Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Oravad, rumaluse mõõdupuu.

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 3:52 pm    Teema: Oravad, rumaluse mõõdupuu. Vasta viitega

ORAVAD näitavad sise- Ja välismaailma teadmiste kooskõla.
Üks orav sümboliseerib alati meie sisemist ja teine orav välist teadmist ja tahet.

Oravad võtavad alati selle situatsiooni, kus on kahe maailma kõige suurem tahtmiste ja teadmiste konflikt ja peegeldavad seda meile mänguna. Isaorav sümboliseerib sisemaailma ehk inimest ennast. Emasorav sümboliseerib välismaailma ehk suhtumist teistesse. Oravatel on sugu siis, kui meil on tegemist tahte konfliktiga. Kui oravatel puudub sugu, siis on tegemist lihtsalt vale teadmisega. Vale teadmise puhul on konflikt mõlemapoolne. Ühes situatsioonis teeb väline sisemisele liiga ja vastupidi.

Kui oravad on mingis mõttes katki, ebaloomulikud või kadunud, siis inimene ei suuda näha omi vigu. Ta on selle võime kaotanud. Moondunud orava korral võib inimene hakata oma korras olevaid asju parandama hoopis “katki”.

Inimeses on palju sise– ja välismaailma konflikte, oravad näitavad kõige suuremat konflikti vastavalt oma tegevusega. Oravaid saame me asetada ka erinevatesse keskkondadesse. Näiteks oma töö või perekonna olustikku ja nad hakkavad peegeldama seal olevat kõige suuremat “lollust” ehk konflikti.
Kui me oleme endas põhiprobleemi ehk kõige suurema veapunkti lahendanud, siis hakkavad oravad peegeldama järgmist probleemi.

Näited:Üks orav on söönud ennast paksuks, teine on hästi kõhna, siis see tähendab seda, et inimene hoolib kas ainult iseendast ja jätab teised hooletusse või vastupidi. Paks emaorav näitab inimest, kes muretseb teiste eest. Paksu isaoravaga inimese puhul on tegemist egoistiga.
Kui üks orav peksab teist, siis on tegemist kellegi süüdistamisega. Pekstakse emaoravat, siis süüdistatakse teisi.
Situatsioon tööl: kui isaorav varastab emaoravalt raha, siis see tähendab seda, et inimene tähtsustab või väärtustab ennast üle. Vastupidise olukorra puhul töökollektiiv ei väärtusta inimest.
Kui isaorav on emaorava kinni sidunud, siis inimene ei lase teistel otsustada.
Kui üks orav jookseb isaorava ümber, siis see inimene arvab, et maailm pöörleb ümber tema, jne.

Energeetiline toimemehhanism:Ühte oravat läbib välismaailma tahteenergia voog, teist inimese sisemaailma tahteenergia voog. Kui need vood on sarnased, siis nad tõmbuvad ja inimese oravad ei saa enam mänguks energiat. Mida suurem erinevus, seda suurem mäng.

Soovitus ravitsejatele– nõustajatele: tasub alati vaadata inimeste oravate tegutsemist. Need näitavad inimese kõige suuremat veapunkti. Ja nüüd teate, kuidas inimest saab aidata. Likvideerides inimese veapunkti, aitate Tal vabaneda probleemist.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Noh ja minu orawad ongi nyyd kadunud. Igatahes oli yks mul hiigelsuur ja rind medalitest kummis, keegi oli teda kõwasti kiitnud ja teine oli pisike ja põlwitas selle suure ees, aga seda ma ei jõudnudki waadata, kumb neist oli isane, kumb emane, enne kustutati see jutt siit foorumist ära. Igatahes see wäike tahtis suure sylle, ma arwan Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Oravaid ma näinud ei ole. Olen näinud lõvi ja elevante. Ja see lõvi mingi lõvikutsikas küll ei olnud.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ega orawaid ise wäga hästi ei näegi, ma ka ei näinud ise, orawaid oleks hea, kui mõni nägija waataks... mulle Tokroda heast sydamest waatas, muidu ma poleks midagi teadnud. Mõnikord wõid wabalt arwata oma orawa lõwiks ka Cool Seda ma tean täpselt, et lõwisid mul pole, pole isegi lõwitykke kusagilt kokku korjata ja orawad ongi ohutumad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cyclamen
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:11 pm    Teema: Vasta viitega

flyghost kirjutas:
Ega orawaid ise wäga hästi ei näegi, ma ka ei näinud ise, orawaid oleks hea, kui mõni nägija waataks... mulle Tokroda heast sydamest waatas, muidu ma poleks midagi teadnud. Mõnikord wõid wabalt arwata oma orawa lõwiks ka Cool Seda ma tean täpselt, et lõwisid mul pole, pole isegi lõwitykke kusagilt kokku korjata ja orawad ongi ohutumad.


lõvi peab ka olema, kohe kindlasti peab, ilma lõvita Sa pole keegi... mina küll nägija ei ole- pigem tunnetaja. ja oravatest tunnetan, et isane ikka see medalitega Sul oli... ja kui lõvi kadudnud Arrow siis Sul kollid ikka kallal...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kas tiiger ei sobiks lõwi asemele? Esimesel korral see tiiger sõi mu ära, teisel korral, kui temaga kohtusin, siis sain yhe lapse ta hammaste eest ära krahmata, aga järgmised korrad ta oli juba täitsa taltsas ja ei tulnud kallale, isegi ei wahtinud wihase näoga. Päris pai ma kyll talle teinud pole.
Aga lõwi ei ole, mis siis et peab olema, mida pole, seda pole.

Igaljuhul kollidest ei tea ma midagi, ykskord, kui astraalis käisin, siis yks pisike kyyrakas äbarik hyppas yhe jala pealt teise peale ja näitas minu peale näpuga, ise hyydis - Näe Koll, näe Koll!!! Siis olin wist hoopis ise Koll, see ajas hirmu nahka kyll pisut, rohkem mul mingite Kollidega pistmist kyll pole olnud Wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

Tiiger on jõu valitseja.
Küll me sellest ka räägime.
Aga kas keegi on võimeline võtma ühendust tegeliku Maaemaga, siis saate infi otse.
Ah soo, selleks peab ju hingeketas korras olema. CC mõistes tonal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:07 pm    Teema: Vasta viitega

Hingekettaga on ka wist miskit korrast ära, nii palju kui olen seda uurinud, ikka on topelt, moodustaks justkui kaheksa, nagu hammasrataste ylekanne, aga ilma hammasteta on need kettad, wahel on nad ka teineteise kohal, yhte serwapidi ikka koos, aga wäikese nihkega... keskpunktid pole siis nagu sama telje peal. Mõnikord, kui keskpunktid kohakuti satuwad, siis lööb ikka leegi yles, hea, et need kettad on tulekindlast ainest. Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

mingil hetkel asendub see üleolevus (mis peaks tasakaalustama hirmu tundmatu ees) tõelise õudusega.
kui Su maaimapilt kokku kukub ja seisad ilma karkudeta ja pead käima hakkama.

seda otsustab Jõud.

nagu Sa tead temaga lolli mängida ei saa. (kui oled kokku puutunud).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Yleolew ma pole, õudukaid on mul kyllalt olnud, aga need polnud kollid, olid ikka tawalised tegelased... kas inimesed wõi loodusjõud, mis mind on hirmutanud. Wõi siis ka mingid tundmatud olukorrad, aga mitte Kollid.
Wahel hirmutan ennast ise ka. Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

Selleks, et hingeketas korda läheks on vaja õppida endast teistsuguseid inimesi respekteerima ja hindama, ning õppida nendega koostööd tegema.
Aga jah, ega kristlik kultuur seda meile küll ei ole õpetanud. Tema ikka vihkamise loomise meister.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Selleks, et hingeketas korda läheks on vaja õppida endast teistsuguseid inimesi respekteerima ja hindama, ning õppida nendega koostööd tegema.
Aga jah, ega kristlik kultuur seda meile küll ei ole õpetanud. Tema ikka vihkamise loomise meister
.

Jah, olen täitsa nõus, aga kas ei wõiks siis ka õppida respekteerima endast teistsuguse hingekettaga olewusi? Sa ei saa ju olla kindel, et see peaks minul just samasugune olema kui sinu oma.
Ja wihkamine mul ka täiega puudub, pigem olen pisut walwel, sest siin foorumis ei tea iial, millal sulle jälle mingi silt kylge ei kleebita wõi omadus kylge ei poogita, rääkimata sellest pidewast kasti toppimisest, kuhu ma ka yldse ära ei mahu. Confused
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Flyghost, vaata enda bossi...
Vaata, kuidas sa teda näed, sa oled muidu ta ise endale bossiks valinud
Tagasi üles
coco
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Kui minu hingeketas oli täisteistsugune, st hambuline, tegi see mulle haiget, suisa füüsiliselt. Nüüd, kus ta õige kuju saanud, suudan teda puhastada võõrmõjudest, suunates ründaja/saasta kas läbi puhastuskristalli alla pimedusse arenema või põletades olematuks. Ka suudan tema liikumist suunata, varem hambulise oma aga mitte. Seetõttu olen veendunud, et hingeketta kuju ning seisukord on oluline.
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Püh Apr 18, 2004 10:20 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Flyghost, vaata enda bossi...
Vaata, kuidas sa teda näed, sa oled muidu ta ise endale bossiks valinud

Boss... kuule ykskord ta rääkis minuga nii kõmawa häälega, et ma ei suutnud sõnu yksteisest eraldada alguses, aga pärast, kui olin hästi tähelepanelik, siis hakkasin aru saama ka. Igaljuhul ta ise end bossiks ei nimetanud, ta seletas, et juba eelmisel sajandil olin ma olnud liiga jonnakas ja ajasin miskid asjad untsu. Ma olen weel igasugu tegelasi näinud ja nendega suhelnud, ma ei teagi, keda neist just bossiks pidada, neil on olnud igasugused muud nimed. Cool
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

üks orav on suremas, teine vaatab pealt ja on muhe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Paistab, et siin kasutatakse ainult üht aspekti. Objektiivsust või subjektiivsust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group