab selle tulemusena tegelikult veel rohkem). Aga jaht jääb.
Kuna ilu suhteline mõiste, siis kes keda ligi tõmbab, on muidugi iseküsimus. Mingi tõmbe peale lihtsalt pingutab rohkem, teeb valiku. Kui naisel oma mehest siiber, siis peab ju põhjus olema- olgu mehes, naises või suhtes endas. Iseküsimus on ka see, kes kui palju oma vigu tunnistab või algpõhjust soovib kõrvaldada. Naise valik võis olla ka vale, kuid vigadest õpitakse ja tavaliselt näitavad vead kätte õige tee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Kuda sa oma teoorias seletad seda, et väga paljud naised on hädas sellega, et nad on ilusad igasuguste troppide jaoks, st meeste jaoks, kellede vastu neil naistel puudub vähimgi huvi.... Ning selline olukord kestab sageli aastaid. Need õnnetukesed on lausa hädas selle fenomeniga Smile)))

Peegeldus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:


Muideks Sulle väike vihje.
Naine, kes on minuga sexinud, seda hakkavad teised mehed taga ajama. Oskad vastata miks?


Ei ole sellist tendentsi reaalsuse märganud, seega pole millele vastata. ( no ma ei käi sul sabas ka), ehk ei tunne lähedalt nagu mõned siin tarvitsevad ütlelda.

Enda kohta ütlen sinu sõnadega:
Tsiteerin::
Seega mees, kes ei võta egregori maailmapilti enda omaks, sellele ei meeldi ühiskonna ilusad naised. Tal oma isiklik maitse.
Ja täpselt nii ongi. Mul on oma maitse. Ma hindan teistsugust ilu. Ja sellist on väga vähestel naistel.


Ehk, kui kindlalt väidad, et mingid mehed ajavad taga sinu endisi naisi, siis oled ka ise vastanud: "Neil puudub oma maailmavaade, nad on mingi egregori vastu võtnud". Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:39 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Väga lihtne seletus. Neil naistel on sama maailmapilt, mis troppidel. Enamuses: salasoov partneri kukil elada.


On küllalt juhuseid, kus ka see seletus ei pea paika. Pigem naine enne valmimist, siis oma sisemises arengus küpsemist, puhkeb õide. Ning seepeale on igasughuseid putukaid nektarijahil, kes sinna õide oma kärssa tahaks kohe ajada. Ja nende peletamiseks, peab nii mõnigi naine tublisti vaeva nägema. Need kõrbsed reeglina tiirutavad seni, kuni õige partner nad eemale tõrjub.

Aaa. eelmise situatsiooni kohta on üks seletus veel, sellele miks nad jahivad?
Kuidas oleks, loodus ei salli tühja kohta variandiga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Went
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 25 Sept 2004
Postitusi: 542

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Tsiteerin::
Väga lihtne seletus. Neil naistel on sama maailmapilt, mis troppidel. Enamuses: salasoov partneri kukil elada.


On küllalt juhuseid, kus ka see seletus ei pea paika. Pigem naine enne valmimist, siis oma sisemises arengus küpsemist, puhkeb õide. Ning seepeale on igasughuseid putukaid nektarijahil, kes sinna õide oma kärssa tahaks kohe ajada. Ja nende peletamiseks, peab nii mõnigi naine tublisti vaeva nägema. Need kõrbsed reeglina tiirutavad seni, kuni õige partner nad eemale tõrjub.

Aaa. eelmise situatsiooni kohta on üks seletus veel, sellele miks nad jahivad?
Kuidas oleks, loodus ei salli tühja kohta variandiga?


kuidas ta õide läheb Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 2:01 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda.
Kurb, et Sa ei suuda näha parameetrite paljusust.
Minu küsimuse vastus. Mina tõstan naisi üles. Need mehed, kes hakkavad neid naisi taga ajama tegelikult tahavad upitada ennast läbi naiste minu energia abil. See oli vastus.
Tsiteerin::
On küllalt juhuseid, kus ka see seletus ei pea paika. Pigem naine enne valmimist, siis oma sisemises arengus küpsemist, puhkeb õide. Ning seepeale on igasughuseid putukaid nektarijahil, kes sinna õide oma kärssa tahaks kohe ajada. Ja nende peletamiseks, peab nii mõnigi naine tublisti vaeva nägema. Need kõrbsed reeglina tiirutavad seni, kuni õige partner nad eemale tõrjub.
Kas sa tead seda, et naised loovad mulli, et varjata omi tegelikke soove. Õpi üks asi selgeks, energeetika ei valeta iial. Sinu jutt on klassikaline näide, kuidas naine tahab oma puudusi teiste kraesse väänata.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 3:15 pm    Teema: Re: Naise ilu Vasta viitega

päris vastuvõetav tekst Smile
ma just mõtlesingi ,et tõesti tydrukud lähevad ilusamaks ja koledamaks mu silmis,kuigi nende fyysiline keha on ikka sama.
aga Tokroda ,kas nende nastega kellega oled sekisnud ja pärat teised mehd ajavad taga...
sõltub see programmidest vä? Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naine
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 4:26 pm    Teema: Re: Naise ilu Vasta viitega

Naise tase määrab energia koguse ehk väeallika suuruse.
Primka, soojavereline, külmavereline jne

Naisel on kvantiteet ja mehel on kvaliteet. Tasemel mees suudab avada naise allika. Seega naine peab oleme mehega sünnipäraselt samal tasemel, et anda mehele piisavalt energiat. Kui naine on tõmmatud üles, on ta mehest sõltuv, seega ei suuda ta mehele kõik anda.

Naiste tüübid.
Amatsoon, nunnutaja, fuuria, lummaja, hädaldaja jne

Naine eelistab enda parameeriga vastavaid mehi, sest see on nende olemusele vastav tüüp. Ainult kollid tahavad kõikidele meestele meeldida.

Emotsionaalne häälestatus, ehk siis ürglätte värv.
Valge, hall, tumeroheline jne

Ka ürglätte värv mõjutab meeldivust.
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Andromeeda.
Kurb, et Sa ei suuda näha parameetrite paljusust.
Minu küsimuse vastus. Mina tõstan naisi üles. Need mehed, kes hakkavad neid naisi taga ajama tegelikult tahavad upitada ennast läbi naiste minu energia abil. See oli vastus.


Ma nüüd ei teagi kohe, kas see tuleb sellest, et sa seda energia asja ei viitsinud vaadata, või siis vaatasid sa seda energia asja valesti.
Sa ei näinud, kas ma tean vastust või mitte, sa oletasid vaid. Valesti oletasid muideks.

Nimelt sinu ülessanne oli nii läbipaistva taotlusega, et peab ikka väga naiivne olema, kes sellele sinu soovitud "nn õiget vastust" läheb andama.
Võimaluste paljusust ei näinud sa ise, sest sa arvasid ülessandel suht vaid sinu lahendi olevat. Neid lahendeid on tegelikult veelgi rohkem, peale nende kolme. Äkki nüüd nimetad need ka ära?
Sinu toodud "õige " lahendus, on üks võimalustest vaid, ning ta võibolla peab paika vaid sinu maailmas.


Tsiteerin::
Kas sa tead seda, et naised loovad mulli, et varjata omi tegelikke soove. Õpi üks asi selgeks, energeetika ei valeta iial. Sinu jutt on klassikaline näide, kuidas naine tahab oma puudusi teiste kraesse väänata.


Esimene vastus jah tean. Teine küsimus aga oleks, kas tead, et ma ei istu mullis? Seega, tekib küsimus, miks sa jälle viltu vaatad? Kui energeetika ei peta, siis kasuta seda, ning enne kontrolli oma eeldusi, kui midagi väitma tuled. Pole seda naist, kes antud hetkel peaks oma NN vigu teiste kraesse ajama. Teooria oli sul tore, aga need viimased väited on auklikud nagu sveitsi juust.

Omaette aspekt on ka see, et energeetika pealt ei näe kõike, ning sageli ei osata interpreteerida. (juhtub ka parematel Smile )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 11:43 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda, kui Sa ei suuda seda näha, et istud mullis, siis edasine jutt on mõtetu. Kõik paganad saavad aru, et oled mulli elanik.
Tead, Sa võid olla kõva mees, ma ei sega Sind.
Aga üks on kindel. Minust Sa kõvem ei ole.
Ja tead, miks ma need sõnad ütlen.
Sa tahad tungida minu sisemaailma ja loodad, et ma annan oma sõna.
Ma tean neid mänge ja seega teatan sulle, et minu maailmas oled lihtne jorss, kes allub minu reeglitele.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 1:06 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Andromeeda, kui Sa ei suuda seda näha, et istud mullis, siis edasine jutt on mõtetu. Kõik paganad saavad aru, et oled mulli elanik.
Tead, Sa võid olla kõva mees, ma ei sega Sind.
Aga üks on kindel. Minust Sa kõvem ei ole.
Ja tead, miks ma need sõnad ütlen.
Sa tahad tungida minu sisemaailma ja loodad, et ma annan oma sõna.
Ma tean neid mänge ja seega teatan sulle, et minu maailmas oled lihtne jorss, kes allub minu reeglitele.


Tjjaa jah, kas nüüd vastamisel on mõtet või mitte?
Aga ma igaks juhuks vastan...

Nii kaua kui mina ennast mäletan, piisab mulle täiesti oma maailmast.
Ja mulle meeldib mu enese maailm ja ka see, kui minu maailmas on mõni kena naine (mitte siis lihtsalt välimuselt kena, vaid ka muude omaduste poolest.)
Mind ei ole kunagi huvitanud ühegi teise mehe maailm, eriti pikemaajalisem viibimine selles.

Mind võivad huvitada teise mehe nägemus maailmast, tema arusaamad, kui need on olemas, tema kogemused, kui need täiendavad minu omi. Aga sellega kõik lõppeb.
Ãœks mees teise mehe mullis ei ela.
Ma loodan, et see sind nüüd ei solva, et ma ei taha sinna sinu maailma?

Ja meie maitse naistele ilmselt ei ole sarnane, nagu ei ole sarnased ka meie maailmad. Nende pärast, ei tasu ilmselt kummalgi muretseda seega.

Milline olen ma sinu maailmas, pole eriti oluline, mulle on tähtis, milline olen ma enese omas.
Mina elan teadmisega, et maailmas (maailm, see on siis midagi pisut enamat, kui eesti) on palju tugevaid mehi. Ja ka nende tugevus, võib avalduda erinevalt.
Naistel on jah kombeks seda vahest tesitida, ning siis oma meestega manipuleerida, et teada saada, kelle oma on tugevam, sest siis nagu edevam olemine.
Kuna ma EI OLE naise mullis, siis ma ei pea ühelegi naisele midagi tõestama.

Ning alati ei ole mõtet selgitada, kes on see kõige-kõige... See teadmine ei anna sageli mitte midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 1:54 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda, energeetiliselt paistad sa naisena. Äkki sa põhjendad seda.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Schism
Arengumaag


Liitunud: 2 Okt 2005
Postitusi: 163

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 3:24 am    Teema: Vasta viitega

Kas kõik naiselikud mehed istuvad siis kellegi mullis? Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 8:19 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Kuna ma EI OLE naise mullis, siis ma ei pea ühelegi naisele midagi tõestama.


kui sa ei ole naise mullis, siis sa oled naine.
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 10:30 am    Teema: Vasta viitega

Maxwell kirjutas:
Andromeeda, energeetiliselt paistad sa naisena. Äkki sa põhjendad seda.


kes sina oled, et sulle midagi põhjendama peaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 10:34 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
Andromeeda kirjutas:
Kuna ma EI OLE naise mullis, siis ma ei pea ühelegi naisele midagi tõestama.


kui sa ei ole naise mullis, siis sa oled naine.


kujustamine juba väsitama ei hakka sind?
Pealegi, ma arvasin et ühe ja sama asja pidev korrutamine on teatud kireva sulestikuga linnuliigi omadus. Tundub, et ühe ja sama kujustuse pidev korrutamine, teebki inimesest experdi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group