Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naise ilu
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:25 am    Teema: Vasta viitega

Kuna vaimumaailm on koht, kus lüüakse ka maaslamajaid, siis mind paneb imestama, kui keegi end vabatahtlikult teiste jalge ette viskab.

Ega see ei ole tõesti minu asi, millega sa tegeled.
Peale Natu lahkumist, arvasin sinu olevat ühe vähestest, kellel oleks ehk mingitki oma mõtlemist ja sisu.
Vähemalt viimase aja märgid näitavad, et sinu osas olen eksinud?
Ma loodan, et keegi teine suudab ehk millegi positiivsega üllatada, vastasel juhul pole siin varsti lihtsalt midagi teha. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:29 am    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
/me ulatab käe ja lahkelt puhta taskurätiku
aegajalt ikka juhtub, et komistame Cool


nina saab puhtaks aga katsu sa kalkunile selgeks teha, et temast saab supp, mitte toonekurg kes tõuseb taeva Cool
Tagasi üles
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:30 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda, prügikast on hea paik naiste pärast muretsemiseks ja muidu kah õige koht klounidele.

Just tulen sealt, tean öelda Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:45 am    Teema: Vasta viitega

siin niigi palju tsirkusetegelasi paistab, klounid, trikitegijad.
Nüüd geoloogid ka veel platsis? Confused Linnuliigid on ka esindatud; kalkunid, kanad, lausa koos kanalaga (jumalikud) kured, varesed (lastud ja veel laskmata) turuvarblased papagoid: Expert, Expeeert! Sekka mõned muud üksikud hundid ja ma ei tea mis iganes sisalikud. putukad ründavad lausa hordidena, sipelgad käituvad imelikult ja hoiavad raamatute poole. Mõni vend näeb suure pingutusega pidevalt siile põõsas.

Mida sellest peab järeldama? Et vaimumaailma server asub kusagil tivoli ja Zoo vahel? Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 12:48 am    Teema: Vasta viitega

sa pead sellest järeldama, et oled jõudnud omasuguste sekka Laughing aga kui tahad edasi varjata, siis võid oma jänesemaski kaasa võtta ja ukse väljastpoolt kinnipanna Razz
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 1:11 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
sa pead sellest järeldama, et oled jõudnud omasuguste sekka Laughing aga kui tahad edasi varjata, siis võid oma jänesemaski kaasa võtta ja ukse väljastpoolt kinnipanna Razz


Jah, floora unustasin mainida, saan su solvumisest aru.
Omasuguste? See tähendab siis, et teie ka kõik tegelikult paistate energeetiliselt naistena, sõltumata sellest, kuidas ise end tunnete? Sa ju ei pidanud midagi muud silmas, ega ju?
Kas see jänese mask peaks olema naisjänese oma või selline jänesemutt? Peab teist kusagilt rekvisiitide laost laenama minema. Ole palun selle maski kirjeldamisel rohkem detailne.

Sirel, kas sa hakkad väsima?
/Me on nati huvitatud ka, et mida siis varjab ka, expert?
Ja kui ma ära lähen, kelle üle ma siis regulaarselt naeran?
Show must go on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 1:51 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:

Ja kui ma ära lähen, kelle üle ma siis regulaarselt naeran?
Show must go on.


veel üks Vaimumaailma Rahvateatri sõltlane juures
peaks vist ütlema: "Tere, tulemast truppi!"

p.s a sa võibolla siiski stiilselt ikka paugutad enne ust ka ja lahkud Embarassed
ammu pole seda tehtud ...
Tagasi üles
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:38 am    Teema: Vasta viitega

Naine kirjutas:
chirmaa kirjutas:
Naine kirjutas:

OOOO, paganad ei tohi oma foorumis teha, mis tahavad, ära ära unusta, kes on siin foorumis kõige tugevam Rolling Eyes

Ründad võõra jõuga?


Minu mees esiteks ei ole mulle võõras, ta on mulle väga oma ja armas. Ja teiseks, sa näed kolli seal, kus tahad, mitte seal kus need on, et tuleb välja, et see foorumi ründamine on su enese nõrk koht.

Tokroda on päris mees, kus sa ise veel ei tea. Aga jah, sina vaevalt üldse mehi meesteks pead, vaid mängukannideks. Sinu probleem.

Mmmh, mis sinu mees siia puutub? Miks sa temast rääkima hakkasid?Sirelile:[color=black]Kas ma võin ka siinkohal su ravimise vanasõna kasutada?


Viimati muutis seda chirmaa (Teis Juun 27, 2006 3:08 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chirmaa
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:46 am    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Mina arvasin, et naistele meeldib meeldida ja olla ihaldusväärne, tunda, et nad on karjas konkurentsivõimelised ja neid tahetakse. Ma ei usu, et naistele meeldiks olla kõigi jaoks pandav või tarvitatav...
Tegelikult on see soov olla konkurentsivõimeline lihtsalt üldinimlik omadus, mis on ühine nii meestele kui naistele, lihtsalt välja näidatakse erinevalt.

Pandav on släng sellele samale Cool
Tsiteerin::
Sarnane tõmbab sarnast. Ning vastandid tõmbuvad samuti, kui need teineteist täiendavad. Vaid saamatus ja ükskõiksus ei tõmbu.
Mida sa pead silmas üteldes:"mingi tõmbe pealt pingutab rohkem"? Kui on tõmme, siis ju ei pea pingutama? Ehk tahtsid ütelda, et teatud tõmbed tekitavad püsivama sideme?

Teatud tõmbed tekitavad püsivama sideme nagunii. Mõtlesin tegelikult seda, et naisi on erinevaid ja eesmärgid on erinevad- mõnd tõmbab mees igati ja pingutabki rohkem, mõne jaoks tõmme on, kuid veidi väiksem, sest eesmärk näiteks füüsiline, aga kui kohe ei saa, võtab järgmise ette. Ei ole pungestumist väärt ühesõnaga, aga natuke ikka pingutab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

ER kirjutas:
[

veel üks Vaimumaailma Rahvateatri sõltlane juures
peaks vist ütlema: "Tere, tulemast truppi!"

p.s a sa võibolla siiski stiilselt ikka paugutad enne ust ka ja lahkud Embarassed
ammu pole seda tehtud ...


Sa siis kuulud truppi, või oled sõltlane, räägid kogemustest? Ega muidu on raske seletada jah, kuidas su postitused peale mõnehetkelist püsimist siin iseenesest haihtuvad.

Erinevalt mõnest eelkõnelejast, uksed mida mina sulgen, jäävad suletuks, sõltumata helist mis sulgemisega kaasneb.
Seetõttu ma ei kiirusta kunagi selliste asjadega.
Seda, et sulle ustega mängida meeldib, ma olen märganud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ER
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:


Sa siis kuulud truppi, või oled sõltlane.

mõlemat. et aga mitte ahne näida - leiva pärast pole vaja muretseda

Andromeeda kirjutas:

Ega muidu on raske seletada jah, kuidas su postitused peale mõnehetkelist püsimist siin iseenesest haihtuvad.


täiesti möödas seletus.
meelemuutus on selle nimi. emotsioonid- oled neist midagi kuulnud? pidid olema toit lendaja meelele Razz

Andromeeda kirjutas:

Erinevalt mõnest eelkõnelejast, uksed mida mina sulgen, jäävad suletuks, sõltumata helist mis sulgemisega kaasneb.
Seetõttu ma ei kiirusta kunagi selliste asjadega.
Seda, et sulle ustega mängida meeldib, ma olen märganud.


oi, mulle meeldib rohkem mängida kui vaid ustega Cool
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
mõnd tõmbab mees igati ja pingutabki rohkem, mõne jaoks tõmme on, kuid veidi väiksem, sest eesmärk näiteks füüsiline, aga kui kohe ei saa, võtab järgmise ette. Ei ole pungestumist väärt ühesõnaga, aga natuke ikka pingutab.



Huvitav kas naised sinu arvates tihti lepivad vaid füüsilisega suhte otsimisel?
Või mis vahe on füüsilisel seksil ilma mingi muu sidemeta ja onamisel? (viimasel juhul ei pea isegi pungestama, tead täpselt mida teed ja erilist ohtu ka ei ole, kui just üle ei pinguta mõnuklahvile vajutamisega) Et lihtsalt seksi otsimisel vahend nagu looduslikust materialist ja juba eeldatavasti enne tarvitamist soe, pehme ja karvane? (no siis on veel need tegelased, kes võivad endale kujustada ükskõik keda/mida, et oma kätte saada)


Ma ei kujuta ette inimesi (ei mehi ega naisi), kelle hinge arenguks piisaks paljast füüsilisest nühkimisest ... Üldse ei sa aru, miks peaks seksima naisega, kes pakuks vaid natuke huvi... See on ju enese tühja laskmine vaid? Kahju rohkem kui kasu. Suhe, kus mõlemad suhtuvad teisesse nagu mitte väga musta sokipaari... milleks?Shocked
Aga ju mu ettekujutusvõimes on siis puudujääke. Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ma olen öelnud, et sobib iga vant, kelle ma tahan hääks mõelda
ausõna - igale mehele saab kuldse kuu selga mõelda Wink
aga kas see on ka vajalik, see juba iseasi

ja sul on õigus - enamasti on mees enesetunde tõstmiseks


Aga miks sa asja nii keeruliseks ajad?
Ma pakun sulle ühe mängu veel-no see on võimalus, ei pea kohe välja tulema.


Kui mees on enesetunde tõstmiseks, ning iga vant sobib. Siis sa ju võiksid selle liigse vandietapi etapi jätta. Mõtled et saad, ja ongi juba käes.
Lihtne, lühike ja lööv.

No protseduur võib küll algselt ehk liiga lühikeseks jääda, et ei märka kas said või nii. Kuid pole viga, natuke harjutades proged selle lõpmatusse tsüklisse:!: Ja siis muudkui tuled-ja tuled ja tuled Laughing Embarassed


Siia sobiks nüüd üks saluudi gif, aga */me ei viitsi otsida.
Sinu võimete juures, peaks see kõik olema kuki-muki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:
Ma ei kujuta ette inimesi (ei mehi ega naisi), kelle hinge arenguks piisaks paljast füüsilisest nühkimisest ... Üldse ei sa aru, miks peaks seksima naisega, kes pakuks vaid natuke huvi... See on ju enese tühja laskmine vaid? Kahju rohkem kui kasu. Suhe, kus mõlemad suhtuvad teisesse nagu mitte väga musta sokipaari... milleks?Shocked
Aga ju mu ettekujutusvõimes on siis puudujääke. Embarassed
No aga kui nad tunnevad, et nad sulavad nagu üheks, et kui nad füüsiliselt kokku puutuvad, mitte ainult seksimisel vaid ka piisab ainult embamisest, et neil on üksteisega hea? Ja nad tunnevad üksteise kaisus, et ei ole olemas enam probleeme ja on turvaline olla.

Kas see on siis mingi illukas?
Tagasi üles
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
]No aga kui nad tunnevad, et nad sulavad nagu üheks, et kui nad füüsiliselt kokku puutuvad, mitte ainult seksimisel vaid ka piisab ainult embamisest, et neil on üksteisega hea? Ja nad tunnevad üksteise kaisus, et ei ole olemas enam probleeme ja on turvaline olla.

Kas see on siis mingi illukas?[/color]


see sinu toodud näide ei ole paljas füüsiline.
ei ole ka illukas.

jutt on just neist, kelle ainus vajadus on oma laks kuidagi lahti saada, ning seal ei teki sul mingit sulamist ja kallistusi.
Vaata kas või neid pumbajaama filme... kus mees nühib nõrkemiseni ja naine näpib tapeeti. Mis kallistustest sa seal räägid?

no teoreetiliselt on ju võimalik mingi puhas füüsiline kokkusaamine, a-la mõlemad panevad saba seina ja laevad end energiaga, ning miski muu ei huvita... kuid see on rohkem nagu ventiil katlal värk, kaiste ülepinge eest.


mina küsin, et kuidas sellise suhte juures hinge arenguga jääb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 4:17 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:

mina küsin, et kuidas sellise suhte juures hinge arenguga jääb?

Ma tulen ja küsin utreerides, et kas hinge areng on ainult siis, kui kõik on lilleline ja igaveseks? Või on see pigem juhmuse märk, et jääd muudkui klassikursust kordama? Rolling Eyes
Kas kogemus tuleb ainult siis, kui jalutan aasal ja mahe tuuleõhk silitab palgeid ja mesimumm nii armsalt sumistab õielt õiele? Või on kogemus ka see, kui purdelt mutta prantsatad ja pärast päev otsa konnakulleseid nuuskad? Möhh?

_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 4:26 pm    Teema: Vasta viitega

torukybarik kirjutas:
Andromeeda kirjutas:

mina küsin, et kuidas sellise suhte juures hinge arenguga jääb?

Ma tulen ja küsin utreerides, et kas hinge areng on ainult siis, kui kõik on lilleline ja igaveseks? Või on see pigem juhmuse märk, et jääd muudkui klassikursust kordama? Rolling Eyes
Kas kogemus tuleb ainult siis, kui jalutan aasal ja mahe tuuleõhk silitab palgeid ja mesimumm nii armsalt sumistab õielt õiele? Või on kogemus ka see, kui purdelt mutta prantsatad ja pärast päev otsa konnakulleseid nuuskad? Möhh?



Kas sind kaua piinati kristlaste paradiisis? Laughing

Ma ei usu, et konnakulleste söömine sulle erilist kogemust toitumistavadele lisaks. (erit austraalias soovitaks kullestega ettevaatlik olla)
Samuti ei pea pead ahju toppima, tule mõju teada saamiseks. Või on kogemus vaid siis, kui oled ikka korralikult kärsanud. Siis järgmises elus tead, et ei olnud hea kogemus?

Vastan sama utreerivalt vastu, kas kogu kõntsa peab ise ära jooma ja läbi mäluma? On see tingimus arengus kiiremini edasi jõudmiseks? Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wahya
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 11 Veeb 2006
Postitusi: 528

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Kerjuse mentaliteet on ikka tugev siin mõnel.

Parandaks siin eespool kirjutajaid:

Meestel on kvantiteet
Naistel peavalu


Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
torukybarik
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2004
Postitusi: 446
Asukoht: tagasiteel tagurpidiantslast

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Andromeeda kirjutas:

Vastan sama utreerivalt vastu, kas kogu kõntsa peab ise ära jooma ja läbi mäluma? On see tingimus arengus kiiremini edasi jõudmiseks? Wink


Üldiselt küll, jah.
Tegelikult, sain täna hommikul aru, et areng toimub ainult siis, kui ei karda vigu teha. See ei tähenda, et neid ilmtingimata PEAB tegema, aga nendeks tuleb alati valmis olla. Muidu jääb nõel ühte vakku kinni ja istub seal seni, kuni hirm vigade ees kaob.

_________________
Tapan majas ja aias
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andromeeda
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 2 Jan 2006
Postitusi: 1397

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 6:51 pm    Teema: Vasta viitega

See on hea, et sina ka sellest hirmu asjast õpuks jagu said.
Järgmiseks võiksid sellest aru saada, et hirmu vigu teha lahendiks, ei pruugi olla kõige järgi proovimine. Just hint.

Oled kuulnud vanasõna: "ära tühja vaeva pead, katseta Ivani peal?!
Ehk, mõned vead võib lasta teistel teha. See ei tähenda, et hiiligem kõrvale, kui enesel otused, ka ebameeldivad tuleb vastu võtta.


See lihtne eluke, on niigi piisavalt keeruline, pole vaja seda vägisi huvitavamaks ajada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group