Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Küsimuse taha peitu

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 10:31 am    Teema: Küsimuse taha peitu Vasta viitega

Hakkasin siin praegu endamisi mõtlema, et kui inimene on laisk, siis hakkab ta küsima igast lolle küsimusi ja üritab ennast nende taha peita.
Nt, vaatasin ma delfi , ma ei teagi mis nurgakest, ja seal oli teema, et davai rääkige ära kuidas pruuniks saada.Mis te arvate et vastustesse tuli midagi uut?Ei tulnud, ikka sama jutt, käi rannas või solaariumis.
Või nt ütled, et ütled kellegile et tee arvutis see ära, siis kohe et ei oska,siis ütled et sa seletad,siis panevad ikka vastu et ei nemad ei saa hakkama.
Ehk siis inimesed ei viici ühesõnaga ise midagi teha ja arvavad et kui teine on ennast pruuniks saanud siis tal kohe mingi nipp olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 10:52 am    Teema: Vasta viitega

Ma pakun et tähelepanuvajadus Rolling Eyes
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 11:05 am    Teema: Vasta viitega

Arxos kirjutas:
Ma pakun et tähelepanuvajadus Rolling Eyes


bossil jah Laughing
Tagasi üles
minunimi
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 3 Mai 2006
Postitusi: 265
Asukoht: kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 6:07 pm    Teema: Re: Küsimuse taha peitu Vasta viitega

ma liigitaks sellised putukateks...
et nad teavad kyll mida teha ,aga kindluse mõttes kysivad teiste arvamust,sest nende jaoks on teiste arvamust tähtsam kui nende endi.
_________________
Back in Time.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
keku



Liitunud: 13 Okt 2005
Postitusi: 1107
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 10:42 pm    Teema: Re: Küsimuse taha peitu Vasta viitega

boss kirjutas:
Hakkasin siin praegu endamisi mõtlema, et kui inimene on laisk, siis hakkab ta küsima igast lolle küsimusi ja üritab ennast nende taha peita.


mulle tulid sireli küsimused meelde. ta laseb neid nagu kuulipildujast vahel.
_________________
armastuses peitub elujõud ja elu ilu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 29, 2006 11:53 pm    Teema: Re: Küsimuse taha peitu Vasta viitega

keku kirjutas:
boss kirjutas:
Hakkasin siin praegu endamisi mõtlema, et kui inimene on laisk, siis hakkab ta küsima igast lolle küsimusi ja üritab ennast nende taha peita.


mulle tulid sireli küsimused meelde. ta laseb neid nagu kuulipildujast vahel.


minu meelest ka Rolling Eyes
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Bossi nurgake Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group