Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

kas biseksuaalsus kui hÀire? kui, siis kas vaimne?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 11:03 am    Teema: Vasta viitega

___

Ma tean seda juba ette, et mul ei Ă”nnestu midagi tĂ”estada, aga ĂŒritada ju vĂ”ib.


Viimati muutis seda kriu (Esm Juun 12, 2006 11:58 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 11:07 am    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:

vat selle vaba tahtega on nii ja naa... peded on psĂŒĂŒhiliselt uskumatult labiilsed ja nendega on lapsepĂ”lves mingi tĂ”sine asi juhtunud. sinnakanti on kadunud ka nende vaba tahe. kĂŒss ongi selles, et nad peaksid selle sealt tagasi tooma aga mitte jĂ€tkuvalt hankima vĂ€list toetust ja tahet endale taha...

Ma ei pea kĂŒll ennast pedeks, aga kui sa mind tunneksid, siis sa ei ĂŒtleks, et mul vaba tahe puudu on.
Isegi kui see oleks nii, et paljud peded labiilsed on, ei tÀhenda see, et nad kÔik seda oleksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 11:17 am    Teema: Vasta viitega

kriu kirjutas:
sirel kirjutas:

vat selle vaba tahtega on nii ja naa... peded on psĂŒĂŒhiliselt uskumatult labiilsed ja nendega on lapsepĂ”lves mingi tĂ”sine asi juhtunud. sinnakanti on kadunud ka nende vaba tahe. kĂŒss ongi selles, et nad peaksid selle sealt tagasi tooma aga mitte jĂ€tkuvalt hankima vĂ€list toetust ja tahet endale taha...

Ma ei pea kĂŒll ennast pedeks, aga kui sa mind tunneksid, siis sa ei ĂŒtleks, et mul vaba tahe puudu on.
Isegi kui see oleks nii, et paljud peded labiilsed on, ei tÀhenda see, et nad kÔik seda oleksid.


kuule. paljudel meist pole vaba tahte raasugi - see pole pedede privileeg. probleemi lahendamine algab selle tunnistamisest ja mida rohkem kisub eitama, seda suurema tÔenÀosusega sul see probleem on.
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 11:20 am    Teema: Vasta viitega

kriu kirjutas:
Olen tĂŒdinud sellest, et peaksin ennast teiste arvamuse pĂ€rast mingiks vĂ€rdjaks pidama. Olen uurinud seda asja igatepidi ja kĂ€inud nĂ”idade juures ka, aga orientatsioon pole olnud selline asi, mida muuta saaks!

Ma tean seda juba ette, et mul ei Ă”nnestu midagi tĂ”estada, aga ĂŒritada ju vĂ”ib.


see, et sa ĂŒritad midagi tĂ”estada on juba vĂ€lise toe hankimine. sa ei usu ise ennast - miks teised peaksid?
Tagasi üles
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:

kuule. paljudel meist pole vaba tahte raasugi - see pole pedede privileeg. probleemi lahendamine algab selle tunnistamisest ja mida rohkem kisub eitama, seda suurema tÔenÀosusega sul see probleem on.

Ok, tunnistan, kui olukord on selline, nagu kirjeldasid, siis mul pole aimugi kas mul on raasugi vabast tahtest.


Viimati muutis seda kriu (Esm Juun 12, 2006 11:59 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 12:47 pm    Teema: Vasta viitega

mind muidu peded ei hÀiri kui nad just ringi ei kÀi ja ei karju, et "me oleme normaalsed ja te peate meid armastama sellistena nagu oleme" aga minu puhul kehtib seesama 200 kiloste inimeste kohta. ka need kÀivad sama teksiga ringi ja nÔuavad armastust. kurat, hakake kÔigepealt ise ennast armastama - mina ei pea teie puudujÀÀke kompenseerima selles osas.
Tagasi üles
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 1:04 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
mind muidu peded ei hÀiri kui nad just ringi ei kÀi ja ei karju, et "me oleme normaalsed ja te peate meid armastama sellistena nagu oleme" aga minu puhul kehtib seesama 200 kiloste inimeste kohta. ka need kÀivad sama teksiga ringi ja nÔuavad armastust. kurat, hakake kÔigepealt ise ennast armastama - mina ei pea teie puudujÀÀke kompenseerima selles osas.

Kusjuures kÔikidel pededel pole mÔistvaid sÔpru, seetÔttu on sellisest nÔiaringist, milles teiste inimeste suhtumisest endasse jÀreldatakse, et teistel inimestel on Ôigus ja hakataksegi endasse sama halvasti suhtuma, sellest on vÀga raske vÀlja murda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

kriu kirjutas:
Kusjuures kÔikidel pededel pole mÔistvaid sÔpru, seetÔttu on sellisest nÔiaringist, milles teiste inimeste suhtumisest endasse jÀreldatakse, et teistel inimestel on Ôigus ja hakataksegi endasse sama halvasti suhtuma, sellest on vÀga raske vÀlja murda.


see pole ka pedede privileeg. nn. tavalistel on samasugused probleemid, kus teistelt mĂ”istmist ei saa ja ĂŒritatakse sobituda.

tegelik probleem on aga selles, et kui leitakse, et ollakse millegipoolest erilised, siis pannakse kÔik selle arvele. nagu neeger, kes keeldub taksoarvet maksmast ja siis karjub, et mustanahalist represseeritakse...
Tagasi üles
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

ja veel. vaata kui mulle meeldiks nĂ€iteks sittudes Ă”una sĂŒĂŒa ning ma kahtleksin selles, et see oleks normaalne siis ma lĂ€heksingi vĂ€ljast toetust otsima ja saaksin arvaĂ€ramida? bakterid, vĂ€kk, nĂ”me, lollakas jne Razz aga kui ma olen kindel, et sellest ei muutu mittesitaki kas ma söön seda Ă”una sittudes vĂ”i ei ja pealegi mulle meeldib nii, siis ma ei kobise sellest kellelegi - situn ja söön Ă”una ja kelle asi see on?

inimesed teevad pimedas ja tekiall igasugu veidraid asju aga osad vÔtavad vaevaks ennast sellepÀrast eriliseks tituleerida ja siis lÀheb mÀng lahti Laughing
Tagasi üles
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 1:45 pm    Teema: Vasta viitega

kriu kirjutas:
Tsiteerin::
Üritan tĂ”estada ka homofoobsetele inimestele, et ma pole mingi vÀÀrakas!

Miks??? Mis see sulle annab? Et karjud kÔva hÀÀlega- uskuge mind, ma olen kÔva mees- ja siis oledki?

Tsiteerin::
Olen tĂŒdinud sellest, et peaksin ennast teiste arvamuse pĂ€rast mingiks vĂ€rdjaks pidama.

See on sinu probleem.

Tsiteerin::
Olen uurinud seda asja igatepidi ja kÀinud nÔidade juures ka, aga orientatsioon pole olnud selline asi, mida muuta saaks!

Ise ka ei usu, aga nÔuad teistelt?


_________________
MĂ€ngur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Kati
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

peded vÔiks aru saada,et neid pole millestki ilma jÀetud.
tahavad teised sotsiaalseid privileege, saamata aru,et need kaasuvad teatavate kohustustega. peded peaks Ônnelikud olema ,et ei kirik ega riik nende liitudest kuidagi kasu saada ei taha.
aga ma mÔtlen ,et kui see pedesid kuidagi rÔÔmustama peaks (see kÔrvaline kolmas tugi siis), siis nad vÔivad pöörduda mu poole ja ma mÀngin ise kirikut ja riiki ja panen nad paari. a et poleks pÀrast mingit vingu,et energia kuskile lÀheb! ku inimesed ikka ise ennast tappa tahavad ses pole mÔtet keelata.

aga enesepeegelduse ĂŒks vingerpusse ongi see,et ĂŒritame teisi panna endid nĂ€gema nii nagu me ise ennast nĂ€eme. muarust koht kuhu kĂ”ige rohkem energiat raisku lĂ€heb.
Tagasi üles
vÀikenÔid
Hall pÀike
Hall pÀike


Liitunud: 26 Mai 2006
Postitusi: 50
Asukoht: kuu pÀÀl

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

.Raul. kirjutas:
Homo ja biseksuaalidel on hÀire nagu pedofiilidel.

Muidugi, meesterahvana meeldiks minule kahe bi naisega voodis myrada Laughing

Ah et kui mĂŒrada,siis bi naine sobib Laughing Kas siis pole sa veidi silmakirjalik Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 5:06 pm    Teema: Vasta viitega

Wink Laughing
Tagasi üles
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:
kriu kirjutas:
Olen uurinud seda asja igatepidi ja kÀinud nÔidade juures ka, aga orientatsioon pole olnud selline asi, mida muuta saaks!

Ise ka ei usu, aga nÔuad teistelt?

Mulle meeldiks, kui kasvĂ”i ĂŒkski homofoob saaks aru, et ta ei pea olema nii sallimatu. Sallimatus on ka illukas.


Viimati muutis seda kriu (Esm Juun 12, 2006 12:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

sirel kirjutas:
ja veel. vaata kui mulle meeldiks nĂ€iteks sittudes Ă”una sĂŒĂŒa ning ma kahtleksin selles, et see oleks normaalne siis ma lĂ€heksingi vĂ€ljast toetust otsima ja saaksin arvaĂ€ramida? bakterid, vĂ€kk, nĂ”me, lollakas jne Razz aga kui ma olen kindel, et sellest ei muutu mittesitaki kas ma söön seda Ă”una sittudes vĂ”i ei ja pealegi mulle meeldib nii, siis ma ei kobise sellest kellelegi - situn ja söön Ă”una ja kelle asi see on?

Sittumine ja Ă”una söömine pole pĂ€ris sama asi, kui gei olla. Kui ĂŒks rahumeelne geipaar omaette elab, siis mĂ”ni homofoob vĂ”ib ikkagi nende maja pĂ”lema panna.

sirel kirjutas:

inimesed teevad pimedas ja tekiall igasugu veidraid asju aga osad vÔtavad vaevaks ennast sellepÀrast eriliseks tituleerida ja siis lÀheb mÀng lahti Laughing

Neid, kes ennast eriliseks tituleerivad homodest, on suhteliselt vĂ€he. See pole ammugi mitte kĂ”ikide homode sĂŒĂŒ, kui mĂ”ni selliselt kĂ€itub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
sirel
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

kriu kirjutas:
Kui ĂŒks rahumeelne geipaar omaette elab, siis mĂ”ni homofoob vĂ”ib ikkagi nende maja pĂ”lema panna.

Neid, kes ennast eriliseks tituleerivad homodest, on suhteliselt vĂ€he. See pole ammugi mitte kĂ”ikide homode sĂŒĂŒ, kui mĂ”ni selliselt kĂ€itub.


pealtnÀha on rahumeelne, siis see ei tÀhenda automaatselt, et ongi rahumeelne - teod ei paista lihtsalt vÀlja. enamus nn. heade inimeste teod ei paista vÀlja. aga millegipÀrast juhtub nendega koledaid asju. ja midagi ei juhtu niisama. kÔik on auga vÀljateenitud palk.
Tagasi üles
chirmaa
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 9 Jan 2006
Postitusi: 1058

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kriu-
kui sul on endal probleem, siis tegelegi sellega, mitte Ă€ra ĂŒrita teisi oma tĂ”estustega vĂ€gistada.Kedagi ei huvita, mis sulle meeldib vĂ”i ei meeldi. VĂ€hemalt homofoobe see kindlasti ei huvita. Samuti ei tohiks sind huvitada, kas nad on sallivad vĂ”i sallimatud. See on ju omakorda nende probleem. Kas nende sallivus vĂ”i sallimatus muudab sind?
Ja sallimatus ei ole illukas.
_________________
MĂ€ngur
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
efu
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Nelj Juun 08, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

mĂ”ned homod on Ă”elad ka. ĂŒks teatud riigi esindaja just tĂ”mbas Eestile kolinaga vett kaela.
ise lasi varvast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Reede Juun 09, 2006 1:08 am    Teema: Vasta viitega

chirmaa kirjutas:

Kriu- kui sul on endal probleem, siis tegelegi sellega, mitte Ă€ra ĂŒrita teisi oma tĂ”estustega vĂ€gistada.Kedagi ei huvita, mis sulle meeldib vĂ”i ei meeldi.

Sind paistab see teema ka kĂŒllaltki palju huvitavat, sest muidu ei oleks sa neid ridu vaevunud kirjutama.
Pole vÔimalik, et oma postitustega saaks kedagi vÀgistada, keegi ei saa sundida sind seda teemat siin vastu tahtmist lugema.

chirmaa kirjutas:

VÀhemalt homofoobe see kindlasti ei huvita. Samuti ei tohiks sind huvitada, kas nad on sallivad vÔi sallimatud. See on ju omakorda nende probleem. Kas nende sallivus vÔi sallimatus muudab sind?
Ja sallimatus ei ole illukas.

Seda otsustan ma ise, mis mind huvitab ja mis mitte. Sina ei saa seda paika panna, mis mind tohib huvitada.
Kui sa mÔtled sallimatuse peale, siis see tekitab sinus emotsiooni. KÔik emotsioonid on illusioonid ehk illukad.
Mulle ei lÀhe korda, kui sallimatud vÔi sallivad on teised inimesed (vÀhemalt senikaua kui asi ei lÀhe siit foorumist kaugemale). Vaatamata sellele tekib vahel tahtmine oma arvamusi ka teiste inimestega jagada.


Viimati muutis seda kriu (Esm Juun 12, 2006 12:02 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
kriu
Valge pÀike
Valge pÀike


Liitunud: 31 Dets 2005
Postitusi: 42
Asukoht: vÀljaspool tavapÀrast

PostitusPostitatud: Reede Juun 09, 2006 1:23 am    Teema: Vasta viitega

efu kirjutas:
mĂ”ned homod on Ă”elad ka. ĂŒks teatud riigi esindaja just tĂ”mbas Eestile kolinaga vett kaela.
ise lasi varvast.

Selle uudise seostamine isikliku Ôelusega on minu arvates sinu enda fantaasia vili.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusvĂ€ljad, seksuaalsus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group